کانکس آبدارخانه

folder_openکانکس آشپزخانه
commentبدون دیدگاه
کانکس آشپزخانه کوچک گروه صنعتی معین کانتین

کانکس آبدارخانه

یکی از محصولات تولید شده درگروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس آبدارخانه می باشد . کانکس آبدارخانه برای کاربری های اداری و گاهاً برای رفاه پرسنل بیشترین متقاضی را دارد . برای پذیرایی و سرو وعده های غذایی پرسنل کانکس آبدارخانه سفارش داده می شود . در بسیاری از شرکت ها که وقتی برای صرف چای و قهوه مشخص شده است و یا وقتی برای صرف وعده های غذایی وجود دارد لازم است محلی وجود داشته باشد که تمامی این وسایل پذیرایی در آن تهیه شود . و یا غذای پرسنل گرم شده و یا در فرهای گرم کن گرم نگهداشته شود . بسیاری از شرکت ها شخصی را برای مدیریت آبدارخانه استخدام می نمایند تا امور مربوط به پذیرایی و تهیه ی غذا و یا گرم کردن آن را بعهده گیرد . تا وقتی از سایر پرسنل تلف نشده و راندمان کار کاهش نیابد ازین رو میتوان به اهمیت آبدارخانه و مسئول بهره برداری آن پی برد.
کانکس آبدارخانه با امکانات متفاوتی طراحی و تولید می شود . در طرح اولیه میتوان محل را فقط برای تردد شخص مسئول طراحی کرد . و یا می توان محلی را برای ورود افراد و میزهایی را برای صرف غذا در آن قرار داد . دراین صورت فضای کانکس آبدارخانه بزرگتر بوده و می توان محل آبدارخانه را توسط پارتیشن از محل سرو غذا مجزا نمود . از مزیت های این طرح می توان به مانع پیچیدن بوی غذا در فضای اداری اشاره کرد .
امکانات موجود در کانکس آبدارخانه متفاوت بوده ولی بعضی از این امکانات بین تا کانکس های آبدارخانه مشترک است. ازین موارد مشترک می توان به این موارد اشاره کرد :
کابینت : برای قرار دادن ظروف پذیرایی لازم است کابینت به مقدار لازم موجود باشد . کابینت ها معمولا بصورت دیواری و زمینی نصب می شوند .
سینک ظرفشویی: تمامی کابینت ها دارای سینک ظرفشویی بوده و بهتر است از سینک ظرفشویی دوقلو برای این کار بهره برد .
شیر اهرمی ظرفشویی : تمامی سینک های ظرفشویی برای شستشو نیاز به شیرآلات اهرمی دارند . شیرآلات اهرمی بدلیل صرفه جویی در مصرف آب و راحتی در باز کردن بهترین گزینه می باشند .
گاز رومیزی : گازهای رومیزی برای طبخ غذا ویا گرم کردن غذا مورد استفاده قرار می گیرند .
گرم کن غذا : گرم کن غذا در شرکت هایی که پرسنل غذای خود را همراه خود می آورند بیشترین کاربرد را دارند . ولی در شرکت های دیگر ممکن است این دستگاه گرم کن غذا وجود نداشته باشند .
سماور : سماورهای مورد مصرف در دو نوع گازی و برقی موجود می باشند . بزرگی ویا کوچکی سماور به تعداد پرسنل بستگی دارد .
کف کانکس های آبدارخانه را باید از سرامیک کف سازی نمود . زیرا برای شستشوی کف تخته های ام دی اف و نئوپان کارایی چندانی نداشته و پس از مدتی کیفیت خودرا ازدست می دهند .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ،کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد . این شرکت صنعتی یکی از بهترین و توانا ترین طراحان و سازندگان کانکس در کشور است . تولیدات این شرکت صنعتی از بهترین مواد اولیه صورت می پذیرد . شما عزیزان لازم است قبل از خرید هرگونه کانکس به کیفیت محصولات این شرکت توجه کرده تا با آرامش خاطر خرید نمایید .
Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

13 − دو =

فهرست