کاروان های چرخ دار پزشکی گروه صنعتی معین کانتین

کانکس خدمات پزشکی

کانکس خدمات پزشکی

یکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس خدمات پزشکی است . کانکس خدمات پزشکی حزیی از کانکس امدادی محسوب می شود . این سازه ها برای ارائه خدمات پزشکی و امدادی کنار جاده ها مستقر می شوند و معمولاً کانکس خدمات پزشکی را بصورت چرخدار طراحی می کنند . و در صورت لزوم می توان آن را تا محل حادثه با یک یدک کش حمل نمود .
جنس بدنه و سقف کانکس خدمات پزشکی از نوع ساندویچ پانل با جنس عایق پلی اورتان و دانسیته ۴۰ انتخاب می شود . و برای کانکس خدمات پزشکی ضخامت ۴ سانتیمتر مناسب است ‌. ولی بعضی از سازندگان از بدنه فایبرگلاس بهره می برند . و عایق آن را از نوع پلی استایرن انتخاب می کنند . ولی بهتر است برای کانکس خدمات پزشکی از همان ساندویچ پانل استفاده شود . که عایق بسیار مناسبی برای سرما و گرما می باشد . و از اتلاف انرژی جلوگیری به عمل می آورد .
این نوع سازه ها دارای دو بخش اصلی است . که یکی محل ارائه خدمات سرپایی مانند پانسمان بوده و محل دیگر جهت استراحت پزشک کشیک می باشد . در اتاق خدمات سرپایی قفسه هایی برای قرار دادن داروها و وسایل پانسمان و همچنین تجهیزات فوریتی تعبیه می گردد . از دیگر تجهیزات موجود در اتاق خدمات سرپایی می توان به تخت جهت قرار دادن بیمار برای پانسمان و یک برانکارد مخصوص حمل مصدوم اشاره نمود . و در اتاق استراحت پزشک نیز یک تخته خواب دو طبقه به همراه آبدارخانه با تمام تجهیزات لازم مانند کابینت ، سینک ظرفشویی ، گاز رومیزی و شیر آلات اهرمی اشاره کرد . و همچنین برای رفاه و بهداشت بیشتر از یک منبع آب و یک سپتیک فاضلاب بهره برده می شود .
کانکس خدمات پزشکی فاقد سرویس بهداشتی و حمام است . و علت آن نیز کمبود فضا و ایجاد آلودگی میکروبی در فضای پزشکی است . بنابراین در بیرون از کانکس خدمات پزشکی یک کانکس سرویس بهداشتی با تمام امکانات قرار می دهند که امکانات آن شامل توالت ایرانی و فرنگی ، روشویی با شیرآلات اهرمی ، آینه ، فن ، دست خوش کن برقی است .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته می باشد . این شرکت صنعتی یکی از پیشگامان تولید سازه های پیش ساخته از جمله کانکس خدمات پزشکی در کشور می باشد . خدمات ارائه شده در این گروه صنعتی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به مصرف کنندگان عزیز ارائه می شود . شما عزیزان قبل از سفارش هرگونه کانکس می توانید با گروه مشاوران این مجموعه ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی آنان برخوردار شوید .
Tags:

۲ دیدگاه

  • admin says:

    با سلام .
    بهترین انتخاب برای شما یک کانکس ۱۵ متر مربع ( ۲٫۴ * ۶ ) می باشد .
    این سازه ها توانایی اسکان ۴ نفر را دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.