کانکس ویلایی 30 متر مربعی ساخته شده در گروه صنعتی معین کانتین

کانکس ویلایی ۳۰ متری

کانکس ویلایی ۳۰ متری

یکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت انواع کانکس ویلایی ۳۰ متری می باشد . این تیپ از سازه جز کانکس ویلایی کوچک محسوب می شود . البته بهتر است این موضوع را در نظر داشت که کانکس های ویلایی در ابعاد و اندازه های بزرگتر ویا کوچتر نیز ساخته می شوند اما این مدل از کانکس ها از استقبال بیشتری برای فروش بر خوردار بوده و معمولاً آماده شده ی آن در نمایشگاه گروه صنعتی معین کانتین موجود است . و ابعاد آن ۵ * ۶ متر می باشد . که به صورت دو قلو بوده و در دو ابعاد ۲٫۵ * ۶ متر ساخته شده و پس از انتقال توسط تریلی به محل نصب بر روی فوندانسیون از قبل ساخته شده قرار می گیرد . در این مدل از کانکس ها سرویس بهداشتی به همراه آشپزخانه وجود دارد اما بستگی به سفارش مشتری می توان در آن اتاق خواب نیز طراحی کرده اجرا نمود .
کانکس ویلایی ۳۰ متری را به دو صورت کانکس ویلایی سقف شکسته و یا کانکس ویلایی شیب به طول طراحی کرده و اجرا می نمایند که کانکس سقف شکسته بسیار زیباتر و مشتری پسند تر نیز می باشد .
هر دو مدل کانکس با سقف شکسته و کانکس با سقف شیب دار را معمولاً با یک درب ورودی و ۳ عدد پنجره طراحی می نمایند که درب در وسط طول ۶ متر آن قرار دارد و دو عدد پنجره نیز در سمت چپ و راست آن موجود است و در روبروی پنجره نیز پنجره ی سوم کار می شود .
در این تیپ از سازه ها مشتری می تواند اتاق خواب نیز اجرا کند و بهتر است در اتاق خواب نیز یک یا دو پنجره نصب نمود .
درب کانکس ویلایی را بهتر است از نوع ضد سرقت انتخاب کرد و پنجره ها می توان از آلومینیوم با شیشه تک جداره و یا پی وی سی با شیشه های دو جداره نصب نمود . و پنجره ها را به حفاظ مجهز کرد  ولی درب اتاق خواب از نوع اچ پی ال است که دارای زیبایی ارزنده ای می باشد و طرح های درب معمولاً از چوب است .
نمای بیرونی کانکس ویلایی ۳۰ متر ی را می توان از ورق های فلزی سایدینگ ساخت که زیبایی خوبی به کانکس می دهد و یا می توان از چوپ ترمو استفاده کرد که گران قیمت است .
امروزه  ورق های سمنت برد نیز که قابلیت رنگ پذیری خوبی دارند وارد ساخت کانکس های ویلایی شده اند و می توان از آنها نیز بهره برد .
بهتر است برای رنگ بیرونی کانکس ویلایی از رنگ های سایه روشن مثل کرم و قهوه ای سوخته با هم استفاده کرد .
کف کانکس ویلایی ۳۰ متری را می توان بر روی شاسی که از چهار عدد تیر آهن نمره ی ۱۴ که به صورت موازی هم قرار دارند ساخت و این کف را توسط پروفیل ۴۰ * ۴۰ تقویت کرد و کف را بر روی آن اجرا نمود .
پس از ساخته شدن شاسی کف بستگی  به نوع سفارش مشتری می توان از تخته های چند لایه ی ضد آب و یا سرامیک استفاده نمود و در صورت استفاده از تخته های چند لایه ی ضد آب بایستی برای تزیین کف از کفپوش های نمدار بهره برد ؛ برای تزئینات دیگر می توان از دیوار پوش های پی وی سی روکش دار که طرح های زیبایی نیز می باشند استفاده کرد .
درصورتی که مشتری بخواهد می توان کف کانکس را با سرامیک نزئین کرد . کف سرامیک دارای مزایای بسیاری است . که سه مورد استحام زیاد ، شستشوی کف و ایستایی کانکس از مهمترین مزایای این کار محسوب می شود . در واقع ایستایی کانکس همان سنگین شدن کانکس از کف بخاطر مصالح سنگین است .
لازم به ذکر است بهتر است برای اینکه کف کانکس سرامیک شود این کار در محل نصب صورت پذیرد . زیرا حمل و نصب کانکس با کمترین زحمت انجام خواهد شد .
در صورتی که مشتری بخواهد می توان سقف کانکس را بلندتر ساخت و از سقف های کاذب و یا گچ برگ بهره برد و گچ برگ ها را نیز می توان به دلخواه مشتری رنگ امیزی نمود .
در گروه صنعتی معین کانتین سیم کشی کانکس ویلایی ۳۰ متری را به صورت روکار و توسط داکت انجام می دهند که این کار باعث طول عمر سیم ها به دلیل صدمه نخوردن در اجرا می شود و لوازم مصرفی برای برق رسانی از بهترین لوازم موجود در بازار تهیه می شود .
آبدارخانه ی داخل کانکس نیز دارای کابینت و زیر کابینتی است و تمامی کانکس های ویلایی دارای سینگ ظرفشویی و آب چکان ظروف می باشند . و شیر آلات سرویس بهداشتی و لوازمات مورد استفاده در آشپزخانه از بهترین جنس انتخاب می شود . تمامی شیر آلت از نوع اهرمی و درجه یک از بازار تهیه می شود و اشپزخانه و سرویس بهداشتی دارای لوله کشی آب سردو گرم هستند و لوازم مصرفی آن از بهترین جنس بازار تهیه شده است .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انوع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته یکی از خوشنامترین سازندگان کانکس در سطح کشور است . تمامی تولیدات این شرکت صنعتی از بهترین لوازمات موجود در بازار می باشد و قیمت کانکس های تولیدی این شرکت به دلیل اجرای آن در مجموعه ی این شرکت با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به خریداران عرضه می شود . شما عزیزان در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی همکاران ما بهره مند شوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.