کانکس ویلایی دوبلکس گروه صنعتی معین کانتین

استعلام قیمت کانکس

استعلام قیمت کانکس

 

یکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین صدور استعلام قیمت است . بسیاری از شرکت ها و یا افراد قبل از خرید کانکس نسبت به استعلام قیمت کانکس اقدام می نمایند . و با این کار می توانند نسبت به قیمت های استعلامی رسیده براحتی تصمیم گیری نمایند .
بسیاری از کانکس ها به یکدیگر بسیار شبیه هستند و تشخیص کیفیت آنها تا زمانی که کنار یکدیگر قرار نگیرند راحت نیست . و این کار افراد خبره به این حرفه را طلب می نماید . تمامی ورق های بدنه هم شکل هستند . پی وی سی های استفاده شده دارای رنگ بندی یکسانی هستند ، پروفیل ها با یک ابعاد ظاهری استفاده می شود . بنابراین با یک نگاه نمی توان کیفیت کانکس را مشخص نمود .
گرفتن استعلام قیمت به چند روش امکان پذیر است . اولین روش که نیاز به دانش فنی دراین رابطه است ، اقدام به تهیه ی لیست مشخصات فنی و امکانات موجود در کانکس است . و سپس ارائه آن به دفتر اداری شرکت معین کانتین و اعلام قیمت از سوی این شرکت می باشد . روش دوم مراجعه به نمایشگاه گروه صنعتی معین کانتین و انتخاب کانکس مورد نظر از بین تعداد زیادی کانکس می باشد . این روش فروش یکی از چند روش انتخاب کانکس می باشد و معمولاً خریداران این نوع روش به دنبال خرید کانکس از نوع معمولی می باشند . روش دیگر بصورت تلفنی است . این روش از روی کلیشه ها و یا پلاک که بر روی کانکس نصب شده است صورت می پذیرد . این مشتریان نمونه کارهای مورد نظر خود را در جایی دیده اند و برای آگاهی از قیمت با فروشندگان تماس بر قرار کرده و از طریق آنان به اطلاعات خرید دست پیدا می کنند .
لازم به ذکر است جهت گرفتن استعلام قیمت کانکس از تولید کننده بهتر است ، یک چک لیست و یا نقشه ای از محصول تهیه شده و آنرا به فروشنده ارائه دهید . ولی اگر آنها را ندارید و فقط به دنبال ابعاد مورد نظر خود هستید باید از فروشنده لیست متریال مصرفی و مشخصات فنی آنرا درخواست نمائید . و این لیست را با قیمت های متفاوتی که از دیگر مراکز فروش دریافت می کنید مقایسه کنید . وفقط صرفاً از روی قیمت و ابعاد سازه تصمیم گیری نکنید ، زیرا بسیاری از خریداران پس از خرید کانکس پی به کیفیت پائین کانکس خریداری شده خود برده و متوجه می شوند این کانکس کیفیت لازم برای استفاده نداشته و پس از مدتی ناچار می شوند مجدداً نسبت به کانکس جایگزین اقدام نمایند این اشخاص فقط به شکل ظاهری کانکس توجه کرده بودند . ولی نمی دانستند که تفاوت قیمت رابطه ی مستقیمی بر روی کیفیت دارد .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد . این شرکت صنعتی برای تمامی پروژه های شما استعلام قیمت کانکس ارائه می دهد . شما عزیزان با توجه به این استعلام قیمت می توانید براحتی و با توجه به لیست مشخصات فنی تصمیم گیری نمائید . در ضمن برای مشاوره و راهنمایی نیز می توانید با گروه مشاوران این شرکت تماس تلفنی برقرار کنید .

 

Tags:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.