باز سازی کانکس گروه صنعتی معین کانتین

باز سازی کانکس

باز سازی کانکس

یکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین باز سازی کانکس است . بازسازی کانکس از جمله خدماتی می باشد که هرچند سال یک بار هر خریدار به آن نیاز پیدا می کند . باز سازی کانکس می تواند شامل موارد متعددی از جمله بازسازی فضای داخلی یا نمای خارجی شود . البته در بعضی مواقع این تعمیرات شامل جزئیات و متعلقات وابسته به کانکس است .
گاهی اوقات باز سازی کانکس شامل اضافه شدن بنا می شود . اضافه بنا در بسیاری از این سازها پس از چند سال می تواند فضایی بزرگتر در اختیار مالک کانکس قرار دهد . در هنگام اضافه بنا می تواند تعمیرات کانکس قبلی را نیز اجرا نمود .
در گروه صنعتی معین کانتین باز سازی کانکس بصورت جزئی و یا بازسازی اساسی صورت می پذیرد .
این باز سازی کانکس شامل تمام سازه های پیش ساخته ، اعم از تولیدات مجموعه ی معین کانتین و یا سایر تولید کنندگان کانکس انجام می گیرد .
گاهی اوقات برای تغئیر کاربری نیاز است مقداری از کانکس هم از لحاظ شکل ظاهری و هم نمای داخلی آن تغئیر کند .
  در هنگام تغئیر کاربری باید قطعات فرسوده تعمیر شده و شکل و شمایل سازه مطابق با خواست مشتری دچار تغئیرات شود .
هزینه های باز سازی کانکس بستگی به مقدار بازسازی و تعداد قطعاتی که نیاز به تعمیر و یا تعویض دارند متفاوت است و قیمت باز سازی بعد از بازدید توسط کارشناسان گروه صنعتی معین کانتین قابل برآورد است .
در بسیاری از موارد برای باز سازی کانکس نیازی به جابجایی آن و حمل به کارخانه نیست . و تمام مراحل باز سازی در محل کانکس صورت می پذیرد . ولی اگر مشتری بخواهد با صرف هزینه ی بیشتر می توان کانکس را به کارخانه حمل نمود و تعمیرات را در محل کارخانه انجام داده و پس از آن کانکس به مکان قبلی باز می گردد .
از نظر اقتصادی عملیات باز سازی کانکس به صرفه است . و در بسیاری از موارد با کمترین هزینه تمامی معایب و اشکالات بوجود آمده رفع می گردد و کانکس همانند روز اول خود خواهد شد . و اگر شما عزیزان کانکسی دارید و نیاز به تعمیر و بازسازی دارد می توانید در اصرع وقت تماس گرفته تا کارشناسان شرکت به محل مراجعه کرده و هزینه ی آن را اعلام نمایند . و بازسازی کانکس در کمترین زمان ممکن توسط گروه تکنسین های شرکت انجام پذیرد .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته یکی از بهترین طراحان و تولید کنندگان سازه های فلزی و خانه های پیش ساخته در کشور می باشد . تمامی تولیدات این شرکت صنعتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب به خریداران محترم عرضه می شود .
بازسازی کانکس می تواند در تمامی سازه ها از جمله کانکس کارگری ، کانکس ویلایی ، کانکس مدیریتی ، کانکس اداری ، کانکس فروشگاهی ، کانکس مسکونی ، کانکس سردخانه  و  . . . قابل اجرا است.
بیشترین بازسازی این سازه ها در کانکس کارگری صورت می گیرد . زیرا در این کانکس ها بیشترین حجم اسکان وجود دارد .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته یکی از بهترین طراحان و سازندگان سازه های فلزی در ایران است . تمامی تولیدات این شرکت صنعتی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار خریداران می باشد . محصولات تولیدی این شرکت قبل از تحویل به خریداران مورد بررسی کامل قرار گرفته و نواقص احتمالی آن برطرف می شود . شما عزیزان در صورت نیاز به خرید انواع کانکس می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی همکاران ما برخوردار شوید .
Tags:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.