تعمیر کانکس ویلایی گروه صنعتی معین کانتین

تعمیر کانکس ویلایی

تعمیر کانکس ویلایی

 

یکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین ساخت کانکس ویلایی کوچک ۱۵ متر مربعی می باشد و البته بهتر است بدانید که کانکس های ویلایی دارای حداقل ۳۰ متر مربع می باشند . و در صورتی که مشتری بخواهد می توان یک اتاق خواب  ۵/۲ در ۵/۲ متر در آن اجرا نمود .
برای شروع کار چه تعمیرات و چه تغئیرات لازم است یک کارشناس و متخصص سازه های پیش ساخته به شما مشورت دهد . و پس از مراجعه به محل کانکس مشخص کند این خدمات به چه شیوه ای اجرا شود . تا با بهترین کیفیت و مناسب ترین هزینه این خدمات ارائه شود و از هدر رفت بودجه ای که برای این منظور درنظر گرفته شده است جلوگیری شود . کارشناسان گروه صنعتی معین کانتین با اولین تماس شما درمحل مورد نظر حاضر شده و نظر کارشناسی و قیمت خود را اعلام می کنند .
تعمیر و بازسازی کانکس های ویلایی بصورت اجرا در محل انجام می پذیرد و نیازی به جابجایی کانکس به محل کارخانه نیست . بسیاری از کانکس های ویلایی مانند کانکس مسکونی بعد چند سال نیاز به تعمیر و بازسازی دارند این تعمیرات می تواند شامل ریگلاژ درب و پنجره ، تعمیر کف کانکس ، تعمیر دیوار پوش های بدنه ، تعمیر و رنگ آمیزی بدنه کانکس و . . . باشد . گاهی اوقات پس از مراجعه کارشناس و متخصص تعمیرات و برآوردهای اولیه از هزینه های اجرای بازسازی و تعمیر کانکس ، و با توجه به هزینه ی اعلام شده مالک کانکس راغب به اجرای تعمیر کانکس نمی شود . و درخواست فروش کانکس خود به عنوان کانکس دست دوم و خرید کانکس نو و جایگزین کردن آن بر می آید . در این شرایط گروه صنعتی معین کانتین حاضر به جایگزین کردن کانکس دست دوم با کانکس نو و مورد انتظار مشتری می باشد . این گروه صنعتی خرید کانکس دست دوم مشتری را با قیمت کارشناسی انجام داده و کانکس نو را در محل بصورت تحویلی و یا اجرا در محل نصب می نماید .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد . این شرکت صنعتی تمامی کارهای مربوط به تعمیرات و بازسازی انواع کانکس را به بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت اجرا می نماید . تمامی پرسنل تعمیرات و بازسازی این مجموعه دوره های تعمیرات را سپری نموده اند و پس از اجرای تعمیرات کانکس ، از طرف کارشناسان شرکت مورد بازدید قرار خواهد گرفت تا کوچکترین ایرادی در این زمینه وجود نداشته باشد و پس از آن کانکس تحویل مشتری خواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.