کانکس ویلایی شیک گروه صنعتی معین کانتین

کانکس ویلایی شیک

کانکس ویلایی شیک

یکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس ویلایی شیک می باشد . این تیپ از سازه ها دارای قابلیت جابجایی بوده و به عنوان یک خانه و سوئیت از آن استفاده می شود . این نوع سازه ها گزینه خوبی برای ویلا باغ ها و باغ های شخصی هستند . این سازه ها بنا به محل نصب دارای ویژگی های خاصی می باشند . کانکس ویلایی شیک را با متریال مختلفی تولید می کنند و نام گذاری آن با توجه به متریال مصرف شده در آن است . از این نام گذاری ها می توان به کانکس ویلایی ساندویچ پانل و کانکس ویلایی سایدینگ اشاره کرد .
کانکس ویلایی شیک با بدنه ی ساندویپچ پانل بهترین انتخاب برای مناطق سرد و گرم می باشد . زیرا دیواره های آن با عایق پلی یورتان پوشش داده شده و این عایق بصورت تزریقی در ورق های آن فشرده سازی شده است . و به همین دلیل مانع از تبادل حرارتی با فضای بیرون می شود . این سازه ها را می توان بصورت یک تکه یا چند تکه طراحی و اجرا نمود که در نهایت در ملک خریدار نصب می شود .
صخامت ساندویچ پانل ها ۴ الی ۱۰ سانتیمتر می باشد . این ساندویچ پانل ها بدنه کانکس را بسیار محکم نموده و بصورت کنار هم و از طریق چفت های مخصوص اجرا می شوند و برای تبادل کمتر انرژی پنجره های این تیپ از سازه ها را از نوع دوجداره انتخاب می کنند .
کانکس ویلایی با بدنه ی سایدینگ نیز بصورت یک بصورت یک تکه و یا چند تکه اجرا می شود . در این سازه ها از عایق پلی استایرن بهره برده می شود و این عایق ها به صورت دستی در فضای میانی ورق فلزی و دیوار پوش داخلی نصب می شود ، این تیپ از سازه ها نسبت به کانکس ساندویچ پانل دارای زیبایی بیشتری هستند . این تیپ از سازه ها ارزان قیمت بودن مشتری پسندتر هستند .
کانکس ویلایی شیک با بدنه ی چوب دارای زیبایی زیادی بوده ولی بدلیل قیمت بالای چوب مصرفی در آن گران قیمت می باشند . و عایق بکار رفته در آن معمولاً از نوع پلی استایرن است و مانند کانکس ویلایی سایدینگ نصب می شوند . در حقیقت می توان گفت سازه فلزی این کانکس ها همان سازه ی فلزی کانکس های سایدینگ می باشند و بجای ورق بدنه از تخته های چوبی بهره برده می شود . لازم به ذکر است تخته های بدنه این تیپ از سازه ها از نوع ترموود می باشد که در مقابل حرارت مقاوم بوده و در برابر خوردگی حشرات با توجه به طی مراحل صنعتی مقاوم سازی شده است .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته یکی از بهترین تولید کنندگان این سازه ها در سطح کشور می باشد . این شرکت صنعتی دارای بخش های مختلفی در زمینه ی تولید خانه های پیش ساخته است . شما عزیزان در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی می توانید با گروه مشاوران این شرکت ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی آنان برخوردار شوید . مشاوران این شرکت با کمال میل و صادقانه شما عزیزان را راهنمایی و مشاوره می دهند .

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.