کانکس آشپزخانه

folder_openکانکس آشپزخانه
commentبدون دیدگاه

کانکس آشپزخانه

یکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین ساخت کانکس آشپزخانه است. کانکس آشپزخانه دارای ابعاد و اندازه های متفاوتی است.
ابعاد کانکس آشپزخانه را براساس سفارش مشتری مشخص می نمایند .و بهتر است قبل از ساخت کانکس نقشه ی پلان قرارگیری لوازمات پخت و پز نیز تهیه شود.
براساس نظر مشتری تمام شرایطی که را که اداره ی بهداشت برای صدور مجوز بهره برداری به آنها توجه دارد را باید لحاظ نمود.
اگر ابعاد کانکس بزرگتر از حد استاندارد باشد می توان آن را بصورت چندتکه ساخت و به محل نصب حمل نمود ولی بهتر است کانکس های آشپزخانه را بصورت اجرا در محل ساخت.
بدلیل سنگینی تجهیزات داخل کانکس آشپزخانه بهتر است شاسی آن دور کلاف ساخته شود و کف کانکس برروی زمین باشد و نیز کف آن را با ملات سیمان و سرامیک کف سازی نمود تا علاوه بر زیبایی و استحکام بتوان کف کانکس آشپزخانه را براحتی شستشو داد.بدلیل وجود دمای بالا در هنگام پخت غذا باید ارتفاع کتنکس آشپرخانه را حداقا 5/2 متر در نظر گرفت.
بدنه و سقف کانکس را می توان از ساندویچ پانل ساخت ولی بعضی از مشتریان بدلیل قیمت بالاتر ساندویچ پانل تقاضای بدنه و سقف با پوشش ورق فلزی گالوانیزه با پوشش رنگ الکترو استاتیک را دارند و باید برای عایق این مدل از یک لایه پشم شیشه بهمراه یک لایه عایق فو 4 سانتی متر نسوز بهره برد.
دیوارپوش های کانکس آشپزخانه را بدلیل دمای بالاو خطر آتش سوزی بهتر است از ورق های فلزی که در بدنه نیز استفاده شده است بکار برد .
درگروه صنعتی معین کانتین درب کانکس آشپزخانه را از نوع ضد سرقت نصب می کنند و پنجره ها از نوع پی وی سی و یا آلومینیوم همراه با شیشه های دوجداره و با حفاظ فلزی انتخاب میشوند.
تمامی کانکس های آشپزخانه ی تولید شده در گروه صنعتی معین کانتین دارای حمام و سرویس بهداشتی جداگانه هستند و درب آن نیز به بیرون کانکس باز میشودو تمامی سرویس های بهداشتی دارای شیرآلات اهرمی-آینه –تهویه-روشویی و فلاش تانک هستند.
یکی از مهمترین قسمت های ساخت کانکس آشپزخانه طراحی و اجرای سیستم لوله کشی آب سرد وگرم و نصب لوله های فاضلاب است باید لوله کشی به بهترین نحو انجام شود.
و به تعداد لازم از دریچه های کف شور نصب شود.
برای شستشوی ظروف آشپزخانه نیز باید محلی انتخاب شود.
برای استراحت کارگران و همچنین دفتر مدیریت نیز باید اتق هایی در نظر گرفت.
در گروه صنعتی معین کانتین سیم کشی کانکس آشپزخانه بصورت روکار و توسط داکت انجام می شود و برای لوازمات برقی مورد استفاده نیز پریزهایی با سیم های 4 در نظر گرفته می شود و برای روشنایی ها نیز بدلیل دمای بالای داخل کانکس از روشنایی های مقاوم در برابر حرارت بهره برده میشود و در جعبه ی مینیاتوری ها از فیوز های اف آی { محافظت از جان } بدلیل خیس بودن کف کانکس به مقدار مناسب استفاده میشود.
برای سیستم گرمایش و سرمایش داخل کانکس از کولر های گازی اسپیلت استفاده می شود.
Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

20 − 2 =

فهرست