کانکس ویلایی سقف شکسته گروه صنعتی معین کانتین

کانکس ویلایی سقف شکسته

کانکس ویلایی سقف شکسته

یکی از خدمات مهم ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین ساخت انواع کانکس ویلایی سقف شکسته می باشد. کانکس های ویلایی سقف شکسته را در ابعاد و اندازه های متفاوت که بستگی به سفارش مشتری دارد می سازند . و آن ها را می توان یک تکه و یا چند تکه ساخت بعضی از انواع کانکس ویلایی سقف شکسته را در دو طبقه نیز می سازد . برخی از کانکس های ویلایی دارای امکانات زیادی از قبیل حمام ، سرویس بهداشتی ، آشپزخانه ، اتاق خواب و حتی پارکینگ و گلخانه نیز می باشند . اما برخی دیگر هیچ کدام از این امکانات را نداشته و ابعاد کوچک تری دارند .
کانکس های ویلایی را می توان با سقف معمولی و یا سقف بلند ساخت و در ساخت آنها از مواد و متریال امروزی ، مقاوم ، سبک و مقاوم در برابر حرارت و رطوبت بهره برد . و بسیاری از کانکس ها دارای فوندانسیون بتونی (اغلب کانکس های ویلایی بزرگ ) و یا دارای فوندانسیون از جنس تیر آهن هستند .
این تیپ از سازه ها را بدلیل دارا بودن وزن بالا نمی توان  بدون فوندانسیون ساخت . و لازم است از فوندانسیون مناسبی برخوردار باشند .
کانکس های ویلایی کوچکتر را می توان بصوت آماده از نمایشگاه گروه صنعتی معین کانتین تهیه نمود ولی کانکس های بزرگتر را بدلیل اینکه نمی توان به راحتی حمل کرد ، معمولاً بصورت اجرا در محل می سازند و یا می توان آن را بصورت چند تکه ساخت و مراحل مونتاژ و تزئینات را در محل نصب انجام داد.
در گروه صنعتی معین کانتین بدنه ی کانکس ویلایی سقف شکسته را معمولاً با ورق های گالوانیزه با پوشش الکترواستاتیک نمی سازند بلکه برای شکیل جلوه دادن این تیپ از سازه ها از ورق های گالوانیزه ی سایدینگ بهره برده که زیبایی بیشتری به کانکس می دهد و یا می توان از ورق های سمنت برد بهره برد که علاوه بر زیبایی رنگ پذیری مناسبی داشته و مدل های جدید تر آن خود عایق حرارات نیز می باشند .
سقف کانکس ویلایی با سقف شکسته را می توان از ورق های طرح سفال استفاده کرد . که جنس آنها از گالوانیزه با پوشش رنگ الکترواستاتیک است و بدلیل خم های خاص خود مقاومت بالایی نسبت به ورق سقف های معمولی دارند .
در گروه صنعتی معین کانتین اسکلت ( استراکچر ) کانکس را با پروفیل های سنگین می سازند . که مقاومت بسیار بالایی نسبت به سایر پروفیل ها دارند و همانطور که می دانید همین سبکی وزن و مقاوم بودن آن است که کانکس های ویلایی را نسبت به زلزله ایمن  و امن نگه می دارد . بنابراین در مجموع کانکس های ویلایی این شرکت علاوه بر زیبایی در مقابل زلزله کاملا ایمن هستند .
تزئینات داخلی این مدل از کانکس ها را می توان توسط دیوار پوش های P V C روکش دار انجام داد . و یا می توان از سقف های کاذب که توسط گچ برگ ساخته می شوند بهره برد . و عایق های این کانکس ها علاوه بر پشم شیشه از فوم های تزریقی می باشند .
کف کانکس ویلایی سقف شکسته را می توان به دو صورت اجرا نمود . روش اول استفاده از سرامیک و روش دوم بهره بردن از تخته های ضد آب .
در روش اول ، بر روی شاسی که بر روی پروفیل های سنگین مقاوم سازی شده است با کمک ورق های شادولاین کف را سرامیک نموده و همین سبب سنگینی کانکس از ناحیه ی کف شده که به مقاومت بیشتر کانکس کمک می کند و در روش دوم ، با کمک  ورق های چند لایه ی ضد آب که بر روی همین پروفیل ها نصب می گردد ، کف کانکس را ورق کوبی نموده  اجرا کرد و  در انتها بر روی تخته های ضد آب چند لایه نیز برای زیبایی و لطافت از کف پوش های نمد دار بهره برده می شود  .
در صورتی که سفارش دهنده بخواهد می توان در این سازه ها اتاق خواب ، آشپزخانه و سرویس بهداشتی طراحی و اجرا نمود .
در گروه صنعتی معین کانتین سیم کشی های کانکس ویلایی بصورت روکار و توسط داکت انجام می پذیرد . که این کار ایمنی کانکس را بالاتر می برد و لوازم مصرفی در سیم کشی از بهترین و مرغوب ترین وسایل موجود در بازار تهیه می گردد .
لوله کشی ها در کانکس به صورت گرم و سرد اجرا می شود و لوازم مصرفی از بهترین و مرغوب ترین لوازم موجود در بازار هستند . و تمامی شیر آلات مصرفی از نوع اهرمی درجه ی یک انتخاب می شوند .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ویلایی می باشد . کانکس های ویلایی دارای انواع مختلفی بوده و در هر کدام می تواند متریال متفاوتی اجرا شود . از انواع کانکس های ویلایی تولید شده در گروه صنعتی معین کانتین می توان به کانکس ویلایی شیک ، کانکس ویلایی لوکس ، کانکس ویلایی سقف شکسته ، کانکس ویلایی شیب به طول ، کانکس ویلایی مکسونی و . . .  اشاره نمود . شما عزیزان در رابطه با قیمت کانکس های فوق می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و علاوه بر دریافت قیمت مشاوره رایگان دریافت نمائید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.