قیمت کانکس 12 متری

قیمت کانکس ۱۲ متری

قیمت کانکس ۱۲ متری

قیمت کانکس ۱۲ متری به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت . که مهمترین آن لوازم و مصالح بکار رفته در آن می باشد . کانکس های ۱۲ متری در واقع به سازه هایی با طول ۱۲ متر گفته می شود و این سازه ها را با عرض ۲٫۴ متر ، ۳ متر و حتی ۳٫۵ متر به سفارش مشتریان طراحی و تولید می شوند . سازه های با طول ۱۲ متر کمتر از سازه های با طول ۶ متر تولید می شوند و این سازه ها در مجموع از آن سازه ها کمتر مورد پسند مشتری قرار می گیرند .

از مهمترین دلایلی که کانکس های ۱۲ متری نسبت به کانکس های ۶ متری از اقبال کمتری برخوردارند را می توانیم به سه دلیل دانست . اول قیمت کانکس ۱۲ متری نسبت به کانکس ۶ متری بیشتر بوده و کسانی که توان کمتری دارند از این سازه ها کمتر سفارش می دهند . دوم بحث فضایی است که برای نصب سازه مورد نیاز است . در برخی از محل های نصب فضایی برای این سازه ها وجود ندارد و مشتری به ناچار نمی تواند سازه ای با طول ۱۲ متر را سفارش دهد . مهمترین دلیل که مشتریان به این سازه ها کمتر توجه می کنند را می توانیم مسئله حمل این سازه ها عنوان کنیم . برای حمل این سازه ها به تریلی نیاز است و باید تریلی به محل نصب سازه وارد شده و توسط جرثقیل تخلیه شود . این کار به فضای زیادی نیاز دارد و بهتر است قبل از سفارش کانکس با طول ۱۲ متر به حمل این سازه ها توجه کافی داشت .

بیشتر کانکس های ۱۲ متری با ابعاد تقریباً ۳۰ متر مربع یا همان عرض ۲٫۴ متر تولید می شوند و برخی از این سازه ها که کاربری اداری و یا مسکونی دارند با فضای ۳۶ متر مربع و عرض ۳ متر تولید خواهند شد . کانکس های با طول ۱۲ متر را با سه کیفیت ممتاز، درجه یک و معمولی تولید می کنند .

کانکس های معمولی ارزان ترین نوع این سازه ها هستند و این تیپ از سازه ها معروف به کانکس کارگری کارگاهی می باشند و بیشتر کانکس های کارگری ، کارگاهی را با عرض ۲٫۴ متر طراحی می نمایند و معمولاً در این سازه ها از امکانات رفاهی خبری نیست و حداکثر آن ها را با اتاق بندی سفارش خواهند داد . قیمت کانکس ۱۲ متری معمولی نسبت به سایر سازه ها از قیمت پائین تری برخوردار است .

کانکس های ۱۲ متر طول درجه یک در دو مدل لوکس و شیک طراحی و تولید می شوند . این سازه ها نسبت به کانکس های معمولی کمتر تولید خواهند شد و از این سازه ها بیشتر برای اسکان مسکونی و یا دفاتر اداری بهره برده می شود و بهتر است برای این موارد گفته شده این سازه ها را با عرض ۳ متر طراحی کرده تا بشود امکانات رفاهی متناسب یا سفارش مشتری را در آن جا نمایی و اجرا نمائیم .

کانکس های ممتاز با طول ۱۲ متر با بالاترین درجه کیفی تولید می شوند و کانکس های لاکچری در این تیپ به بازار معرفی شده اند این سازه ها کاملاً لوکس سازی شده طراحی و تولید می شوند و معمولاً آن ها را برای اسکان و اقامت سفارش می دهند و لازم به توضیح است این تیپ از سازه ها دارای هزینه تولید بالایی می باشند ولی از لحاظ کیفی فوق العاده هستند و به علت هزینه بالای ساخت آن ها از سفارش کمی برخوردار می باشند . قیمت کانکس ۱۲ متری ممتاز بسیار بالاتر از سایر تیپ های تولیدی می باشد .

کانکس های معمولی از لحاظ فنی دارای مشخصات زیر هستند این مشخصات بر روی قیمت کانکس ۱۲ متری تاثیر گذار است : شاسی بصورت اسکی تولید شده و از جنس تیرآهن نمره ۱۴ است ، پروفیل از نوع نیمه سنگین ۹ کیلویی است ، شکل سازه بصورت شیب به دو طرف می باشد ، ورق بدنه از نوع گالوانیزه با پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره ای است ، عایق مصرفی از جنس پلی استایرن ( پلاستوفوم ) ، کف سازی توسط ورق ام دی اف ۱۶ میلیمتر صورت می پذیرد ، کف پوش از جنس پی وی سی نمد دار طرح پارکت ، دیوار پوش ها از جنس پی وی سی معمولی ( خام ) به همراه رگه هایی از جنس پی وی سی چاپی است ، درب و پنجره ها از نوع آلومینیومی همراه با شیشه های تک جداره است ، سیستم برق رسانی و سیم کشی کانکس از لوازم با کیفیت بوده و به بهترین نحو سیم کشی صورت پذیرفته است .

کانکس های درجه یک از لحاظ فنی دارای مشخصات زیر هستند : شاسی بصورت دورکلاف از جنس تیرآهن نمره ی ۱۶ می باشد ، پروفیل این سازه ها از نوع سنگین ۱۱ کیلویی است ، شکل ظاهری سازه بصورت سقف شکسته و شیب به طول طراحی و اجرا می شود ، کف سازی توسط ورق گالوانیزه شادولاین بوده که استحکام سازی کف برای کف سرامیک نیز توسط همین ورق صورت می پذیرد ، کف سازه کاملاً با سرامیک فرش می شود ، ورق بدنه فلزی است و از نوع گالوانیزه می باشد و در طرح سایدینگ فلزی برای این سازه ها اجرا می شود ، عایق مصرفی از جنس پلی استایرن ( پلاستوفوم ) بوده که برای افزایش قدرت عایقی از یک لایه عایق پشم شیشه استفاده می شود ، دیوار پوش ها از جنس پی وی سی است که معروف به پی وی سی چاپی می باشند و از تنوع و کیفیت مطلوبی برخوردارند ، درب و پنجره مورد استفاده از جنس پی وی سی هستند ، تمامی درب ها و پنجره های کانکس درجه یک را برای افزایش ایمنی داخل سازه به حفاظ فلزی مجهز می کنند ، سیستم برق رسانی در این سازه ها توسط داکت و بصورت روکار بوده و از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است .

کانکس های ممتاز از لحاظ فنی دارای مشخصات زیر می باشند : شاسی از نوع تیرآهن نمره ی ۱۸ بوده و بصورت دورکلاف ساخته شده و مورد استفاده قرار می گیرند ، پروفیل مورد استفاده از نوع سنگین ۱۴ کیلویی است ، سازه های ممتاز با طرح سقف شکسته و شیب به طول اجرا شده و مناسب این سازه ها می باشند این سازه ها را با حداقل ۲۰ سانتیمتر ارتفاع بیشتر تولید می نمایند ، کف سازی با ورق شادولاین و استحکام بخشی کف برای این سازه ها اجرا می شود و با این روش براحتی و بدون هیچ مشکلی می توان سازه را بصورت کامل با سرامیک فرش نمود ، ورق مورد استفاده برای نمای بیرونی از جنس ترمووود ، سمنت برد و یا دکوراتیو است ، عایق مصرفی در کانکس های ممتاز به گونه ای اجرا می شود که برا عدم تبادل انرژی به حداقل برسد این عایق مصرفی از جنس پلی استایرن ( پلاستوفوم ) بوده که با یک لایه عایق پشم سنگ پوشانده می شود ، دیوار پوش های مصرفی از جنس پی وی سی روکش دار می باشد و نمای سقف داخلی را نیز با گچ برگ اجرا می کنند ، درب سازه از نوع ضد سرقت است و پنجره ها نیز از جنس پی وی سی همراه با شیشه های دوجداره بکار می روند ، برای ایمنی داخل سازه تمامی پنجره ها به حفاظ فلزی متناسب با طرح و رنگ سازه مجهز خواهند شد ، سیستم برق رسانی در این سازه ها بطور کامل حرفه ای بوده و از مرغوب ترین های بازار انتخاب شده اند .

در سازه های معمولی از امکانات رفاهی استفاده نمی شود ولی سازه های درجه یک و ممتاز با حداکثر امکانات رفاهی متناسب با ابعاد و نیاز مشتری و بصورت کاملاً حرفه ای و از بهترین لوازم با طول عمر بالا استفاده خواهد شد . این امکانات رفاهی حداقل می تواند شامل سرویس بهداشتی ، حمام ، آشپزخانه و اتاق خواب باشد . ساخت این سازه ها با امکانات رفاهی می تواند قیمت کانکس ۱۲ متری را افزایش دهد .

از نکاتی که می توان در ساخت کانکس ۱۲ متری به آن توجه کرد . این مورد است که اگر این سازه ها را نتوانیم به هر دلیلی به محل نصب حمل کنیم . می توانیم این سازه ها را بصورت کامل در محل نصب اجرا نمود . برای این کار نیاز است تمامی لوازم و ادوات ساخت به محل نصب نهایی حمل شده و این سازه ها در همان محل نصب بصورت کامل توسط تکنسین های شرکت تولید شود . کیفیت ساخت سازه با کیفیت سازه هایی که در شرکت تولید می شود برابر بوده و هیچگونه مشکلی بوجود نخواهد آمد . ولی لازم به تذکر است که معمولاً ساخت کانکس بصورت اجرا در محل در قیمت کانکس ۱۲ متری تاثیر داشته و قیمت کانکس ۱۲ متری را قدری افزایش خواهد داد . و از طرف دیگر سفارش دهنده هزینه ای را بابت حمل و نصب سازه پرداخت نخواهد کرد و در برخی از مواقع این کار قیمت کانکس ۱۲ متری را تا حد مناسبی کاهش می دهد .

گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های ویلایی پیش ساخته در تهران می باشد . این شرکت صنعتی سال هاست به تولید انواع سازه براساس نیاز مشتری و بصورت کاملاً حرفه ای و طراحی هایی مدرن و مطابق با متد های روز دنیا می پردازد . این سازه ها کاملاً با کیفیت بوده و تمامی مراحل تولید آن از طراحی تا پایان مرحله ساخت را مورد بررسی قرار می دهیم و شما عزیزان در صورت نیاز به خرید این سازه ها می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از خدمات مشاوره ای همکاران ما بهره مند شوید .

قیمت کانکس ۱۲ متری

تاریخ بروزرسانی ۱۳۹۸/۰۶/۱۷

۳۰ دیدگاه

 • رسولی says:

  برای ساخت کانکس ۱۲ متری با بهترین کیفیت پیشنهاد شما چه نوع سازه ای است
  البته من نمی خواهم هزینه ساخت این سازه ها بالا برود و به دنبال یک سازه با کیفیت
  مناسب و کیفیت بالا می گردم . اگر ممکن است شما من را در این زمینه راهنمایی
  کنید که سازه ای که سفارش دهم هم از لحاظ کیفی مناسب باشد و هم قیمت خوبی
  داشته باشد . ممنون و سپاسگزام که کامنت را جواب می دهید .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای رسولی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که برای پاسخ به سوال شما من باید به معرفی
  سه نوع تیپ تولیدی که در ایران شرکت های مهم کانکس های ۱۲ متری خود را براساس
  آن تولید می کنند بپردازم .
  ارزان ترین سازه تولیدی در ایران مربوط به سازه های معمولی است . این سازه ها که به
  کانکس ارزان قیمت نیز معروف هستند طرفداران خاص خود را دارد . البته یادآور می شوم
  که ارزان سازی در این سازه ها به معنی بی کیفیت بودن آن ها نیست بلکه برای ساخت
  این سازه ها به نحوی عمل می شود که از لوازم گران قیمت در ساخت آن ها استفاده
  نشود و همین دلایل سبب می شود که قیمت این سازه ها نسبت به سایر سازه ها
  کمتر بوده و هزینه ساخت آن نیز کاهش یابد . برای کاهش قیمت کانکس ۱۲ متری در
  این سازه ها معمولاً امکانات رفاهی طراحی و اجرا نمی شود . این کار سبب کاهش زیادی
  در هزینه ساخت این سازه ها خواهد شد . البته اگر مشتری بخواهد می توانیم برای این
  سازه ها نیز امکانات رفاهی طراحی و اجرا کنیم و از این لحاظ هیچ مشکلی وجود ندارد
  ولی هزینه ساخت با توجه به نوع امکانات رفاهی افزایش می یابد . این سازه ها دارای
  طول عمر مفید ۷ سال می باشند .
  نوع دیگری از این سازه ها کانکس های درجه یک هستند . این سازه ها از نوع اول کران
  تر بوده و هزینه ساخت بالاتری دارند . قیمت کانکس ۱۲ متری درجه یک از نوع معمولی
  آن بیشتر است ولی کیفیت آن بالاتر بوده و دارای امکانات رفاهی است و به همین جهت
  این سازه ها بیشترین مشتری را به خود اختصاص می دهند . کانکس های ۱۲ متری که
  با این شیوه تولید می شوند . به نحوی طراحی و اجرا می کنند که بتوانیم تمامی امکاناتی
  که مشتری می خواهد را در آن اجرا کنیم . از این امکانات رفاهی می توانیم به سرویس
  بهداشتی ، حمام ، آشپزخانه و اتاق خواب اشاره کنیم . و تمامی این امکانات اگر اجرا
  شوند هزینه ساخت این سازه ها را افزایش چشمگیری می دهند و سفارش دهنده باید
  به این موضوع توجه داشته باشد که اجرای این امکانات هزینه ساخت را بالا خواهد برد .
  این سازه ها دارای طول عمر مفید ۱۲ سال هستند . و کانکس های شیک و لوکس در
  این نوع تیپ طراحی و اجرا می شوند .
  بالاترین کیفیت تولید کانکس در ایران در تیپ ممتاز طراحی و اجرا می شود . ساخت
  کانکس در این تیپ از هزینه بالایی برخوردار بوده و این هزینه بسیار بالا است از این رو
  تولید این سازه از سایر سازه ها بسیار کمتر است و دلیل آن هم قیمت کانکس ۱۲ متری
  ممتاز است . البته باید متذکر شوم که تمامی لوازم مورد استفاده در این سازه ها کاملاً
  لوکس بوده و به همین دلیل قیمت کانکس ۱۲ متری که در این تیپ تولید می شود نیز
  به مراتب بالاتر از سایر تیپ های تولیدی است . در این سازه ها تمامی امکانات مورد
  نیاز فراهم شده و طراحی آن نیز ویژه سازی می شود . تمامی امکانات از بالاترین درجه
  بوده به همین دلیل قیمت کانکس ۱۲ متری ممتاز نیز بسیار بالا است . عمر مفید این
  سازه ها حدود ۲۰ سال است و کانکس های لاکچری در این تیپ تولید می شوند .
  با توجه به مواردی که در بالا ذکر شد متوجه می شوید که کانکسی که اگر بخواهد از
  قیمت مناسب و کیفیت مناسبی برخوردار باشد کانکس های درجه یک هستند که هم
  امکانات کانکس های ممتاز را دارند و هم از لحاظ قیمت نیز از کانکس های ممتاز بسیار
  ارزان تر هستند . بنابراین اگر به دنبال کیفیت هستید من پیشنهاد می دهم از کانکس
  های درجه یک بهره ببرید که عمر مفید بالایی نیز دارند . لازم به توضیح است که این
  عمر مفید در این سازه ها براساس استفاده دائم بدست می آید و اگر کمتر استفاده
  شود عمر این سازه ها بیشتر است و در صورت پایان عمر مفید این سازه ها شما می
  توانید این سازه ها را مورد تعمیر و بازسازی قرار داده و چند سال دیگر به عمر این سازه
  ها افزوده خواهد شد .
  اگر سوال دیگری داشتید من در خدمت شما هستم .

 • خورشیدی says:

  سلام . عایق مصرفی در قیمت کانکس ۱۲ متری چه نقشی دارد و اگر از عایق هایی
  مانند پلی اورتان استفاده کنیم آیا هزینه و قیمت کانکس ۱۲ متری افزایش خواهد یافت
  و یا نه تاثیر چندانی ندارد .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای خورشیدی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که قیمت کانکس ۱۲ متری به عوامل بسیاری
  بستگی داشته که یکی از این عوامل عایق مصرفی در ساخت این سازه ها است و
  از این رو باید به این مسئله توجه جدی نشان داد .
  بیشترین عایقی که در ساخت کانکس بکار می رود عایق پلی استایرن است . این عایق
  ارزان قیمت بوده و استفاده از آن نیز براحتی انجام می شود ولی از لحاظ عایقی در سطح
  مناسبی قرار نداشته از این رو این عایق را با کمک یک لایه پشم شیشه تقویت می کنند
  این کار از لحاظ عایقی تاثیر بسیار بالایی در این سازه ها خواهد گذاشت .
  در رابطه با عایق پلی اورتان نیز خدمت شما عرض می کنم که این عایق به تنهایی استفاده
  نمی شود و به دلیل اینکه این عایق شکننده است و ممکن است از لحاظ ظاهری دچار
  فرسایش شود این عایق را به صورت ساندویچ در آورده و آن را به عنوان ساندویچ پانل به
  مشتریان عرضه می کنند این کار برای این نوع عایق بسیار حیاتی بوده و به ارزش این عایق
  نیز کمک فراوانی خواهد نمود .
  در بسیاری از سازه ها مدرن سعی می شود که از ساندویچ پانل استفاده کرده و ساندویچ
  پانل ها را به عنوان یک پوشش مهم در سازه بکار ببرند .

 • نظری says:

  آیا در کانکس های ۱۲ متری میشود از امکانات رفاهی بهره مند شد . و اگر این امکانات
  را بتوانیم در این سازه ها اجرا کنیم در قیمت کانکس ۱۲ متری چه تاثیری خواهد گذاشت
  و این موضوع به چه مقداری تاثیر گذار است .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای نظری .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که معمولاً در کانکس های با طول ۱۲ متر از
  امکانات رفاهی استفاده می شود ولی برخی از سازه های معمولی نیز وجود دارند
  که برای کاهش هزینه تولید در آن ها از امکانات رفاهی بهره ای نبرده و دلیل اصلی
  این کار نیز کاهش هزینه تولید است .
  از امکانات رفاهی که می توانیم در این سازه ها بکار ببریم می شود به سرویس
  بهداشتی ، حمام ، آشپزخانه و اتاق خواب اشاره کنیم . که در برخی از شرایط
  برای کاهش هزینه تولید و افزایش فضای داخل سازه سرویس بهداشتی و حمام
  را بصورت مشترک طراحی و اجرا می کنند . این کار در بسیاری از این سازه ها
  انجام می شود . و در برخی دیگر از سازه ها نیز برای کاهش هزینه می توانیم
  آشپزخانه را بصورت آبدارخانه طراحی و اجرا کنیم .
  به طور کلی اجرای امکانات رفاهی می تواند هزینه ساخت کانکس را افزایش
  دهد در برخی از این سازه ها این هزینه کمتر بوده و در برخی از این سازه ها این
  هزینه ساخت نیز بسیار بالا است و باید به این موضوع هم توجه کنیم که هر چقدر
  این امکانات بیشتر و با کیفیت تر باشد این هزینه ساخت بالاتر می رود .

 • کاشانی says:

  چرا بیشتر سفارش دهندگان کانکس از کانکسهایی با طول ۶ متر بهره می برند و
  کمتر مایل هستند که از کانکسهای با طول ۱۲ متر برای اسکان و اقامت بهره ببرند .
  این کار چه دلیلی دارد و در ضمن آیا ساخت کانکس با عرض ۳٫۵ متر قابل اجرا است
  و مشکلی از لحاظ حمل بوجود نمی آورد و از طرف دیگر قیمت کانکس ۱۲ متری را
  بشدت افزایش نخواهد داد .
  ممنون از پاسخگویی شما .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای کاشانی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که مهمترین دلیلی که کانکس ها را با طول ۶ متر
  طراحی و تولید می کنند نظر سفارش دهندگان است و مهمترین دلیل برای سفارش
  دهندگان بحث حمل و نقل این سازه ها می باشد . کانکس های با طول ۶ متر را براحتی
  و بدون هیچ مشکلی می توانیم با کمک گرفتن از یک جرثقیل کوچک حمل کرده و به
  مشتریان تحویل دهیم و در این رابطه هیچ مشکلی وجود ندارد ولی برای حمل کانکس
  هایی با طول ۱۲ متر نیاز است که از یک دستگاه تریلی بهره ببریم و این کار علاوه بر
  افزایش هزینه های حمل مشکلات حمل نیز به این مسئله اضافه خواهد شد .
  در رابطه با سوال دوم شما باید عرض کنم که کانکس های با عرض ۳٫۵ متر را براحتی
  می توانیم تولید کنیم و از این لحاظ مشکل خاصی وجود ندارد ولی حمل این سازه ها
  با مشکلاتی همراه است و برای حمل این سازه ها نیاز است که بارنامه ترافیک را از
  سازمان حمل و نقل جاده ای دریافت کنید . و نیاز به کارهای اداری و هزینه دارد .
  ولی اگر بخواهید می توانید این سازه ها را در محل نصب خود بصورت کامل طراحی و
  تولید کنید و هزینه های حمل و مشکلات آن را نیز از بین ببرید .
  این موضوع در سازه های ۱۲ متری بسیار با اهمیت است و می تواند قیمت کانکس
  ۱۲ متری را با عرض های نامتعارف برای شما کاهش هم دهد .

 • صادقی says:

  چرا تولید کانکس ۱۲ متری نسبت به کانکس ۶ متری بسیار کمتر است . و حتی در این
  رابطه در سایت های فروش کانکس مطالب کمتری نوشته می شود . و در بسیاری از
  موارد تولید کنندگان قیمت کانکس ۱۲ متری را در سایت ها کمتر اعلام می کنند و برای
  استعلام قیمت کانکس ۱۲ متری نیز منتظر اعلام قیمت باشیم ولی این مشکلات در
  اعلام قیمت کانکس ۶ متری کمتر دیده می شود .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای صادقی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که تولید کانکس ۶ متری بیشتر از کانکس ۱۲ متری
  می باشد و کانکس های ۶ متری خریداران بیشتری دارند و دلیل آن نیز حمل راحت تر این
  سازه ها و قیمت پائین تر و از طرف دیگر فضای اشغالی کمتر می باشد . ولی مهمترین
  دلیل برای عدم سفارش این سازه ها را می توانیم حمل این سازه ها عنوان کنیم . برای
  حمل این سازه ها نیاز است از یک دستگاه تریلی بهره ببریم . و این کار راحت نخواهد بود .
  به دلیل اینکه تولید این سازه ها کمتر انجام می شود . استعلام قیمت کانکس ۱۲ متری
  با برآورد قیمت ها هر روز انجام نمی شود . و اگر مشتری خواهان خرید این سازه ها باشد
  می توانیم استعلام قیمت را بدست بیاوریم
  برای بدست آوردن قیمت کانکس ۱۲ متری باید براساس نیاز سفارش دهنده تمامی
  امکانات رفاهی در این سازه ها را به دست آورده و در این صورت براحتی می توانیم
  قیمت را به مشتری اعلام کنیم .
  قیمت کانکس ۱۲ متری براساس امکانات رفاهی ، نوع نمای بیرونی ، نوع نمای داخلی
  ، نوع عایق مصرفی ، نوع کف سازی سازه ، تاسیسات بکار رفته و . . . مشخص خواهد
  شد .

 • شهبازی says:

  در گذشته کانکس های ۱۲ متری نسبت به امروز بیشتر سفارش داده میشد . و در
  بسیاری از پروژهای ساختمانی از این سازه ها وجود داشت . ولی امروزه کانکس
  ۱۲ متری کمتر در این پروژه ها وجود دارد . آیا دلیل این امر قیمت کانکس ۱۲ متری
  است یا دلایل مختلف دیگری برای این کاهش وجود دارد .

 • admin says:

  با سلام خدمت اقای شهبازی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که این صحبت شما کاملاً صحت دارد . و تولید
  کانکس های ۱۲ متری نسبت به گذشته کمتر شده است . این کار دلایل مختلفی را
  دارد . اما اگر بخواهیم در رابطه با مهمترین عوامل آن صحبت کنیم باید دو عامل را مهمتر
  از عوامل دیگر مورد بررسی قرار دهیم . اولین و مهمترین عامل را می توانیم مسئله
  حمل و جابجایی این سازه ها بدانیم . برای حمل یک کانکس ۱۲ متری نیاز است که
  از یک دستگاه تریلی استفاده کنیم . و در محل بارگیری نیز از یک دستگاه جرثقیل
  برای بارگیری و در محل تخلیه نیز از یک دستگاه جرثقیل دیگر استفاده کرده که
  تمامی این موارد نیاز به هزینه بیشتر نسبت به حمل کانکس های ۶ متری دارد .
  و برای حمل و جابجایی علاوه بر هزینه باید زمان زیادی را نیز صرف نمود .
  علاوه بر این هزینه باید محل بارگیری فضایی برای ورود تریلی و جرثقیل را بطور همزمان
  داشته باشد . که این کار گاهی اوقات بسیار سخت و مشکل می باشد .
  در رابطه با عامل دوم می توانیم هزینه ساخت بالاتر این سازه ها را عنوان کنیم . این
  سازه ها از هزینه ساخت بیشتری برخوردار بوده و به همین دلیل توانایی پرداخت هزینه
  های ساخت برای برخی از افراد کمتر بوده و از این رو کمتر مورد توجه قرار می گیرد . در واقع
  همین عوامل سبب افزایش قیمت کانکس ۱۲ متری خواهد شد .
  در ایران بیشتر کانکس های ۶ متری مورد توجه هستند . این سازه ها را براحتی می توانیم
  با کمک یک جرثقیل سبک بارگیری ، حمل و تخلیه کنیم . و هزینه های فراوانی را نیز
  به این صورت کاهش دهیم . و از طرف دیگر جابجایی سازه در کوتاه ترین زمان و بسرعت
  انجام خواهد شد .

 • کاشانی says:

  میخواهم از یک کانکس ۱۲ متری برای نصب دستگاه های ماینر استفاده کنم . من برای
  اینکه این سازه را برای استخراج ارزهای دیجیتال آماده کنم باید چه کارهایی در این
  سازه انجام دهم تا حداکثر کارایی که از این سازه نیاز دارم را بدست بیاورم اگر در
  این زمینه اطلاعاتی دارید خوشحال میشوم که در اختیار من قرار دهید .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای آقای کاشانی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که امروزه استفاده از کانکس برای نصب دستگاه
  های ماینر برای استخراج ارزهای دیجیتال بسیار رواج پیدا کرده است و این سازه ها
  مورد پسند این افراد واقع شده است . برای اینکه بتوانید از این سازه ها حداکثر بهره
  را ببرید نیاز است که در این سازه ها به برخی از موارد توجه داشته باشید از این موارد
  می توانیم به خنک کردن داخل سازه ، جدا سازی هوای خنک تولید شده توسط کولر
  و هوای گرم تولید شده توسط دستگاه ، خارج نمودن هوای گرم تولید شده ، قفسه
  بندی داخل این سازه ها و برق رسانی آن توجه ویژه ای داشته باشید .
  تمامی مواردی که در بالا به آن ها اشاره شد بسیار مهم بوده و باید تمامی این موارد
  در این سازه ها رعایت شود تا حداکثر تراهش را از این دستگاه ها بتوانید استخراج
  کنید از این رو باید در اجرای این موارد دقت داشته باشید .
  من در اینجا نکته ای را به شما دوست عزیز عرض می کنم که این دستگاه ها برق
  بسیار زیادی مصرف می کنند و باید این برق بصورت مداوم و بدون نوسان به دستگاه
  ها برسد از این رو باید دقت شود که اگر این کار بدرستی انجام نشود دستگاه های
  شما آسیب دیده و دچار مشکل جدی خواهد شد از این رو باید در اولین گام و مهمترین
  آن به تامین برق مصرفی پایدار فکر کنید .
  برای برق رسانی به این دستگاه ها بهتر است که سیستم برق رسانی شما بعد از
  ورود به سازه برای هر دستگاه مستقل عمل کرده و برای هر دستگاه یک سیستم
  برق رسانی جداگانه و قطع کننده های قابل اعتماد نصب کنید تا در هنگام استفاده
  به مشکلی برخورد نکنید .

 • رنجبر says:

  در بسیاری از سایت ها که قیمت کانکس ۱۲ متری را اعلام می کنند . این قیمت ها
  بسیار بالا بوده و این قیمت ها را براساس چه معیاری به مشتریان اعلام می کنند و
  چگونه این قیمت ها محاسبه می شود . آیا می توانید در این رابطه توضیحاتی ارائه
  دهید ممنون می شوم .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای رنجبر .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که قیمت کانکس ۱۲ متری براساس لوازم مصرفی
  در ساخت این سازه ها محاسبه می شود و این قیمت بالایی که توسط برخی از
  همکاران ما به خریداران اعلام می شود به دلیل گران فروشی همکاران ما نیست
  بلکه قیمت این سازه ها براساس همان مواد و لوازم مصرفی به همراه سود تولید
  و فروش به خریداران اعلام می شود .
  امروزه شرایط کار به نحوی است که شخصی براحتی نمی تواند جنس تولید شده
  را با قیمت خیلی بالاتر به مشتریان بفروشد مگر در شرایطی خاص مانند اجرا در محل
  و یا خدماتی که دیگر همکاران ما توانایی اجرای آن را نداشته باشند .
  لازم به توضیح می دانم که از سال ۹۶ قیمت های کانکس شروع به افزایش نمود و
  در سال ۹۷ این افزایش قیمت ها بسیار شدید بوده و خوشبختانه در سال ۹۸ قدری
  این قیمت ها نشست کرده و تعدیل شده است .
  این افزایش قیمت ها به دلیل افزایش قیمت لوازم ساخت و تولید این سازه ها بوده
  و به همین دلیل باید توجه کرد که برخی از لوازم مصرفی تا ۳۵۰ درصد نیز دچار رشد
  شده و این مسئله سبب شد که برخی از تولید کنندگان توانایی تولید نداشته باشند
  و از بازار تولید خارج شوند . این کار به صنعت خانه های پیش ساخته ضرر هنگفتی
  را زد و سبب شد ما این عزیزان را در بازار تولید از دست بدهیم .
  لازم به توضیح می دانم که هزینه کارگری در این سازه ها افزایش چندانی نداشته
  است و برای بسیاری از پیمانکاران تولید سازه ها صرف اقتصادی مانند گذشته ندارد
  از این رو ما در نیروی انسانی نیز دچار کمبود شدید نیز هستیم .

 • حیرانی says:

  در بسیاری از سایتهای مرتبط با خرید و فروش کانکس که مراجعه می کنیم بیشتر در
  مورد کانکس ۱۲ متری و یا کانکس ۶ متری به ارائه قیمت می پردازند . آیا این کار دلیل
  خاصی دارد و یا این سازه ها بصورت پایلوت به این گونه است .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای حیرانی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که بیشتر سایت ها که در رابطه با قیمت کانکس
  به اطلاع رسانی می پردازند بیشتر در رابطه با قیمت کانکس ۱۲ متری و همچنین در
  رابطه با قیمت کانکس ۶ متری به اطلاع رسانی پرداخته و در واقع اساسا این دو سازه
  برای قیمت گذاری بسیار مناسب بوده و در بیشتر موارد ما از این سازه ها به عنوان
  پایه قیمت گذاری و مبنای آن یاد می کنیم . این کار در بین بیشتر تولید کنندگان توجه
  بیشتری را به خود اختصاص داده و ما نیز در شرکت معین کانتین از این مورد بهره
  می بریم .
  البته یادآور می شوم که قیمت کانکس ۱۲ متری و قیمت کانکس ۶ متری که در این
  رابطه به آن پرداخته شد با سه درجه کیفی ممتاز ، درجه یک و معمولی تولید شده
  و به بازار مصرف ارائه خواهد شد و باید به این موارد توجه کافی داشته باشیم . ما
  نیز در گروه صنعتی معین کانتین با همین درجه ها به تولید محصولات خود می پردازیم .

 • شیرازی says:

  قیمت کانکس ۱۲ متری به چه مولفه هایی بستگی دارد و این عوامل چقدر بر روی
  قیمت کانکس ۱۲ متری می توانند تاثیر گذار باشند و چه کارهایی می توانیم در این
  سازه ها انجام دهیم که کیفیت این سازه ها افزایش زیادی یابند .

 • ایروانی says:

  برای حمل کانکس ۱۲ متری باید به چه روشی عمل کرد . تا این سازه ها را بتوانیم براحتی
  و بدون مشکل از جایی به جای دیگر حمل کنیم . و در حمل این سازه آسیبی به سازه وارد
  نشود و این حمل در قیمت کانکس ۱۲ متری چقدر تاثیرگذار است .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای شیرازی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که قیمت کانکس ۱۲ متری می تواند به عوامل
  زیادی بستگی داشته باشد و این عوامل می تواند در تمامی سازه ها به یک اندازه
  نباشد ولی در کل باید بدانیم که مهمترین عامل در کیفیت و قیمت کانکس مربوط به
  لوازم مصرفی در ساخت این سازه ها می باشد .
  در بیشتر کانکس های تولید شده ۸۰ درصد هزینه ساخت مربوط به خرید لوازم و ادوات
  ساخت این سازه ها می شود . البته این مورد در سازه های کوچکتر می تواند کمتر و
  در سازه های بزرگتر این هزینه بیشتر می باشد . از این رو باید به هزینه خرید لوازم
  ساخت به عنوان هزینه بر ترین مورد توجه نمود .
  در رابطه با مواردی که می تواند در کیفیت سازه بسیار تاثیرگذار باشد می توانیم به
  شاسی سازه ، کف سازه ، اسکلت سازه ، نمای بیرونی ، نمای داخلی ، عایق بندی
  ، درب و پنجره ها و امکانات رفاهی آن توجه نمود .
  از نظر من پر استهلاک ترین قسمت یک سازه کف آن است و بهتر است در هنگام خرید
  به کفسازی سازه توجه داشته باشید . در سازه های ارزان قیمت برای کاهش هزینه
  خرید اقدام به اجرای کف آن ها با تخته نئوپان می کنند . این کار سبب می شود که
  این سازه ها از عمر مفید کمتری برخوردار باشند . و کف سازی با تخته های ام دی اف
  در سازه هایی با کیفیت متوسط انجام می شود . و کف سازی در سازه های درجه یک
  نیز با کف سازی تخته های چند لایه انجام خواهد شد . و در کانکس های ممتاز نیز برای
  کفسازی از سرامیک بهره می برند . این کار می تواند برای این سازه ها بسیار مناسب
  بوده و کفسازی با این روش در سازه هایی که کمترین جابجایی را دارند بسیار مفید واقع
  حواهد شد و باید به این مسئله توجه کافی داشته باشید .

 • شهابی says:

  برای تعیین قیمت کانکس ۱۲ متری باید بیشتر به کدام توجه داشت . این موارد چقدر
  بر روی این قیمت تاثیر دارد . منون میشوم در این رابطه توضیحاتی ارائه دهید .

 • سلمانی says:

  کانکس ۱۲ متری سه اتاقه را چگونه اتاق بندی می کنند و این اتاق بندی ها با چند درب و
  پنجره همرا است و قیمت کانکس ۱۲ متری سه اتاق چقدر میباشد .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای ایروانی .
  در رابطه سوال شما باید عرض کنم که برای حمل کانکس ۱۲ متر طول نیاز است که از
  یک دستگاه تریلی برای حمل بهره برد . و برای بارگیری نیز نیاز است که از یک دستگاه
  جرثقیل استفاده کنیم . جرثقیل بکار رفته برای این کار بهتر است از نوع ۱۰ تن باشد و
  تجربه ثابت کرده است که جرثقیل های ۳ تن مناسب این کار نیستند مگر آنکه جرثقیل
  برای بلند کردن کار استفاده شود و تریلی نیز توانایی رفتن زیر بار را داشته باشد در غیر
  اینصورت اگر جرثقیل ۳ تن بخواهد گردان کار کند ممکن است سازه صدمه ببیند .
  در رابطه با حمل سازه های ۱۲ متری با تریلی باید توجه بیشتری نسبت به سازه های
  با طول ۶ متر انجام داد .
  برای تخلیه بار حتماً باید از جرثقیل ۱۰ تن بهره برد و این جرثقیل برای نصب سازه بسیار
  ایمن تر می باشد و نیاز است برای نصب سازه از افرادی بهره ببرید که در این مسائل
  دارای تجربه کافی هستند نه افرادی که هزینه کمتری از شما طلب می کنند .
  در مجموع کار بارگیری ، حمل و تخلیه کانکس ۱۲ متری سخت تر از نوع ۶ متری است و
  بهتر است برای این کار تمامی موارد را مورد بررسی کامل قرار دهید .
  حمل این سازه ها در انتها بر روی قیمت کانکس ۱۲ متری تاثیر زیادی دارد و هزینه حمل
  را افزایش می دهد .
  هزینه حمل کانکس ۱۲ متری براساس هزینه بارگیری ، حمل و تخلیه سازه به دست می
  آید و شما براساس این هزینه ها می توانید تمامی موارد را محاسبه کرده و این هزینه را
  بر روی قیمت کانکس ۱۲ متری در آخر اضافه کنید .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای شهابی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که تعئین قیمت کانکس ۱۲ متری مانند سایر سازه
  ها بوده و تفاوت چندانی با آن ها ندارد و شما برای اینکه بتوانید یک سازه را تعئین قیمت
  بنمائید نیاز است که از قیمت لوازم ساخت این سازه ها بقیمت روز آگاهی داشته باشید
  و علاوه بر این باید از قیمت دست مزد پیمانکاران نیز آگاهی داشته و با توجه به تمامی
  این موارد می توانید قیمت کانکس ۱۲ متری را به دست بیاورید .
  در ساخت کانکس باید از نحوه اجرای کار این سازه ها نیز آگاهی داشته باشید تا بتوانید
  به عنوان یک ارزیاب توانایی خود را نشان دهید .
  در بسیاری از موارد اگر شما از قیمت روز اجناس اطلاع نداشته باشید این کار برای شما
  زحمت زیادی را بوجود خواهد آورد . و اگر شما از قیمت روز اجناس اطلاع نداشته باشید
  نمی توانید قیمت واقعی این سازه ها را به دست بیاورید و اعلام قیمت کنید .

 • طاهرزاده says:

  بهترین کفسازی در کانکس چگونه انجام میشود و این کفسازی چقدر دارای طول عمر مفید
  است . و این نوع کفسازی چقدر بر روی قیمت کانکس ۱۲ متری تاثیر گذار است .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای سلمانی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که کانکس ۱۲ متری سه اتاقه را بیشتر برای فضاهایی
  طراحی و اجرا می کنند که نیاز به اتاق بندی در تعداد داشته باشند و بهترین کار برای
  این موارد استفاده از سازه هایی است که کمتر جابجا شوند .
  برای اینکه یک سازه ۱۲ متری را با اتاق بندی اجرا کنیم نیاز است از دو عدد پارتیشن
  میانی بهره ببریم با این دو عدد پارتیشن میانی می توانیم این سازه را به سه قسمت
  تقیسم نمائیم و برای هر قسمت نیاز است که از یک در و حداقل یک پنجره بهره مند
  شویم ولی در بیشتر مواقع تعداد پنجره ها برای هر اتاق دو عدد می باشد و در ضمن
  نیاز است که برای هر کدام از اتاق ها نیز یک دریچه کولر طراحی و اجرا شود . از این
  رو توجه به این موضوع کمک زیادی در فصول گرم سال خواهد نمود .
  در بیشتر مواقع اتاق های اجرا شده با هم برابر می باشند ولی در برخی از مواقع افراد
  نیاز دارند از اتاق بندی هایی با مقدار متغئیر بهره ببرند از این رو نیاز است به این موضوع
  توجه ویژه ای شود .
  در رابطه با قیمت کانکس ۱۲ متری سه اتاق باید خدمت شما عرض کنم که در هر صورت
  که این سازه ها اجرا شوند قیمت کانکس ۱۲ متری را به دست می آورند و برای هر عدد
  پارتیشن قیمت یک میلیون و پانصد هزار تومان اضافه خواهند نمود .

 • کمانکش says:

  اگر به سازه ای ۱۲ متری با عرض ۳٫۵ متر نیاز داشته باشم و این سازه نیز بخواهد هر
  ۶ ماه جابجا شود آیا میتوانم این سازه را با کف سرامیک طراحی و اجرا کنم و یا نمشود ؟

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای طاهرزاده .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که کفسازی در کانکس بسیار اهمیت دارد و این
  کفسازی می تواند عمر سازه را افزایش زیادی دهد و اصولاً اولین فرسایش یک کانکس
  از ناحیه کف آن شروع می شود و به همین دلیل باید کف سازه را به گونه ای طراحی و
  اجرا نمود که عمر سازه بشدت افزایش یابد و نیاز است که بهترین کف را برای این سازه
  ها در نظر بگیریم .
  بهترین کفسازی برای کانکس را می توانیم کف سرامیک دانست . البته این نوع کفسازی
  برای سازه هایی کاربرد دارد که در طول عمر خود دو یا سه بار جابجا شوند و برای سازه
  هایی که مدام در حال جابجایی هستند کاربرد نخواهد داشت . از این رو باید به این مهم
  نیز توجه داشته باشیم .
  کفسازی بعدی که از کیفیت بالایی برخوردار است کفسازی با تخته ضد آب است . این
  نوع تخته خارجی بوده و از کیفیت بالایی از لحاظ فنی و کیفی برخوردار است و براحتی
  دچار فرسایش نخواهد شد و معمولاً این نوع تخته در سازه هایی گران قیمت کاربرد دارد
  و اگر سازه ای می خواهید بسازید که گران قیمت است و نیاز به جابجایی زیاد دارد این
  نوع تخته بسیار مناسب است .
  کفسازی با تخته ام دی اف نیز در سازهای معمولی کاربرد دارد و اگر شما نیاز به کف
  سازی در سازه های معمولی دارید می توانید از این نوع کفسازی بهره ببرید و این نوع
  تخته نیز دارای عمر مفید بیش از دو سال می باشد .
  کفسازی با تخته نئوپان از کیفیت خوبی برخوردار نیستند و این نوع کفسازی سبب می
  شود که عمر سازه کاهش یابد و شما بهتر است از این نوع کفسازی در سازه خود بهره
  نبرید و شما را با مشکل زیادی مواجه خواهد کرد . ولی مهمترین حسن این کفسازی
  ارزان قیمت بودن آن است .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای کمانکش .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که سازه ۱۲ متری با عرض ۳٫۵ متر دارای فضایی در
  حدود ۴۲ متر بوده که این فضا مناسبی برای یک سازه می باشد و شما در این سازه می
  توانید امکانات مورد نیاز خود را جانمایی و اجرا کنید .
  در مورد اجرای کف این سازه ها با سرامیک باید عرض کنم که کفهای سرامیک برای سازه
  ای که قصد داشته باشید مرتب جابجا شود مناسب نیست و اگر سازه شما کوچکتر بود
  اشکالی در این کار وجود نداشت و به دلیل سنگین بودن کف سازه می توانست از محاسن
  باشد ولی وقتی سازه شما بزرگتر باشد . و این بزرگی نیز در عرض کانکس باشد می توان
  پس از چند جابجایی برای شما مشکل ساز خواهد شد .
  اگر شما بخواهید سازه خود را با عرض ۲٫۵ متر بسازید اجرای کف با سرامیک مشکل خاصی
  نداشته و شما می توانید از این نوع کف برای سازه خود بهره ببرید . در ضمن اجرای کف
  سازه با سرامیک می تواند مزایای زیادی برای شما به همراه داشته باشد و به همین
  دلیل این نوع کف را ما بسیار مناسب می دانیم . از مزایای کف سرامیک می توانیم به
  افزایش ایستایی سازه ، افزایش طول عمر سازه و عدم فرسایش کف معرفی کنیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.