کیوسک خدمات شهری

folder_openکانکس خدمات شهری
commentبدون دیدگاه

کیوسک خدمات شهری

یکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین ساخت کیوسک خدمات شهری است . کیوسک خدمات شهری که به کانکس خدمات شهری معروفند . در تمام شهرهای ایران به خدمات رسانی به هم وطنان عزیز مشغول هستند .
در واقع این کیوسک ها با شروع زندگی شهری مدرن از سال 1350 شمسی وارد محلات تهران بخصوص محلات شلوغ شدند و از آن زمان تا به حال در حال گسترش هستند . این کیوسک ها در ابتدا به شکل سازه های فلزی یک تکه ساخته می شدند . که تمامی لوازم مصرفی در آنها از آهن و بصورت یکپارچه به هم جوش می شدند و از عایق حرارتی در آنها خبری نبود .
امروزه با رشد تکنولوژی کیوسک خدمات شهری نیز از این امر عقب نمانده و همگام با تکنولوژی سیر تکامل آنها نیز طی شده است . و بالاترین تکنولوژی رشد آنها را در کیوسک خدمات بانکی می توان جستجو کرد .
تمامی تجهیزات داخل این کیوسک ها با تکیه بر تکنولوژی روز ساخته شده است . و حتی درب ورودی آنها بصورت چشمی و اتومات باز و بسته می شود .
از نام آشناترین نوع کیوسک خدمات شهری ، کیوسک های دستگاه های خود پرداز بانکی هستند که این روزها در جای جای هر شهر و محله به چشم می خورند ، که همین کیوسک های خود پرداز تبدیل به شعبه کوچکی از بانک شده است و بدون دخالت انسان به فعالیت  24 ساعته در طول هفته می پردازد .
از دیگر کیوسک های خدمات شهری می توان به کیوسک فست فود ، کیوسک کافی شاپ  ،  کیوسک گلفروشی ، کیوسک مطبوعاتی ، ایستگاه خدمات پزشکی و درمانی ، ایستگاه پلیس ، کیوسک بلیط فروشی و کیوسک روزنامه فروشی اشاره کرد .
از مهمترین اصول در طراحی کیوسک های خدمات شهری می توان به طراحی بدنه کیوسک اشاره کرد که نقش بزرگی در زیبایی کیوسک دارد و در واقع توجه به زیبایی و کاربری در چیدمان صحیح فضاها در کنار یکدیگر وجه تمایز کیوسک ها نسبت به یکدیگر هستند .
در کیوسک ها بهتر است توجه ویژه ای به نورپردازی شود . این نور پردازی  در شب هم از داخل و هم از بیرون صورت می پذیرد تا زیبایی کیوسک در شب دو چندان شده و جذابیت خاصی پیدا کند .
ضد سرقت بودن و مسائل امنیتی مرتبط با آن از دیگر مسائل مهم است . امروزه برای حفاظت از کیوسک ها از میله های استیل محکم و ضخیم در داخل کیوسک و پشت ویترین آن بهره برده می شود که باعث زیبایی و دید بهتر از بیرون شده و علاوه بر آن حفاظت داخل کیوسک را افزایش می دهد .
در طراحی و ساخت کیوسک بهتر است به ابعاد و امکانات با توجه به نوع کاربری که برای آن در نظر دارند توجه شود و علاوه بر آن بر اساس رابطه افرادی که خدمات دریافت خواهند کرد با فضای داخلی و رنگ و شکل بدنه توجه ویژه ای شود .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته می تواند شما عزیزان را در اجرای پروژه های مربوط به سازه های فلزی یاری برساند . شما عزیزان در صورت نیاز به اجرای پروژه های سازه های فلزی می توانید با مشاوران این شرکت صنعتی ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره آنان برخوردار شده تا بتوانید بهترین انتخاب خود را هم در طراحی و هم در اجرا داشته باشید .
Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

سه × 4 =

فهرست