انواع کانکس بر اساس ساخت

folder_openانواع کانکس
comment14 دیدگاه
انواع کانکس براساس ساخت گروه صنعتی معین کانتین

انواع کانکس براساس ساخت

گرو صنعتی معین کانتین طراح وسازنده انواع کانکس ، کانتینر ، خانه های ویلایی و خانه های پیش ساخته می باشد و می تواند تجربه سالها حضور خود در عرصه کانکس و کانتینر سازی را به شما خوبان عرضه نماید . انواع کانکس براساس ساخت بسیار مهم است و مشخصات فنی و متریال بکار رفته در کانکس را مشخص می کند .  همین مشخصات فنی است که در ساخت کانکس لحاظ می شود در کیفیت آن تاثیر دارد و همچنین قیمت کانکس ها بر اساس همین مشخصات فنی مشخص می شود و به این مشخصات فنی در زیر خواهیم پرداخت .

مشخصات انواع کانکس براساس ساخت و دانسیته عایق آن

در ساخت کانکس ها از مصالح مختلفی استفاده می شود و عمده ترین و مهمترین وسایلی که در ساخت کانکس استفاده می شوند عبارتند از : تیرآهن ، پروفیل ، ورق های فلزی بدنه و سقف ، دیوار پوش PVC و یا MDF ، عایق دیوارها ( مثل پلاستوفوم ، پشم شیشه ، پشم سنگ و یا پلی اورتان ) کف پوش ، درب و پنجره ، تخته های کف و لوازم بر‌قی می باشد و در واقع مقایسه انواع کانکس ها هم بر اساس همین مصالح به کاربرده شده در آن مشخص می شود .
به عبارت دیگر هرچه وزن اجزای به کاربرده شده در آن مثل تیر آهن ، پروفیل ، ورق های فلزی ، دیوار پوش ها ، و عایق های بکار برده بیشتر باشد یعنی عایق آن فشرده تر و متراکم تر و به عبارت دیگر دانسیته بالاتری دارد . و این موضوع در رابطه با عایق پلاستوفوم هم مطرح است .
زمانی که گفته می شود یک متر مربع از پلاستوفوم دارای وزن ۴۰ کیلو گرم است یعنی دانسیته آن ۴۰ کیلو گرم بر متر مربع است . بنابراین باید در زمان خرید به دانسیته کانکس خریداری شده توجه شود و با در نظر گرفتن دانسیته عایق کانکس را خریداری نمود

مقایسه انواع کانکس براساس ساخت از نظر شاسی

یکی از مهمترین قسمتهای کانکس شاسی آن می باشد و شاسی انواع مختلفی دارد . گروه صنعتی معین کانتین به شما عزیزان توصیه می کند کانکس های خود را فقط از شاسی تیر آهن تهیه کنید . و در حقیقت هر چه شاسی کانکس مقاوم تر باشد بر روی کانکس از لحاظ استقامت تاثیر می گذارد ( توصیه ما به شما عزیزان این است هرگز کانکس با شاسی پروفیل نخرید ) .
شاسی کانکس ها بر اساس دو نوع طراحی می شوند شاسی های اسکی و شاسی های دور کلاف هستند شاسی های اسکی از دو عدد تیر آهن شماره ۱۴ و یا ۱۶ استفاده می شود . این تیر آهن ها را در زیر کانکس قرار داده و کانکس را بر روی آن می سازند . و نحوه ساخت شاسی های دور کلاف متفاوت تر می باشد برای عرض ۲/۴ و یا ۳ متر دور تا دور قسمت نشیمن گاه کانکس را با تیر آهن کلاف درست کرده و یک تیر اه‍ن دیگر را از وسط کلاف به طول اضافه می کنند . یعنی ۳ عدد تیر آهن به طول قرار می گیرند کانکس ها با شاسی دور کلاف محکم تر وبهتر هستند اما گرانتر نیز می باشند .

مقایسه انواع کانکس براساس وزن کلی

گروه صنعتی معین کانتین با ۳ نوع کیفیت کانکس تولید می نماید . که این گروه ها عبارتند : از کانکس ممتاز ، کانکس درجه یک ، کانکس معمولی ، در گروه صنعتی معین کانتین کانکس درجه دوم و درجه سوم تولید نمی شود ، و نخواهد شد .
از لحاظ وزن کلی کانکس ها هر چقدر سنگین تر باشند بهتر هستند و باید این را دانست که کانکس ها از نظر شکل ظاهری هیچ فرقی با هم ندارند و کانکس های ممتاز شبیه کانکس های درجه سوم می باشند . اما از لحاظ کیفیت با هم خیلی متفاوت می باشند .
کانکس های درجه یک ۳۰ درصد سنگین تر از کانکس های درجه سوم هستند . اگر مقایسه این کانکس ها را از نظر جنس هم داشته باشیم تفاوت را بیشتر احساس می کنید . به طور مثال یک نمونه آن تیر آهن شاسی کانکس می باشد که در کارهای ممتاز و درجه یک و معمولی گروه صنعتی معین کانتین تمامی کانکس ها دارای تیر آهن ۱۴ و یا ۱۶ شرکت ذوب آهن اصفهان می باشد . اما در کارهای درجه سوم از تیر آهن های نازک چینی استفاده می شود .
برای مقایسه این تیر آهن ها کافی است با پتک سنگین چند ضربه به لبه تیر آهن های ذوب آهن زد که متوجه می شوید خم نمی شود . اما تیر آهن های چینی با کوچک ترین ضربه خم می شوند .  و از لحاظ شکل ظاهری تیر آهن های چینی لاغر و نحیف هستند اما تیر آهن های ذوب آهن اصفهان قطور و تنومند می باشند .
وزن تیر آهن های ذوب آهن های اصفهان در نمره ۱۴ به ۱۶۵ کیلو گرم می رسد و وزن تیر آهن های چینی ۹۰ کیلو گرم هستند . پس خودتان تفاوت را متوجه می شوید .
یکی دیگر از تفاوت ها در تخته کف می باشد در کانکس های ممتاز و درجه یک گروه صنعتی معین کانتین تخته کف از جنس ضد آب ( واتر پرف ) چند لایه می باشد . و در جنس معمولی از تخته MDF به ضخامت ۱۶ میلیمتر استفاده می شود .
در کانکس های ارزان قیمت درجه ۳ که در گروه صنعتی معین کانتین تولید نمی شوند تخته های مورد مصرف از جنس نئوپان ۱۶ میلیمتر و در بعضی دیگر ۱۲ میلیمتر استفاده می شود که با اولین آب خوردن به نئوپان تخته کف خراب خواهد شد .
از موارد دیگر کف پوشهای استفاده شده در کف کانکس می باشند . تمامی کف پوشهای استفاده شده در کانکس های نوع ممتاز ، درجه یک و معمولی دارای نمد است . این کف پوشها کیفیت بالایی دارند ، اما کانکس های درجه سوم این نمد را نداشته و کیفیت خیلی پائینی دارند . و پا گذاشتن روی این کف پوش ها پا را اذیت می کند و تفاوت دیگر در ورق های بدنه و سقف می باشد .
کانکس های ممتاز دارای ورق ۷۰ می باشد و کانکس های درجه یک دارای ورق های ۵۰ و کانکس های معمولی دارای ورق های سقف و بدنه ۳۰ می باشد . اما کانکس های درجه سوم دارای ورق های ۲۰ می باشد از لحاظ نرمی دردسر ساز می باشند.  مثلاً روی سقف آنها نمی توان راه رفت و فرم ورق سریعاً له می شود .
از تفاوت های کانکس خوب و کانکس بد می توان به وزن شاخه های پروفیل استفاده شده در آن اشاره کرد . در کانکس های ممتاز وزن هر شاخه پروفیل ۱۵ کیلو گرم می باشد و در درجه یک وزن هر شاخه پروفیل۱۱ کیلوگرم و در کانکس های معمولی از دو نوع پروفیل ۷ کیلویی و ۹ کیلویی استفاده می شود . اما در کانکس های درجه سوم تمامی پروفیل ها از شاخه های ۷ کیلویی می باشند .
نکته بعدی تعداد پروفیل های استفاده شده در کانکس های گروه صنعتی معین کانتین است که حداقل ۲۷ عدد در هر کانکس ۶ متری می باشد اما در کار های درجه سوم این تعداد حدودا ۲۰ عدد می باشد .
اگر بخواهیم در این رابطه توضیح بدهیم حرف عای زیادی در این رابطه خواهیم داشت . که تفاوت کانکس های ارزان قیمت را از گران قیمت مشخص می کند ما در گروه صنعتی معین کانتین بر این اعتقاد هستیم که مشتری حق انتخاب داشته اما وظیفه مشاوران شرکت است که در این رابطه مشتریان عزیز را راهنمایی کرده و مشاوره دهند .

مقایسه انواع کانکس براساس ساخت و میزان پیچ استفاده شده

در گذشته در کانکس ها از پرچ برای نصب ورق های بدنه و ورق های سقف استفاده می شد . و در ضمن PVC و یا MDF را نیز با پرچ به پروفیل ها نصب می کردند و برای این کار ورق و پروفیل را با هم سوراخ کرده و بعد از آن توسط میخ پرچ و پرس پرچ ورق فلزی و یا PVC را به پروفیل پرچ می کردند . اما امروزه با ورود پیچ های سر مته ای پرچ ها کمتر استفاده می شوند . و پرچها گرانتر بودن ولی امروزه کار بسیار راحت تر شده و این نکته را باید گفت که هر چقدر فاصله بین پیچ ها کمتر باشد کار محکمتر و بهتر است .
ما در این مقاله به گوشه ای از تقسیم بندی انواع کانکس براساس ساخت پرداختیم و قصد داریم این مقاله را در آینده توسعه دهیم  . لازم به ذکر است انواع کانکس براساس ساخت یک مسئله مهم است زیرا بسیاری از خریداران در این رابطه دارای اطلاعاتی کمی هستند .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد این گروه صنعتی با توجه به داشتن تیم طراحی و ساخت خود می تواند تمامی کانکس های مورد نیاز شما عزیزان را طراحی و تولید نماید . و در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی مدیران این گروه صنعتی داشتید می توانید با آنان ارتباط برقرار نمائید .

محصولات مرتبط

14 دیدگاه. Leave new

 • با سلام . من مطلب شما را در رابطه با انواع کانکس براساس ساخت را خواندم ولی
  در این مطلب از کانکس ساندویچ پانل کمتر صحبت به میان آمد . می خواهم بدانم که
  آیا کانکس ساندویچ پانل را می توانیم با کف سازی سرامیک طراحی و اجرا کنیم و
  اگر این کار ممکن است بهترین کف سازی در این سازه ها باید چگونه انجام شود که
  حداکثر کیفیت و کارایی را داشته باشد .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای رستمی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که در این مطلب که به بحث انواع کانکس
   براساس ساخت پرداخته شده است قصد توضیحات مفصل را نداشته ام و ما برای
   تمامی این سازه ها مطالب مختلفی نوشته ایم و شما می توانید برای بالا بردن
   اطلاعات خود از دیگر مطالب ما بهره ببرید .
   در رابطه با سوال دوم شما باید عرض کنم که یکی از انواع کف سازی در کانکس
   ساندویچ پانل اجرای کف آن توسط سرامیک است . برای اجرای این کف سازی نیاز است
   که شاسی این سازه ها را از نوع دورکلاف اجرا کرده که این نوع شاسی برای اجرای
   کف سرامیک بسیار مناسب است و استحکام سازه را نیز افزایش زیادی می دهد و
   برای اجرای کف سازی با سرامیک نیاز است که از ورق شادولاین گالوانیزه که بصورت
   عرشه فولادی اجرا می شود بهره برد . این کار نیز به استحکام سازه کمک شایانی
   خواهد نمود و برای اینکه وزن بتون کف کاهش یابد نیاز است که از بتون سبک که ترکیبی
   از پوکه معدنی و سیمان به همراه آب است بهره برد .
   پس از آنکه بتون ریزی انجام شد و بتون بصورت کامل توسط استاد کار ماله کشی شد
   و پس از اینکه بتون مقداری از آب خود را براساس تبخیر از دست داد و بتون مقداری سفت
   شد می توانیم سرامیک ها را با کمک سیمان سفید به کف بچسبانیم و برای استحکام
   بخشی به کف سرامیک نیاز است که سرامیک ها را بند کشی کنیم .

   پاسخ
 • با سلام . کانکس هایی که در ایران تولید می شوند بسیار متنوع هستند . و این تنوع
  سبب شده است که برای هر یک از افراد که بخواهند به یک کانکس نیاز داشته باشند
  یک سازه ای طراحی و اجرا خواهد شد . و این موضوع بسیار خوشحال کننده است .
  می خواستم بدام که دلیل این گستردگی انواع کانکس براساس ساخت چیست . و
  آیا این کار بسختی امکان پذیر است و یا براحتی انجام می شود .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای صولتی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم . که بسیاری از کانکس هایی که در ایران تولید
   و عرضه می شوند براساس نیاز مشتریان طراحی و تولید می شود . این کار مختص
   به امروزه نیست و از همان ابتدای شکل گیری ساخت این سازه ها این موارد در آن به
   طور کامل رعایت شده است . و این موضوع را نیز باید گفت که انواع کانکس براساس
   ساخت سبب شده است که بتوانیم نظر مشتریان را به سمت ساخت کانکس آورده و
   از این موضوع برای گسترش این صنعت استفاده شود .
   خوشبختانه باید عرض کنم که به دلیل اینکه این سازه ها در کارگاه ها بیشترین سطح
   تولید را دارند می توانیم با ارزان ترین روش ها اقدام به اجرای تمامی مواردی که یک شخص
   برای ساخت سازه خود نیازمند است را اجرایی نمائیم و به همین دلیل براحتی انواع کانکس
   براساس ساخت قابلیت اجرایی دارد .

   پاسخ
 • با سلام . تولید کانکس و کانتینر در ایران چرا بصورت صنعتی اجرا نمی شود . اینکار میتواند
  هزینه ساخت را تا حد زیادی کاهش دهد .
  از موضوعاتی که همیشه ذهن من را مشغول کرده است عدم صنعتی سازی است که
  کمتر به آن توجه میشود و اگر صنعتی سازی صورت گیرد می توانیم انواع کانکس را براساس
  ساخت براحتی تولید کرده و روانه بازار کنیم میخواستم بدانم نظر شما در این رابطه چیست .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای مردانی .
   تولید انواع کانکس براساس ساخت بسیار گسترده است و اگر بخواهیم این سازه ها را
   در خط تولید اجرا کنیم نیاز است برای هر تولیدی تغئیراتی در این خط تولید داشته باشیم
   . و اگر نیاز باشد در یک خط تولید سازه ای را اجرا کنیم فقط می توانیم یک نوع کانکس
   با یک ویژگی را تولید نمائیم . البته اگر تغئیرات محدودی را انجام دهیم می توانیم سازه
   های دیگر را نیز در آن اجرا کنیم .
   مشکل مهم دیگر هزینه بالای تولید کانکس در خط تولید است . شما برای اجرای یک
   خط تولید علاوه بر داشتن زمین زیاد برای قرارگیری تاشین آلات و ادوات نیاز است که
   هزینه زیادی بابت خرید این ماشین آلات و ادوات انجام دهید و این هزینه ها چند
   میلیاردی است . در صورتی که هزینه لوازم و تجهیزات ساخت کانکس بصورت دست
   ساز بسیار پائین و با کمتر از 10 میلیون تومان قابل تهیه است .
   امروزه برای تولید باید به مقدار سرمایه گذاری و بازگشت سرمایه در کوتاه مدت توجه کرد .

   پاسخ
 • در بسیاری از مواقع که سازه ها را بررسی می کنیم مواردی پیش می آید که این سازه
  ها از لحاظ متریال مصرفی مورد بررسی قرار می دهیم . ولی در سایت های کمی وجود
  دارد که انواع کانکس براساس ساخت را مورد بررسی قرار دهند . ولی خوشبختانه در
  سایت شما به این مورد توجه شده است و برای ما بسیار امیدوار کننده بود . ولی
  در رابطه با برخی از موارد مانند امکانات رفاهی در این مقاله کمتر توجه شده است
  اگر میشود به این موضوع بیشتر توجه کنید بسیار خوشحال می شویم .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای سوری .
   کامنت شما را به دقت خواندم . از این که در سایت ما به این موضوع توجه کرده اید
   بسیار خوشحال شدم . لازم به توضیح می دانم که در رابطه با اجرای امکانات رفاهی
   در تمامی سازه ها دو موضوع پیش می آید یکی مسئله هزینه اجرای امکانات رفاهی
   و دیگری اجرای امکانات رفاهی براساس سلیقه مشتری . موضوع هزینه کاملاً مشخص
   است و شما براساس هزینه ای که برای این سازه ها در نظر دارید امکانات رفاهی را
   در آن ها سفارش می دهید . ولی وقتی بحث سلیقه به میان می آید فراهم کردن
   لوازم مصرفی در این سازه ها براساس سلیقه مشتریان سخت بوده و ممکن است که
   این مورد براساس سلیقه مشتری امکان پذیر نباشد . از این رو ما به خاطر این دو مسئله
   در این مقاله ( انواع کانکس براساس ساخت ) کمتر پرداخته و به این مسئله توجه
   کمتری نمودیم . البته در بروزرسانی های جدید سعی می شود . به این موضوع
   بیشتر پرداخته و این مورد را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم . البته همیشه صحبت
   کردن در رابطه با انواع کانکس براساس ساخت مشکل بوده و باید به تمامی موارد
   مورد نیاز مشتریان توجه کافی داشت .

   پاسخ
 • انواع کانکس براساس ساخت را می توانیم به چند دسته تقسیم کنیم . این سازه ها
  با چه ویژگی هایی تولید و عرضه می شوند و کدام مورد در قیمت کانکس تاثیر بیشتری
  دارد اگر می شود توضیحاتی در این رابطه ارائه دهید .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای مجتهدی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که انواع کانکس براساس ساخت را ما در شرکت
   معین کانتین به سه گروه تقسیم بندی می کنیم . کانکس های ممتاز که از گرانترین
   نوع سازه های ما هستند و هزینه ساخت بسیار بالایی داشته از این رو این سازه ها
   در ایران دارای تولید کمی هستند . و این تولید کم مربوط به هزینه های بالای ساخت
   این سازه ها است . نوع دوم نیز کانکس های درجه یک می باشد این سازه ها از
   قیمت مناسب تری برخوردار بوده و از هزینه ساخت کمتری برخوردار است و تمامی
   امکاناتی که برای کانکس های ممتاز می توانیم اجرا کنیم در این سازه ها قابل اجرا
   است . این سازه ها از کیفیت خوب و قیمت مناسب برخوردار بوده از این رو مشتریان
   بیشتری دارند و بسیاری از سازه های ویلایی در این گروه تولید و عرضه می شوند .
   نوع دیگر از سازه که کانکس معمولی بوده از قیمت پائینی برخوردار است و برای کاهش
   هزینه های تولید این سازه ها امکانات رفاهی را در آنها اجرا نمی کنند . این کار سبب
   کاهش هزینه های تولید شده از این رو مشتریان خاص خودرا دارند و باید به این
   موضوع توجه ویزه ای نمود .
   در رابطه با سوال دوم شما باید عرض کنم که مهمترین عوامل تاثیر گذار در قیمت
   کانکس می تواند مربوط به نمای بیرونی و امکانات رفاهی باشد . این دو مورد هزینه
   بردار بوده و تاثیر بسیار زیادی در قیمت کانکس دارند .
   البته برخی از سازه ها از نمای ارزان تر برخودار بوده و برخی دیگر برای کاهش هزینه
   تولید از امکانات رفاهی بهره مند نیستند از این رو باید به این دو مورد توجه کرد و در
   تولید کانکس آن ها را مورد استفاده قرار دهیم .

   پاسخ
 • با سلام و خسته نباشید . کانکسی برای باغ نیاز دارم و میخواهم این سازه با کیفیت
  درجه یک باشد و ابعادی در حدو 30 متر مربع نیاز دارم . می خواهم بدانم برای اینکه
  این سازه از کیفیت خوبی برخوردار باشد و تمامی امکانات رفاهی در آن رعایت شده
  باشد باید چگونه طراحی و ساخته شود ممنون می شوم که من را در این زمینه
  راهنمایی کنید .

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای پاسبان .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که معمولاً برای باغ ها و فضاهای سبز از کانکس
   ویلایی بهره برده می شود . این سازه ها بسیار مناسب برای این فضاها بوده و طرفداران
   بسیار زیادی برای این مصارف دارد . و به همین دلیل بیشتر این سازه ها از این مدل
   هستند .
   بهترین سازه ها در این تیپ در نوع درجه یک بوده و این سازه ها از قیمت مناسب و
   کیفیت خوبی برخوردارند . این سازه ها را می توانیم از لحاظ قیمت در سطح مناسبی
   معرفی کرد و تمامی امکانات رفاهی در این سازه ها قابل اجرا است .
   برای یک کانکس ویلایی 30 متر مربع شما می توانید از امکانات رفاهی مانند سرویس
   بهداشتی ، حمام ، آشپزخانه و اتاق خواب بهره برد . این امکانات رفاهی می تواند
   این سازه ها را برای افراد ساکن در این سازه ها بسیار مناسب نماید .
   در صورتی که سفارش دهنده بخواهد می توانیم سرویس بهداشتی و حمام این سازه
   ها را بصورت مشترک اجرا کرده که این کار می تواند در هزینه و فضای سازه صرفه جویی
   نماید .
   بدنه این سازه ها بهتر است از نوع سایدینگ فلزی باشد که هم هزینه را کاهش می دهد
   و از استحکام بالایی برخوردار بوده و از این رو نمایی مناسب است .
   عایق مصرفی بهتر است از نوع پلی استایرن باشد و برای تقویت عایقی از پشم شیشه
   استفاده شود .
   درب و پنجره های این سازه ها باید از نوع پی وی سی همراه با شیشه های دوجداره
   باشد که این کار برای عدم تبادل انرژی حرارتی در این سازه ها بسیار مناسب است .
   کف سازی این سازه ها را بهتر است از نوع سرامیک انجام دهید که بسیار مناسب است
   نمای داخلی نیز بهتر است از نوع پی وی سی چاپی انتخاب شود که این کار می تواند
   کیفیت سازه را تا حد مطلوبی افزایش دهد .

   پاسخ
 • در شرکت معین کانتین طراحی درب و پنجره ها چگونه انجام میشود و این سازه ها را
  چطور در جای خود محکم سازی میکنید تا در طول زمان دچار مشکل نشوند و از طرف
  دیگر این درب و پنجره از نظر عایقی در چه سطحی میباشند؟

  پاسخ
  • با سلام خدمت آقای خزایی .
   در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که استفاده از درب و پنجره در ساخت کانکس لازم
   و ضروری است و در واقع کمتر کانکسی داریم که در ساخت آن از پنجره استفاده نشود و
   می توانیم بگوئیم که تمامی کانکس ها برای ورود و خروج حداقل یک درب دارند .
   در گذشته درب و پنجره تمامی کانکس ها را از نوع آهنی انتخاب می کردند و این پنجره
   ها سنگین وزن بوده ولی از لحاظ استحکام بسیار قابل اعتماد بوده و به همین جهت سال
   های زیادی این نوع درب و پنجره در ساخت کانکس رواج داشت . امروزه کمتر از درب و
   پنجره های آهنی در ساخت کانکس استفاده می شود مگر در موارد خاص و اگر استفاده
   شود دلیل خاصی دارد .
   پس از ورود درب و پنجره های آلومینیومی ساخت درب و پنجره های آهنی منسوخ شد و
   این سازه ها بسرعت توانستند جای خود را در این صنعت باز کنند . و این درب و پنجره ها
   زیباتر سبک تر و دیگر نیازی به رنگ آمیزی نداشتند . و عیب بزرگ این نوع درب و پنحره ها
   در شیشه های تک جداره آن ها بود که عایق خوبی برای عدم تبادل انرژی حرارتی نبودند
   و این مشکل در بیشتر این نوع درب و پنجره ها تا به امروز وجود دارد .
   چند سالی است که با توجه به رشد صنعت ساختمان سازی نوع جدیدی از درب و پنجره
   ها وارد عرصه شده و توانسته اند معایب درب و پنجره های آهنی و آلومینیومی را از بین
   ببرند . این درب و پنجره ها به پی وی سی معروف بوده و دارای مزایای بسیار زیادی
   هستند . مهمترین مزیت آن ها شیشه های دوجداره بوده که در عدم تبادل انرژی حرارتی
   بسیار موثر است و این مزیت سبب شده است که در صنعت سازه های پیش ساخته
   بیشتر مورد توجه واقع شوند .
   البته باید یادآور شوم که در برخی از سازه ها درب ورودی را از نوع ضد سرقت انتخاب
   می کنند . این درب بسیار محکم بوده و نسبت به تبادل انرژی حرارتی نیز مقاوم است
   و در صنعت خانه های پیش ساخته برای سازه ها گران قیمت مورد استفاده قرار
   می گیرند . این نوع درب در نوع ایرانی ، ترکیه ای و چینی در بازار موجود است و
   من پیشنهاد می کنم از نوع ایرانی که از قیمت مناسب و کیفیت خوبی برخوردار
   است بهره مند شوید . در ضمن در هنگام خرید کانکس با درب ضد سرقت توجه کنید
   که درب شبیه درب های ضد سرقت نباشد بلکه خود درب کاملاً ضد سرقت بوده و
   کارایی نیز داشته باشد . این درب ها در زیبایی سازه نقش مهمی دارند .

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

5 × 3 =

فهرست