6 مدل کانکس که با قیمت مناسب می توان خرید گروه صنعتی معین کانتین

۶ مدل کانکس که با قیمت مناسب می توان خرید

۶ مدل کانکس که با قیمت مناسب می توان خرید

گروه صنعتی معین کانتین در این مقاله قصد دارد به شش مدل کانکس که با قیمت مناسب می توان خرید که جزء تولیدات این گروه صنعتی است و در تولید آن ها از متریال با کیفیت و قیمت مناسب استفاده می شود اشاره نماید .

مدل اول

پرفروش ترین سازه در این ۶ مدل کانکس که با قیمت مناسب می توان خرید کانکس کارگری است . این سازه در پروژه های عمرانی و ساختمانی دارای کاربرد گسترده ای است و از این مدل تعداد ۱۰۰ دستگاه در نمایشگاه گروه صنعتی معین کانتین موجود است . این سازه ها دارای متراژ ۷٫۵ متر مربع ۱۰ متر مربع و ۱۵ متر مربع هستند .

مدل دوم

کانکس ۱۵ متر مربعی که در بالا اشاره شد و بصورت سالنی بوده و در ابعاد عرض ۲٫۴ و طول ۶ متر عرضه می شوند . در تمامی مدل های پرفروش این سازه بیشترین تولید و عرضه رابه خود اختصاص می دهند . و جالب است بدانید حتی به عنوان کانکس باغی ، کانکس دفتر ، کانکس مدیریت ، کانکس فروشگاهی و . . . از آن بهره برده می شود این کانکس می تواند با امکانات بالا و یا بدون امکانات عرضه شود .

مدل سوم

کانکس ۱۵ متری مربعی با نمای چوب می باشد . این کانکس ها از گذشته های دور تا به امروز مورد توجه بسیاری از خریداران است و در ساخت آن از مصالحی اورگانیک بهره برده می شود . چوب از پر طرفدارترین نوع مصالح در ساخت و ساز است و گران ترین نوع در ۶ مدل کانکس که با قیمت مناسب می توان خرید می باشد . این سازه ها با استراکچر و سقف فلزی هستند و بدنه آن با نمای چوب طبیعی تزئین می شود و با این روش می توان با حداقل بودجه سازه ای با نمای چوب طبیعی خریداری کرد و نمای این سازه را با چوب روس که به وسیله رزین در برابر حشرات و پوسیدگی مقاوم سازی شده است .

مدل چهارم

کانکس نگهبانی : این سازه با ابعاد ۲ * ۲ تولید می شود و کوچکترین تیپ در ۶ مدل کانکس که با قیمت می توان خرید جای می گیرد و این سازه برای حراست و نگهبانی مورد استفاده قرار می گیرند . و هر چند نمونه های گران قیمتی از این سازه ها نیز موجودند ولی معمولاً بیشتر آن ها از نوع ارزان قیمت تولید می نمایند .

مدل پنجم

کانکس مسکونی :این سازه مجهز ترین تیپ در میان ۵ مدل کانکس که با قیمت مناسب می توان خرید می باشد .
این سازه ها برای اسکان خانواده می باشد و از امکانات این سازه ها می توان به سرویس بهداشتی ، حمام و آشپزخانه اشاره کرد و چون ابعاد این مدل سازه ها بین ۱۵ تا ۳۰ متر است معمولاً در مدل های ۱۵ متری نمی توان اتاق خواب طراحی و اجرا کرد ولی در مدل های ۳۰ متری می توان یک اتاق خواب ۳۰ متری ساخت .

مدل ششم

کیوسک فروشگاهی : کیوسک فروشگاهی یا همان کانکس فروشگاهی است ، این تیپ از سازه ها برای یک فروشگاه طراحی و ساخته می شود . ولی آنها را به گونه ای می سازند که هزینه ی تولید آن بالا نرود و معمولاً دارای امکانات بالایی نیستند و آن ها ویترین طراحی و اجرا نمی شود و درب ویترین آن را به کرکره برقی ریموت کنترل مجهز نمی کنند و برای مبادله ی کالا و پول میان خریدار و فروشنده از یک پنجره بهره برده می شود .
تمامی سازه های معرفی شده در ۶ مدل کانکس که با قیمت مناسب می توان خرید  در این مقاله معرفی شدند . و در این سازه ها سعی بر آن است که کیفیت سازه رعایت شود ولی هزینه های ساخت آن را بالا نبریم .
در این سازه ها چون خواهان پائین آمدن قیمت هستیم نمی توانیم کیفیت کانکس و سازه را پائین بیاوریم و باید کیفیت را حفظ نمائیم .
۶ مدل کانکس که با قیمت مناسب می توان خرید دارای پنجره ی پی وی سی همراه با شیشه دو جداره تحویل داده می شود و یا کف آن از نوع تخته های ام دی اف بکار می برد و خبری از کف سرامیک نیست .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته یکی از بهترین و بنامترین تولید کنندگان سازه های فلزی و خانه های پیش ساخته در ایران است . تمامی تولیدات این شرکت صنعتی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به خریداران عرضه می شود و شما عزیزان در صورت هرگونه پرسش و کسب اطلاعات خرید کانکس می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره آنان برخوردار شوید .