کانکس جایگاه سوخت

folder_openکانکس فروشگاهی
commentبدون دیدگاه
کانکس فروشگاهی گروه صنعتی معین کانتین

کانکس جایگاه سوخت

 

یکی ار خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس جایگاه سوخت است . کانکس جایگاه سوخت در واقع یک کانکس فروشگاهی در جایگاه های عرضه ی خدمات سوخت رسانی می باشد . در واقع کانکس جایگاه سوخت جزء خدمات رفاهی این مجموعه محسوب می شود . کانکس جایگاه سوخت بیشتر در مناطق خارج از شهر دیده می شود . و امکانات بالایی نیز دارد و در برخی از آنها چند نفر مشغول بکار هستند .
در ساخت ساخت این نوع سازه ها نکات بسیاری وجود دارد که بهتر است قبل از طراحی و ساخت از محل نصب یک بازدید میدانی به عمل می آید . و مهمترین نکته آن محل قرارگیری کانکس و پارک خودرو های مشتریان استاین محل باید  مورد بررسی قرار بگیرد تا برای سایر خودروها ایجاد مزاحمت ننماید . خودروهای مراجعه کننده به این سازه نباید مانع تردد سایر خودروها شده و برای تریلر حامل سوخت نیز مشکلی ایجاد نکند .
یکی از مهمترین مسائل در ساخت کانکس جایگاه سوخت شکل ظاهری و نوع مصالح بکار رفته است .
نوع سازه به دو صورت طراحی می شود . یک نوع هم فروشنده و هم خریدار در داخل سازه مانند مغازه و فروشگاه عمل می کنند . و حالت دیگر مانند کیوسک مطبوعاتی خریدار از بیرون خرید خود را انجام داده و فقط فروشنده داخل قرار دارد و ارتباط فروشنده با خریدار از طریق یک بازشوی بزرگ که در قسمت جلویی کانکس قرار دارد برقرار می شود . البته گاهی اوقات برای امنیت بیشتر و جلوگیری از سرمای هوا یک شیشه سکوریتی با یک شکاف نیم دایره ای برای تبادل کالا و پول در جلوی کانکس بجای بازشوی بزرگ استفاده می شود .
امروزه برای زیبایی کانکس جایگاه سوخت از پانل های کامپوزیت آلومینیومی استفاده می شود . زیرا ساختار نمای پمپ بنزین های مدرن کشور از این نوع مصالح می باشد . و همین عامل باعث هماهنگی بصری بین کانکس و کل جایگاه عرضه سوخت بوجود می آید . و برای رنگ بندی نیز بهتر است از رنگ همان پانل ها بهره برد .
این نوع سازه ها دارای نورپردازی ویژه ای است. کانکس جایگاه سوخت را به بهترین شکل نورپردازی می نمایند . و از دیگر امکانات کانکس جایگاه سوخت می توان به کرکره برقی اشاره کرد . این کرکره در هنگام تعطیلی کانکس جایگاه سوخت به عنوان حفاظ امنیتی کاربرد دارد .
بهتر است کانکس جایگاه سوخت در هنگام پیش تولید امور قفسه بندی آنها آغاز شود . و در اسکلت بندی اصلی جای نصب آنها مشخص و علامت گذاری شود . و در پایان از روی نشانه ها محل قرارگیری مشخص و نصب صورت پذیرد . و باید این قفسه ها بر روی ستون اصلی کانکس جایگاه سوخت نصب شود تا در هنگام قرار دادن بار بر روی آن ها ، قفسه توان تحمل وزن آنها را داشته باشد .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته یکی از بهترین طراحان این عرصه بوده و تمامی طرح ها را قبل از تولید به صورت سه بعدی طراحی کرده و از روی پلان ساخت ، تولید می نمایند . شما عزیزان در صورت نیاز و داشتن سوال می توانید از مشاوران و راهنمایان این شرکت صنعتی بهره برده و پاسخ سوالات خود را از این عزیزان دریافت نمائید .
Tags:

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

20 − 5 =

فهرست