درباره ی کانکس ویلایی گروه صنعتی معین کانتین

درباره ی کانکس ویلایی

درباره ی کانکس ویلایی

گروه صنعتی معین کانتین قصد دارد در این مقاله درباره ی کانکس ویلایی مطالبی خدمت خوانندگان عزیز تقدیم نماید . همانطور که می دانید کانکس ویلایی نوعی سازه ی پیش ساخته برای استفاده ی مسکونی در فضاها و ملک های ییلاقی می باشد و مهمترین مزیت ساخت درباره ی کانکس ویلایی را در مطالب پائین شرح می دهیم :

سرعت اجرا نسبت  به سازه های سنتی بنایی :

ساخت بناهای سنتی توسط مصالح بین شش ماه تا یک سال ونیم زمان نیاز دارد . زیرا برای ساخت یک خانه ی ویلایی نیاز است مراحل کار یک به یک پیشرفته و در برخی از موارد باید منتظر خشک شدن مرحله ی قبلی بود تا بتوانیم مرحله ی بعدی را به اجرا برسانیم . ولی این مشکلات در زمان ساخت کانکس ویلایی وجود ندارد و حتی می توان در زمان ساخت یک مرحله از کار مراحل دیگر را پیش تولید نمود .

قیمت پائین تر نسبت به ساختمان بنایی :

قیمت تمام شده برای ساخت کانکس ویلایی پائین تر از ساختمان های بنایی است مثلاً : شما نیازی به استخدام نگهبان درهنگام ساخت ندارید و این بنا در کارخانه تولید شده و برای نصب به محل ارسال می شود و چون تولیدات در یک مجموعه صورت می پذیرد هزینه های ساخت پائین تر از ساختمان بنایی تمام می شود و مصالح بکار برده شده در کانکس ویلایی ارزان تر از ساختمان بنایی است .

مقاومت در برابر زلزله :

ساختمان های بنایی که با مصالح ساختمانی ساخته می شوند به علت وزن زیاد مصالح مقاومت کمتری در برابر زلزله داشته و در زمان وقوع زلزله نیز به علت سقوط مصالح سنگین خطر جانی ایجاد می کنند . ولی کانکس های ویلایی دارای شاسی و اسکلت یک پارچه هستند و این یکپارچگی باعث ایجاد لرزش های همسان شده و دچار تخریب نمی شوند و در بدترین حالت که بعید نیز بنظر می رسد دچار تخریب شده و بدلیل آنکه آوار آن بسیار سبک است خطر جانی برای ساکنین ایجاد نخواهد کرد .

قابلیت حمل و جابجایی :

کانکس ویلایی را می توان براحتی از محلی به محل دیگر جابجا نمود و این عمل می تواند بارها تکرار شود . و البته لازم است این قابلیت از ابتدای ساخت در کانکس گنجانده شود و پیش بینی های لازم را برای این منظور به انجام رسانید . و در ضمن در صورتی که صاحب کانکس بعد از چند سال نیازی به سازه ی خود نداشته باشد می تواند آنرا بصورت دست دوم و کارکرده بفرش برساند . تا هزینه های آن جبران شود و این از مزایای مهم این مدل از سازه ها می باشد .

قابلیت اجرا در مناطق دور افتاده و در تمام فصول سال :

همانطور که می دانید ساخت بناهای سنتی در هر شرایط آب و هوایی امکان پذیر نیست و نیازمند فراهم شدن شرایط محیطی مناسب است . از این شرایط می توان به یخ زدگی اشاره کرد . یخ زدگی موجب تخریب سازه شده و هزینه های زیادی متوجه ی شخص می کند به همین دلیل در مناطق سردسیر اجرای بنای سنتی در فصل زمستان مقدور نیست . اما این شرایط برای ساخت کانکس اشکالی ایجاد نخواهد کرد . البته باید این را دانست که حمل مصالح تولید کانکس  برای مناطق صعب العبور راحت تر از مصالح ساختمانی می باشد و این مصالح را می توان با کمک افراد و یا تراکتور و حتی حیوانات چهار پا جابجا کرد .
این مواردی که در این مقاله درباره ی کانکس ویلایی اشاره شد گوشه ای از اطلاعات در این زمینه می باشد و می توان ساعت ها درباره ی کانکس ویلایی مطالب خدمت شما عزیزان عرضه نمود .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته می تواند تمامی طرح ها و نقشه های مورد نظر شما عزیزان را پس از بررسی و ایجاد راه کار با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به مرحله ی اجرا برساند . از اینرو شما عزیزان می توانید با گروه مشاوران این شرکت صنعتی ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی همکاران ما بهره مند شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.