قیمت کانکس 6 متری

قیمت کانکس ۶ متری

قیمت کانکس ۶ متری

قیمت کانکس ۶ متری به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهمترین آن مصالح و لوازم بکار رفته در آن می باشد . کانکس های ۶ متری در واقع به سازه هایی با طول ۶ متر اطلاق می شود . این سازه ها می توانند با عرض ۲٫۴ متر ، ۳ متر و حتی ۳٫۵ متر به مشتری تحویل داده شوند . سازه های ۶ متری بیشترین حجم از تولید را به خود اختصاص داده اند و این سازه ها مشتری پسند ترین نوع سازه در بین تمامی سازه ها با طول های مختلف هستند .

به دلیل تولید این سازه ها در گروه صنعتی معین کانتین یک خط تولید اختصاصی مربوط به این سازه ها راه اندازی شده و در این سال ها توانسته ایم محصولات زیاد و متنوعی را به خریداران عرضه نمائیم .

کانکس های ۶ متری که دارای ابعاد تقریباً ۱۵ متر مربع با عرض ۲٫۴ متر و ۱۸ متر مربع با عرض ۳ متر هستند در سه تیپ ممتاز ، درجه یک و معمول تولید و عرضه می شوند .

کانکس های معمولی که به کانکس های کارگری کارگاهی معروف هستند این تیپ جز پرفروش ترین تولیدات مجموعه ما می باشند . البته سازه های کارگری کارگاهی با عرض ۲٫۴ متر طراحی و تولید می شوند . معمولاً در این سازه ها از امکانات رفاهی استفاده نخواهد شد . و دلیل آن نیز کاهش هزینه های مربوط به تولید است ولی اگر مشتری بخواهد می توانیم تمامی امکانات مورد نیاز مشتری را در این سازه ها طراحی و اجرا کنیم .

کانکس های درجه یک که در دو مدل شیک و لوکس طراحی و تولید می شوند به نسبت کانکس های معمولی کمتر بفروش می رسند و بیشتر برای اسکان و یا امور اداری از آن ها بهره برده می شود . و برای افزایش بهره وری آن ها بهتر است این سازه ها را با عرض ۳ متر طراحی کرد تا بتوانیم امکانات رفاهی که به سفارش مشتری در آن جانمایی می شود را اجرا نمائیم . و اگر برای مواردی مانند اداری و دفتری از آن استفاده کنیم می توانیم براحتی میز و صندلی را در آن قرار دهیم .

کانکس های ممتاز از بالاترین درجه کیفی برخوردار است و از تمامی سازه های تولید شده  از لحاظ فنی در بالاترین سطح می باشد و کیفیت آن قابل قیاس با سایر سازه ها نیست  . این سازه ها کاملاً لوکس سازی شده و برای امور اسکان و اقامت سفارش داده می شوند و هزینه تولید این سازه ها بسیار بالاست . اما از لحاظ کیفیت فوق العاده هستند ولی به علت هزینه تولید بالا نسبت به سایر سازه ها کمتر تولید می شوند .

کانکس های معمولی از لحاظ فنی دارای مشخصات زیر می باشند : شاسی بصورت اسکی از جنس تیرآهن ۱۴ ، پروفیل از نوع نیمه سنگین ۹ کیلویی ، شکل سازه بصورت شیب به دو طرف ، ورق بدنه از نوع گالوانیزه با پوشش رنگ الکترواستاتیک ، عایق مصرفی از جنس پلی استایرن ( پلاستوفوم ) ، کف سازی با تخته ام دی اف ، کفپوش از جنس پی وی سی نمد دار طرح پارکت ، دیوار پوش ها از جنس پی وی سی همراه با رگه هایی از جنس پی وی سی چاپی ، درب و پنجره ها از نوع آلومینیومی تک جداره و برق کشی با بهترین لوازم موجود در بازار می باشد .

کانکس درجه یک از لحاظ فنی دارای مشخصات زیر می باشند : شاسی بصورت دورکلاف از جنس تیرآهن نمره ی ۱۶ ، پروفیل از نوع سنگین ۱۱ کیلویی ، شکل سازه بصورت سقف شکسته و یا شیب به طول ، کف سازی با ورق شادولاین گالوانیزه و استحکام بخشی کف سازه و بصورت کامل با سرامیک انجام می شود ، ورق بدنه از جنس گالوانیزه بوده و بصورت سایدینگ فلزی و در طرح چوب می باشد ، عایق مصرفی از جنس پلی استایرن ( پلاستوفوم ) است که برای افزایش قدرت عایقی با یک لایه پشم شیشه بصورت کامل تقویت می شود ، دیوار پوش ها از جنس پی وی سی چاپی بوده که نمای داخلی سازه را بسیار شکیل و زیبا می نمایند ، درب و پنجره در کانکس های درجه یک از جنس پی وی سی همراه با شیشه های دوجداره است ، برای افزایش ایمنی داخل سازه باید درب و پنجره را به حفاظ فلزی مناسب مجهز کرد ، سیستم برق رسانی در این سازه ها با کیفیت بالا و براساس نیاز مشتری انجام می شود .

کانکس های ممتاز از لحاظ فنی دارای مشخصات زیر هستند : شاسی از جنس تیرآهن ۱۸ بوده و بصورت دورکلاف مورد استفاده قرار می گیرد ، پروفیل از نوع سنگین ۱۴ کیلویی ، سازه از لحاظ ظاهری بصورت سقف شکسته و یا شیب به طول اجرا می شود ، ارتفاع کانکس نسبت به سایر سازه ها حداقل ۲۰ سانتیمتر بلند تر است ، کف سازی بصورت حرفه ای و با کمک ورق گالوانیزه شادولاین اجرا شده و برای استحکام بخشی از این کار استفاده می شود تا بتوانیم کف سازه را بصورت کامل با سرامیک فرش نمائیم ، ورق بدنه با استفاده از ورق سمنت برد ، دکوراتیو و یا ترموود اجرا می شود ، عایق مصرفی از جنس پلاستوفوم بوده که با یک لایه عایق پشم سنگ تقویت کامل می شود ، دیوار پوش ها از جنس پی وی سی روکش دار بوده و سقف داخلی را با گچ برگ اجرا می کنند ، درب سازه از نوع ضد سرقت است و پنجره ها از نوع پی وی سی همراه با شیشه های دوجداره مورد استفاده قرار می گیرند و برای افزایش ایمنی داخل سازه از حفاظ فلزی متناسب با طرح و رنگ سازه استفاده خواهد شد ، سیستم برق رسانی در این سازه ها کاملاً حرفه ای و با اجناس مرغوب اجرا خواهد شد . قیمت کانکس ۶ متری ممتاز از سایر سازه ها بسیار بالاتر می باشد .

در سازه های معمولی معمولاً از امکانات رفاهی استفاده نمی شود و این موضوع به دلیل کاهش قیمت کانکس ۶ متری است ولی در سازه های درجه یک و ممتاز می توان براساس نیاز مشتری در آن ها از امکانات رفاهی مناسب با ابعاد سازه ها برخوردار شد . این امکانات رفاهی شامل سرویش بهداشتی ، حمام و آشپزخانه می شود . اجرای امکانات رفاهی می تواند قیمت کانکس ۶ متری را افزایش چشمگیری دهد . البته با وجود افزایش قیمت کانکس ۶ متری وجود این امکانات رفاهی در این سازه ها سبب آسایش بیشتر برای افراد ساکن در این سازه ها خواهد شد و بهتر است که این سازه ها را بای این امکانات رفاهی طراحی و اجرا کنیم .

معمولاً در ساخت کانکس های ۶ متری به علت کمبود فضای سازه سرویس بهداشتی و حمام را بصورت مشترک می سازند . ولی اگر این امکانات را بصورت جداگانه در این سازه ها اجرا کنند بهتر است که درب سرویس بهداشتی به خارج از کانکس و درب حمام به داخل سازه باز شود . تمامی امکاناتی که شما در سرویس بهداشتی و حمام خانه خود دارید براحتی و با همان کیفیت می توانیم این امکانات را در کانکس ۶ متری طراحی و اجرا کنیم . در رابطه با آشپزخانه نیز باید عرض کنم که طراحی و اجرای آشپزخانه به نظر مشتری بستگی دارد و ممکن است یک آشپزخانه در این سازه ها مانند یک آبدارخانه طراحی و اجرا شود و یا ممکن است کاملاً شیک و مدرن باشد . این موضوع به نظر سفارش دهنده بستگی خواهد داشت .

امروزه ساخت کانکس با طول ۶ متر از سایر سازه ها بیشتر مورد توجه است . از مهمترین مزایای ساخت کانکس با طول ۶ متر می توانیم به حمل راحت این سازه ها اشاره کنیم . شما براحتی می توانید یک کانکس با طول ۶ متر را با کمک گرفتن از جرثقیل حمل کرده و با کمک همان جرثقیل می توانید در محل مورد نظر خود نصب کنید . ولی برخی از این سازه ها را که براحتی نمی توانیم در محل مورد نظر نصب نمائیم می توانیم بصورت اجرا در محل تولید کرده و به مشتری تحویل دهیم . این کار توسط تکنسین های مجرب شرکت انجام شده و سازه را بصورت کامل و مطابق با استانداردهای سازه های پیش ساخته تولید کرده و به مشتری تحویل دهیم . تولید کانکس بصورت اجرا در محل ممکن است قیمت کانکس ۶ متری را قدری افزایش دهد . که این امر مربوط به شرایط ساخت و تحویل سازه در محل مورد نظر مشتری است .

گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های ویلایی پیش ساخته در تهران می باشد . این شرکت صنعتی توانایی تولید انواع سازه های فلزی را بصورت حرفه ای و با بهترین کیفیت دارا می باشد و این سازه ها را از لحاظ فنی و کیفی کاملاً مشابه با نیاز مشتری طراحی و اجرا می کند و شما عزیزان در صورت نیاز به خرید کانکس و یا اطلاع از قیمت کانکس ۶ متری می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از خدمات مشاوره ای همکاران ما بهره مند شوید .

آخرین بروز رسانی ۱۳۹۸/۰۶/۱۷

۱۶ دیدگاه

 • admin says:

  با سلام خدمت شما .
  قیمت کانکس های ۶ متر طول با کیفیت مناسب حدود ۹ میلیون تومان است .
  در صورتی که نیاز به اجناس ارزان تر دارید می توانید با شماره
  ۰۹۱۲۱۴۳۴۳۱۰ تماس حاصل فرمائید .

 • ایمانی says:

  با سلام . چند وقتی است که به دنبال سفارش یک کانکس هستم . و پس از مشورت
  گرفتن از برخی از تولید کنندگان و دوستانم قصد سفارش کانکس ۶ متری را دارم ولی
  از نظر من کانکس ۱۲ متری خیلی بهتر از کانکس ۶ متری است . علت اینکه نمی خواهم
  کانکس ۱۲ متری سفارش دهم بحث حمل این سازه ها است . آیا راهی وجود دارد
  که من بتوانم این سازه ها را بدون حمل تولید نمایم اگر ممکن است با شرح جزئیات
  این مورد را برای من توضیح دهید .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای ایمانی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که روش های مختلفی برای ساخت کانکس وجود
  دارد یکی از این روش ها که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد . روش ساخت این سازه
  ها به صورت اجرا در محل است . این روش در برخی از شرایط تنها روش ساخت بوده و
  در برخی از مواقع روشی بهتر است و مورد توجه بسیاری از افراد قرار می گیرد .
  برای ساخت کانکس به روش اجرا در محل باید خدمت شما عرض کنم که بعد از طراحی
  کانکس و تائید آن توسط سفارش دهنده تمامی لوازم و ادوات ساخت به محل نصب
  حمل می شود و همانند همان روش در شرکت شاسی سازه تولید شده و بعد از آن
  اسکلت سازه ساخته می شود . و مرحله بعدی مربوط به نما سازی است و مرحله
  بعدی را با کف سازی سازه آغاز می کنند . در مرحله بعدی نوبت به اجرا عایق های
  حرارتی بوده و سپس نمای داخلی سازه نصب شده و در مراحل آخر نوبت به نصب
  پنجره ها و درب می رسد و اگر سازه نیازی به اجرای امکانات رفاهی نداشته باشد
  آخرین مرحله نصب تاسیسات آن می باشد .
  تمامی موارد بالا که به شما بصورت فهرست وار توضیح داده شد توسط تکنسین
  های مجرب شرکت انجام می شود . و کیفیت کار همانند تولیدات داخل شرکت بوده
  و برای بررسی کیفیت سازه نیز تمامی مراحل کنترل کیفی می شود تا سازه ای که
  به دست مصرف کننده می رسد با تمامی استانداردهای شرکت و ساخت سازه های
  پیش ساخته مطابقت داشته و از کیفیت بالایی برخوردار باشد .
  لازم به توضیح است که ساخت کانکس با این روش از هزینه بالاتری نسبت به ساخت
  آن در شرکت برخوردار است . و از دلایل آن می توانیم به حمل لوازم و تجهیزات به محل
  نصب نهایی ، بازگشت لوازم اضافه و تجهیزات به محل شرکت ، ایاب و ذهاب افراد شرکت
  ، طولانی بودن پروسه تولید نسبت به داخل شرکت ، تلفات لوازم مصرفی ، اجرت بیشتر
  به پیمانکاران خارج از شرکت و . . .
  هزینه بالا معمولاً یک و نیم میلیون تومان بیشتر از هزینه فروش این سازه ها از درب شرکت
  است ولی باید توجه کرد که شما از این هزینه حمل سازه را به محل نصب باید کم کنید
  تا هزینه نهایی برای شما به دست بیاید .
  اگر سوال دیگری داشته باشید در خدمت شما هستم .

 • سلیمانی says:

  عایق مصرفی در قیمت کانکس ۶ متری چه جایگاهی داشته و اگر در ساخت کانکس
  ۶ متری از عایقی مانند پلی اورتان بهره ببریم آیا قیمت کانکس ۶ متری افزایش زیادی
  خواهد یافت و یا افزایش چندانی ندارد . اگر ممکن است در این رابطه توضیحاتی ارائه
  دهید .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای سلیمانی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که قیمت کانکس ۶ متری مانند سایر سازه های
  پیش ساخته به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد ولی از مهمترین لوازمی که در قیمت
  کانکس ۶ متری می تواند تاثیر داشته باشد هزینه اجرای عایق حرارتی را عنوان کنیم .
  عایق های حرارتی در ساخت کانکس به چند دسته تقسیم می شوند ولی سه مورد
  آن بیشترین استفاده را دارند . ارزان ترین عایق را می توانیم عایق پلی استایرن معرفی
  کنیم . این عایق براحتی قابل اجرا است و از اجرای آن نیز به سرعت انجام خواهد شد .
  عایق پلی استایرن از لحاظ کیفی در سطح مناسبی قرار ندارد و برای افزایش قدرت
  عایقی در این سازه ها می توانیم از یک لایه پشم شیشه بهره ببریم . البته در برخی
  از این سازه ها پشم شیشه را می توانیم به جای پلی استایرن نیز بکار ببریم .
  عایق دیگری که در ساخت کانکس پر کاربرد است . عایق پلی اورتان بوده که از لحاظ
  عایقی در سطح بسیار بالایی قرار دارد . ولی این عایق را نمی توانیم به تنهایی بکار
  ببریم و برای این منظور نیاز است که این عایق را با کمک ورق های فلزی پوشانده و
  به این شیوه بکار ببریم . امروزه ساندویچ پانل ها که دارای عایق پلی اورتان هستند
  دارای کاربرد فراوانی بوده و سعی می شود در تمامی سازه های مدرن نیز از این
  عایق بهره برد . این کار بسیار مهم بوده و کیفیت عایقی این سازه ها را افزایش محسوسی
  خواهد داد .
  بهتر است برای ساخت کانکس ها به اجرای آن با ساندویچ پانل نیز توجه کرده و از
  این عایق در طراحی سازه خود بهره ببرید . هر چند این عایق می تواند قیمت کانکس
  ۶ متری شما را تا حد زیادی افزایش دهد .

 • اسماعیلی says:

  میخواستم بدانم که چرا بیشترین سطح تولید و فروش کانکس های تولید شده در
  ایران مربوط به کانکس های ۶ متری است و این کانکس ها در ایران طرفداران زیادی
  دارد و این به چه دلایلی میباشد . لطفاً در این رابطه نیز توضیح دهید ممنون میشوم .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای اسماعیلی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که بیشترین تولید کانکس در ایران مربوط به کانکس
  های با طول ۶ متر می شود . و بیشترین تولید کانکس های با طول ۶ متر نیز مربوطه به
  کانکس های کارگری است . این سازه ها برای خیلی از مشاغل و نیازها مناسب است و
  می توانیم از این سازه ها در این امور استفاده کنیم .
  از دلایل استفاده از کانکس ۶ متری می توانیم به راحتی جابجایی این سازه ها اشاره کنیم
  و این ابعاد از کانکس حداکثر مقداری است که می توانیم با کمک گرفتن از یک جرثقیل کوچک
  حمل کرده و از محلی به محل دیگر جابجا کنیم . و در واقع راحتی جاجایی به همراه ابعاد
  مناسب این سازه ها که حداقل ۱۵ متر مربع را در اختیار مشتریان قرار می دهد مهمترین
  دلیل استفاده است .
  دلیل دوم این فضا برای اسکان ۴ نفر می تواند کافی باشد . البته این مقدار فضا اگر نیاز باشد
  که در آن امکانات رفاهی مانند سرویس بهداشتی و حمام و آشپزخانه استفاده شود ممکن
  است برای ۳ نفر پاسخگو باشد و از طرف دیگر استفاده از این امکانات رفاهی قیمت کانکس
  ۶ متری را افزایش زیادی خواهد داد و باید به این موضوع نیز توجه کرد .
  لازم به توضیح می دانم که به دلیل تولید زیاد این سازه ها برای تولید این تیپ از کانکس ها
  در برخی از شرکت ها از خط تولید بهره گرفته می شود . این کار می تواند به تولید این
  سازه ها کمک فراوانی بکند و قیمت کانکس ۶ متری را نیز به طور محسوسی کاهش دهد .

 • صالحی says:

  چرا بیشتر کانکس هایی که در پروژه ها و کارگاه های ساختمانی از آن ها استفاده
  میشود از کانکس هایی با طول ۶ متر انتخاب میشوند . آیا این سازه ها برای این
  نوع کاربری مناسب هستند و یا نه این سازه ها انتخاب خوبی برای این سازه ها
  می باشند . البته قیمت کانکس ۶ متری نیز نسبت به سایز های کوچکتر از خود نیز
  مقرون به صرفه است .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای صالحی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که صحبت شما درست است . بیشتر پروژها و
  کارگاه های ساختمانی از کانکس های با طول ۶ متر استفاده فراوانی می کنند . از
  دلایل این کار می توانیم به موارد زیادی اشاره کنیم . ولی از نظر من که سال هاست
  در فروش این مدل از کانکس ها سابقه دارم . خریداران این موارد را بیشتر عنوان می
  کنند :
  امکان اسکان حداقل ۴ نفر در این سازه ها البته این سازه ها در صورت قرار گیری تخت
  دو طبقه قابلیت اسکان ۶ نفر را نیز دارند .
  جابجایی راحت نسبت به سازه های با طول بیشتر . و شما براحتی می توانید این سازه
  ها را با کمک یک جرثقیل شهری حمل و نصب نمائید و از این بابت مشکلی وجود نخواهد
  داشت .
  امکان نصب امکانات رفاهی که معمولاً برای کانکس های مدیریتی و یا اسکان مهندسان
  بکار می رود . در این سازه ها می توانیم امکانات رفاهی مناسبی را اجرا کنیم .
  قیمت کانکس ۶ متری نسبت به سایر سازه های کوچکتر از لحاظ ابعاد مقرون به صرفه
  بوده و از این سازه می توانیم به عنوان کانکس اقتصادی نیز یاد کرد .
  البته دلایل مختلفی برای هر فرد برای انتخاب این سازه ها ممکن است وجود داشته
  باشد . ولی در مجموع از این ابعاد کانکس بیشترین بهره را می برند . البته بسیاری از
  مشتریان قیمت کانکس ۶ متری را برای انتخاب این سازه ها عنوان می کنند . ولی باید
  در نظر گرفت که برای پروژهای بزرگ ساختمانی قیمت کانکس ۶ متری اهمیت ندارد
  بلکه جایگیری ۶ نفر در این سازه ها از اهمیت بیشتری برخوردار است .

 • شیبانی says:

  ایا میتوانیم یک کانکس کاملاً چوبی تولید کرده و این چوب نیز از جنس ترموود باشد تا
  زیبایی سازه چند برابر شده و برای کارهای انتیک در مراکز تفریحی استفاده کنیم .
  من نمونه هایی از این سازه ها را در کشور ترکیه دیده ام که برای جذب توریست بسیار
  مناسب بوده و با بهترین کیفیت ساخته شده بود . اگر محبت کنید در این رابطه توضیح
  دهید بسیار ممنون میشوم .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای شیبانی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که ساخت کانکس با بدنه و نمای داخلی ترموود
  می تواند انجام شود . این نوع چوب دارای زیبایی زیادی بوده و در دنیا نیز طرفداران زیادی
  دارد . ولی باید توجه کرد که از این چوب نمی توانیم در مکان هایی از سازه که بارگیر بوده
  و باید سنگینی کانکس را تحمل کند بهره برد . زیرا این چوب توانایی نگهداری بار را نداشته
  و می تواند سازه شما را با مشکل مواجه کرده و در مدتی کوتاه چوب های ستون و پل
  ها خم شده و فرم خود را از دست دهند . برای اینکه بتوانیم این عیوب سازه را بپوشانیم
  باید اسکلت سازه را فلزی و یا از نوع چوب های مقاوم مانند راش تولید کنیم .
  البته باید توصیح دهم که قیمت ساخت این سازه ها بسیار بالا بوده و می تواند قیمت
  کانکس ۶ متری که با این چوب ها ساخته می شوند را بسیار بالا برده و مقرون به صرفه
  نباشد . در بسیاری از مواقع برای کاهش قیمت کانکس ۶ متری چوبی اقدام به اجرای
  نمای بیرونی با چوب نموده ولی نمای داخلی آن را با پی وی سی طرح چوب اجرا می
  کنند . برای ساخت این سازه ها برای نمای بیرونی آن فقط باید حدود ۱۸ میلیون و
  پانصد هزار تومان چوب خرید و این در صورتی است که چوب مصرفی بدون ضایعات بکار
  برود . البته هزینه اجرای این نما که توسط استاد چوب کار انجام می شود نیز بالا است
  و معمولاً کانکس های لاکجری را با این نوع نما می سازند . البته قیمت کانکس ۶
  متری که با این نوع مواد اولیه ساخته می شود ممکن است بیش از ۵ برابر یک کانکس
  معمولی قیمت داشته داشته باشد .

 • شهیدی says:

  اگر ما بخواهیم برای نصب تعدادی دستگاه ماینر از یک کانکس ۶ متری بهره ببریم آیا ابن
  کار مناسب است و یا باید در این سازه ها کارهایی انجام دهیم و این سازه ها را مناسب
  فرآیند استخراج ارزهای دیجیتال نمائیم . اگر این کارها انجام نشود آیا در استخراج ارزهای
  دیجیتال به مشکلی برخورد نمی کنیم . ممنون می شوم که جواب کامنت من را بدهید .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای شهیدی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که از کانکس ۶ متری نیز برای نصب دستگاه های
  ماینر استفاده می کنند و از این لحاظ مشکل خاصی وجود ندارد ولی شما باید این
  موضوع را بدانید که برای استفاده از این سازه ها برای استخراج باید شرایط داخل
  این سازه ها را با زمانی که این سازه ها برای اسکان مورد استفاده قرار می گیرند
  دارای تفاوت هایی باشد . از این تفاوت ها می توانیم به اعمال یک سری عوامل
  برای استخراج و آماده سازی این سازه ها اشاره کنیم .
  بهتر است در این سازه ها برای خنک کردن داخل این سازه ها از کولر آبی بهره برد
  و بین هوای سرد تولید شده توسط این کولرها و هوای گرم تولید شده توسط این
  دستگاه ها بهتر است از یک پارتیشن بهره ببریم . هوای گرم تولید شده توسط این
  دستگاه ها را می توانیم توسط فن های قوی به خارج از سازه هدایت کنیم . این کار
  لازم و ضروری است . لازم است برای نصب این دستگاه ها و جای دادن تعداد بیشتری
  از آن ها در این سازه ها از قفسه بندی بهره ببریم . این قفسه بندی بهتر است با
  پروفیل ساخته شود تا هوای گرم در بین دستگاه ها باقی نماند .
  از مواردی که کمتر به آن توجه می شود ولی توجه به آن کاملاً ضروری و حیاتی است
  مسئله برق رسانی به این سازه ها است . اگر برق بصورت مناسب و بدون نوسان به
  این دستگاه ها نرسد این دستگاه ها اسیب دیده و به همین دلیل دچار خساراتی می
  شوند و سبب ضرر شما خواهد شد . بهترین روش برای برق رسانی به این دستگاه
  ها استفاده از سیستم برق رسانی جداگانه برای هر دستگاه است تا برق مورد نیاز
  به این دستگاه ها با کمترین نوسان به آن ها برسد .

 • طالقانی says:

  قیمت کانکس ۶ متری براساس چه متریالی تعئین می شود و مهمترین و تاثیرگذار ترین
  این متریال کدام یک از این متریال بوده که می تواند در هزینه ساخت و تولید این سازه
  اهمیت دارد . این متریال از لحاظ کیفی چه تاثیری در طول عمر این سازه ها دارند ؟

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای طالقانی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که عوامل مختلفی در تعئین قیمت کانکس ۶ متری
  تاثیر گذار است . بیشتر این عوامل مربوط به لوازم و مصالح ساخت این سازه ها بوده
  که می تواند تا ۸۰ درصد از هزینه ساخت را به خود اختصاص دهد . از این رو باید به
  مصالح ساخت این سازه ها بیشتر از سایر موارد توجه نمود . امروزه ساخت کانکس
  نسبت به گذشته رواج بیشتری یافته و از این رو باید برای هر سلیقه ای یک سازه
  را با لوازم مختلف طراحی و تولید کرد . ولی در کل کانکس های ۶ متری بیشتر برای
  موارد کارگری تولید شده و در بیشتر کارگاه ها لوازم مصرفی در ساخت این سازه ها
  با یکدیگر تفاوت خاصی ندارد . از لحاظ متریال نیز بیشترین هزینه مربوط به فلزات است
  این فلزات نیز شامل تیرآهن مصرفی ،پروفیل ، ورق بدنه و درب و پنحره ها می شود
  از این رو باید از لحاظ متریالی این مورد را خدمت شما عرض کنم . ولی از لحاظ
  هزینه ساخت نیز باید خدمت شما عرض کنم که هزینه نیروی انسانی در ساخت این
  سازه ها نقش کمی دارد و حدود ۴ درصد را شامل می شود . این هزینه در بسیاری
  از موارد تاثیرگذار نبوده و به نسبت گذشته نیز از لحاظ قیمت تمام شده براساس
  درصد ساخت نیز دچار کاهش شده است .
  البته اگر کانکس بخواهد بصورت اجرا در محل ساخته شود ممکن است که هزینه
  کارگری افزایش یافته و این مسئله نیز به دلیل زمان بر بودن ساخت این سازه ها
  به این شیوه است . و ساخت کانکس بصورت اجرا در محل نسبت به ساخت آن
  در شرکت زمان بر می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.