ساخت کانکس گروه صنعتی معین کانتین

ساخت کانکس

 

ساخت کانکس

ساخت کانکس از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین است . ساخت کانکس در حال گسترش بوده و این گسترش روز افزون می باشد .
از دلایل مهم گسترش ساخت کانکس می توان به این موارد اشاره کرد : سریع الاجرا بودن ، هزینه ساخت پائین ، قابل تعمیر و بازسازی و حتی گسترش ، ضد زلزله ، رونق خرید و فروش کانکس دست دوم ، قابلیت حمل و جابجایی ، مصالح قابل بازیافت .
سریع الاجرا بودن : کانکس های تولید شده بسیار سریع تر از یک ساختمان سنتی اجرا شده و می توان برخی از این سازه ها را در کمتر از ۸ ساعت تولید نمود از این دست از سازه ها می توان به کانکس کارگری ، فروشگاهی ، فروشگاهی ، اداری و … اشاره کرد البته برخی از این سازه ها تا ۲۰ روز کاری نیز تولید آن طول می کشد هزینه ساخت پایین : این سازه ها دارای هزینه ساخت پائین تری نسبت به سازه ی سنتی هستند .
سبک بودن : وزن این سازه ها نسبت به سایر سازه های سنتی پائین تر است و گاهی اوقات لازم است این سازه ها را با کمک مهار بند نسبت به باد و طوفان های شدید مهار کرد .
ضد زلزله : مهم ترین دلیل ضد زلزله بودن سازه های فلزی مانند کانکس در سبک بودن سازه و یک پارچه بودن شاسی و اسکلتی آن است . از نظر بسیاری از مهندسان مهمترین حسن یک کانکس ضد زلزله بودن آن است .
قابلیت حمل و جابجایی : کانکس ها را می توان براحتی جابجا نمود . البته این راحتی سازه ها برای کانکس های با طول ۱۲ متر و عرض ۳٫۵ متر است . اما برای سازه های بزرگتر می توان آن ها را دو تکه و یا چند تکه ساخت و پس از حمل به محل نصب آن ها را در آن محل مونتاژ نمود .
البته گاهی اوقات به دلایل مختلف از جمله راه نامناسب ، صعب العبور بودن ، اجرا در پشت بام و … می توان سازه ها را در محل نصب بطور کامل ساخت قابلیت تعمیر و بازسازی : تمامی کانکس های تولید شده را می توان در صورت بروز مشکل ، حادثه تعمیر کامل نمود و از این بابت هیچ مشکلی وجود ندارد و در صورت نیاز می توان کانکس را براحتی گسترش داده و امکانات جدیدی به سازه اضافه نمود .
رونق خرید و فروش کانکس کارکرده : این مسئله از لحاظ بسیاری از خریداران بسیار اهمیت دارد . این سازه ها را می توان پس از چند سال مجدداً به فروش رساند و مقداری از هزینه ی ساخت اولیه را کسب نمود ، البته گاهی قیمت فروش کانکس دست دوم پس از چند سال از قیمت خرید آن بیشتر بوده و فروشنده ی کانکس دست دوم از این لحاظ سود نیز می نماید و لازم یه ذکر قیمت کانکس دست دوم نسبت به کانکس نو و کار نکرده ۳۰ تا ۴۰ درصد پایین تر است و این مبلغ بستگی به سلامت کانکس مورد نظر دارد .
کانکس ها دارای مزایای فراوانی هستند و در مطلب بالا مقداری از این محاسن را یاد آوری نمودیم ؛ در واقع سازه های پیش ساخته در ایران نسبت به کشورهای توسعه یافته مانند ژاپن ، آمریکا و انگلستان کمتر است . در این کشورها به این سازه ها به عنوان خانه های سبز نگاه می شود و برای اجرای این سازه ها تسهیلاتی قرار داده می شود بشرطی که نیروی تامین برق آن خود کفا بوده و توسط فتوالکتریک ( سلول های خورشیدی ) تامین می شود .
تمامی امکاناتی که در خانه های مسکونی قابل اجرا است در این سازه ها نیز با همان کیفیت اجرا می شود تمامی این سازه ها اتاق خواب ، پذیرایی ، آشپزخانه ، سرویس بهداشتی و حمام دارند .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران مستقر است . تمامی سازه ها با بهترین کیفیت  مناسب ترین قیمت تولید شده و به خریداران عرضه می شود . شما عزیزان در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات در ارتباط با خرید و ساخت کانکس می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی همکاران ما برخوردار شوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.