فروش کانکس

فروش کانکس

فروش کانکس

امروزه صنعت کانکس و خانه های پیش ساخته بشدت درحال رشد و شکوفایی است . این صنعت در کشور ایران از دهه ی ۴۰ شمسی با ورود کیوسک های مطبوعاتی به مردم ایران معرفی شده و در آن زمان این سازه ها را بطور کامل فلزی ساخته و مانند یک قوطی بزرگ فلزی طراحی و تولید می کردند و از هیچ گونه امکانات رفاهی در ساخت آن ها بهره برده نمی شد .
سال ها طول کشید این سازه ها دچار تحول و رشد شدند و این اتفاق در ایران از اواخر دهه ی ۶۰ در این سازه ها شروع شد و به عایق های حرارتی در بدنه ی آن ها توجه شده و از عایق حرارتی پلاستوفوم بهره برده شد . ولی کم کم از دهه ی ۷۰ امکانات رفاهی را در این سازه ها اجرا نمودند و از این لحاظ این سازه ها دچار تحول زیادی شدند . و امروزه این سازه ها را می توانیم با بالاترین امکانات رفاهی و بهترین عایق حرارتی در بدنه آن ها تولید کرده و به مشتریان تحویل می دهند .
کانکس ها دارای انواع مختلفی می باشند ولی در مجموع آن ها را می توانیم به چهار گروه مسکونی ، اداری ، فروشگاهی ، صنعتی و کشاورزی تقسیم بندی نمائیم . و هر کدام از این سازه ها را می توانیم در سه تیپ ممتاز ، درجه یک و معمولی تولید کرده و عرضه نمود .
بیشترین حجم از تولید کانکس مربوط به سازه های مسکونی می باشد که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است و بیشترین حجم از تولید مربوط به این سازه ها است و ناگفته نماند سازه های اسکان کارگری کارگاهی را نیز جز همین دسته به حساب می آورند که بیشترین حجم از تولید سازه های مسکونی به تولید سازه های کارگری  کارگاهی اختصاص دارد . البته سازه های کارگری در مواقع ضروری و بحران ها بسیار کارا بوده و به عنوان کانکس های اضطراری برای اسکان حادثه دیدگان زلزله ، سیل و حوادث غیر مترقبه مورد استفاده قرار می گیرند .
کانکس های مسکونی از لحاظ هزینه ساخت با یکدیگر متفاوت هستند و این سازه ها را می توانیم با ابعاد کوچک و یا ابعاد بزرگ طراحی و تولید نمائیم .
کانکس های مسکونی در سه تیپ ممتاز ، درجه یک و معمولی تولید شده و به بازار مصرف عرضه می شوند .
سازه های معمولی که به کانکس های ارزان قیمت معروف هستند بیشترین تولید را به خود اختصاص می دهند و کانکس های کارگری جزئی از این سازه ها محسوب خواهند شد .
کانکس های درجه یک دارای دو گروه عمده ی کانکس های شیک و کانکس های لوکس می باشند . این سازه ها بیشتر برای کانکس های مسکونی و کانکس ویلایی تولید می شوند . این سازه ها امروزه در حال رشد و شکوفایی بوده و در صنعت خانه های پیش ساخته دارای جایگاهی ویژه هستند و برخی از این سازه ها بسیار پیشرفته و هوشمند ساخته می شوند . کانکس های ویلایی دیگر مانند گذشته نبوده و برخی از این سازه ها بسیار مجهز بوده و می توانند برق مصرفی خود را توسط سلول های خوشیدی تولید کرده و به مصرف ساختمان برسانند . حتی در مدل های پیشرفته آن گرمایش و سرمایش سازه نیز توسط همین برق ایجاد خواهد شد . و باید توجه کرد که امروزه کانکس های ویلایی پرچمدار صنعت خانه های پیش ساخته محسوب شده و با بهترین کیفیت در حال تولید هستند .
کانکس های تیپ ممتاز که سازه های لاکچری نیز دراین تیپ قرار می گیرند از هزینه بالای تولید برخوردارند و مقدار تولید آن به خاطر هزینه بالا بسیار کم است و فقط سازه های ویلایی مسکونی را با این سازه ها تولید می کنند .
از لحاظ امکانات رفاهی سازه های معمولی را بدون امکانات رفاهی تولید می کنند . ولی کانکس های درجه یک و کانکس های ممتاز را با امکانات رفاهی بالا و متناسب با نیاز مشتری طراحی و تولید خواهند شد . حداقل امکانات رفاهی در کانکس های درجه یک و ممتاز شامل سرویس بهداشتی ، حمام ، آشپزخانه و اتاق خواب بوده که تمامی این موارد با دقت طراحی و اجرا می شوند و شما نباید هیچگونه تفاوتی را از لحاظ امکانات رفاهی در این سازه ها با منزل مسکونی خود را داشته باشید .
کانکس اداری برای امور اداری و دفتری بیشترین کاربرد را داشته و از آن ها می توانیم در بسیاری از این کاربری ها براساس نیاز مشتری بهره ببریم و بهتر است برای رفاه بیشتر پرسنل اداری و ارباب رجوع آن ها را بصورت دو تکه طراحی و تولید نمائیم و در ساخت آن ها به امکانات رفاهی مناسب اندیشیده شود تا بهترین آسایش و رفاه را برای این سازه ها تامین نمائیم . کانکس های اداری نیز مانند کانکس های ویلایی دارای امکانات بوده و این امکانات برای رفاه حال استفاده کنندگان از سازه بسیار با اهمیت است . در این سازه ها می توانیم سرویس بهداشتی و آشپزخانه را طراحی و اجرا کنیم . ولی بهتر است که کف این سازه ها را از نوع سرامیک اجرا کرده که می تواند مزایای بسیاری برای این سازه ها داشته باشد . فروش کانکس اداری در ایران بصورت سفارشی انجام خواهد شد .
کانکس فروشگاهی نیز جزئی از سازه هایی است که توانسته است در این چند سال اخیر مشتریان زیادی را به خود جذب نماید . این سازه ها را باید متناسب با شرایط یک فروشگاه واقعی طراحی و تولید کرد و نباید هیچگونه تفاوتی را از لحاظ کاربری مشتری در آن حس نماید این سازه ها مانند فروشگاههای واقعی دارای ویترین بوده و از کرکره ی برقی در آن ها استفاده می شود و تمامی امکانات یک فروشگاه واقعی در آن لحاظ شده است . این سازه ها را به گونه ای طراحی و اجرا می کنند که در فروش کانکس تاثیر گذار بوده و بتواند مشتریان زیادی را به این سازه ها جذب نمود . فروش کانکس فروشگاهی در ایران بصورت سفارشی و برای مشاغل می باشد .
کانکس صنعتی دارای تنوع بسیار زیادی است این کانکس ها را برای مشاغل مختلف طراحی و تولید می کنند . برخی از این سازه ها در تعداد خیلی بالا و بصورت انبوه تولید می شوند و از میان آن ها شاخص ترین را می توانیم کانکس بی تی اس مخابراتی و یا کانکس پست برق معرفی نمائیم ولی تولید کانکس های صنعتی محدود به این دو نیست و دارای گستردگی بسیار زیادی است و معمولاً تولید آن ها براساس طراحی از قبل توسط شرکت ارائه دهندگان خدمات انجام می شود . و تولید کنندگان کانکس فقط آن ها را براساس نقشه دریافتی می سازند . کانکس های صنعتی در ایران معمولاً برای شرکت ها تولید شده و افراد برای استفاده شخصی این سازه ها را سفارش نمی دهند . و در طراحی این سازه ها باید به تمامی موارد ایمنی و کیفی آن توجه ویژه ای نمود . فروش کانکس صنعتی در ایران برای شرکت های خاص مانند مخابرات بسیار زیاد است .
کانکس کشاورزی چند سالی است که وارد عرصه شده است و در این چند سال رشد و گسترش فراوانی داشته و توانسته است موفقیت هایی بدست آورد و شاخص ترین آن ها را می توانیم کشت هیدروپونیک معرفی کنیم . این علم مختص کشورهای پیشرفته بود ولی چند سالی است وارد کشور شده و توانسته است رشد فراوانی نماید و براحتی می توانیم در سازه ای به مساحت ۳۶ متر مربع به اندازه ی یک زمین کشاورزی به مساحت حداقل یک هکتار محصولات کشاورزی با راندمان تولید بالا دست بیابیم البته کانکس های کشاورزی فقط مربوط به کشت هیدروپونیک نبوده و می توانیم به کانکس پرورش طیور ، کانکس طیور تخم گذار ، کانکس کشت علوفه ، کانکس کشت نشا و . . .  اشاره نمائیم . طراحی و فروش کانکس کشاورزی در ایران رو به رشد بوده و می توانیم بگوئیم که در آینده از این سازه ها بسیار خواهیم شنید . ولی در مجموع این نوع سازه ها در ایران در حال رشد بوده و در آینده بسیاری از این سازه ها می توانند به تولیدات کشاورزی کمک شایانی نمایند .
امکانات رفاهی جزئی جدا نشدنی تمامی سازه های پیش ساخته می باشد و تمام این سازه ها را می توانیم با امکانات رفاهی مناسب طراحی و تولید کنیم ولی برخی از این سازه ها از امکانات رفاهی کمتری بهره برده ولی برخی دیگر دارای امکانات رفاهی بیشتری هستند . بعضی از این امکانات رفاهی مورد استفاده کاملاً اختصاصی بوده و برای برخی از این سازه ها قابل اجراست ولی برخی کاملاَ عمومی است و در بیشتر این سازه ها قابل اجرا می باشد . از امکانات رفاهی عمومی می توانیم به کف سرامیک ، سیستم سرمایش و گرمایش را معرفی نمائیم ولی برخی از این امکانات رفاهی اختصاص مربوط به یک یا چند سازه ی اختصاصی است از این امکانات رفاهی می توانیم به اجرای سرویس بهداشتی و حمام و آشپزخانه اشاره نمائیم . در مجموع امکانات رفاهی در فروش کانکس تاثیر زیادی داشته و می توان گفت که برخی از این سازه ها بدون امکانات رفاهی قابلیت فروش کانکس وجود ندارد .
اجرای تمامی امکانات رفاهی باید با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت صورت پذیرد تا این امکانات رفاهی با بالاترین طول عمر مفید و مناسب ترین قیمت در اختیار افراد باشد .
یکی از شناخته شده ترین شرکت های تولید کانکس در ایران گروه صنعتی معین کانتین است . این شرکت صنعتی که توانایی بالایی در طراحی و تولید کانکس دارد توانسته است با توجه به سال ها تجربه در رابطه با ساخت کانکس سازه هایی را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت طراحی کرده و به خریداران عرضه نماید . تمامی سازه های تولید شده در این شرکت صنعتی از بالاترین کیفیت فنی برخوردار هستند . فروش کانکس در این شرکت با بهترین کیفیت همراه است و مشتریان فراوانی را برای خود داشته باشد .
گروه صنعتی معین کانتین نقش زیادی در توسعه ی این صنعت در سطح کشور دارد . از این رو طراحی های سازه های فلزی این شرکت مبتنی بر گسترش این صنعت به اقصی نقاط ایران می باشد . و سازه های تولید شده کاربردی بوده و طراحی آن مختص به یک منطقه ی خاص نیست .
خرید کانکس نیاز به ارزیابی شخص داشته تا بتوانید با کمترین هزینه و پائین ترین قیمت کانکس مورد نظر خود را خریداری نمائید ولی این خرید ارزان نباید منجر به خرید اجناس بی کیفیت شود .
از مهمترین تولیدات این شرکت صنعتی ساخت کانکس ویلایی می باشد . این سازه ها را برای اسکان و اقامت افراد طراحی و تولید می کنند و لازم است از تمامی امکانات رفاهی براساس ابعاد و نیاز مشتری استفاده شود .
از دیگر خدمات ارائه شده در این شرکت فروش کانکس دست دوم می باشد . این خدمات برای کسانی مفید است که به هر دلیلی نیاز به خرید کانکس دست دوم دارند . و می توانند با خرید این سازه ها در هزینه ی خود صرفه جویی مناسبی داشته باشند . فروش کانکس دست دوم امروزه بازار خوبی را فراهم نموده است .
امروزه یکی از بهترین شیوه های تامین خدمات بهداشتی در پروژه های ساختمان سازی استفاده از کانکس های سرویس بهداشتی و حمام می باشد . با این سازه ها می توانید امکانات رفاهی که در اختیار همکاران خود قرار می دهید را افزایش داده و از این لحاظ خدامات مناسبی را ارائه دهید .
شما عزیزان در صورت نیاز به خرید انواع کانکس و یا کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت کانکس می توانید با گروه مشاوران معین کانتین با شماره ۰۹۱۲۱۴۳۴۳۱۰ ارتباط برقرار کرده و از خدمات مشاوره ای همکاران ما بهره مند شوید .
انواع خدمات گروه صنعتی معین کانتین به قرار زیر است : فروش کانکس ویلایی فروش کانکس مسکونی فروش کانکس اداری فروش کانکس کشاورزی فروش کانکس صنعتی فروش کانکس کارگری فروش کانکس کانتینر فروش کانکس مطبوعات فروش کانکس نگهبانی فروش کانکس بلیط فروشی فروش کانکس گلفروشی فروش کانکس خدمات شهری فروش کانکس سرویس بهداشتی فروش کانکس حمام
منبع :  کانکس

تاریخ آخرین بروزرسانی    ۱۳۹۸/۰۷/۱۵

۲۲ دیدگاه

 • سعیدی says:

  با سلام قیمت کانکس ویلایی به چه عواملی بستگی دارد و این سازه ها با توجه به اینکه
  در ایران تولید می شوند آیا لوازم مصرفی در ساخت آن ها تولید کشور است و یا وارداتی
  است . و اگر ممکن است درباره اصلی ترین لوازم توضیحاتی ارائه دهید .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای سعیدی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم . که قیمت کانکس های ویلایی به عوامل بسیار
  زیادی بستگی دارد ولی مهمترین عامل در قیمت کانکس ویلایی مربوط به هزینه خرید
  لوازم ساخت کانکس می شود . این هزینه می تواند بیش از هشتاد درصد از هزینه ساخت
  یک کانکس را شامل شود .
  کانکس های ویلایی را می توانیم به دو صورت ساخت در شرکت و یا اجرا در محل ساخته
  و به مشتریان تحویل دهیم . هزینه ساخت کانکس بصورت اجرا در محل بیشتر از هزینه
  ساخت این سازه ها در شرکت است و از این رو باید به این موضوع نیز توجه شود .
  در ایران می توانیم بگوئیم که بیشتر قطعات و لوازم ساخت سازه های پیش ساخته در
  داخل کشور تولید می شود . هر چند که برخی از این لوازم دارای مواد اولیه خارجی بوده
  و در داخل کشور مونتاژ شده و براساس نیاز این سازه ها طراحی و اجرا می شود .
  اگر بخواهیم در رابطه با ساخت کانکس های ویلایی و فروش کانکس ویلایی مطالبی را
  ارائه دهیم این مطالب بسیار گسترده بوده و نیاز است که به مسائل مختلفی پرداخته
  شود و هر کدام از این مسائل در جای خود باید بحث و گفتگو شود .

 • حیدری says:

  با سلام . بیشترین فروش کانکس در ایران مربوط به کدام یک از سازه ها می باشد .
  و ایا این سازه ها به صورت انبوه در خط تولید ساخته می شوند و یا نه تولید آن ها
  محدود به اجرای خارج از خط تولید است .
  اگر به سوال من جواب بدهید بسیار سپاسگزارم .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای حیدری .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که بیشترین تولید کانکس در ایران مربوط به
  کانکس کارگاهی است . این کانکس به نام های دیگری نیز خوانده می شود که از
  این نام ها می توانیم به کانکس کارگری و کانکس ارزان قیمت اشاره کنیم . البته
  امروزه بیشتر کانکس ها تولید شده در ایران با الهام گرفتن از این سازه ها بوده و
  حتی کانکس های ویلایی نیز از این سازه ها الهام گرفته اند .
  تولید این کانکس ها معمولاً در خط تولید انجام نمی شود . ولی برخی از شرکت های
  تولید کننده کانکس از جمله گروه صنعتی معین کانتین برای تولید کانکس ۶ متری خود
  یک خط تولید اختصاصی دارد . در این خط تولید تمامی مراحل کار بصورت کامل انجام
  شده و از محاسن این خطوط تولید می توانیم به سرعت بالای تولید و کاهش هزینه
  ساخت اشاره کنیم . ولی باید توجه کرد که این خطوط تولید هزینه داشته و در زمانی
  که تولید کم باشد ساخت کانکس در این خطوط مقرون به صرفه نیست .
  البته یاد آور می شوم که کانکس کارگری از بیشترین فروش نیز برخوردار است و از این
  سازه ها به دلیل تولید بالا در مواقع ضروری مانند زلزله نیز بهره برده و در واقع این سازه
  ها همان کانکس هایی هستند که در زمان وقوع حوادث طبیعی به کار می روند .

 • سالاری says:

  برای یک پروژه نیاز به خرید تعداد زیادی کانکس کارگری را دارم . می خواستم بدانم که این
  تیپ از سازه ها که در شرکت شما تولید می شوند با چه کیفیتی و با چه معیاری طراحی
  و تولید می شوند . و می خواهم این کانکس ها از کیفیت خوبی برخوردار باشند که اگر زمانی
  خواستیم این کانکس ها را به عوان کانکس دست دوم به فروش برسانیم از کیفیت خوبی
  برخوردار باشند و فروش کانکس دست دوم آن نیز راحت تر باشد اگر ممکن است در این
  رابطه توضیحاتی را ارائه دهید .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای سالاری .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که طراحی و تولید کانکس های کارگری براساس
  نیاز سفارش دهندگان انجام می شود . ولی در مجموع تمامی کانکس های کارگری را
  براساس یک نوع رویه و از یک نوع مواد با کیفیت های مختلف می سازند و بیشتر این
  سازه ها نیز از لحاظ شکل ظاهری کاملاً شبیه به هم بوده و از این رو این سازه ها با
  یک کیفیت به دست سفارش دهندگان خواهد رسید . ولی برخی از تولیدکنندگان برای
  کاهش قیمت برای فروش کانکس اقدام به اجرای این سازه ها با کیفیت پائین تر می
  کنند که این کار سبب کاهش عمر مفید این سازه ها می شود . و اگر شما این سازه ها
  را برای پروژه بعدی نیاز داشته باشید نیاز است که سازه های قدیمی خود را بفرش رسانده
  و سازه جدیدی سفارش دهید . و اگر بخواهید آن ها را بصورت دست دوم بفروش برسانید
  به دلیل کیفیت پائین مستعمل بوده و باید با قیمت پائینی بفروش برسانید . از این رو بهتر
  است برای کانکس های نگهبانی از سازه هایی با کیفیت مناسب بهره ببرید .
  از مسائلی که نیاز است در کانکس های کارگری به آن توجه شود . تخته کف بهتر است از
  نوع ام دی اف باشد و از خرید کانکس های کف نئوپان خودداری کنید . پنجره و درب بهتر است
  از نوع پی وی سی همراه با شیشه های دوجداره باشد تا هزینه گرمایش و سرمایش داخل
  این سازه ها که به عهده شماست کاهش یابد . و بهتر است که بدنه این سازه ها نیز از
  عایق پشم شیشه اجرا شود این موضوع نیز برای کاهش هزینه سرمایش و گرمایش داخل
  این سازه ها بسیار مفید است . ورق بدنه نیز بهتر است که از نوع ورق ۰٫۳ میلیمتر و بالا تر
  بوده که سبب استحکام سازه خواهد شد . هر چند این کار سبب افزایش قیمت می شود
  ولی از طرف دیگر در هنگام فروش کانکس به صورت دست دوم از قیمت بالاتری نیز برخوردار
  است .

 • بیگلو says:

  چرا کانکس های تولید شده در ایران تقریباً به یک شکل می باشند و تمامی این کانکس
  ها شبیه به هم طراحی و تولید می شوند . هر چند در کانکس های ویلایی تنوع بیشتری
  وجود دارد . اگر تغئیراتی در شکل ظاهری کانکس ها ایجاد شود در فروش کانکس می
  تواند تاثیر بسیار زیادی داشته باشد . به نظر شما هم اینطور نیست .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای بیگلو .
  در رابطه با سوال شما که مربوط به تنوع کم کانکس های تولید شده در ایران از لحاظ
  شکل ظاهری است باید عرض کنم . این موضوع بیشتر مربوط به مسئله ارزان سازی
  است . اگر بخواهیم به مساله ارزان سازی کانکس در ایران بپردازیم متوجه می شویم
  که بسیاری از کانکس ها در واقع همان کانکس های کارگری بوده که دارای تغئیراتی
  محدود و یا بیشتر شده اند . لازم به توضیح می دانم که امروزه اگر بخواهید کانکس های
  کارگری و یا الهام گرفته از کانکس های کارگری را از دیگر سازه ها تمیز بدارید . باید به
  ورق بدنه این سازه ها توجه کنید . اصولاً ورق بدنه در کانکس های کارگری از نوع گالوانیزه
  با پوشش رنگ الکترواستاتیک است . این سازه ها دارای بدنه هایی ارزان قیمت بوده و
  برای زیبایی بیشتر که در فروش کانکس تاثیر زیادی خواهد داشت . بدنه این سازه ها را
  رنگ آمیزی مجدد می کنند که معمولاً این رنگ آمیزی براساس نظر مشتری انجام خواهد
  شد .
  فروش کانکس به تنوع جنس و قیمت کانکس بستگی دارد . برخی از مشتریان به دنبال
  طرح های جدید و شیک و برخی دیگر به دنبال یک سازه با قیمت مناسب هستند و این
  مسائل در فروش کانکس تاثیر گذار خواهد بود .
  البته برای برخی از مشتریان طرح های ارائه شده از سوی آنها از اهمیت برخوردار است و
  این طرح ها نیز که معمولاً در حجم کم به تولید می رسند نیز سبب افزایش قیمت شده و
  ممکن است در فروش تاثیر گذار باشد .

 • سالاروند says:

  خرید و فروش کانکس دست دوم و تعئین قیمت کانکس ها چگونه انجام می شود و
  برای اینکه بتوانیم قیمت یک کانکس را بدست بیاوریم باید به چه مواردی توجه کنیم که
  در هنگام خرید کانکس بتوانیم با بهترین قیمت کانکس مورد نظر خود را خریداری کنیم
  اگر می توانید در این زمینه راهنمایی هایی ارائه نمائید .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای سالاروند .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که برای تعئین قیمت کانکس باید به عوامل زیادی
  توجه کنیم . از این عوامل می توانیم به لوازم خرید ساخت و هزینه اجرت ساخت و هزینه
  حمل لوازم و … اشاره کنیم . از این موارد پر هزینه ترین قسمت مربوط به هزینه خرید
  لوازم است که می تواند بیش از هشتاد درصد از هزینه را شامل شود . از این رو باید به
  این موارد دقت زیادی نمود . قیمت لوازم براساس کیفیت و قیمت بازار تعئین خواهد شد .
  شما در هنگام خرید و یا فروش کانکس باید به خیلی از مسائل توجه کنید . از این موارد
  می توانیم به شاسی ، پروفیل مصرفی و تعداد آن ها و وزن هر شاخه پروفیل ، نمای
  بیرونی کانکس ، نمای داخلی کانکس ، عایق مصرفی ، کف سازی و نوع آن ، پنجره
  مصرفی در ساخت سازه ، درب سازه ، سیستم تاسیسات سازه و امکانات رفاهی آن
  توجه کنیم
  تمامی مواردی که در بالا به آن اشاره شد در هزینه ساخت این سازه ها تاثیر گذار بوده
  و می تواند هزینه ساخت سازه را افزایش و یا کاهش دهد . و از نظر من باید یک فردی
  که به نحوه ساخت این سازه ها آشنائیت دارد و توانایی استخراج قیمت کانکس را دارد
  قیمت سازه را به دست بیاورد . و ارزیابی اصلی باید به عهده این فرد باشد . در صورتی
  که به نحوه ساخت کانکس و قیمت روز مصالح آگاهی نداشته باشید قیمت سازه نیز
  به دست نخواهد آمد .
  اگر شما می خواهید سازه ای را خریداری کنید و قصد قیمت گذاری سازه را دارید باید
  از فردی که در این زمینه توانایی دارد بهره ببرید .

 • نادری says:

  بیشترین فروش کانکس در ایران مربوط به کانکس های کارگری است . حتی از این سازه
  ها به عنوان کانکس ویلایی استفاده می شود . با این تولید زیاد این سازه ها چرا قیمت
  کانکس کارگری در این چند سال افزایش زیادی یافته است این افزایش قیمت کانکس
  به چه دلایلی بوده است آیا می توانید در این رابطه توضیحاتی ارائه دهید .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای نادری .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که بیشتر کانکس تولید شده در ایران مربوط به
  کانکس کارگری است . این سازه ها بیشترین حجم از تولید و عرضه را به خود اختصاص
  داده است . حجم این تولید در حدی است که برای بسیاری از کارها از این سازه ها
  بهره می برند و در برخی از این شرکت ها برای تولید این سازه ها خط اختصاصی
  وجود دارد . این خط تولید می تواند سرعت ساخت و هزینه های تولید را کاهش
  دهد .
  از دلایلی که می توانیم برای افزایش قیمت این سازه ها عنوان کنیم . افزایش قیمت
  لوازم ساخت و تولید این سازه ها است . در یکی دو سال گذشته به علت افزایش
  قیمت دلار هزینه های ساخت این سازه ها تا ۳۰۰ درصد افزایش یافت . و این هزینه
  ها سبب افزایش قیمت کانکس و کاهش سود ساخت این سازه ها شده است . در
  این مدت اجرت ساخت افزایش چندانی نیافت و تنها همین مورد با افزایش زیادی مواجه
  نشد ولی بقیه موارد از افزایش زیادی برخوردار بوده است . از این رو باید توجه داشت
  که این هزینه های ساخت برای بسیاری از تولید کنندگان مشکل ساز بوده و فروش
  کانکس این عزیزان نیز تحت تاثیر این موارد قرار گرفت از این رو نمی توانیم این سود را
  در جیب تولید کننده دید . بلکه تولید کننده نیز دچار ضرر شده است و دیگر مانند گذشته
  توانایی زیادی در تامین لوازم مورد نیاز ندارند و از این لحاظ تحت فشار هستند .
  البته باید یادآوری کنم که در این بین پیمانکاران نیز دچار مشکل شده و اجرت ساخت این
  عزیزان نیز دارای افزایش چندانی نشده است . از این رو برخی از این پیمانکاران تغئیر
  شغل داده و به شغل های دیگری روی آورده اند . و این صنف امروزه با کاهش نیروی
  انسانی برای تولید این سازه ها مواجه هستند .

 • فرهادی says:

  در هنگام خرید کانکس باید به چه مواردی دقت کرد که بتوانیم این سازه ها را با کیفیت
  بالا و قیمت مناسب خریداری نمود . اگر ممکن است اطلاعات کاربردی در این زمینه
  ارائه دهید ممنون می شوم .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای فرهادی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که در هنگام خرید کانکس باید به مواردی توجه
  کنید که این موارد بسیار مهم بوده و باید به این موارد توجه جدی نشان داد . از این
  موارد می توانیم به صورت فهرست وار به این موارد توجه کرد : شاسی کانکس ، نوع
  اسکلت و پروفیل بکار رفته در ساخت این سازه ها ، ورق بدنه ، عایق مصرفی در ساخت
  این سازه ها و کیفیت و دانسیته بکار رفته در آن ، نمای داخلی ، درب و پنجره های سازه
  ، امکانات رفاهی و تاسیسات بکار رفته در ساخت کانکس .
  تمامی موارد بالا در ساخت و قیمت کانکس اهمیت دارد . و اگر شما به دنبال یک سازه
  مناسب از لحاظ قیمت و کیفیت هستید بهتر است به سازه ها درجه یک توجه کنید .
  این سازه ها از لحاظ کیفی و قیمت در سطح مناسبی بوده و تمامی امکانات مورد نیاز را
  نیز در خود دارند و باید توجه کنید که کانکس های ممتاز نیز همین امکانات را دارا بوده ولی
  به علت اینکه در ساخت آن ها از لوازم گران قیمت بهره برده می شود هزینه ساخت
  بالاتری داشته و به همین دلیل مشتریان کمتری دارند و لازم به توضیح است که کانکس
  های معمولی از هزینه ساخت کمتری برخوردارند و از لحاظ کیفی نیز در سطح پائین تری
  بوده و آن ها را برای کاهش هزینه ساخت بدون امکانات رفاهی می سازند .

 • ناشناس says:

  با سلام . برای فروش کانکس دست دوم یا همان کارکرده باید چطور مشتری پیدا کنم .
  چند مدتی است می خواهم سازه دست دوم خود را بفروش برسانم و مجددا یک کانکس
  نو خریداری کنم . ولی متاسفانه برای سازه خود نتوانستم مشتری فراهم کنم سپاسگذار
  هستم من را در این رابطه مورد راهنمایی قرار دهید .

 • admin says:

  با سلام خدمت شما دوست عزیز .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که فروش کانکس دست دوم یا همان کارکرده در
  ایران براحتی صورت می گیرد . شما می توانید سازه خود را به همان شرکت تولید کننده
  کانکس مجدداً بفروش برسانید . و یا می توانید سازه خود را در اپلی کشین های فروش
  مانند دیوار و یا شیپور آگهی کرده و از این طریق کانکس خود را به افرادی که به هر دلیلی
  نیاز به خرید کانکس دست دوم شما دارند بفروش برسانید . و از خدمات ارائه شده در
  این اپلی کیشن ها می توانیم به عکس کانکس و اعلام نوع سازه و قیمت پیشنهادی
  خود بنمائید . این کار برای فروش سازه شما بسیار راحت بوده و براحتی و با هیچ هزینه
  ای مجدداً سازه خود را بفروش برسانید .
  در رابطه با تعویض کانکس دست دوم خود با یک کانکس نو می توانم بگویم که این کار
  نیز می تواند با یک شرکت تولید کننده این سازه ها انجام شود و سازه دست دوم خود
  را به این شرکت فروخته و یک سازه نو که به آن نیاز دارید را مجدداً از همان شرکت تهیه
  کنید . این کار می تواند در هزینه حمل شما نیز تاثیر گذار باشد . و در واقع همان وسیله
  ای که سازه شما را حمل کرده در بازگشت سازه دست دوم شما را نیز به تولید کننده
  برگرداند .
  البته اگر سازه شما هر چقدر از لحاظ شکل ظاهری نو بنظر برسد فروش آن نیز اگر به
  قیمت مناسب باشد بسیار راحت به خریدار واقعی می رسد و از این لحاظ شما دچار
  هیچ زحمتی نخواهید شد . ولی اگر سازه شما از لحاظ شکل و شمایل فرسوده باشد
  فروش آن ممکن است زمان بر بوده و یا شما باید آن را با قیمت پائین تر به فروش برسانید
  از مهمترین دلایل عدم خرید سازه ها می توانیم به دو مورد قیمت بالای کانکس دست
  دوم اعلامی از سوی فروشنده و هزینه حمل آن معرفی کنیم . شما باید به این دو مورد
  در هنگام فروش توجه داشته باشید .

 • جاویدی says:

  برای خرید و فروش کانکس های دست دوم و کارکرده کدام نوع کانکس بهتر بوده و براحتی
  می توانیم آن سازه را مورد معامله قرار دهیم و اگر سازه ای دارای امکانات رفاهی باشد
  چطور می توانیم براحتی این سازه را بفروش برسانیم .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای جاویدی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که خرید و فروش کانکس ۶ متری دست دوم یا همان
  کارکرده براحتی انجام می شود . این سازه ها بسیار پر طرفدار بوده و شما براحتی می
  توانید این سازه ها را مورد معامله قرار دهید . و پرفروش ترین نوع سازه در میان کانکس ۶
  متری نوع کارگری آن است که این سازه ها از تولید بسیار بالایی برخوردار بوده و به همین
  جهت دست دوم و کارکرده آن نیز در بازار بسیار زیاد بوده و شما براحتی می توانید این سازه
  ها را بفروش مجدد برسانید . شما باید توجه داشته باشید که کانکس های دست دوم
  امروزه بسیار مشتری داشته و این سازه ها در بسیاری از مواقع مورد پسند خریداران
  واقع می شود .
  شما باید در هنگام خرید کانکس توجه داشته باشید که کانکس دست دوم را به قیمت خریده
  و این سازه برای شما گرانتر از نوع کارنکرده آن در نیاید . برای این منظور شما باید قیمت یک
  سازه را براساس قیمت نو آن منهای ۴۰ درصد برای سازه های بسیار سالم در نظر بگیرید و
  اگر سازه نیازی به تعمیر داشته باشد باید قیمت تعمیر سازه را محاسبه و این مقدار را از همان
  قیمت سازه کثر نمائید این کار می تواند قیمت نهایی شما را مشخص کند . البته باید این
  موضوع را نیز بدانید که اگر بابت خارج نمودن محل هزینه اضافی بخواهید پرداخت کنید آن نیز
  باید در محاسبات شما به دست بیاید تا سازه شما کاملاً مقرون به صرفه باشد . در غیر این
  صورت شما بصورت یکطرفه در این مسئله ضرر خواهید نمود .

 • مرادی says:

  برای خرید و فروش کانکس سرویس بهداشتی بهتر است کدام ویژگی های اییت سازه
  را مورد بررسی قرار دهیم و برای اینکه بتوانییم این سازه ها را مورد معامله قرار دهیم
  باید کدام ویژگی را در نظر داشته باشیم ؟

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای مرادی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که در هنگام خرید کانکس سرویس بهداشتی باید
  به خیلی از موارد توجه کنید ولی متاسفانه بسیاری از خریداران فقط به قیمت این سازه
  ها توجه کرده و بسیاری از موارد را توجه نمی کنند . و این در حالی است که با توجه به
  هزینه خرید کانکس سرویس بهداشتی باید به طول عمر و کیفیت سازه نیز توجه داشت
  تا سازه ای که توسط خریدار تهیه می شود از کیفیت مناسب و طول عمر بالایی نیز
  برخوردار باشد . از مهمترین قسمت هایی که نیاز به توجه زیادی دارد می توانیم به کف
  سازه و امکانات داخلی آن اشاره کنیم .
  کف کانکس سرویس بهداشتی بهتر است از جنس فایبرگلاس بوده که این کف دارای
  استحکام زیاد است و برای اینکه استحکام کف سازه را افزایش دهند اقدام به ساخت
  آن با تقویت پروفیل می کنند . این کار به استحکام نهایی آن کمک فراوانی خواهد نمود
  و از طرف دیگر برای زیبایی کف این سازه ها از سرامیک بهره می برند این کار کمک
  فراوانی به استحکام بخشی کف آن خواهد کرد .
  از امکانات داخلی یک سرویس بهداشتی می توانیم به شیرآلات ، فلاش تانک ، شلنگ
  فنری با کیفیت ، روشویی ، آینه ، فن تهویه هوا ، جا مایعی ، رخت آویز و . . . اشاره
  کنیم این امکانات بسیار با اهمیت بوده و سبب می شود که این سازه ها از لحاظ کیفی
  در سطح بسیار مناسبی قرار گیرند و به همین جهت نیاز است به امکانات داخلی این
  سازه ها توجه زیادی داشته باشید .

 • پدرام says:

  تولید کانکس فروشگاهی در گروه صنعتی معین کانتین به چه شیوه ای انجام میشود
  و این نوع سازه ها که در شرکت شما تولید میشوند از لحاظ کیفی چگونه ساخته
  میشوند ؟

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای پدرام .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که تولید کانکس فروشگاهی در شرکت معین کانتین
  با درجه کیفی یک انجام می شود و به دلیل هزینه ساخت کانکس ممتاز این سازه ها با
  کیفیت ممتاز کمتر تولید می شوند .
  کانکس فروشگاهی ممتاز همان امکانات کانکس فروشگاهی درجه یک را داشته ولی به
  دلیل استفاده از لوازم لوکس و گرانقیت در ساخت آنها از هزینه ساخت بالاتری برخوردارند
  و به همین دلیل بیشتر مشتریان کانکس درجه یک را مورد پسند قرار می دهند .
  برای ساخت کانکس فروشگاهی که بیشتر برای عرضه مواد غذایی سفارش داده می
  شوند باید قوانین اداره بهداشت را به کار بست و برای کسانی که در این زمینه دارای
  تجربه هستند اجرای این قوانین براحتی می باشد . این قوانین برای بهداشت محیط
  لازم و ضروری است و باید بکار بسته شوند .
  از مهمترین قوانین می توانیم به اجرای کفشور در کف سازه برای جمع آوری آب فاضلاب
  جمع شده در کف کانکس ، اجرای دیواره های داخلی قابل شستشو ، اجرای درب ورودی
  برای عدم ورود حشرات و جانوران موذی ، اجرای روشویی برای شستشو ، دفع بهداشتی
  فاضلاب تولید شده ، اجرای سایبان اصولی برای عدم تابش مستقیم نور خورشید به
  محصولات عرضه شده و . . .
  تمامی مواردی که در بالا اشاره شد باید در کانکس اجرا شوند تا مجوز فعالیت صنفی
  برای شما صادر شود و در صورتی که این مجوز صادر شود و بعد از مدتی سازه شما
  نتواند این خدمات را مانند روز اول تحویل دهد ممکن است مجوز شما لغو شود . بنابراین
  شما باید سازه ای با کیفیت داشته باشید و این امر نیازمند داشتن هزینه بیشتر است .
  ما در شرکت معین کانتین به تمامی این موارد توجه کرده و تمامی نظرات سفارش
  دهندگان را بصورت کتبی ثبت نموده و تمامی موارد که نیاز است اجرا شود را نیز به
  کار می بریم تا سازه مورد نظر براساس نظر مشتری و اداره بهداشت اجرا شود .
  ما سعی می کنیم که تمامی سازه های تولید شده فروشگاهی را با کف سرامیک
  تحویل دهیم این کار بسیار مهم است و به طول عمر سازه شما کمک فراوانی خواهد
  نمود و برای اینکه سازه تولید شده از کیفیت خوبی برخوردار باشد سرامیک را به عنوان
  کار نهایی در پایان نصب سازه انجام می دهیم و سازه را نیز به گونه ای طراحی و اجرا
  می کنیم که این سازه قابلیت جابجایی در آینده را نیز داشته باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.