کانکس کترینگ سیار

folder_openکانکس آشپزخانه
commentبدون دیدگاه
کانکس کترینگ سیار گروه صنعتی معین کانتین

کانکس کترینگ سیار

یکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس کترینگ سیار است . کانکس کترینگ سیار برای رساندن غذا به مراسم و یا مهمانان یک مجموعه طراحی و ساخته می شود . به این صورت که غذای تدارک دیده شده در آشپزخانه پخته شده و به وسیله کانکس کترینگ سیار به محل توزیع انتقال می یابد . کانکس کترینگ سیار را با کمک ‌یک ماشین یدک کش به محل مورد نظر منتقل می نمایند . کانکس کترینگ سیار را طوری طراحی می نمایند که در هنگام حمل از کیفیت و دمای غذای تهیه شده کاسته نشده و کیفیت آن حفظ شود . بنابراین تمامی اصول حفظ و نگهداری غذا در کانکس کترینگ سیار به طور کامل اجرا می شود . بدنه ی این نوع کانکس را از ساندویچ پانل می سازند که بتوان دمای داخلی را به صورت یک نواخت حفظ نمود . و عایق ساندویچ پانل را از نوع پلی اورتان با دانسیته 40 انتخاب می کنند . و این عایق محیط داخل کانکس های کترینگ سیار را مانند یک یخچال بزرگ شبیه سازی می کند و از گرمای غذا محافظت می کند . ضخامت این ساندویچ پانل ها حداقل 4 سانتیمتر و حداکثر 10 سانتیمتر انتخاب می شود . معمولا درب کانکس سیار بصورت جک دار و از همین جنس ساندویچ پانل ساخته می شود . درب ها برای کیفیت بهتر به لاستیک دور درب مجهز هستند و در ساخت کانکس کترینگ سیار از پنجره های شیشه ای استفاده نمی شود ، زیرا بیشترین هدر رفت انرژی می تواند از شیشه ها صورت بپذیرد .
این تیپ از سازه ها را می توان با دو عدد محور طراحی کرده و تولید نمود ، و حداکثر سرعت مجاز در هنگام حمل 40 کیلومتر در ساعت می باشد و سرعت بالاتر موجب بهم ریختگی ظروف غذا در کانکس کترینگ سیار خواهد شد . و حداکثر عرض کانکس کترینگ سیار را 230 سانتیمتر انتخاب می کنند که بتوان از آنها در معابر شهری و جاده ها استفاده نمود .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد . این شرکت صنعتی بهترین سازنده انواع سازه های ساندویچ پانل می باشد . شما عزیزان برای خرید بهتر می توانید از نمایشگاه این شرکت صنعتی دیدن کرده و کانکس مورد علاقه خود را از این نمایشگاه انتخاب نمائید . و یا می توانید با مراجعه به مشاوران این شرکت نسبت به طراحی سازه های خود اقدام نمائید و از مشاوره آنان برخوردار شوید .
Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پنج × 1 =

فهرست