تولید کانکس گروه صنعتی معین کانتین

تولید کانکس

تولید کانکس

تولید کانکس از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین است . تولید کانکس بر اساس نقشه طراحی شده و بر اساس نیاز مشتری اجرا می شود و برخی از کانکس های تولید شده بدون سفارش ساخته می شوند و بسیاری از آن ها بر اساس سفارش تولید می شوند .
از کانکس های تولید شده بدون سفارش مشتری می توان به کانکس کارگری کارگاهی ، کانکس اضطراری ، کانکس ویلایی ۱۵ متر مربعی ، کانکس ویلایی کوچک و … اشاره کرد .
بسیاری از کانکس ها بر اساس سفارش بوده که حجم قابل توجهی را به خود اختصاص می دهد از این موارد می توان به این کانکس ها اشاره نمود : کانکس ویلایی ، کانکس مسکونی ، کانکس مهندسی ، کانکس اداری ، کانکس صنعتی ، کانکس فروشگاهی ، کانکس کشاورزی و …
تولید کانکس وخانه های پیش ساخته در حال گسترش و رشد می باشد و کشور ایران از این لحاظ نسبت به کشورهای پیشرفته رشد کمتری را دارد ، از کشورهای پیشتاز می توان به ژاپن ، آمریکا و سایر کشورهای اروپایی یاد کرد ولی تکنولوژی ساخت در ژاپن و آمریکا از سایر کشورها بیشتر است .
تولید کانکس در ایران از حمایت های دولتی برخوردار نیست ، از این رو معمولاً ساخت کانکس بدون مجوز صورت می گیرد و همین امر سبب می شود نظارتی از سوی سازمان نظام مهندسی بر روی این سازه ها نباشد و نظارت فقط از طریق مهندسان شرکت سازنده صورت گیرد .
تولید کانکس و خانه های پیش ساخته در کشورهای صنعتی بر اساس استانداردهای از پیش تعیین شده انجام می شود و این استانداردها هر ۱۰ سال یکبار مورد بازبینی قرار می گیرد و بر همین اساس کیفیت این سازه ها باید افزایش یابد .
مهمترین دلیل تولید سازه های پیش ساخته در کشورهای صنعتی ضد زلزله بودن این سازه ها می باشد این سازه ها به دلیل یک پارچه بودن فوندانسیون و استراکچر ( اسکلت ) سازه و همچنین سبک سازی کاملاً در برابر زلزله مقاوم بوده و همین امر سبب می شود کشوری مانند ژاپن و غرب آمریکا که بر روی کمربند زلزله ی جهان قرار دارند بیشترین استفاده را از این سازه ها ببرند .
دلیل بعدی که ساخت این سازه ها را مورد حمایت قرار می دهد کاملاً قابل بازیافت بودن می باشد ، این سازه ها را طوری می سازند که تمامی قطعات و لوازم مصرفی آن قابل بازیافت باشد و به محیط زیست آسیب وارد ننماید و اخیراً حتی انرژی مصرفی آن نیز توسط فتوالکتریک ( برق خورشیدی ) تامین می شود ؛ این نوع انرژی از پاک ترین و دسترس ترین نوع انرژی ها می باشد .
در کشور ایران تنها زمانی که مسئولان از ساخت این سازه و تولید کانکس حمایت می کنند در زمان وقوع زلزله است و نمونه ی بارز آن همین زلزله ی اخیر سرپل ذهاب در استان کرمانشاه می باشد ولی با گذشت چند ماه همه چیز فراموش شده و حمایت واقعی نمی شود .
اگر گفته شود که خانه های پیش ساخته الهام بخش مهندسین ساختمان سازی برای سبک سازی است دور از واقعیت نیست زیرا از نظر مهندسین خانه های پیش ساخته کاملاً ضد زلزله هستند و در تمامی تست های زلزله کاملاً موفق بوده و جواب داده است .
تنها ایرادی که به این سازه ها می توان گرفت عمر کمتر آن ها نسبت به سازه های سنتی است ولی این را نیز باید دانست هزینه ی ساخت پایین و سرعت بالای ساخت و نصب این عیب را کاملاً پوشانده است .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در ایران می باشد . تمامی تولیدات این شرکت صنعتی با بهترین طراحی و بالاترین کیفیت به خریداران عرضه می شود و به دلیل آنکه تمامی مراحل ساخت از طراحی تا تولید در این شرکت انجام می شود هزینه ی تمام شده کاهش چشمگیری می یابد و قیمت تمام شده نسبت به سایر همکاران کمتر است و شما عزیزان در صورت نیاز به خرید کانکس می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از مشاوره همکاران ما بروردار شوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.