6 مدل کانکس که با قیمت مناسب می توان خرید گروه صنعتی معین کانتین

۶ مدل کانکس که با قیمت مناسب می توان خرید

۶ مدل کانکس که با قیمت مناسب می توان خرید

گروه صنعتی معین کانتین در این مقاله قصد دارد به ۶ مدل کانکس که با قیمت مناسب می توان خرید که جزء تولیدات این گروه صنعتی است و در تولید آن ها از متریال با کیفیت و قیمت مناسب استفاده می شود اشاره نماید .

مدل اول

پرفروش ترین سازه در این ۶ مدل کانکس که با قیمت مناسب می توان خرید کانکس کارگری است . این سازه در پروژه های عمرانی و ساختمانی دارای کاربرد گسترده ای است و از این مدل تعداد ۱۰۰ دستگاه در نمایشگاه گروه صنعتی معین کانتین موجود است . این سازه ها دارای متراژ ۷٫۵ متر مربع ۱۰ متر مربع و ۱۵ متر مربع هستند .

مدل دوم

کانکس ۱۵ متر مربعی که در بالا اشاره شد و بصورت سالنی بوده و در ابعاد عرض ۲٫۴ و طول ۶ متر عرضه می شوند . در تمامی مدل های پرفروش این سازه بیشترین تولید و عرضه رابه خود اختصاص می دهند . و جالب است بدانید حتی به عنوان کانکس باغی ، کانکس دفتر ، کانکس مدیریت ، کانکس فروشگاهی و . . . از آن بهره برده می شود این کانکس می تواند با امکانات بالا و یا بدون امکانات عرضه شود .

مدل سوم

کانکس ۱۵ متری مربعی با نمای چوب می باشد . این کانکس ها از گذشته های دور تا به امروز مورد توجه بسیاری از خریداران است و در ساخت آن از مصالحی اورگانیک بهره برده می شود . چوب از پر طرفدارترین نوع مصالح در ساخت و ساز است و گران ترین نوع در ۶ مدل کانکس که با قیمت مناسب می توان خرید می باشد . این سازه ها با استراکچر و سقف فلزی هستند و بدنه آن با نمای چوب طبیعی تزئین می شود و با این روش می توان با حداقل بودجه سازه ای با نمای چوب طبیعی خریداری کرد و نمای این سازه را با چوب روس که به وسیله رزین در برابر حشرات و پوسیدگی مقاوم سازی شده است .

مدل چهارم

کانکس نگهبانی : این سازه با ابعاد ۲ * ۲ تولید می شود و کوچکترین تیپ در ۶ مدل کانکس که با قیمت می توان خرید جای می گیرد و این سازه برای حراست و نگهبانی مورد استفاده قرار می گیرند . و هر چند نمونه های گران قیمتی از این سازه ها نیز موجودند ولی معمولاً بیشتر آن ها از نوع ارزان قیمت تولید می نمایند .

مدل پنجم

کانکس مسکونی :این سازه مجهز ترین تیپ در میان ۵ مدل کانکس که با قیمت مناسب می توان خرید می باشد .

این سازه ها برای اسکان خانواده می باشد و از امکانات این سازه ها می توان به سرویس بهداشتی ، حمام و آشپزخانه اشاره کرد و چون ابعاد این مدل سازه ها بین ۱۵ تا ۳۰ متر است معمولاً در مدل های ۱۵ متری نمی توان اتاق خواب طراحی و اجرا کرد ولی در مدل های ۳۰ متری می توان یک اتاق خواب ۳۰ متری ساخت .

مدل ششم

کیوسک فروشگاهی : کیوسک فروشگاهی یا همان کانکس فروشگاهی است ، این تیپ از سازه ها برای یک فروشگاه طراحی و ساخته می شود . ولی آنها را به گونه ای می سازند که هزینه ی تولید آن بالا نرود و معمولاً دارای امکانات بالایی نیستند و آن ها ویترین طراحی و اجرا نمی شود و درب ویترین آن را به کرکره برقی ریموت کنترل مجهز نمی کنند و برای مبادله ی کالا و پول میان خریدار و فروشنده از یک پنجره بهره برده می شود .

تمامی سازه های معرفی شده در ۶ مدل کانکس که با قیمت مناسب می توان خرید  در این مقاله معرفی شدند . و در این سازه ها سعی بر آن است که کیفیت سازه رعایت شود ولی هزینه های ساخت آن را بالا نبریم .

در این سازه ها چون خواهان پائین آمدن قیمت هستیم نمی توانیم کیفیت کانکس و سازه را پائین بیاوریم و باید کیفیت را حفظ نمائیم .

۶ مدل کانکس که با قیمت مناسب می توان خرید دارای پنجره ی پی وی سی همراه با شیشه دو جداره تحویل داده می شود و یا کف آن از نوع تخته های ام دی اف بکار می برد و خبری از کف سرامیک نیست .

گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته یکی از بهترین و بنامترین تولید کنندگان سازه های فلزی و خانه های پیش ساخته در ایران است . تمامی تولیدات این شرکت صنعتی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به خریداران عرضه می شود و شما عزیزان در صورت هرگونه پرسش و کسب اطلاعات خرید کانکس می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره آنان برخوردار شوید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.