طراحی کانکس خدمات شهری گروه صنعتی معین کانتین

طراحی کانکس خدمات شهری

طراحی کانکس خدمات شهری

طراحی کانکس خدمات شهری از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین است . طراحی کانکس خدمات شهری بسیاری از کانکس را که جنبه ی خدمت رسانی دارند پوشش داده و شامل حال بسیاری از سازه ها می شود . از این سازه ها می توان به کانکس بازیافت ، کانکس نگهبان پارک ، کانکس اطلاع رسانی ، کانکس بلیط فروشی ، کانکس خدمات بانکی و … اشاره کرد .
طراحی کانکس خدمات شهری بخاطر وجود کاربری های مختلف بسیار گسترده بوده و برخی از این کاربری ها با هم تفاوت بسیاری داشته و لازم است برای برخی از این سازه ها طراحی خاص و مختص به خود آن را اجرا کرد و از این مدل تفاوت ها می توان به کانکس آتش نشانی با کانکی بلیط فروشی اشاره نمود .
ابعاد کانکس های خدمات شهری از ۱٫۵ * ۱٫۵ متر شروع شده و در برخی از موارد این سازه ها را با ابعاد ۱۲ * ۳ می سازند .
کوچکترین این ابعاد ها را برای کانکس بلیط فروشی و کانکس نگهبانی می توان انتخاب کرد و بزرگترین این ابعادها را معمولاً برای کانکس آتش نشانی و خدمات بانکی طراحی و اجرا می نمایند .
گاهی اوقات شهرداری ها کانکس فروشگاهی را جز کانکس های خدمات شهری محسوب می نمایند و مجوز این سازه ها را در قاب کانکس های خدمات شهری صادر می نمایند ، از این رو لازم است قبل از طراحی کانکس فروشگاهی از این لحاظ کسب اطلاعات مورد نیاز را نمود .
در بیشتر مواقع کانکس های خدمات شهری را لازم است بصورت متحدالشکل طراحی و تولید نمود تا با مبلمان شهری دچار تضاد نباشد .
بیشترین نمای مورد استفاده در این سازه ها نماهای مدرن کامپوزیت و دکوراتیواست و با اینکه این نماها هزینه ی زیادی متوجه ی خریدار می نماید عمر طولانی و مدرن بودن آن جزئی از مزایای طراحی کانکس خدمات شهری به این شیوه است .
نمای داخلی این سازه ها از پی وی سی های روکش دار انتخاب می نمایند . این نوع پوشش زیبایی مناسبی به داخل سازه های خدمات شهری می دهد ؛ سیستم سرمایش و گرمایش این سازه ها را با کمک کولرهای گازی اسپیلت فراهم می نمایند . این نوع سیستم بهترین و راحت ترین نوع تامین دمای مطبوع این سازه ها می باشد .
در برخی از این سازه ها نورپردازی بسیار اهمیت داشته و این نورپردازی هم در داخل کانکس و هم در خارج آن مورد استفاده قرار می گیرد و بیشترین نورپردازی در کانکس های خدمات شهری در کانکس بانک صورت می پذیرد .
امکانات این سازه ها با هم بسیار متفاوت است ، برخی از این سازه ها با کمترین امکانات رفاهی طراحی و تولید می نمایند ولی برخی دیگر از لحاظ رفاهی با امکانات فراوانی اجرا شده و به مشتری تحویل داده می شود .
محل قرار گیری این سازه ها قبل از تولید مشخص شده و بر اساس محل قرارگیری ابعاد آن و نوع کاربری سازه مشخص می شود .

گروه صنعتی معین کانتین طراح وسازنده انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد . یکی از خدمات ارائه شده در این شرکت که با بهترین طراحی تولید و اجرا می شود کانکس های خدمات شهری است . این سازه ها با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می گیرد . شما عزیزان در صورت نیاز به کسب هرگونه اطلاعات در زمینه ی طراحی انواع کانکس می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی همکاران ما بهره مند شوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.