کانکس ساندویچ پانل

کانکس ساندویچ پانل

 

کانکس ساندویچ پانل

کانکس ساندویچ پانل از مهمترین تولیدات گروه صنعتی معین کانتین است . این سازه ها که از پر مصرف ترین نوع سازه در سطح کشور است برای بسیاری از مصارف کاربرد دارد . می توانیم بگوئیم که بسیاری از سازه ها را با ساندویچ پانل طراحی و تولید می کنند . که بعد ها به این موضوع خواهیم پرداخت .

برای ساخت کانکس ساندویچ پانل نیاز است که ساندویچ پانل این سازه ها را تهیه کنیم . گروه صنعتی معین کانتین خود تولید کننده ساندویچ پانل نبوده و این نوع پانل را از شرکت هایی که در این سازه ها از بالاترین کیفیت برخوردارند مانند ماموت و کبیر تهیه می کند و از این نوع ساندویچ پانل ها در تولیدات خود بهره خواهند برد . از نظر این شرکت که کیفیت را حق مسلم خریداران می داند این روال کار بهترین روش تولید این سازه ها است . و با این کار می توانیم تمامی انرژی خود را بر روی طراحی و ساخت یک کانکس ساندویچ پانل با کیفیت بگذاریم .

ساندویچ پانل های مصرفی در گروه صنعتی معین کانتین دارای عایق پلی اورتان است و عایقی که در این سازه ها بکار می رود با دانسیته ۴۰ بوده که سبب می شود که حداکثر کارایی را برای این سازه ها  داشته باشیم . ساندویچ پانل های بکار رفته در این شرکت دارای ورق هایی از جنس آلوزینک هستند که در مقابل رطوبت و زنگ زدگی کاملاً مقاوم بوده و دارای پوشش رنگ الکترواستاتیک نیز می باشند . این ورق های آلوزینک در واقع محافظ عایق های پلی اورتان بوده و سبب می شود که این عایق ها که بسیار ترد هستند دچار شکستگی و خرد شدن نشوند . در بازار پانل هایی وجود دارد که از عایق پلی استایرن ( پلاستو فوم ) برای ساخت آن ها استفاده می شود . این نوع عایق کیفیت مناسبی نداشته و تنها مزیت آن ارزان قیمت بودن عایق است ولی در کل قدرت عایقی پلی اورتان بسیار بالا بوده و از لحاظ کیفی در سطح بسیار بالاتری قرار دارد . و پیشنهاد ما نیز عدم استفاده از عایق های پلی استایرن ( پلاستو فوم ) است . 

ضخامت ساندویچ پانل های بکار رفته در این شرکت از ۴ سانتیمتر شروع می شود و برای سازه های مسکونی که در مناطق معتدل ساخته می شوند کاربرد دارد . و ساندویچ پانل های ۸ سانتیمتر نیز برای مناطق سرد و گرم کاربرد دارد . و ساندویچ پانل های ۱۲ سانتیمتر نیز برای مناطق بسیار گرم و بسیار سرد کاربرد دارد . البته در این شرکت ساندویچ پانل های ۱۵ و ۲۰ سانتیمتر نیز دارای کاربرد است . که ساندویچ پانل ۱۵ سانتیمتر برای ساخت سردخانه های گوشت و مواد غذایی و ساندویچ پانل های ۲۰ سانتیمتر نیز برای ساخت سردخانه های نگهداری داروها و مواد حساس به تغئیر دما کاربرد دارد . البته ما در گروه صنعتی معین کانتین سعی می کنیم که کف این سازه ها را نیز با ساندویچ پانل اجرا کنیم و کف سازی اصلی را بر روی این ساندویچ پانل ها انجام داده که این کار برای عدم تبادل انرژی حرارتی در این سازه ها بسیار اهمیت دارد و مانع ورود گرما و سرمای ناخواسته از کف سازه خواهد شد . 

همانطور که در بالا اشاره شد ساندویچ پانل ها با ضخامت های مختلفی تولید شده و  کاربرد آن ها نیز می تواند با یکدیگر متفاوت باشد و هر کدام در مواردی کاربرد داشته و مورد استفاده قرار گیرند و هر کدام دارای یک کاربرد بوده که باید رعایت شود .

 از لحاظ کیفی  هر چقدر این ضخامت ساندویچ پانل بالا برود و  دانسیته ۴۰ کیلوگرم آن حفظ شود از کیفیت عایقی بالاتری برخوردار است . ولی باید این موضوع را در نظر داشت که از لحاظ کیفی و کارکرد باید تمامی ساندویچ پانل ها با کمترین درز و بالاترین کیفیت به هم وصل شوند و از این لحاظ مشکلی نداشته باشند . زیرا عدم رعایت این موضوع می تواند به کارایی اصلی این عایق ها صدمه وارد کند .  

در ایران شرکت های مختلفی به تولید ساندویچ پانل می پردازند ولی بسیاری از تولید کنندگان از کیفیت محصولات مناسبی برخوردار نیستند ولی دو شرکت تولید کننده ماموت و کبیر از کیفیت خوبی برخوردار بوده و می توانیم از محصولات این دو شرکت بهره مند شویم . ولی نیاز به توضیح است که خرید از این دو شرکت دارای شرایطی است که باید آن رعایت شود . و محصولات این دو شرکت بصورت دائم در دسترس نیست و ممکن است در زمان بندی به دست مصرف کننده برسد .

در بیشتر اوقات ساندویچ پانل ها به عنوان نمای داخلی و خارجی سازه بکار می روند ولی برخی از اوقات مشتریان نمای بیرونی و نمای خارجی سازه را بصورت جداگانه طراحی و اجرا کرده که این کار هزینه ساخت کانکس ساندویچ پانل را افزایش چشمگیری خواهد داد و باید به این موضوع توجه کرد که نما سازی داخلی و خارجی سازه هزینه بر است . و هزینه ساخت کانکس ساندویچ پانل را افزایش چشمگیری می دهد . از این رو بسیاری از مشتریان برای ساخت کانکس ساندویچ پانل از نما سازی بیرونی و یا نما سازی داخلی هزینه چندانی انجام نمی دهند و همان نمای اصلی ساندویچ پانل را مورد استفاده قرار می دهند . 

بیشتر کانکس های تولید شده را براحتی می توانیم با ساندویچ پانل طراحی و اجرا کنیم و در این راه مشکل خاصی وجود ندارد ولی برخی از سازه ها را نمی توانیم با کمک ساندویچ پانل طراحی و تولید کنیم که تعداد این سازه ها محدود هستند .

تولید کانکس ساندویچ پانل ویلایی :

امروزه از ساندویچ پانل های برای تولید کانکس ویلایی استفاده فراوانی می شود . این عایق ها که در گذشته کارایی خود را نشان داده اند چند سالی است که وارد این عرصه شده و توانسته اند جایگاه خود را در این زمینه توسعه دهند . از نظر من نیز بهترین سازه ها که توانایی بالایی در عدم تبادل انرژی حرارتی را دارند توسط همین ساندویچ پانل ها تولید و عرضه می شوند . ولی در تولید کانکس ویلایی توسط ساندویچ پانل باید به این موضوع اشاره کرد که اگر نمای داخلی و خارجی سازه از نمای ساندویچ پانل باشد زیبایی نهایی سازه کاهش یافته و تحت تاثیر نمای فلزی ساندویچ پانل قرار می گیرد . از این رو بهتر است به زیبایی نمای داخل و خارجی سازه قبل از هر اقدامی توجه کافی شود .

برای ساخت کانکس ساندویچ پانل ابتدا نیاز است که این سازه ها طراحی شده و تمامی مواردی که سفارش دهنده به آن نیاز دارد را در آن لحاظ کنیم . از این موارد می توانیم به ابعاد سازه ، امکانات رفاهی مورد نیاز افراد ساکن در آن ، تعداد اتاق ها ، تعداد پنجره ها ، محل نصب درب ، سیستم گرمایش و سرمایش ، تاسیسات سازه ها و موارد دیگر اشاره کنیم . تمامی این موارد باید با دقت بررسی و طراحی شود .

در مرحله ساخت کانکس ساندویچ پانل ابتدا شاسی سازه تولید می شود . شاسی این سازه ها از نوع تیرآهن بوده و بصورت دورکلاف ساخته می شوند . این نوع شاسی برای کانکس های ویلایی بسیار مناسب است ولی باید به استحکام سازی این شاسی توجه ویژه ای نمود و برای تقویت آن نیاز است که بصورت میانی از تعدادی تیرآهن دیگر بهره ببریم . که این کار بسیار با اهمیت است . البته برخی از سازه ها از تیرآهن برای شاسی سازی استفاده نمی کنند بلکه از ورقهای با ضحامت ۳ میلیمتر که دارای خم کاری هستند بجای شاسی استفاده می کنند . ولی در کل تیرآهن های استاندارد از استحکام بیشتری برخوردارند ولی ممکن است از لحاظ زیبایی برای این سازه ها مناسب نباشند . 

در مرحله بعد ساخت کانکس ساندویچ پانل  می توانیم اسکلت این سازه ها را برپا کرده که این اسکلت به استراکچر سازه معروف است و در ساخت این استراکچر از انواع پروفیل بهره برده می شود ولی تمامی پرفیل های مصرفی باید از نوع صنعتی بوده که دارای استحکام بالا است . و باید توجه کرد که به دلیل اینکه این سازه ها از تعداد کمتری ستون نسبت به سازه های معمولی برخوردارند باید به استراکچر سازه توجه جدی نمود که دارای حداکثر کیفیت در طراحی و اجرا باشد . اگر این سازه ها به درستی طراحی و اجرا نشوند در هنگام حمل و نقل دچار ایراد جدی شده و ممکن است سازه آن کیفیتی که مشتری می خواهد را نداشته باشد . البته برای بلند کردن این سازه ها نیاز است که با کمک ۴ قلاب این کار انجام شود . زیرا ممکن است استراکچرا سازه پیچیده شده و به سازه صدمه وارد شود . در بسیاری از مواقع برای بلند کردن این کانکس ها از دو قلاب بهره می برند . 

پس از ساخت شاسی و استراکچر برای اینکه این سازه دارای طول عمر مفید بالایی باشد و در مقابل زنگ زدگی مقاوم باشد تمامی قطعات ساخته شده آن رنگ آمیزی شده و در مقابل رطوبت ایزوله می شوند . این رنگ آمیزی حداقل دوبار انجام خواهد شد . تا حداکثر کارایی را در مقابل خوردگی داشته باشد . این کار توسط استاد کار انجام می شود تا حداکثر کیفیت را در کانکس ساندویچ پانل به همراه داشته باشد . 

در مرحله بعد ساندویچ پانل هایی که به شرکت سفارش داده شده است و آماده شده اند را در محل های مورد نظر نصب می شوند . این ساندویچ پانل ها باید با دقت نصب شده و درزی بین محل قرار گیری آن ها بوجود نیاید و با پیچ های مخصوصی در جای خود محکم شوند . این کار باید به گونه ای اجرا شود که سازه دچار پیچش نشده و از فرم اصلی خود خارج نشود و به کانکس ساندویچ پانل آسیبی وارد نکند . برای اینکه در این سازه ها ساندویچ پانل ها از کیفیت بالایی برخوردار باشند تمامی مراحل ساخت ساندویچ پانل و حتی برشکاری آن ها در شرکت تولید کننده این پانل ها انجام خواهد شد که تاثیر زیادی بر کیفیت سازه و کارایی آن خواهد داشت . 

در مرحله بعد ساخت کانکس ساندویچ پانل نوبت به  کف سازی این سازه ها می رسد  . این کف سازی به دو صورت قابلیت اجرا دارد یکی کف سازی با تخته و دیگری سرامیک که هر کدام را نیاز است بصورت جداگانه توضیح دهیم ولی به دلیل اینکه کف سازی با تخته برای این سازه ها مناسب نیست این موضوع را در کانکس ساندویچ پانل دیگری در قسمت های دیگر توضیح خواهم داد . برای اجرای کف این سازه ها توسط سرامیک نیاز است که ابتدا تمامی کف این سازه ها را با کمک ورق های شادولاین که از نوع گالوانیزه هستند پوشش داده و این ورق ها را با کمک پیچ به جای خود محکم می کنیم . ورق های شادولاین بصورت عرشه فولادی بکار رفته و به دلیل خم هایی که دارد از استحکام بالایی در هنگام بار ریزی برخوردار است و سپس روی تمامی این ورق ها را می توانیم با بتون سبک که ترکیبی از سیمان و پوکه معدنی به همراه آب است پوشش داده و به مقدار ۷ سانتیمتر این بتون ریزی صورت می گیرد و باید بتون سبک را با کمک ماله و توسط استاد کار بطول کامل ماله کشی کرد و بعد از خشک شدن مقداری از بتون با کمک سیمان سفید سرامیک ها را به کف می چسبانیم و برای اینکه استحکام سازه سرامیک ها را افزایش دهیم نیاز است که بین این سرامیک ها بندکشی شود . البته اگر شما نیاز به اجرای کف این سازه ها بصورت گرمایش از کف باشید باید تغئیرات محدودی در آن بوجود آورید که در موارد بعدی توضیح خواهم داد . 

تمامی کانکس های ویلایی نیاز دارند که در آن ها امکانات رفاهی طراحی و اجرا شود و شما هیچ کانکس ویلایی را نمی توانید پیدا کنید که در آن از امکانات رفاهی بهره ای برده نشده باشد . از امکانات رفاهی که در این سازه ها می توانیم بکار ببریم می شود به سرویس بهداشتی ، حمام ، آشپزخانه و اتاق خواب اشاره کرد . تمامی این امکانات رفاهی با بهترین کیفیت در این سازه ها قابل اجرا است و شما نباید هیچ تفاوتی بین امکانات رفاهی که در این سازه ها اجرا می شود با امکانات رفاهی که در خانه خود دارید احساس کنید . در صورتی که فضای سازه کوچک باشد می توانیم سرویس بهداشتی و حمام را بصورت مشترک اجرا کنیم ولی بهتر است که این دو امکان از هم جدا باشند و در صورت جدا سازی این دو از هم بهتر است که درب سرویس بهداشتی به فضای بیرون از کانکس و درب حمام به فضای داخل سازه باز شود .

آشپزخانه نیز که از امکانات رفاهی این سازه ها محسوب می شود را می توانیم با بهترین کیفیت طراحی و اجرا کنیم و تمامی امکاناتی که یک فرد برای یک آشپزخانه مدرن به آن نیاز دارد را در این سازه ها طراحی و اجرا کنیم . ولی اگر بخواهید می توانید لوازم قابل نصب در آشپزخانه را خود خریداری نموده و نصب تجهیزات آن را به عهده پرسنل شرکت ما قرار دهید . این کار برای برخی از افراد سخت پسند بهتر بوده و با توجه به شرایط مالی خود لوازم قابل نصب در این سازه ها را تهیه و نصب آن را به عهده ما قرار می دهند .

اگر شما به کیفیت نمای بیرونی سازه و نمای داخلی آن اهمیت بیشتری می دهید می توانیم نمای بیرونی کانکس ساندویچ پانل شما را کاملاً متفاوت طراحی و اجرا کنیم . بیشتر افراد نمای بیرونی کانکس ویلایی خود را با نمای دکوراتیو ، سمنت برد و یا ترموود طراحی و اجرا می کنند . این نما ها ظاهر بیرونی سازه را بسیار متفاوت تر کرده و شما را صاحب سازه ای زیبا تر نموده که مورد پسند بیشتر افراد خواهد بود . و می توان گفت که سازه شما بسیار چشم نواز تر خواهد شد و اگر بخواهید سازه شما بهتر جلوه کند بهتر است به نورپردازی بیرونی سازه توجه کرده و این کار می تواند سازه شما را در هنگام شب بسیار زیبا تر جلوه دهد . 

در رابطه با نمای داخلی باید عرض کنم که بهترین نمای داخلی برای این سازه ها می تواند دیوارپوش پی وی سی روکش دار بوده که سازه را بسیار زیبا و مدرن می سازند و از آنجا که این دیوار پوش ها که دارای تنوع بسیار زیادی هستند شما می توانید از بین تمامی این نماها نمای مورد نظر خود را بیابید . البته نماهای دیگری مانند ام دی اف وجود دارند ولی در کل نماهای پی وی سی خیلی بهتر بوده و در مقابل آب کاملاً مقاوم بوده و دچار فرسایش نخواهند شد . امروزه استفاده از این نوع دیوارپوش ها حتی به ساختمان بنایی نیز رسیده است . این کار می تواند کانکس ساندویچ پانل شما را بسیار شیک و مدرن جلوه دهد . البته برخی از سفارش دهندگان ترجیح می دهند که سقف داخلی کانکس ساندویچ پانل خود را با گچ برگ اجرا کنند که زیبایی سازه را دو چندان می کند و از لحاظ عایقی نیز بسیار مناسب است . 

در مرحله بعد ساخت کانکس ساندویچ پانل نوبت به نصب درب و پنجره های سازه می رسد . بهترین درب برای کانکس ساندویچ پانل درب های ضد سرقت است . این درب ها بسیار مناسب بوده و می تواند امنیت داخل سازه را افزایش چشمگیری دهد . برای نصب درب های ضد سرقت توجه داشته باشید که از نوع درب های چینی استفاده نکنید که کارایی چندانی ندارد ولی بهتر است از درب های ایرانی و یا ترک برای این کار استفاده کنید . و بهترین پنجره نیز پنجره های پی وی سی همراه با شیشه های دو جداره است . این پنجره ها از لحاظ عایقی نیز در سطح بسیار مناسبی قرار دارند  و مانع تبادل انرژیی حرارتی و اتلاف گرمایش و یا سرمایش تولید شود  و برای افزایش ایمنی داخل سازه بهتر است که تمامی پنجره ها به حفاظ فلزی مناسب مجهز شوند . 

آبگرم مصرفی مورد نیاز این سازه ها را می توانیم توسط آبگرمکن برقی فراهم کنیم . این آبگرمکن می تواند آبگرم مصرفی حمام ، سرویس بهداشتی و آشپزخانه را فراهم نماید . ولی اگر قصد استفاده از آبگرمکن گازی را در این سازه ها دارید باید توجه کنید که برای عدم گاز گرفتگی افراد نیاز است که این آبگرمکن در خارج از سازه نصب شده و برای عدم یخ زدگی رادیاتور در فصل سرما نیز باید این رادیاتور در داخل یک کابینت قرار داده شود .

در ساخت کانکس ساندویچ پانل ویلایی باید به تاسیسات این سازه ها توجه کنیم . این تاسیسات شامل سیم کشی برق و لوله کشی های سازه می شود و باید به تمام این موارد توجه نمود تا سازه ای که می خواهیم برای شما بسازیم با حداکثر کارایی و کیفیت برای سال های طولانی بدون مشکل بماند . ما برای لوله کشی آب شما از دو لوله آبگرم و آبسرد استفاده می کنیم . و این لوله کشی بصورت روکار انجام خواهد شد و برای لوله کشی از بهترین لوازم موجود در بازار بهره برده که خیال شما کاملاً از این بابت راحت باشد و تمامی شیرآلات از نوع درجه اهرمی و با بالاترین درجه کیفی می باشد . در رابطه با برق رسانی نیز باید خدمت شما عرض کنم که این برق رسانی بصورت روکار انجام خواهد شد و برای این کار از بهترین لوازم موجود در بازار استفاده می شود تا عمر مفید این سازه افزایش یابد و تمامی لوازم نصب شده از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و در خرید و نصب لوازم دقت بسیار زیادی می شود .  

گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در سطح کشور است . این شرکت صنعتی که دارای تجربه بسیار زیادی درطراحی و ساخت انواع کانکس ساندویچ پانل است توانسته است در این چند سال گذشته تعداد زیادی از این سازه ها را تولید و به مشتریان داخلی و خارجی خود ارائه دهد . تمامی تولیدات این مجموعه براساس نیاز مشتریان طراحی و تولید شده و تمامی نیازهای آنان را در آن قرار داده است . شما عزیزان در صورت نیاز به خرید کانکس ساندویچ پانل می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از خدمات مشاوره ای همکاران ما بهره مند شوید . و ما می توانیم تمامی نظرات شما را در ساخت کانکس ساندویچ پانل پیاده سازی نموده و شما صاحب کانکس مورد نظر خود شوید .

ما در گروه صنعتی معین کانتین برای ساخت کانکس ساندویچ پانل تمامی سازه را با نقشه هایی که توسط تکنسین های شرکت تهیه شده پی خواهیم گرفت و در ساخت این سازه ها تمامی تلاش خود را انجام داده تا رضایت شما عزیزان با کیفیت بالای محصولات ما به دست بیاید .  

از انواع کانکس ساندویچ پانل می توانیم به این موارد اشاره کنیم :

کانکس ساندویچ پانل ویلایی

کانکس ساندویچ پانل اداری

کانکس ساندویچ پانل مسکونی

کانکس ساندویچ پانل نگهبانی

کانکس ساندویچ پانل سرویس بهداشتی

کانکس ساندویچ پانل مهندسی

کانکس ساندویچ پانل مدیریتی

کانکس ساندویچ پانل فروشگاهی

کانکس ساندویچ پانل مخابراتی

کانکس ساندویچ پانل صنعتی

کانکس ساندویچ پانل حمام

کانکس ساندویچ پانل خدمات شهری

کانکس ساندویچ پانل تعمیرگاهی

کانکس ساندویچ نیروگاهی

کانکس ساندویچ پانل ویلایی دوبلکس

کانکس ساندویچ پانل دو طبقه

کانکس ساندویچ پانل کیوسک نگهبانی

کانکس ساندویچ پانل خدمات بانکی  

و . . . 

آخرین بروزرسانی     ۱۳۹۸/۰۷/۳۰

۷۶ دیدگاه

 • شهیدی says:

  سلام . ساندویچ پانل هایی که شما مورد استفاده قرار می دهید از چه جنسی است
  و کیفیت مواد عایقی آن در چه سطحی می باشد و این مواد عایقی از لحاظ قدرت عایقی
  برای مناطق سردسیر نیز مناسب است و یا باید از مواد عایقی دیگری برای ساخت
  کانکس ساندویچ پانل استفاده کرد . اگر ممکن است در این رابطه توضیحاتی را
  ارائه دهید .
  با تشکر از شما مهندس شهیدی .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای شهیدی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که عایق مصرفی در ساخت ساندویچ پانلی که
  ما در شرکت معین کانتین از آن بهره می بریم از نوع پلی اورتان است . این عایق در
  سطح بسیار مناسبی قرار داشته و از لحاظ کیفی نیز بسیار با اهمیت است و باید توجه
  کرد که این عایق در سطح جهانی مورد تائید بوده و از لحاظ کیفی نیز عایقی بسیار
  مناسب برای عدم تبادل انرژی حرارتی و صدا می باشد .
  عایق مورد استفاده در این ساندویچ پانل ها با دانسیته ۴۰ واقعی بکار می رود و ما تمامی
  ساندویچ پانل ها را از شرکت های معتبر تهیه می کنیم که تمامی آنها به آزمایشگاه
  کنترل کیفی مجهز بوده و از این لحاظ نیز از محاسن این شرکت ها محسوب می شود .
  ما برای ساخت کانکس ساندویچ پانل می توانیم از ضخامت های مختلف برای مناطق
  آب و هوایی مختلف بهره ببریم . در شرکت معین کانتین برای مناطق معتدل از عایق
  ساندویچ پانل با ضخامت ۴ سانتیمتر و برای مناطق سرد از ساندویچ پانل با ضخامت ۸
  سانتیمتر و برای مناطق بسیار سرد و گرم نیز از ساندویچ پانل با ضخامت ۱۲ سانتیمتر
  بهره می بریم و برای ساخت سردخانه های حساس به تنش دمایی از ساندویچ پانل
  های با ضخامت ۲۰ سانتیمتر بهره خواهیم برد .
  اگر سوال دیگری داشتید در خدمت شما هستم .

 • سلیمی says:

  بهترین کف برای کانکس ساندویچ پانل به نظر شما چه کفی است .
  اگر بخواهم که کانکس ساندویچ پانل مورد نظر من از لحاظ کیفی در سطح بالایی
  باشد و دارای طول عمر بالایی بوده و بسرعت دچار فرسودگی نشود بنظر شما باید
  از چه کفی برای کف سازی در این سازه ها بهره ببریم .
  با کمال تشکر و قدردانی از شما دوست عزیز .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای سلیمی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که برای کانکس ساندویچ پانل می توانیم
  از چند نوع کف بهره ببریم و نظر مشتری تاثیر بسیار زیادی در انتخاب کف دارد و
  در واقع تمامی این کف ها از طرف تولید کننده پیشنهاد شده و نظر سفارش دهنده
  کانکس در انتخاب بیشترین تاثیر را دارد .
  از نظر من اگر کانکس ساندویچ پانل دارای جابجایی نبوده و یا این جابجایی به مقدار
  کم است بهترین کف برای این سازه ها کف سرامیک است . این کف دارای مزایای بسیار
  زیادی بوده که از بسیاری از کف های دیگر بهتر است . کف سرامیک می تواند سبب
  افزایش طول عمر سازه ، افزایش ایستایی کانکس و عدم فرسایش کف شود . هر کدام
  از این مزایا به طور جداگانه یک حسن بزرگ برای سازه است ولی باید این موضوع را نیز
  عنوان کرد که برای اینکه یک کف مناسب سرامیک داشته باشیم باید از بتون سبک بهره
  ببریم .
  از دیگر کف ها می توانیم به کف تخته چند لایه اشاره کنیم . این کف از استحکام بالایی
  برخوردار است و قیمت آن نیز کمتر از اجرای کف این سازه ها با سرامیک نخواهد بود و
  دلیل آن را می توانیم وارداتی بودن تخته های مورد استفاده اشاره کنیم و برای زیبایی
  بهتر می توانیم کف این سازه ها را با کفپوش نمد دار تزئین نمائیم .
  در برخی از سازه ها از این تخته های چند لایه بهره برده و برای استحکام بیشتر از ورق
  آلومینیومی آجدار استفاده می کنند این کار به عدم فرسایش کف و زیبایی بیشتر کف این
  سازه ها کمک بسیار زیادی خواهد کرد .
  بهتر است که برای کف سازی در کانکس ساندویچ پانل از تخته ام دی اف بهره نبرد . زیرا
  این تخته ها برای این سازه ها مناسب نیستند .
  برخی از تولید کنندگان از ساندویچ پانل ها برای کف سازی بهره می برند و برای اینکه این
  کف به مشکل برخورد نکند بهتر است کف اصلی سازه را با تخته اجرا کنیم . این نوع کف
  سازی نیز از استحکام نهایی بالایی برخوردار است . و این مورد نیز می تواند از پیشنهادات
  ما به شما باشد .

 • سلامی says:

  با سلام . چرا بیشتر مدل های کانکس ساندویچ پانل را بدون نمای بیرونی می سازند
  و از همان نمای ساندویچ پانل برای نمای نهایی این سازه ها استفاده می کنند . آیا
  این مسئله به هزینه اجرای این نما باز می گردد یا دلیل دیگری دارد . اگر محبت کنید
  و پاسخگو باشید ممنون می شوم .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای سلامی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که مهمترین دلیل اینکه از نمای ساندویچ پانل
  به عنوان نمای اصلی سازه استفاده می شود هزینه اجرای نمای بیرونی است .
  از نظر من همین نما برای کانکس ساندویچ پانل نیز دارای زیبایی خوبی است ولی
  باید در رنگ آمیزی نمای سازه و حاشیه بندی آن دقت فراوانی نمود .
  اگر شما برای کانکس ساندویچ پانل خود بخواهید از نمای دیگری مانند نمای دکوراتیو
  ، سمنت برد و یا ترموود بهره ببرید هزینه اجرای نمای بیرونی سازه می تواند بسیار
  بالا بوده و این هزینه در برخی از موارد می تواند از هزینه ساخت کانکس نیز بالاتر در
  بیاید . بنابراین در نماسازی باید دقت شود که هزینه کار شما افزایش سنگینی نیابد
  این کار بستگی به خود شما دارد که به چه نمایی احتیاج دارید و حداکثر هزینه شما
  برای این کار به چه میزان است .

 • مرتضوی says:

  ورق مورد استفاده در ساخت پانل ساندویچ پانل از چه جنسی می باشد . این ورق ها
  به چه دلیلی از این جنس انتخاب می شوند .
  جنس عایق مصرفی در ساخت پانل های ساندویچ پانل چیست و دانسیته ای که برای
  کانکس ساندویچ پانل بکار می رود باید چه مقدار باشد .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای مرتضوی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که جنس ورق مورد استفاده برای ساخت ساندویچ
  پانلی که در ساخت کانکس ساندویچ پانل بکار می رود . از نوع ورق آلوزینک است . و دلیل
  انتخاب این ورق برای ساخت این نوع پانل ها می توانیم به طول عمر بالا و عدم فرسایش
  سریع آن در مقابل رطوبت عنوان کنیم . برخی از تولید کنندگان پانل از ورق گالوانیزه برای این
  کار استفاده می کنند که خاصیت ورق های آلوزینک را ندارند و ممکن است در مقابل رطوبت
  به اندازه این ورق ها ها کارایی ندارند .
  در رابطه با سوال دوم شما باید عرض کنم که جنس عایق مورد استفاده در این سازه ها
  عایق پلی اورتان است . این عایق از قدرت خوبی برخوردار بوده و در صورتی که به درستی
  مورد استفاده قرار گیرد از کیفیت بالایی نیز برخوردارند . عایق بکار رفته با دانسیته ۴۰
  در این پانل ها بکار می رود و با این دانسیته کیفیت کار نیز در سطح بالایی قرار خواهد
  گرفت .

 • مظفری says:

  با سلام . از مواردی که بیشتر مشتریان به جستجوی آن می پردازند مربوط به قیمت
  کانکس است و چرا بیشتر سایت ها از اعلام قیمت کانکس خودداری کرده اند ولی در
  گذشته بسیاری از سایت ها قیمت کانکس ساندویچ پانل را قید می کردند . این موضوع
  به چه دلایلی است . چون برای من مهم است .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای مظفری .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که دلیل عدم درج قیمت کانکس در سایت ها
  به نظر من عدم ثبات قیمت است . این موضوع سبب شده است که در بسیاری از
  موارد که مربوط به بالا رفتن اجناس بود قیمت کانکس را باید مرتب تغئیر می دادیم و
  امروزه که برخی از اجناس در حال کاهش است نیز باید این کار را کرد و عملاً برای این
  موارد باید سختی زیادی را متحمل شد . و دلیل آن هم بسیاری از سایت ها چندین
  مقاله در رابطه با قیمت کانکس دارند که نمی توانیم تمامی آن ها را به صورت کامل
  بروزرسانی نمائیم .
  از دیگر دلایل نیز باید به این موضوع اشاره کنم که برای بسیاری از مشتریان قیمت
  کانکس بسیار اهمیت دارد و اگر ما بخواهیم به طور مثال قیمت کانکس ساندویچ پانل را
  درج کنیم مشتریان به دنبال کمترین قیمت ها هستند این در حالی است که در ساخت
  کانکس قیمت پائین به منزله کاهش لوازم مصرفی در ساخت آن است و این موضوع
  در نهایت سبب متضرر شدن مشتری خواهد شد .

 • سامانی says:

  قیمت کانکس ساندویچ پانل تولید شده را اگر بخواهیم بصورت دقیق بررسی کنیم
  براساس لوازم مصرفی در ساخت آن ها بیشترین تاثیر و اثر گذاری را کدام یک از
  این لوازم و یا خدمات به خود اختصاص می دهد . اگر ممکن است در این رابطه یک
  توضیح بدهید برای آگاهی بیشتر ما خریداران . با تشکر از شما دوست عزیز .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای سامانی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم . که قیمت کانکس ساندویچ پانل بیشتر مربوط به
  هزینه خرید لوازم مصرفی می شود . از این لوازم برخی تاثیر بسیار زیادی در قیمت کانکس
  ساندویچ پانل دارند و برخی کمتر . از این مهمترین لوازمی که تاثیر زیادی در این خصوص
  دارد می توانیم به خرید ساندویچ پانل ها اشاره کنیم . بعد از ان ساخت اسکلت سازه
  هزینه بر بوده و در مقام بعدی خرید درب و پنجره ها قرار دارد . و در جای بعدی می تواند
  هزینه دیوارپوش ها را در صورت اجرا قرار دهیم و کف سازی نیز در مرحله بعد قرار می
  گیرد . تمامی این مسائل برای کانکسی بوده که بدون امکانات رفاهی اجرا شود ولی
  اگر امکانات رفاهی در این سازه ها اجرا شود هزینه زیادی را به خود اختصاص می دهد
  و اجرای امکانات رفاهی می تواند اولین و مهمترین خدمت هزینه بر باشد .
  در رابطه با دیگر مسائل مربوط به ساخت نیز مهمترین هزینه به عهده اجرت ساخت است .

 • اصلانی says:

  در بسیاری از مطالبی که خوانده ام بزرگترین قوت ساندویچ پانل ها را عایقی مصرفی در
  ساخت آن ها مشاهده کرده ام . آیا این مواردی که گفته می شود صحیح است و آیا تمامی
  این عایق ها در یک سطح می باشند .
  سوال دوم من در رابطه با قیمت کانکس ساندویچ پانل است که شرکت تولید کننده چه
  مقدار در قیمت این پانل ها نقش دارد .
  ممنون می شوم پاسخ دهید .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای اصلانی .
  مهمترین دلیل استفاده از ساندویچ پانل ها در ساخت کانکس را می توانیم عایق مصرفی
  در بدنه این سازه ها معرفی کنیم . این قدرت عایقی در حدی است که حتی بدنه تریلر های
  مجهز به سردخانه و دیگر سردخانه های سیار را نیز از همین ساندویچ پانل ها اجرا می کنند
  در تمامی دنیا این پانل ها به صورت گسترده تولید و مصرف می شوند و این در حالی است
  که مهمترین مزیت این پانل ها را عایق مصرفی بکار رفته در آن می دانند و دومین مزیت
  استفاده از ساندویچ پانل را استحکام بدنه این پانل ها معرفی می کنند که این مزیت برای
  برخی از صنایع از مزیت اول برتری دارد . از نظر من هم هر دو مزیت در سطح بالایی قرار
  دارند و در کل ساندویچ پانل ها در صنعت کانکس سازی از اهمیت برخوردارند .
  در رابطه با سوال دوم شما باید عرض کنم که در قیمت کانکس ساندویچ پانل نوع پانل بکار
  رفته در بدنه بسیار اهمیت دارد . این پانل مصرفی بهتر است از شرکت های بزرگ و معروف
  تهیه شود . و شما باید این موضوع را بدانید که شرکت های بزرگ پول برند خود را از شما
  نمی گیرند بلکه تولید این شرکت ها استاندارد بوده و در واقع در این شرایط که در کشور
  بوجود آمده این تولید کنندگان براحتی مواد اولیه مرغوب خود را تهیه کرده و مشکلی در
  تهیه مواد اولیه خود برای تولید ساندویچ پانل ندارند .

 • مصلحی says:

  برای ساخت کانکس ساندویچ پانل باید از چه ضخامتی بهره برد . و بهترین عایق مصرفی
  در ساخت این پانل ها باید از چه جنسی انتخاب شود . و اگر ممکن است در رابطه با ورق
  مورد استفاده در ساخت این پانل ها نیز اطلاع رسانی نمائید . ممنون می شوم از پاسخ
  شما .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای مصلحی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که در ساخت کانکس ساندویچ پانل معمولاً هر
  ضخامت پانلی را برای یک منطقه بکار می برند . برای مناطق معتدل کشور از ساندویچ
  پانل های ۴ سانتیمتری و برای مناطق گرم و سرد از ساندویچ پانل های ۸ سانتیمتری
  و برای مناطق خیلی گرم و خیلی سرد از ساندویچ پانل های ۱۲ سانتیمتری و برای
  ساخت سردخانه میوه و گوشت از پانل های ۱۵ سانتیمتری و برای سردخانه ها و یا
  محیط های نگهداری دارو که تنش هوایی بر روی آن ها تاثیر دارد از ساندویچ پانل های
  ۲۰ سانتیمتری بهره برده می شود . این کار باید بصورت جدی دنبال شود و استفاده از
  ضخامت های خاص نیز در تمامی این موارد رعایت شود .
  جنس عایق بکار رفته در ساخت این ساندویچ پانل ها باید از نوع پلی اورتان باشد که
  از لحاظ عایقی در سطح بالایی قرار دارد و نیاز است که این عایق با دانسیته ۴۰ در این
  سازه ها مورد بهره قرار گیرد .
  در رابطه با نوع ورق نیز یادآور می شوم که بهترین ورق مورد استفاده استفاده ورق
  آلوزینک بوده که با ضخامت ۰٫۵ میلیمتر بکار می رود و البته برخی از تولید کنندگان از
  ورق گالوانیزه با پوشش رنگ الکترواستاتیک نیز بهره می برند . این ورق از ورق آلوزینک
  پائین تر بوده و کیفیت و کارایی آن را ندارد .

 • حمیدی says:

  بسیاری از تولیدکنندگان کانکس اقدام به تولید کانکس ساندویچ پانل می کنند ولی چرا
  تولید کانکس معمولی خیلی بیشتر از این نوع سازه ها است و این نوع سازه ها
  نتوانسته اند جای کانس معمولی را بگیرند . هر چند همه اتفاق نظر دارند که کانکس
  ساندویچ پانل خیلی با کیفیت تر از کانکس معمولی اس . اگر میتوانید در این رابطه
  توضیحاتی ارائه دهید .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای حمیدی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که تولید این سازه ها دربیشتر کارگاه ها و شرکت
  های تولید کننده کانکس انجام می شود و این تولیدات با کیفیت های مختلف به دست
  خریداران خواهد رسید . از دلایلی که این سازه ها نسبت به کانکس معمولی کمتر تولید
  می شود را باید به مسئله قیمت کانکس ساندویچ پانل مربوط کرد . این سازه ها از
  قیمت بیشتری نسبت به کانکس معمولی برخوردارند .
  از دلایل دیگر می توانیم به طولانی تر بودن زمان تولید این سازه ها اشاره کرد . در واقع
  کانکس های معمولی بسیار سریع تر تولید می شوند .
  از دلایل دیگر به استحکام بیشر کانکس های معمولی می توان اشاره کرد . این سازه ها
  از تستحکام بیشتری برخوردار بوده و دلیل آن را می توانیم یکپارچه بودن شاسی، کف ،
  دیواره ها و سقف این سازه ها را دانست . ول کانکس ساندویچ پانل دارای ستون های
  کمتر بوده و ار پل های کمتری برخوردار است و به همین دلیل از استحکام کمتری برخوردار
  است . و این موضوع از نظر برخی از سفارش دهندگان از اهمیت برخوردار است .

 • مظفری says:

  با سلام . قیمت کانکس ساندویچ پانل به چه عواملی بستگی دارد . و این عوامل چقدر
  بر روی این سازه ها تاثیر گذار بوده و سبب افزایش قیمت این سازه ها می شود . آیا با
  تولید انبوه این سازه ها می توانیم کاهش قیمت را بوجود بیاوریم . در این رابطه اگر ممکن
  است توضیحاتی را ارائه دهید .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای مظفری .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که قیمت این سازه ها نیز مانند بسیاری از سازه ها
  بیشتر مربوط به خرید لوازم مصرفی در ساخت آن ها می شود . خرید این لوازم مصرفی
  بیش از هشتاد درصد هزینه را شامل خواهد شد . از این رو باید به این مسئله به عنوان
  جدی ترین مورد در ساخت این سازه ها توجه کرد . و حدود ده درصد نیز مربوط به اجرت
  ساخت و کمتر از ده درصد دیگر مربوط به مسائل دیگر است .
  تمامی این هزینه هایی که گفته شد برای ساخت کانکس در کارگاه ها صادق است . و اگر
  شخصی بخواهد که این سازه ها را بصورت تولید انبوه بسازد با از افراد متخصص در اجرای
  خط تولید بهره ببرد . و این افراد که دارای دانش تخصصی در این رابطه هستند براحتی می
  توانند اظهار نظر کنند .
  ولی از نظر من تولید انبوه مقرون به صرفه نیست . زیرا شما به دنبال کاهش هزینه کارگری
  در ساخت هستید . در حالی که در تولید کارگاهی هزینه کارگری حدود ۵ درصد است . و
  اگر من ده درصد را در بالا عنوان کردم . هزینه تمامی کارگری ها بوده و حداکثر قیمت برای
  ساخت کانکس را در نظر می گیرم . و در واقع شما در کارگاه ها با کمترین هزینه می توانید
  این سازه ها را تولید کنید . ولی در تولید انبوه شما باید هزینه زیادی برای خرید زمین و
  تجهیزات صرف کنید . که تمامی این هزینه ها برای این امور نمی توانند سود مناسبی را
  عاید کسی کنند . این صحبت های من با توجه به اینکه با دیگر همکاران خود در این رابطه
  صحبت هایی شده است عنوان می شود .
  و از طرف دیگر بیشتر سفارش دهندگان درخواست هایی دارند که ممکن است که این
  مسئله را نتوانیم در خط تولید اجرا کنیم .

 • شاهسون says:

  با سلام . برای ساخت کانکس سردخانه با کمک ساندویچ پانل می خواستم بدانم که
  باید از چه نوع پانلی برای این کار بهره ببرم و ضخامت و دانسیته این پانل چه مقدار
  باشد . تا مشکلی از لحاظ کیفی و نگاه داشت هوای داخل سازه را نداشته باشم .
  و از طرف دیگر قیمت کانکس ساندویچ پانل سردخانه ای نیز برای من گران تمام
  نشود .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای شاهسون .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که برای ساخت سردخانه های ساندویچ پانل
  معمولاً از ساندویچ پانل هایی با جنس عایقی پلی اورتان و ضخامت ۱۵ سانتیمتر با
  دانسیته ۴۰ کیلوگرم بهره می برند .
  این نوع ساندویچ پانل ها برای این سازه ها بسیار مناسب است . ولی در برخی از
  مکان ها که تفاوت دمایی در مدت شبانه روز زیاد است از ساندویچ پانل های ۲۰
  سانتیمتر برای این کار بهره می برند . این کار می تواند برای این مصارف به بهترین
  نحو ممکن عمل کند .
  برای اینکه شما هوای گرم داخل سازه را کاهش دهید و مانع ورود هوای گرم به داخل
  این سازه ها شوید نیاز است که در این سازه ها اقداماتی انجام دهید . این کار موجب
  افزایش قیمت کانکس ساندویچ پانل سردخانه می شود ولی اثرات آن در کوتاه مدت و
  میان مدت سبب کاهش هزینه های نگهداری این سازه ها شده و در نتیجه هزینه ها
  بسرعت باز گردانده شده و شما سود خواهید برد .
  هر چند ممکن است برخی از اقدامات سبب افزایش قیمت کانکس ساندویچ پانل شود
  ولی در مجموع این اقدامات را باید انجام دهید . از این اقدامات می توانیم به محل پیش
  سرمایش اشاره کنیم .

 • کاظمی says:

  امروزه ساخت کانکس های ساندویچ پانل بیشتر از گذشته دارای طرفدار بوده و در سطح
  وسیعی دربین افراد فعال صنعت خانه های پیش ساخته مطرح میباشد ولی ساخت
  صنعتی این سازه ها در هیچ شرکتی انجام نشده است . اگر میشود در رابطه با مشکلات
  تولید این سازه ها بصورت صنعتی توضیحاتی بدهید . زیرا من اعتقاد دارم این کار موجبات
  کاهش قیمت کانکس سندویچ پانل را خواهد داشت .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای کاظمی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم کا ساخت این سازه ها بصورت انبوه در خط تولید در
  برخی از شرکت های بزرگ انجام می شود . و این شرکت ها با توجه به داشتن امکان
  تولید ساندویچ پانل براحتی می توانند لوازم مصرفی خود را تولید کرده و برای ساخت روانه
  خط تولید کنند . ولی محصولات این شرکت ها از قیمت بالایی برخوردار بوده به همین
  دلیل مشتریان این سازه ها از بین شرکت هایی است که از لحاظ مالی در سطح بالایی
  قرار دارند .
  از نظر من برای ساخت این سازه ها خط تولید نمی تواند هزینه های ساخت را کاهش
  دهد . زیرا هزینه راه اندازی خط تولید بسیار بالا بوده و می تواند در نهایت منجر به
  افزایش قیمت کانکس ساندویچ پانل شود . و از طرف دیگر هزینه نگهداری آن نیز بالا
  بوده و همین عامل قیمت کانکس ساندویچ پانل را افزایش خواهد داد . و باید این موضوع
  را دانست که هزینه کارگری در کارگاه ها و شرکت های سازنده کانکس پائین است و
  به همین علت سرمایه گذاری در شرکت های کوچک که دارای خط تولید باشند مقرون به
  صرفه نخواهد بود و در مجموع قیمت کانکس ساندویچ پانل در این شرکت ها ارزنتر است .

 • قدوسی says:

  نحوه ساخت ساندویچ پانل آیا در کیفیت نهایی این سازه ها تاثیر گذار است . و اگر بجای
  بهره بردن از ورق های آلوزینک از ورق های گالوانیزه استفاده کنیم مشکلی در این زمینه
  بوجود می آورد . زیرا استفاده از ورق گالوانیزه در مجموع قیمت کانکس ساندویچ پانل را
  کاهش خواهند داد .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای قدوسی .
  در رابطه با سوال اول شما باید عرض کنم که نحوه اجرای ساخت ساخت پانل ها تاثیر
  زیادی در کیفیت این سازه ها خواهد داشت . این مسئله می تواند در نهایت منجر به
  کاهش و یا افزایش کیفیت این ساره ها بشود . و از طرف دیگر مستقیما به طول عمر
  این ساره ها منجر می شود .
  در رابطه با سوال دوم شما باید عرض کنم که در صورت استفاده از ورق گالوانیزه به
  جای آلوزینک مشکلات عمده ای بوجود خواهد آمد . این مشکلات از همان اول خود
  را نشان نمی دهند ولی با گذشت زمان نمودار خواهند شد از این مشکلات می توانیم
  به جدا شدن عایق پلی اورتان از سطح ورق گالوانیزه اشاره کرد . البته ممکن است
  این موضوع چند یال به طول انجامد ولی این کار انجام شدنی است . از مشکلات دیگر
  احتمال شدت زنگ زدگی در ورق های گالونیزه نسبت به ورق های آلوزینک بسیار
  بالا تر است .

 • کبیری says:

  کانکس ساندویچ پانل که در مقابل سرمای شدید بخواهد مقاومت کند باید دارای چه ویژگی
  هایی باشد . منظور من تولید سازه ای با حداکثر کارایی و عدم ورود سرما به داخل سازه
  است . ممنون می شوم که در این رابطه توضیح دهید .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای کبیری .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم . که برای اینکه شما بتوانید سازه ای داشته باشید
  که حداکثر توانایی مقاومت در برابر سرما را داشته باشد و مانع تبادل انرژی حرارتی شود
  پیشنهاد می شود از کانکس ساندویچ پانل بهره ببرید . بهترین نوع این سازه ها از
  ساندویچ پانل با ضخامت ۲۰ سانتیمتر بوده که با دانسیته ۴۰ تولید می شوند . این
  ساندویچ پانل ها با دو لایه ورق آلوزینک احاطه شده است که از عایق ساندویچ پانل
  محافظت کرده و علاوه بر آن می توان از این ورق به عنوان نمای داخلی و بیرونی بهره برد .
  برای اینکه حداکثر کارایی را برای عدم ورود سرما به داخل سازه را داشته باشیم می
  توانیم کف این سازه ها را نیز با ساندویچ پانل اجرا کنیم هر چند این کار سبب افزایش
  قیمت کانکس ساندویچ پانل خواهد شد .
  از دیگر موارد می توانیم به اجرای پنجره های پی وی سی اشاره کنیم این پنجره ها نیز
  برای عدم تبادل انرژی بسیار موثر و کارا خواهد بود و باید تمامی این سازه ها را با این
  پنجره ها اجرا کرد .

 • حسنی says:

  برای ساخت بسیاری از سازه ها از طرف تولید کنندگان کانکس پیشنهاد استفاده از
  ساندویچ پانل داده می شود . ولی با این وجود سازه های کمتری با این نوع از لوازم
  تولید می شوند . میخواستم بدانم که مهمترین دلایل عدم استفاده از این سازه ها
  چیست . البته برخی از دوستان دلیل قیمت کانکس ساندویچ پانل را عنوان می کنند
  اگر در این موضوع نظرتان را بگوئید ممنون می شوم .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای حسنی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که یکی از دلایل عدم استفاده از این سازه ها را
  می توانیم قیمت کانکس ساندویچ پانل عنوان کنیم . که این سازه ها گران تر از سازه
  های معمولی است . از دلایل دیگر می توانیم به زمان بر بودن بیشتر تولید این سازه ها
  اشاره کنیم . کانکس های معمولی بسرعت تولید می شوند و براحتی می توانیم در عرض
  کمتر از ده ساعت کاری توسط یک استاد کار و یک شاگرد سازه را تولید و تحویل داد . ولی
  برای سازه های پانلی این کار امکان پذیر نیست . دلیل دیگر را می توانیم به استراکچر
  مستحکم کانکس های معمولی عنوان کرد . این استراکچر به دلیل یکپارچه بودن شاسی
  ، کف ، دیواره ها و سقف از استحکام بسیار بالایی برخوردار است . و این در حالی است
  که کانکس های ساندویچ پانل این استحکام سازه ای را ندارند .
  در رابطه با قیمت کانکس ساندویچ پانل که بیشتر به آن توجه می شود . باید خدمت شما
  عرض کنم که هزینه کارگری ساخت این سازه ها بالا است . و از طرف دیگر لوازم مصرفی
  در ساخت که شامل بدنه ، درب ، پنجره ها و کف سازی است نیز هزینه بر بوده و این هزینه
  ها در مجموع قیمت کانکس ساندویچ پانل را تا حد بالایی افزایش خواهد داد . و باید به این
  موضوع توجه کرد .

 • مرشدی says:

  در گذشته محدود سازه هایی را از نوع ساندویچ پانل طراحی و تولید می کردند . و
  دلیل تولید کمتر آن بیشتر به گران بوده عایق پلی اورتان مربوط بود . ولی امروزه به
  لطف تکنولوژی ، عایق پلی اورتان از کاهش قیمت برخوردار است . ولی چرا هنوز
  کانکس های ساندویچ پانل در بین مردم جای باز نکرده است و فقط شرکت های
  خاصی مانند شرکت نفت از این سازه ها بهره می برند . البته من فکر می کنم که
  این مسئله مربوط به قیمت کانکس ساندویچ پانل است .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای مرشدی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که مهمترین مسئله در عدم گرایش مردم به
  سمت این سازه ها را می توانیم قیمت کانکس ساندویچ پانل عنوان کنیم . بسیاری
  از خریداران برای خرید خود بیشتر به قیمت سازه و بعد از آن کیفیت سازه توجه می
  کنند . و چون بیشتر سازه ها شبیه به هم هستند و از لحاظ ظاهری با هم تفاوت
  چندانی ندارند مشتریان کیفیت این سازه ها را در یک سطح می بینند . مگر آنکه این
  مشتریان از نظر کیفی با مواد و لوازم مختلف آشنائیت داشته باشند و متریال مختلف
  را بشناسند .
  از بسیاری از مشتریان که درصد قابل توجهی را به خود اختصاص می دهند ما همیشه
  می شنویم که فلان سازنده کانکس سازه خود را با قیمت کمتر به فروش می رساند
  و برای ما و سایر تولید کنندگان مشخص می شود که بسیاری از خریداران به دنبال
  قیمت کانکس ساندویچ پانل ارزان تر هستند تا کیفیت بالایی که ما در نظر داریم به
  خریداران عرضه کنیم . از این رو وقتی به فروش توجه می کنیم متوجه می شویم که
  کانکس های ممتاز که از قیمت بالا و کیفیت خیلی خوبی برخوردارند از فروش بسیار
  پائینی نیز برخوردار بوده و از این رو معمولاً نمونه ای برای نمایش از آن ها تولید نمی
  شود .

 • شیخی says:

  برای تولید کانکس های ساندویچ پانل چرا از روش تزریق در محل نصب نهایی استفاده
  نمی شود . این روش در برخی از کشورهای توسعه یافته انجام شده و کارایی مناسبی
  دارد . و اگر این روش انجام شود قیمت کانکس ساندویچ پانل تا حد زیادی کاهش می
  یابد و از طرف دیگر نیز سرعت انجام کار نیز افزایش محسوسی خواهد یافت .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای شیخی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که من هم این روش اجرای کار را از دوستانم
  شنیده بودم و از یک نمونه از این دستگاه که در داخل کشور ساخته شده بود بازدید
  به عمل آوردم . ولی در عمل آن چیزهایی که قبل از بازدید از تولید کنندگان این دستگاه
  شنیده بودم یکی نبود و کارایی دستگاه را در این حد ندیدم . در بسیاری از پانل های
  تولید شده درجا نتوانسته بود فضای داخل را پر کند و دانسیته مورد نیاز را در این نوع
  ساندویچ پانل کمتر از ۲۵ کیلوگرم تحویل می داد . همانطور که می دانید باید در ساخت
  کانکس های ساندویچ پانل از پانل هایی بهره ببریم که دارای دانسیته ۴۰ کیلوگرم باشند
  از این رو من احساس کردم که این دستگاه کارایی لازم را ندارد .
  البته در رابطه با دستگاه های خارجی نمی توانم اظهار نظر کنم چون کارکرد آن ها را
  از نزدیک ندیده ام .
  تمامی این موارد برای کاهش قیمت کانکس ساندویچ پانل انجام می پذیرد . حتی من
  در برخی از موارد دیده ام که برخی از تولید کنندگان از پانل های پلی استایرن برای این
  کار بهره می برند تا هزینه ها را کاهش داده و در نهایت نیز قیمت کانکس ساندویچ پانل
  کاهش یابد . ولی من اعتقاد دارم که گران بودن این پانل ها نباید سبب شود که از لوازم
  و ادوات بی کیفیت بهره برد و سبب شد که اعتماد خریداران کاهش یابد . بنابراین فقط
  نباید به کاهش قیمت کانکس ساندویچ پانل فکر کرد .

 • امیری says:

  بنظر شما برای ساخت سازه های ساندویج پانل بهتر است از چه نوع پنجره هایی
  استفاده کرد . و در کنار این پنجره ها نیز نیاز است که درب این سازه ها از چه نوعی
  باشد . برای من قیمت کانکس ساندویچ پانل اهمیت ندارد . و کیفیت سازه از اهمیت
  زیادی برخوردار است . لطفاً در این زمینه راهنمایی نمائید .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای امیری .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که از نظر من و بسیاری از همکارانی که در این
  صنعت مشغول هستند برای کانکس های ساندویچ پانل بهترین پنجره می تواند از نوع
  پی وی سی همراه با شیشه های دوجداره باشد . البته یاد آور می شوم که این پنجره
  ها باید از لحاظ کیفی در سطح مناسبی قرار داشته باشند . و پی وی سی مورد استفاده
  کاملاً از داخل مشبک بوده که علاوه بر استحکام بالا مانع تبادل انرژی حرارتی نیز خواهد
  شد و از این رو گزینه بسیار مناسبی است . البته باید یاد آور شوم که امنیت این سازه
  ها باید مورد توجه قرار گیرد . و باید تمامی پنجره ها را به حفاظ فلزی مناسب مجهز نمود
  و این حفاظ فلزی به گونه ای طراحی شود که علاوه بر داشتن استحکام بالا از زیبایی
  خوبی نیز برخوردار باشد .
  در رابطه با درب این سازه ها نیز بسیاری از همکاران ما درب پی وی سی را مورد تائید
  قرار می دهند و از این درب برای این دست از سازه ها استفاده خواهند کرد . و این درب
  نیز نیاز به استفاده از حفاظ فلزی محکم و زیبا است .
  از نظر من بهترین درب برای سازه های پیش ساخته نوع ضد سرقت است . این نوع باید
  از بهترین ها انتخاب شود . و در هنگام خرید خود از خرید درب ضد سرقت چینی بشدت
  پرهیز کنید . این درب ها بسیار زیبا و شکیل ساخته شده ولی هیچ گونه استحکامی
  ندارند . بهترین درب هایی که در ایران وجود دارند نوع ترکیه ای آن است . ولی از قیمت
  بالایی برخوردار بوده ولی کاملاً مناسب هستند . البته برخی از تولید کنندگان ایرانی
  نیز در سطح بسیار بالایی کارکرده و دست کمی از محصولات ترکیه ای نداشته و تمامی
  یراق آلات مورد استفاده خود را از نوع کاله ترکیه استفاده می کنند . بهتر است در هنگام
  خرید درب به عایق ( بیشتر درب های ضد سرقت عایق حرارتی ندارند ) حرارتی آن توجه
  داشته باشید .

 • آرش says:

  با سلام می خواهم بدانم که آیا می شود کانکس کانتینر دست سازی را تولید کرد که
  بجای بدنه فلزی آن از ساندویچ پانل استفاده نمود . تا بهترین عایق را برای عدم تبادل
  انرژی در این سازه ها داشته باشیم . بنظر من با وجود گران بودن کانکس کانتینرها
  می توانیم سازه ای را ارزان تر تولید کرده و قیمت کانکس ساندویچ پانل را کاهش
  دهیم .

 • admin says:

  با سلام و خسته نباشید خدمت آقای آرش .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که امروزه ساخت کانکس کانتینرهای در سراسر
  جهان با استفاده از ساندویچ پانل طرفداران بسیاری پیدا کرده است و این کار باعث
  افزایش قیمت کانکس ساندویچ پانل که به این روش تولید می شود شده است ولی
  در نهایت کیفیت این سازه ها را افزایش بسیار زیادی داده و نواقص احتمالی سازه
  های ساندویچ پانل را نیز از بین برده است . از این رو سازه هایی که به این روش
  طراحی و تولید می شوند از استحکام بسیار زیادی برخوردار بوده و به همین دلیل
  نیز دارای طول عمر بسیار بالایی نیز می باشند و باید به این موضوع توجه داشت
  که تمامی این سازه ها از کیفیت بالایی برخوردار خواهند بود .
  امروزه توجه به قیمت کانکس ساندویچ پانل به نسبت کیفیت آن کاهش یافته است
  از این رو این مسئله می تواند امیدوار کننده باشد که مشتریان به دنبال کیفیت
  کانکس های مصرفی خود بوده و به قیمت توجه نداشته و برای آن ها کیفیت از اهمیت
  بیشتری برخوردار است .
  از لحاظ عایقی نیز کانکس کانتینرهای ساندویچ پانل بهتر عمل کرده و کیفیت عایقی
  بسیار بالاتری داشته اند . و در صورت درست اجرا شدن فرآیند تولید از کیفیت خوبی
  برخوردار بوده و می تواند قیمت کانکس ساندویچ پانل را نیز کاهش دهد .

 • شهرامی says:

  میخواهم یک کانکس فروشگاهی که توسط ساندویچ پانل طراحی و ساخته شده است
  را خریداری نمایم . از آنجا که مطلع شده ام برای گرفتن مجوز باید یک سری از موارد
  را در این سازه ها به صورت کامل رعایت کنیم . اگر می شود در رابطه با نحوه ساخت
  این کانکس ساندویچ پانل فروشگاهی توضیحاتی را به من ارائه نمائید بسیار ممنون
  میشوم .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای شهرامی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که برای ساخت کانکس فروشگاهی با کمک
  ساندویچ پانل باید تمامی مسائل بهداشتی در آن را رعایت کنید و تمامی مقررات
  اداره بهداشت در این سازه ها لازم اجرا است . از این موارد می توانیم به قابل
  شستشو بودن کف ، دیواره های داخلی و خارجی کانکس اشاره کنیم .
  این سازه ها باید قابلیت نصب درب را داشته و این درب مانع ورود حشرات و حیوانات
  موذی به داخل سازه شوند .
  معمولاً کف این سازه ها را از نوع سرامیک اجرا می کنند . و در این کف باید محلی
  برای جمع آوری آب فاضلات و دفع آن وجود داشته باشد و این فاضلاب نیز از طریق
  لوله کشی به محل دفع اصلی وارد شود .
  از موارد دیگر می توانیم به نصب روشویی اشاره کرد . روشویی در این سازه ها برای
  شستشوی دست و لوازم قابل شستشو قابل اجرا است و باید به این نکته توجه جدی
  داشت . رعایت تمامی این موارد الزامی است . و در برخی از مشاغل نیز براساس همان
  شغل و کاریری الزاماتی وجود دارد که باید تمامی آن ها در هنگام ساخت کانکس ساندوچ
  پانل فروشگاهی رعایت شود .

 • جباری says:

  برای خرید کانکس ساندویچ پانل دست دوم باید به چه مواردی توجه کرد که بتوانیم یک
  سازه پانلی را با قیمت مناسب تهیه کنیم . این سازه را گران تر از حد معمول خریداری
  نکنیم . من در این زمینه اطلاعاتی ندارم و تازه کار هستم . ممنون می شوم که من را
  در این زمینه راهنمایی کرده و مشاوره ای در اختیارم قرار دهید .

 • admin says:

  با سلام خدمت اقای جباری .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که برای خرید کانکس ساندویچ پانل دست دوم
  باید به برخی از موارد توجه کافی داشته باشید . که توضیح خواهم داد . ابتدا شما باید
  قیمت کانکس ساندویچ پانل نو و کار نکرده را بدانید . و نیاز است که ۳۰ درصد برای سازه
  های با کیفیت و در حد نو از قیمت این سازه که استعلام گرفته اید کم کنید . و در مرحله
  بعد باید سازه را از لحاظ کیفی مورد بررسی قرار دهید و جاهایی که نیاز به تعمیر دارد
  را شناسایی و هزینه تعمیر و یا بازسازی آن را مشخص کنید و از این مقدار هم کم کنید
  در مرحله بعد که باید هزینه حمل سازه را مشخص کنید . برخی از سازه ها بصورت اجرا
  در محل ساخته شده و برای بلند کردن کانکس و گذاشتن آن بر روی تریلی باید هزینه
  زیادی را صرف کنید . البته برخی از سازه ها اینطور نیستند و با کمک یک جرثقیل شهری
  می توانید آن را حمل کرده و به کارگاه خود برسانید . این موضوع برای افراد تازه کار باید
  مورد توجه قرار گیرد .
  از نکات دیگر نیز اگر حمل بار از محل خرید تا کارگاه طولانی است و هزینه زیادی متوجه
  شما می شود نیز باید از قیمت اعلامی به خرید کم شده و با این مواردی که گفته
  شده قیمت کانکس ساندویچ پانل خریداری شده مشخص می شود .

 • تیموری says:

  با سلام . آیا کانکس های ساندویچ پانل قابلیت اجرای تمامی امکانات رفاهی را مانند
  کانکس های معمولی دارند و در آن ها می توانیم تمامی امکانات مانند سرویس بهداشتی
  ، حمام و آشپزخانه به همراه اتاق خواب را طراحی و اجرا کنیم . اگر این کار امکان پذیر
  است آیا بر روی قیمت کانکس ساندویچ پانل تاثیر زیادی دارد . ممنون و سپاسگزار می
  شوم در این رابطه توضیحاتی ارائه دهید .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای تیموری .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که ساخت کانکس های ساندویچ پانل با امکانات
  رفاهی مناسب یکی از متداول ترین روش های ساخت این سازه ها می باشد و در
  ساخت این سازه ها انواع امکانات رفاهی با کیفیت های مختلف مانند کانکس های
  معمولی امکان پذیر است . از این رو شما براحتی می توانید صاحب یک کانکس پانلی
  با تمامی امکانات مورد نیاز خود شوید و از این بابت هیچ نگرانی وجود ندارد .
  البته باید متذکر شوم که هزینه اجرای امکانات رفاهی در برخی از موارد در این سازه ها
  از سازه های معمولی بیشتر است . از این رو باید به این مسئله نیز توجه داشت .
  از امکانات رفاهی معمول که در این سازه ها طراحی و اجرا می شود می توانیم به
  سرویس بهداشتی ، حمام و آشپزخانه اشاره کنیم . البته دیگر امکانات رفاهی مانند
  اجرای اتاق خواب و تراس نیز امکان پذیر بوده و در برخی از موارد برای مشتریان طراحی
  و اجرا می شود . ما در گروه صنعتی معین کانتین به کیفیت این سازه ها توجه فراوانی
  داریم . و تلاش فروانی می کنیم که قیمت کانکس مسکونی از یک حد زیادی افزایش
  پیدا نکند البته منظور ما کاهش کیفیت سازه نیست بلکه از لوازمی که کیفیت بالایی
  داشته و قیمت مناسبی دارند .
  همیشه بحث قیمت کانکس مسکونی برای بسیاری از افراد گنگ بوده است . شما
  باید در هنگام خرید کانکس های مسکونی به لوازم مصرفی در ساخت سازه توجه
  داشته باشید تا بهترین کیفیت را با بهترین قیمت بتوانید تحویل بگیرید .

 • فرشادی says:

  از مهمترین تولیدات شرکت های بزرگ ساخت کانکس تولید کانکس ساندویچ پانل است
  و چون این سازه ها در شرکت های بزرگ تولید می شوند از قیمت بالایی برخوردارند .
  چرا در کارگاه های کوچک ساخت کانکس ساندویچ پانل کمتر انجام می شود . اگر این
  کار در کارگاه های کوچک انجام شود قیمت کانکس ساندویچ پانل کاهش شدیدی
  خواهد داشت . البته من این گونه فکر می کنم . اگر ممکن است در این رابطه توضیحاتی
  ارائه دهید .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای فرشادی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم . که صحبت های شما درست است بسیاری از
  کانکس های ساندویچ پانل در شرکت های بزرگ تولید می شوند و قیمت محصولات این
  شرکت ها نیز بالا بوده و با قیمت بالایی این محصولات را در اختیار خریداران قرار می دهند
  ولی باید این موضوع را نیز عنوان کرد که این شرکت ها با دارا بودن تکنولوژی مناسب
  برای ساخت این سازه ها توانسته اند کیفیت بسیار بالایی را داشته باشند و محصولات
  خود را نیز با بالاترین کیفیت فنی در اختیار خریداران قرار دهند . از این رو شما نمی
  توانید این شرکت های بزرگ را با کارگاه های کوچک مقایسه کنید . در بسیاری از موارد
  محصولات خروجی کارگاه ها کیفیت لازم را نداشته و تنها حسن و مزیت آن ها را می
  توانیم در کاهش قیمت کانکس ساندویچ پانل بدانیم . از این رو ما نباید مسئله کیفیت
  را فدای قیمت ارزان این سازه ها نمائیم . در برخی از موارد برای برخی از سفارش
  دهندگان قیمت کانکس ساندویچ پانل اهمیت داشته ولی در کوتاه مدت این خریداران
  متوجه بی کیفیت بودن محصولات خود خواهند شد .
  شرکت هایی مانند گروه صنعتی معین کانتین برای تولید کانکس ساندویچ پانل لوازم و
  پانل های خود را از شرکت های بزرگ تهیه کرده و استراکچر و بسیاری از موارد دیگر
  را خود تولید کرده که بتوانند محصولی با کیفیت و قیمت مناسب را به دست خریداران
  برسانند .

 • رسولی says:

  برای کف سازی با سرامیک کانکس ساندویچ پانل چه پیشنهادی دارید که این سازه ها
  را با کیفیت مناسب و به بهترین و مناسب ترین روش کف سازی نموده و این نوع کف
  سازی بر روی عمر مفید سازه نیز تاثیر گذار بوده و در مجموع کاملاً اصولی و حرفه ای
  انجام شود . ممنون می شوم که پاسخگوی من باشید .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای رسولی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که کف سازی در کانکس یکی از مهمترین و پر
  بحث ترین موارد می باشد . برای سازه هایی که دارای کف سازی ساده و با تخته
  هستند این کار براحتی انجام شده و زمان بر نیست . معمولاً این نوع کف سازی برای
  سازه ها ارزان قیمت انجام می شود . ولی برای کف سازی سازه ها گران قیمت تر و
  یا سازه هایی که افراد زیادی در داخل آن رفت و آمد می کنند از کف سازی با سرامیک
  بهره برده و این کار بسیار مناسب است .
  باید در کف سازی با سرامیک به موارد زیادی توجه کرد . از این موارد استحکام سازی
  شاسی بوده و از نظر من بهترین نوع شاسی که برای این سازه ها بسیار مناسب است
  شاسی از نوع دورکلاف است . و باید این شاسی بصورت داخلی تقویت شده و برای
  پروفیل ریزی کف آماده شود . بعد از پروفیل ریزی کف بهتر است که از ورق های گالوانیزه
  شادولاین بصورت عرشه فولادی بهره برد . این کار می تواند استحکام کف سازه را بسیار
  بالا برده و برای کف سازی با سرامیک آماده کند . بهترین بتون برای کف سازی بتون
  سبک بوده که ترکیبی از پوکه معدنی ، سیمان و آب است . بعد از اینکه کف این سازه
  ها را بتون ریزی نمودید . نیاز است که این بتون توسط یک استاد کار کاملاً مطابق با
  اصول کف سازی صاف شده و کاملاً تخته تراز باشد . بعد از خشک شدن کمی از
  این بتون تا حدی که پا در آن فرو نرود می توانیم سرامیک ها را با کمک سیمان سفید
  به کف بچسبانیم . و برای افزایش استحکام سازه نیاز است که این سرامیک ها را
  با بند کشی اجرا کرده که در استحکام آن ها بسیار تاثیر گذار خواهد بود .

 • شکوهی says:

  بهترین پنجره در ساخت کانکس ساندویچ پانل کدام یک از پنجره ها می باشد که از
  لحاظ عایقی نیز در سطح مناسبی بوده و در عدم تبادل انرژی حرارتی نقش مهمی
  داشته باشد . اگر می شود توضیحی در این رابطه داشته باشید ممنون می شوم .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای شکوهی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که برای اینکه حداکثر کارایی را از کانکس ساندویچ
  پانل داشته باشیم . نیاز است که درب و پنجره های این سازه ها نیز در عدم تبادل انرژی
  حرارتی نقش ایفا کرده و این سازه ها را در سطح مطلوبی قرار دهد . از نظر من بهترین
  پنجره ها نوع پی وی سی همراه با شیشه های دوجداره است . این پنجره ها در عدم
  تبادل انرژی حرارتی نقش مهمی ایفا کرده و بسیار با اهمیت هستند . البته فرم پنجره های
  بکار رفته نیز باید اصولی ساخته شوند و در عدم تبادل انرژی حرارتی نقش داشته باشند
  برخی از این فرم ها از لحاظ عایقی مناسب نیستند .
  در رابطه با درب نیز بهترین درب این سازه ها از نوع ضد سرقت است که دارای عایق حرارتی
  بوده که هم مانع سرقت شده و هم عایق خوبی در مقابل تبادل انرژی حرارتی باشد . البته
  این درب ها گران قیمت بوده و می توانید از درب های پی وی سی برای این کار بهره ببرید
  این درب ها عایق بسیار خوب و مناسبی برای عدم تبادل انرژی هستند .

 • شب خیز says:

  یک مورد پانل های پلی اورتان وجود دارد که ضخامتی کمتر از دو سانتیمتر دارد و از لحاظ
  زیبایی نیز در سطح بالایی قرار داشته و بسیار شکیل و در طرح های مختلف ساخته می
  شوند . می خواستم بدانم که آیا این دو سانتیمتر برای عایق حرارتی این سازه ها جوابگو
  است و یا فقط این پانل های برای زیبایی بکار می روند .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای شب خیز .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که ما نیز از این پانل برای اجرای کانکس های درجه
  یک استفاده کرده ایم . زیبایی این ساندویچ پانل ها بسیار زیاد است و سبب جذب مشتری
  های زیادی به این طرح ها شده است . لازم می دانم که اگر بخواهم در این رابطه توضیح
  دهم باید یاد آور شوم که این ضخامت دو سانتیمتر برای عایق بندی کافی نیست و باید
  برای مناطق معتدل از عایق بندی چهار سانتیمتر استفاده کنیم . ولی سازنده این نوع پانل
  ها از یک لایه متالایز نیز در انتهای کار بهره برده است . این لایه با وجود نازکی زیاد در عدم
  تبادل انرژی حرارتی نقش مهمی داشته و بسیار کارآمد است . رنگ این لایه نقره ای است
  ولی با این وجود نیاز است که برای تقویت قدرتی این سازه ها در بین پروفیل ها از یک عایق
  پلی استایرن با ضخامت ۴ سانتیمتر نیز بهره برده و کیفیت عایقی این سازه ها را بیشتر
  کنیم .
  لازم به توضیح است که این پانل ها برای ساخت کانکس ساندویچ پانل مورد استفاده قرار
  نمی گیرند و فقط در ساخت سازه ها استراکچر فلزی کاربرد دارند .
  هزینه ساخت و اجرای کانکس با این نوع ساندویچ پانل ها از نوع دیگر کمتر است و اگر به
  دنبال کار زیبا و مناسب با کیفیت عایقی مناسب می گردید . این روش اجرا می تواند برای
  شما بسیار مناسب و ایده آل باشد .

 • شاپوری says:

  کانکس ساندویچ پانل که برای مناطق خیلی سرد قابل استفاده است باید دارای چه
  ویژگی هایی باشد . این سازه ها را باید براساس چه مزیت هایی طراحی و اجرا کنیم
  تا حداکثر کارایی را در این سازه ها داشته باشیم . اگر محبت کنید در این رابطه توضیحاتی
  ارائه دهید ممنون می شوم .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای شاپوری .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که کانکس های ساندویچ پانل که برای مناطق
  بسیار سرد کاربرد دارند در طراحی و نوع ساندویچ پانل مصرفی خود با سازه های دیگر
  تفاوت هایی دارند . معمولاً ضحامت ساندویچ پانل بدنه این سازه ها را از نوع ۱۵
  سانتیمتر اجرا می کنند و نیاز است که تمامی پنجره های مورد استفاده در این سازه
  ها از نوع پی وی سی همراه با شیشه های دوجداره باشد . این نوع پنجره ها برای
  عدم تبادل انرژی حرارتی بسیار مناسب بوده و مکمل همین ساندویچ پانل ها خواهد
  بود و اجرای آن بسیار مفید است .
  از دیگر مواردی که نیاز است که در این سازه ها اجرا شود می توانیم به اجرای کف
  این سازه ها با ساندویچ پانل اشاره کرد . این موضوع نیز کمک زیادی به عدم تبادل
  انرژی از کف این سازه ها شده و بسیار مفید خواهد بود و سازه شما را در این
  موضوع در سطح بسیار مناسبی قرار خواهد داد .
  از دیگر مواردی که من در برخی از سازه ها دیده ام و توصیه می کنم که شما نیز
  برای عدم تبادل انرژی حرارتی از آن بهره مند شوید . اجرای یک اتاقک کوچک در قبل
  از درب اصلی سازه می باشد . این کار سبب می شود که تلفات انرژی حرارتی در
  این اتاق از بین برود و مانع خروج گرمای تولید شده در اتاق شود . از این رو در صورتی
  که عدم تبادل انرژی حرارتی برای شما مفید است . این کار نیز قابل اجرا می باشد .

 • شادابی says:

  کانکس ساندویچ پانل مورد استفاده در مناطق خیلی گرمسیر باید دارای چه مشخصاتی
  باشد تا کارایی مناسبی در این مناطق داشته و بتواند در گرمای شدید مناطق گرمسیر
  در فصول گرم سال مانع از ورود گرمای به داخل سازه شود . ممون می شوم توضیحی
  در این رابطه ارائه دهید .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای شادابی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که ساخت کانکس ساندویچ پانل برای مناطق خیلی
  گرم و یا خیلی سرد با ساخت این سازه ها برای مناطق معتدل فرق دارد . برای ساخت این
  سازه ها نیاز است که از ساندویچ پانل هایی با ضخامت ۱۵ سانتیمتر بهره ببریم و در
  ساخت این سازه ها توجه داشته باشیم که پانل ها از شرکت های معتبر تهیه شده
  باشد که دانسیته آن ها ۴۰ واقعی باشد .
  تمامی درب ها و پنجره ها باید از نوع پی وی سی همراه با شیشه های دوجداره باشد
  این درب ها و شیشه ها باید توانایی مناسبی برای عدم تبادل انرژی را دارا باشند و مانع
  از ورود گرمای شدید به داخل سازه شود . البته برخی از سازندگان برای اینکه گرما نتواند
  وارد سازه شود از یک اتاقک کوچک قبل از درب ورودی کانکس که دارای درب است بهره
  می برند . این کار بسیار کارآمد و مناسب است .
  بهتر است که کف این سازه ها نیز توسط ساندویچ پانل اجرا شود . این کف سازی می
  تواند از ورود گرما از کف این سازه ها جلوگیری کند و بسیار مناسب است .
  کارهای فراوانی برای عدم ورود گرما به داخل این سازه ها می توانیم انجام دهیم و
  تمامی این موارد هزینه بر خواهد بود . البته اگر نیاز باشد می توانیم آن ها را انجام
  دهیم . از جمله مانع تابش مستقیم نور خورشید به سازه شویم که بسیار کارآمد
  بوده و می توانیم با این کار در بسیاری از هزینه ها صرفه جویی مناسبی داشته
  باشیم .

 • فیاضی says:

  برای مناطق معتدل که آب و هوایی مناسبی را در طول سال دارد از چه نوع کانکس
  ساندویچ پانلی می توانیم استفاده کنیم و این کانکس ها باید دارای چه مزیت هایی
  باشد که برای مناطق معتدل مناسب بوده و کارایی لازم نیز داشته باشد . البته این
  کارایی در حد مطلوب بوده و برای سازه کاربردی باشد .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای فیاضی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که برای ساخت کانکس ساندویچ پانل مناسب
  برای مناطق معتدل بهتر است از ساندویچ پانل های مناسب این مناطق بهره ببریم .
  البته بیشتر کانکس هایی که در ایران ساخته می شوند با این نوع مناطق سازگاری
  بسیار مناسبی دارد و برای این مناطق طراحی و اجرا می شوند . از خصوصیات این
  کانکس های ساندویچ پانل می توانیم به ضخامت ۴ سانتیمتری پانل های آن اشاره
  کنیم . این پانل ها توانایی مناسبی برای این آب و هوا داشته و می تواند براحتی
  از تبادل حرارتی در بدنه جلوگیری به عمل آورد .
  از دیگر مواردی که نیاز است به آن توجه شود وجود پنجره هایی از جنس پی وی سی
  همراه با شیشه های دو جداره است . این پنجره ها توانایی بالایی در عدم تبادل انرژی
  حرارتی داشته و می تواند کمک زیادی به عدم تبادل انرژی حرارتی کند . از این رو باید
  از این پنجره ها در این سازه ها به بهترین نحو بهره ببریم .
  درب نیز در عدم تبادل انرژی حرارتی می تواند کمک زیادی انجام دهد . از این رو نیاز
  است که درب این سازه ها نیز از پی وی سی همراه با شیشه های دوجداره باشد
  اگر بتوانیم کف این سازه ها را نیز به عایق حرارتی مجهز کنیم می توانیم از تبادل
  انرژی حرارتی از این ناحیه جلوگیری کرده و کمک زیادی به این مسئله کنیم . از این
  رو در کف سازی به عایق حرارتی باید توجه جدی نشان داد .

 • صفایی says:

  ساندویچ پانل را می خواهم به عنوان عایق حرارتی در یک کانکس کانتینر بکار ببرم و
  محاسبه کرده ام که هزینه زیادی دارد . می خواهم بدانم که آیا این کار مناسب است
  و یا اگر از ساندویچ پانل با ضخامت ۴ سانتیمتر استفاده کنم مشکلی برای گرمایش و
  سرمایش داخل سازه بوجود نخواهد آمد . ممنون می شوم پاسخگو باشید .

 • admin says:

  با سلام خدمت اقای صفایی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که اگر شما می خواهید از ساندویچ پانل برای
  عایق بندی داخل کانکس کانتینر ها بهره ببرید این کار بسیار مناسب است و می تواند
  کیفیت مناسبی را برای شما به همراه داشته باشد تا سازه ای با کیفیت مناسب و
  استحکام بیشتر داشته باشید . در مجموع ساندویچ پانل ها عایق های بسیار مناسبی
  برای عدم تبادل انرژی حرارتی بوده و سبب افزایش کیفیت خواهد شد . ولی باید این
  موضوع را نیز بدانید که این کار موجب افزایش هزینه هایی نیز برای شما خواهد شد .
  شما باید ساندویچ پانل مناسب را متری با قیمت دلار ۱۲۰۰۰ هزار تومان حدود ۱۷۰
  هزار تومان پول بدهید و این موضوع هزینه بر بوده و اگر قصد اجرای این کار را دارید باید
  هزینه ای در حدود ۲۵ میلیون تومان برای خرید ساندویچ پانل برای یک کانتینر ۴۰ فوت
  هزینه کنید .
  در رابطه با سوال دوم شما باید عرض کنم که ساندویچ پانل ۴ سانتیمتر برای این سازه
  ها بسیار مناسب است و همین ضخامت می تواند از لحاظ عایقی نیز بهتر عمل کرده و
  فضای کمتری را از سازه اشغال کند در مجموع این نوع ضخامت برای مناطق معتدل
  مناسب بوده و برای مناطق گرم و سرد باید از ساندویچ پانل ۸ سانتیمتر و برای مناطق
  خیلی گرم و خیلی سرد نیز از ساندویچ پانل با ضخامت ۱۲ سانتیمتر بهره برد . و باید
  شما براساس نیاز خود ساندویچ پانل را انتخاب و بکار ببرید و از هزینه اضافی نیز جلوگیری
  به عمل آورید .

 • مظفری says:

  کف سازی در ساخت کانکس ساندویچ پانل باید به چه روشی انجام شود که این سازه
  ها با بهترین کیفیت به دست مصرف کننده برسد . منظورم از کیفیت استحکام کف و
  عدم عبور انرژی حرارتی است . در بسیاری از سازه ها این مورد رعایت نمی شود و
  برای کف سازی از تخته ۱۸ میلیمتر بهره می برند .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای مظفری .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که بسیاری از مشتریان به علت عایق بودن سازه
  های ساندویچ پانل در مقابل عدم تبادل انرژی حرارتی به این سازه ها توجه می کنند این
  عزیزان به عایق بکار رفته در بدنه و سقف توجه دارند و به عایق بکار رفته در کف سازی
  توجه نداشته و از عایق بندی در کف در بسیاری از موارد غافل می شوند وهزینه ای برای
  این کار انجام نمی دهند . در صورتی که سرما از کف پا براحتی وارد بدن شده و حتی
  اگر اتاق گرم هم باشد فرد احساس سرما خواهد کرد . ما به مشتریان خود این مورد را
  گوشزد می کنیم ولی به دلیل داشتن هزینه بیشتر بسیاری از آنان از این کار صرف نظر
  می کنند و برای آن اهمیت قائل نیستند .
  برای عدم تبادل انرژی حرارتی از کف این سازه ها باید خدمت شما عرض کنم که بهترین
  کار استفاده از همین ساندویچ پانل در کف سازه است و شما می توانید کف سازه را با
  ساندویچ پانل اجرا کرده و ساندویچ پانل را به استحکام سازی کف محکم کنید و کف سازی
  اصلی را با تخته انجام دهید . این کار بسیار مناسب است و سازه شما را از لحاظ گرمایش
  در سطح بسیار بالایی قرار خواهد داد . اگر این کار توسط شما انجام شود تفاوت های
  بسیار زیادی را احساس خواهید نمود و بهتر است به این مورد توجه داشته باشید و
  برای این موضوع هزینه انجام دهید . البته برخی از افراد از پشم شیشه و یا پشم سنگ
  استفاده می کنند ولی بعد از مدتی این پشم شیشه و پشم سنگ آویزان شده و قابلیت
  خود را از دست می دهند شما برای عدم آویزان شدن این عایق ها می توانید از توری
  مرغی برای این کار استفاده کنید .

 • کریم آبادی says:

  کانکس ساندویچ پانل که از تولیدات مهم برخی از شرکت های سازنده این سازه ها
  است چرا در برخی دیگر از شرکت ها تولید نمی شوند و یا سطح تولید ان ها کمتر
  بوده و کمتر مورد توجه قرار می گیرند . آیا این کار دلیل خاص و قانع کننده ای دارد و یا
  دلیل خاصی ندارد . ممنون می شوم که پاسخگو باشید .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای کریم آبادی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که تولید کانکس ساندویچ پانل در ابتدای کار توسط
  شرکت هایی که به تولید ساندویچ پانل مشغول بودن شروع شد . این شرکت ها توانستند
  از همان ابتدای کار بازار را تصاحب کرده و از این مورد بهره برداری مناسبی داشته باشند .
  از این رو ما می توانیم این شرکت ها را دارای بازار مناسب فروش دانسته و باقی شرکت
  ها را دنباله روی آنان معرفی کنیم . ولی نیاز به گفتن دارد که در بسیاری از مواقع شرکت
  های کوچک که توانایی تولید ساندویچ پانل را ندارند نیز وارد این کار شده و خرید لوازم ساخت
  را از این شرکت ها بزرگ انجام می دهند ولی نتوانسته اند بازار مناسبی را برای خود فراهم
  نمایند . این شرکت ها از هزینه ساخت بالاتری برخوردار بوده و همین امر نیز در بازار آن ها
  تاثیر گذار می باشد .
  دلیل دیگر برای نداشتن بازار فروش برخی از شرکت ها را می توانیم عدم کیفیت محصولات
  تولیدی توسط آنان را معرفی کنیم . این عدم کیفیت می تواند سبب شود که تولیدات به سمت
  تولید کنندگان نامدار این محصولات رفته و بازار آنان بهتر از تولید کنندگان خرد این محصولات
  باشد و این تولید کنندگان کوچک در حاشیه بوده و برای آنان مشکلاتی بوجود بیاید .

 • سینایی says:

  آیا با کمک ساندویچ پانل میتوانیم کانکس ویلایی طراحی و اجرا کنیم . آیا این کار امکان
  پذیر است و آیا می توانیم با این کار امکانات رفاهی این سازه ها را طراحی و اجرا کنیم
  اگر تمامی این کارها امکان پذیر است لطفاً در این رابطه توضیحاتی ارائه دهید ممنون و
  سپاس گزار می شوم .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای سینایی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که با کمک ساندویچ پانل می توانیم تمامی سازه ها
  را بسازیم ولی ممکن است که برخی از سازه ها آن طور که نیاز باشد اجرای آن به خوبی
  پیش نرود از این رو باید توجه داشت که ساندویچ پانل ها نیز مانند سایر سازه ها قابلیت
  اجرایی کار را دارد از این رو باید به این سازه ها علاوه بر اینکه نگاهی به عنوان عایقی
  قدرت مند داشت نگاهی کاربردی نیز داشته باشیم .
  در رابطه با امکانات رفاهی نیز باید خدمت شما عرض کنم که تمامی امکانات رفاهی را که
  در این سازه ها نیاز داریم می توانیم در کانکس ساندویچ پانل اجرا کنیم و از این لحاظ هیچ
  مشکل خاصی وجود ندارد . و باید توجه داشته باشیم که این امکانات رفاهی نیز مانند سایر
  سازه ها با سه درجه کیفی ممتاز ، درجه یک و معمولی امکان پذیر است .
  هر سه درجه کیفی از لحاظ قیمت با یکدیگر دارای تفاوت هایی بوده و همین تفاوت ها می
  تواند کیفیت سازه را از قبل مشخص کند و باید توجه داشت که تمامی امکانات رفاهی باید
  کاملاً کاربردی و با طول عمر بالا طراحی و اجرا شوند و تمامی نیازهایی که مشتری از این
  سازه ها انتظار دارد را در آنها طراحی و اجرا نمود و از این لحاظ مشکلی در این سازه ها
  بوجود نیاید . در کل امکانات رفاهی در برخی از سازه ها مانند کانکس ویلایی باید اجرا
  شود و نمی توانیم آن ها را بدون امکانات رفاهی طراحی و اجرا کنیم .

 • گروسی says:

  ساخت کانکس فروشگاهی که بتوانیم تمامی دستورالعمل های اداره بهداشت را در
  آن اجرا کنیم با ساندویچ پانل امکان پذیر است . قیمت ساخت کانکس ساندویچ پانل
  برای کارهای فروشگاهی مواد غذایی چقدر هزینه بردار بوده و این هزینه ها در مقایسه
  با کانکس های معمولی چقدر بیشتر است . ممنون می شوم من را راهنمایی کنید .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای گروسی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که ساخت کانکس های فروشگاهی باید مطابق
  با دستورالعمل های اداره بهداشت انجام شود . تا مجوزهای مورد نیاز برای خدمات دهی
  این سازه ها صادر شده و شما بتوانید به فعالیت خود بپردازید و باید این دستوالعمل ها
  حفظ شده و حتی ممکن است برای دستوالعمل های جدید نیز تغئیراتی در این سازه
  ها نیاز باشد . ولی در کل باید تمامی این سازه ها با این دستوالعمل ساخته شوند .
  در رابطه با ساخت کانکس توسط ساندویچ پانل باید عرض کنم که این نوع بدنه ها
  بسیار محکم بوده و از کیفیت خوبی برخوردارند و مانع تبادل انرژی از ناحیه دیواره ها
  و سقف شده و در فصل تابستان راحت تر خنک شده و در فصل زمستان نیز براحتی
  گرمایش آن فراهم می شود . البته شما برای مصارف خود می توانید از ضخامت های
  مختلف ساندویچ پانل بهره ببرید و در این مورد بهتر است ضخامت ساندویچ پانل حدود
  ۸ سانتیمتر باشد . شما در ساخت کانکس ساندویچ پانل براحتی می توانید نمای
  بیرونی و داخلی سازه را شستشو داده که این کار مورد تائید اداره بهداشت است و
  به دلیل اینکه جنس بدنه این سازه ها از نوع آلوزینک است دچار فرسایش نخواهد شد
  در رابطه با ساخت کانکس فروشگاهی باید به کف قابل شستشوی این سازه ها نیز
  توجه داشته باشید . این کف باید به گونه ای اجرا شود که قابلیت شستشو داشته
  باشد و براحتی بتوانیم این کف را بشوئیم . و برای خروج آب فاضلاب تولید شده از
  یک کف شور در کف سازه بهره مند شویم . این کار برای این سازه ها باید انجام شده
  و برای دفع فاضلاب تولید شده نیز از لوله کشی استفاده کنیم .

 • کمالی says:

  با سلام . آیا میتوانید کانکس کانتینری را با بدنه ساندویچ پانل طراحی و اجرا کنید .
  من می خواهم که بجای بدنه فلزی کانتینر از ساندویچ پانل استفاده شود تا از
  لحاظ عایقی این سازه ها در سطح بالایی قرار گیرند و سوال دوم من در رابطه با
  نحوه اجرای امکانات رفاهی در این سازه ها است کیفیت درجه بندی امکانات رفاهی
  در این سازه ها چگونه است ممنون میشوم که سوال من را پاسخ دهید .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای کمالی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که استفاده از ساندویچ پانل برای ساخت کانکس
  کانتینر در کشورهای اروپایی بسیار رواج دارد و از این نوع پوشش استفاده های فراوانی
  خواهد شد و برای بدنه این سازه ها نیز این نوع پوشش بسیار مناسب بوده و سبب
  کاهش هزینه های تولید در کانکس کانتینرهایی می شود که بصورت دست ساز تولید
  می شوند . از معروف ترین شرکت های تولید کننده این سازه ها در سطح جهان می
  توانیم به شرکت کانکس کانتاینر که در کشور آلمان است اشاره کرد . سازه های تولیدی
  این شرکت معمولاً به این شیوه تولید و عرضه می شود و طرفداران بسیار زیادی درسطح
  جهان دارد و شرکت های زیادی در جهان هستند که از تولیدات این شرکت کپی برداری
  می کنند . کارهای این شرکت کاملاً بی نقص بوده و در طراحی این سازه ها از حداکثر
  کنترل بهره برده می شود .
  در رابطه با سوال دوم شما باید عرض کنم که امکانات رفاهی که در این سازه ها بکار
  می رود در سطح کانکس های درجه یک است . این امکانات با این درجه بندی از کیفیت
  خوب و قیمت مناسبی برخوردارند و اگر از کیفیت ممتاز برای این سازه ها بخواهید بهره
  ببرید هزینه اجرای این امکانات رفاهی را بسیار بالا برده و از این رو قیمت کانکس مورد
  نظر شما نیز افزایش بسیار زیادی خواهد یافت . من پیشنهاد می دهم که از کیفیت
  درجه یک برای سازه خود امکانات رفاهی را تهیه کنید که برای سازه شما بسیار
  مناسب تر است .

 • شاه آبادی says:

  با سلام . آیا می توانیم کانکس کانتینری تولید کنیم و بجای بدنه فلزی این سازه ها از
  بدنه ساندویچ پانل استفاده کنیم . این نوع بدنه بنظر من خیلی بهتر از عایق های مورد
  استفاده در کانکس کانتینرهای بوده و از لحاظ عایقی نیز بسیار بهتر عمل می کنند ولی
  من نمونه های بدنه ساندویچ پانل ان را ندیده ام . اگر میتوانید در این رابطه من را
  راهنمایی کنید .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای شاه آبادی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که بدنه های ساندویچ پانل برای ساخت کانکس
  کانتینرها در کشورهای اروپایی بسیار رواج دارد . از این بدنه ها در شرکت های مطرح
  بیشترین استفاده را می برند از معروف ترین این شرکت ها می توانیم به شرکت معروف
  کانکس کانتاینر اشاره کنیم که محصولاتی با کیفیت بالا و بهترین استانداردها تولید می
  کند .
  بیشتر ساندویچ پانل ها در کانتینرهای دست ساز نصب می شوند . این کار سبب می
  شود که هزینه ساخت کانکس کانتینر کاهش محسوسی یابد و از همان اول ورق کانتینر
  حذف شده و به جای آن ساندویچ پانل نصب می شود . این کار سبب کاهش هزینه های
  تولید شده از این رو باید به این مسئله به عنوان کارایی بیشتر نگاه کرد .
  بیشترین ساندویچ پانلی که در این سازه ها مورد استفاده قرار می گیرد با ضحامت ۸
  سانتیمتر بوده که هم از لحاظ عایقی برای این سازه ها مناسب هستند و هم از لحاظ
  استحکام بخشی و می تواند قدرت عایقی و استحکام سازه را افزایش دهد .
  بهتر است که کف این سازه ها را برای افزایش قدرت عایقی با همین ساندویچ پانل
  اجرا کرده و بر روی آن نیز از تخته ضد آب برای استحکام سازی بهره برد . این کار
  هزینه ساخت را قدری افزایش می دهد ولی از لحاظ عایقی بسیار مناسب بوده و در
  بهترین سطح ممکن اجرایی خواهد شد . از این رو باید به این موضوع به بهترین نحو
  برخورد نمود تا سازه ای که به دست خریداران می رسد از لحاظ کیفی و عایقی در
  سطح بسیار بالایی قرار گیرد .

 • حسن پور says:

  کانکس ساندویچ پانل تولید شده در گروه صنعتی معین کانتین با چه درجه کیفی طراحی
  و تولید می شود . بیشترین ابعاد تولیدی کانکس ساندویچ پانل شما کدام است . حمل
  این سازه ها چگونه انجام خواهد شد . آیا می توانیم این سازه ها را بصورت اجرا در محل
  نیز طراحی و اجرا کنیم . اگر می شود به این سوالات من پاسخ دهید .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای حسن پور .
  در رابطه با سوالات شما باید عرض کنم که کانکس ساندویچ پانل تولید شده در گروه
  صنعتی معین کانتین با درجه کیفی یک طراحی و تولید می شوند . این سازه ها با
  کیفیت مناسب طراحی و تولید شده و در طراحی آنها براساس نیاز مشتریمی توانیم
  تمامی امکانات مورد نیاز را برای اسکان افراد اجرا کنیم و از این لحاظ هیچ مشکلی
  وجود نخواهد داشت . کیفیت درجه یک از کیفیت خوب و قیمت مناسب برخوردار است .
  بیشترین ابعاد تولیدی کانکس ساندویچ پانل در ایران مربوط به کانکس های ۱۵ متر مربع
  است که با طول ۶ متر و عرض ۲٫۴ متر طراحی و اجرا می شوند . البته اگر مشتری بخواهد
  می توانیم سازه هایی با ابعاد بزرگتر نیز طراحی و اجرا کنیم و از این لحاظ تا طول ۱۲ متر
  و عرض ۳ متر وجود نخواهد داشت . از این رو این سازه ها براساس نیاز مشتری طراحی
  و تولید خواهند شد .
  حمل این سازه ها برای ابعاد کوچک تا طول ۶ متر با کمک یک جرثقیل شهری انجام خواهد
  شد و برای ابعاد بزرگتر نیز نیاز است که برای حمل این سازه ها از یک دستگاه تریلی و
  برای بارگیری و تخلیه نیز از یک دستگاه جرثقیل بهره ببریم .
  در صورتی که نشود سازه ای را به محل نصب نهایی آن حمل کنیم می توانیم این سازه
  ها را بصورت اجرا در محل طراحی و تولید کنیم و این سازه ها را در همان محل نصب نهایی
  به خریدار تحویل دهیم . به این روش ساخت اجرا در محل گفته می شود که مناسب برای
  برخی از مشتریان است .

 • امینی says:

  با سلام . من درباره عایق پلی اورتان که در کانکس ساندویچ پانل مورد استفاده قرار
  میگیرد تعریف های زیادی شنیده ام و در بسیاری از موارد این عایق را به عنوان یک
  عایق مناسب معرفی می کنند . میخواهم بدانم که این عایق فقط در ساندویچ پانل
  کاربرد دارد و یا در به عنوان عایق در جاهای دیگری هم دارای کاربرد است ؟

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای امینی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که عایق پلی اورتان که به عنوان عایقی مناسب
  دارای کاربرد است و این عایق را به عنوان یک راه حل برای عدم تبادل انرژی شناسایی
  کرده اند هر روز بر موارد استفاده آن افزوده می شود . این عایق در کانکس سازی در
  ساندویچ پانل دارای کاربرد است . و این عایق را در بین دو ورق آلوزینک بکار برده و از
  آن استفاده می کنند و بسیار کاربردی است . ولی باید این موضوع را در نظر داشت که
  این عایق بسیار شکننده است و مهمترین دلیل که از این عایق بصورت ساندویچ پانل
  بهره برده می شود همین دلیل است و دلیل مهم دیگری ندارد .
  امروزه عایق های پلی اورتان را در ابعاد مختلف تولید کرده و به بازار معرفی می کنند
  ولی همین نقص شکنندگی آن سبب شده که کمتر مورد توجه قرار گیرد و در قالب
  ساندویچ پانل دارای کاربرد باشد . از این رو شما هم باید به این مورد توجه داشته
  باشید . البته چند وقتی است که عایق پلی اورتان را در داخل پک های نایلونی قرار
  داده و این پک ها را وکیوم کرده و به بازار عرضه می کنند . این راه حل بسیار مناسب
  تر از راه های دیگر بوده که عایق را بدون این نوع بسته بندی بفروش می رساندند
  این کار سبب کاهش تلفات شده و کیفیت عایق را نیز تا حد مطلوبی افزایش می دهد
  از این رو باید به این مورد توجه کافی داشته و از آن بهره برداری نمود .
  امروزه عایق های دیگری نیز مانند عایق پشم سنگ وجود دارند که از لحاظ عایقی
  بسیار مناسب بوده ولی استفاده آن نیز مانند عایق پلی اورتان بدون ورق های
  آلوزینک قدری سخت است . و باید به این مورد هم توجه داشته باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.