کانکس تلفن سیار گروه صنعتی معین کانتین

کانکس تلفن سیار

کانکس تلفن سیار

یکی از محصولات تولید شده در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس تلفن سیار می باشد . کانکس تلفن سیار جزء کانکس های خدمات رفاهی محسوب می شود . این کانکس ها به صورت تک کابین و یا چند کابین طراحی و ساخته می شوند و حداکثر تا ۱۲ کابین ساخته شده و تحویل مشتری می شود .
کانکس تلفن سیار را معمولاً سازمان ها و ارگان های دولتی که مسئولیت خاصی بر عهده دارند سفارش داده و از آن ها محافظت به عمل می آورند .
همانطور که می دانید اکثر افراد کشور دارای حداقل یک تلفن همراه هستند و با وجود این و با وجود این تلفن های همراه دیگر نیازی به کانکس تلفن سیار نیست . ولی گاهی اوقات در مکان هایی لازم است از مسدود کننده خطوط تلفن همراه بهره برد و دیگر تلفن های همراه کارایی و کاربرد ندارند در این صورت لازم است افرادی که نیاز به برقراری ارتباط دارند از تلفن بهره برده و نیاز خود را بر طرف نمایند .
در بیشتر اجلاس های برگزار شده سیاسی لازم است به دلایل امنیتی ارتباط تلفن های همراه توسط دستگاه مسدود کننده ی موبایل قطع شود و معمولاً ارتباط افراد از طریق همین کانکس تلفن همراه میسر می شود . البته پس از پایان مراسم این محدودیت به سرعت بر طرف شده و ارتباط تلفن همراه به حالت عادی بر گردانده می شود .
بیشترین استفاده از کانکس تلفن سیار در زندان های کشور می باشد . و بیشترین سفارش از سوی سازمان زندان های کشور است . زیرا استفاده ی زندانیان از تلفن همراه ممنوع است و برای ارتباط تلفنی می توانند از تلفن های ثابت بهره مند شوند و بهترین گزینه برای آنها برای ارتباط با خارج از زندان مخصوصاً در زمان هوا خوری آن ها همین کانکس تلفن سیار است . و چون زمان هوا خوری محدود است و تعداد متقاضیان نیز زیاد می باشد . لازم است از تعداد بیشتری از این سازه ها بهره برد . و بهترین انتخاب می تواند استفاده از این سازه ها باشد .
 این تیپ از سازه ها را براحتی می توان جا به جا نمود و در گوشه ای بدون کوچک ترین مشکلی آن را نصب کرد و معمولاً در زندان ها از بیشترین کابین بهره برده می شود .
از مکان های دیگر می توان به ورزشگاه ها اشاره کرد زیرا در این مکان بدلیل جمعیت زیاد آنتن های نصب شده جوابگوی کاربران نمی باشد و در این مکان ها یکی از گزینه های مطرح استفاده از کانکس تلفن سیار است .
گاهی اوقات از این سازه ها در مراکز نظامی برای ارتباط سرباز ها با خارج از پادگان بهره برده می شود . و دلیل آن نیز ممنوعیت ورود تلفن همراه به داخل پادگان های نظامی است . از این رو لازم است از کیوسک های تلفن بهره برد . و بهترین انتخاب بهره برداری از این سازه ها می باشد . و از این سازه ها به مقدار زیاد در پادگان ها استفاده می شود .
از دیگر مکان هایی که از کانکس تلفن همراه بیشترین استفاده را می کنند ، مراکز آموزش تحصیلی است . در این مراکز نیز استفاده از این سازه ها دارای کاربرد فراوانی است . و از این سازه ها بهره برده می شود . اما لازم به تذکر است امروزه با رشد استفاده از تلفن همراه مراکز آموزشی کمتر از این سازه ها استقبال می کنند .
در برخی از مواقع و در مکان های خارج از محدوده ی خدمات مخابرات برای برقراری ارتباط طراحی کانکس تلفن سیار لازم است از سیگنال های تلفن همراه بهره برد . در این شرایط هزینه ارتباط بالاتر ولی کیفیت انتقال صدا بیشتر است و برای تامین انرژی مورد نیاز کانکس بهترین گزینه استفاده از سلول های باطری خورشیدی می باشد . این سلول های باطری خورشیدی در بام کانکس استفاده می شود . و در طول روز توسط نیروی خورشید تولید انرژی کرده و در تمام مدت شبانه روز از آن استفاده می شود . عمر سلول های خورشیدی بسیار بالا بوده که همین امر باعث افزایش اقبال در استفاده از این نوع لوازمات برای این مصارف می شود .
گروه صنعتی معین  کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته یکی از طراحان و تولید کنندگان کانکس و سازه های پیش ساخته در کشور می باشد . این شرکت صنعتی با وجود دارا بودن و بهره بردن از طراحان زبده می تواند تمامی طرح های مورد نیاز شما عزیزان را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به مرحله تولید برساند . تمامی محصولات تولید شده در این شرکت با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می گیرد .  شما عزیزان برای آگاهی بیشتر می توانید با گروه مشاوران این شرکت صنعتی ارتباط برقرار کرده و از مشاوره و راهنمایی همکاران ما بهره مند شوید .
Tags:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.