ساخت کانکس شیک 15 متر مربع 

ساخت کانکس شیک ۱۵ متر مربع 

ساخت کانکس شیک ۱۵ متر مربع

ساخت کانکس شیک ۱۵ متر مربع از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین است . کانکس های ۱۵ متر مربع را با ابعاد ۲٫۴ * ۶ متر برای عرضه به مشتریان طراحی و تولید می نمایند . این گروه از سازه ها بیشترین حجم از تولید را به خود اختصاص داده اند . و بیشترین خرید نیز از این سازه صورت می پذیرد . در این شرکت یک خط تولید اختصاصی مربوط به این سازه وجود دارد .

کانکس های شیک جزئی از سازه های درجه یک محسوب شده که طرفداران بیشتری نسبت به سازه های ممتاز و معمولی دارند . زیرا این تیپ از سازه ها از کانکس های ممتاز ارزان تر و از کانکس های معمولی با کیفیت تر و با امکانات رفاهی عرضه می شوند .

برای حمل سازه های با طول ۶ متر مشکل چندانی وجود ندارد و آن ها را براحتی و بدون هیچ مشکلی می توان از محلی به محل مورد نظر مشتری حمل کرده و نصب نمود و این کار برای فواصل کم توسط یک دستگاه جرثقیل انجام می شود و از این بابت مشکل خاصی وجود ندارد .

گاهی اوقات مشتری به دلایلی قصد اجرای کانکس بصورت اجرا در محل را دارد . برای این منظور نیاز است تمامی لوازم و ادوات ساخت به محل مورد نظر حمل و پس از طی شدن مراحل تولید کانکس بصورت کامل و آماده در محل نصب به مشتری تحویل داده می شود . برای برخی از مشتریان این شیوه ساخت بسیار مناسب است .

ساخت کانکس شیک ۱۵ متر مربع بصورت حرفه ای و با شاسی تیر آهن و بصورت دورکلاف انجام می شود . اجرای شاسی با این روش محاسن خوبی برای سازه بهمراه دارد . و از این محاسن می شود به کف سازی با سرامیک اشاره کرد که سبب افزایش ایستایی سازه ، استحکام کانکس و عدم فرسایش کف خواهد شد .

اسکلت مورد استفاده در کانکس های شیک تفاوت چندانی با اسکلت سازه های درجه یک ندارد و برای ساخت آن از پروفیل سنگین استفاده می شود و طرح مورد استفاده نیز از طرح های سازه های درجه یک مانند سقف شکسته و شیب به طول می باشد .

نمای بیرونی کانکس های شیک از ورق سایدینگ فلزی است که دارای کیفیت مناسب ، طول عمر بالا و استحکام مناسب است . و طرح مورد استفاده در این سازه نیز طرح چوب بوده که مشتری پسند و شیک است و متناسب با این نوع سازه می باشد .

عایق داخلی در کانکس های درجه یک و شیک از عایق پلی استایرن ( پلاستوفوم ) می باشد که برای افزایش کیفیت عایقی از یک لایه عایق پشم شیشه در آن استفاده می شود .

نمای داخلی در کانکس های درجه یک از جنس پی وی سی چاپی است . این نمای داخلی دارای تنوع زیادی در طرح و رنگ است و برای کاهش هزینه تولید در این تیپ از سازه ها نسبت به کانکس های ممتاز از تخته کوبی زیرین نمای داخلی استفاده نمی شود .

از مواردی که کمتر به آن توجه می شود درب و پنجره سازه است که جزئی از نمای داخلی و خارجی کانکس محسوب خواهد شد . این دربو پنجره از جنس پی وی سی همراه با شیشه های دو جداره است که برای افزایش ایمنی داخل سازه از حفاظ فلزی مناسب با طرح و رنگ آن استفاده می شود .

امکانات رفاهی همیشه یک بحث میان خریدار و فروشنده بوده است زیرا اجرای امکانات رفاهی زمان بر و هزینه بالایی دارد و به علت فضای کم مورد اشغال هزینه اجرای آن به چشم نمی آید در صورتی که در برخی از سازه ها هزینه اجرای آن از قیمت سازه فراتر می رود . ( در برخی  از سازه های ارزان قیمت )

امکانات رفاهی اجرا شده در کانکس های شیک برای رفاه و آسایش استفاده کنندگان مورد طراحی و اجرا قرار می گیرند و از این دست از امکانات رفاهی قابل اجرا در این سازه ها می توان به سرویس بهداشتی ، حمام و آشپزخانه اشاره نمود .

آبگرم مصرفی در کانکسهای شیک توسط آبگرمکن برقی و یا گازی براساس ظوابط اجرا خواهد شد .

در تمامی کانکس های درجه یک و ممتاز گرمایش و سرمایش توسط کولر گازی اسپیلت فراهم می شود . ولی در برخی از سازه های کوچک برای ایجاد گرمایش از بخاری برقی و برای ایجاد سرمایش از کولر آبی استفاده می شود .

ساخت کانکس شیک ۱۵ متر مربع در مقدار زیادی اجرا می شود و از این رو دست دوم و کارکرده ی آن هم در بازار بسیار موجود است و براحتی می توان آن را مورد خرید و فروش قرار داد .

گروه صنعتی معین کانتنی طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و ویلاهای پیش ساخته در تهران است . این شرکت صنعتی برای ساخت کانکس شیک ۱۵ متر مربع و دیگر سازه های ۶ متری از یک خط تولید حرفه ای بهره برده و تمامی این دست از سازه ها را در این خط تولید بطور کامل ساخته و می تواند این سازه ها را از لحاظ فنی و کیفی مورد بررسی کامل قرار دهد . و شما عزیزان در صورت نیاز به خرید  انواع کانکس می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از خدمات مشاوره ای همکاران ما بهره مند شوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.