کانکس تجاری گروه صنعتی معین کانتین

کانکس تجاری

کانکس تجاری

یکی از تولیدات و خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس تجاری است . در واقع کانکس تجاری سازه ای پیش ساخته جهت نصب و بهره برداری در مکان های عمومی با کاربری فروشگاهی است . البته این سرویس می تواند بصورت خدماتی ، فروش محصول ، رستوران ، کافی شاپ و یا هرگونه فعالیت تجاری دیگر باشد . گاهی اوقات کانکس تجاری یک مغازه کوچک بوده که مانند یک مغازه ی عادی به فعالیت های مختلفی مشغول است و بنابر فعالیت خود دارای دکوراسیون داخلی و ویترین اختصاصی می باشد . که همین امر باعث ایجاد تنوع در ظاهر و ابعاد کانکس تجاری می شود .

مشخصات یک کانکس تجاری

مهمترین قسمت برای جلب توجه مشتری برای یک کانکس تجاری ویترین و نمای فروشگاه است در کانکس تجاری تولید شده در گروه صنعتی معین کانتین به این مسئله توجه ویژه ای شده است . و شکل و نمای خارجی و مصالح بکار برده شده دارای اهمیت است و علاوه بر این مسائل به نورپردازی آن برای جذب مشتری در هنگام شب .توجه می شود .
در کانکس تجاری به موضوع امنیت در هنگام تعطیلی این سازه اهمیت داده می شود و تمامی پنجره ها و درب آن توسط کرکره برقی محافظت می شود . برای ساخت این سازه ها لازم است از مصالح با کیفیت که طول عمر زیادی داشته و دچار فرسودگی و رنگ پریدگی در اثر شرایط محیطی نمی شوند بهره برد . تا ظاهر سازه زیبایی خود را به طور کامل در زمان بهره برداری حفظ نماید .
کانکس تجاری با توجه به مسائل بهداشتی با کف سرامیک و دیوار پوش های ضد آب که قابلیت شستشو را دارند تولید می نمایند . این ویژگی برای کانکس هایی که با مواد غذایی سر و کار دارند از الزامات می باشد و باید تمامی این موارد در آنها لحاظ شود .

خرید کانکس تجاری

برای خرید و یا سفارش این تیپ از سازه ها باید نوع فعالیت آن و محل نصب آن در تمامی مراحل طراحی تا ساخت این سازه ها لحاظ شود و حتی لازم است قبل از طراحی رنگ و فرم اولیه آن مشخص باشد تا بتوان براساس آن طراحی اولیه و پلان آنرا مشخص نمود . برای خرید یک کانکس تجاری یا کانکس فروشگاهی بهتر است طرح کامل شده بصورت سه بعدی تهیه شود . زیرا با این روش جزئیات کار بخوبی قابل بررسی خواهد بود .
کانکس هایی که با روش سه بعدی طراحی می شوند جز کانکس های طراحی اختصاصی محسوب می شوند . و قدری هزینه ساخت آنها بیشتر از سایر سازه ها می باشد و اگر نمی خواهید از این خدمت بهره ببرید می توانید از طرح های آماده ی این شرکت بهره ببرید .

مجوز برای کانکس تجاری

بهتر است قبل از هرگونه سفارش بابت ساخت این گونه از سازه ها مجوزهای مربوطه از مراجع زیر صلاح اخذ شود . زیرا بسیاری از این مجوزها ابعاد ، نوع سازه ، ارتفاع ، و محل قرارگیری آنرا برای بهره بردار مشخص می نماید این کار باعث می شود سفارش دهنده دچار ضررهای احتمالی نشود .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده انواع کاننکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته یکی از بزرگترین طراحان و سازندگان کانکس فروشگاهی ، کانکس مغازه ای و کانکس تجاری در ایران است . تمامی سازه های تولید شده در این شرکت از لحاظ کیفیت در سطح بالایی بوده و از لحاظ قیمت بسیار مناسب هستند . شما عزیزان بهتر است قبل از هرگونه سفارش با گروه مشاوران گروه صنعتی معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از مشاوره و راهنمایی آنان برخوردار شوید .

 

Tags:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.