کانکس اداری

کانکس اداری

کانکس اداری

یکی از خدمات ارائه گروه صنعتی معین کانتین ساخت کانکس اداری است ؛ این سازه ها دارای تنوع زیادی هستند و بهتر است نمای بیرونی آن را متناسب با شغل و حرفه ی سفارش دهنده انتخاب کرد و در صورت خواست مشتری لوگوی شرکت یا اداره را در بدنه کانکس با قطعات فایبر گلاس نصب نمود ولی بیشتر سفارش دهندگان بدنه های دکوراتیو و کامپوزیتی را پسند می نمایند .
بهتر است کانکس اداری قبل از ساخت اقدام به طراحی شود و پلان هایی متناسب با شغل و حرفه ی سفارش دهنده تهیه شده و در پلان های طراحی شده محل اتاق ها ، سالن انتظار ، محل قرار گرفتن کارمندان و حتی پنجره ها و درب ورودی مشخص شوند و طراح بایستی از محل قراری گیری بازدید کند تا کوچترین مشکلی در انتهای ساخت و نصب کانکس در محل بوجود نیاید .
کانکس اداری دارای شرایط و امکانات منحصر به خود بوده و با کانکس های دیگر قدری متفاوت است و در ساخت آنها بهتر است به درب ورودی توجه شود و محل قرار گیری درب بایستی جایی انتخاب شود که مراجعه کننده به راحتی به سالن انتظار دسترسی داشته باشد  و مشکلی برای کارمندان بوجود نیاورد و درب ورودی را طوری انتخاب کرد که بتوان میز ها و صندلی های بزرگ را به داخل کانکس انتقال داد و همچنین درب نیز از لحاظ سرقت در هنگام تعطیلی اداره ایمن باشد .
در بسیاری از کانکس های اداری برای حفظ شیکی کانکس می توان از درب ورودی ضد سرقت استفاده کرد . اما این درب ها قدری گران هستند ولی زیبایی خوبی به نمای کانکس اداری می دهد . ولی اگر از درب ضد سرقت استفاده نشود می توان با کمک حفاظ های آکاردئون کانکس را از جانب درب ورودی ایمن ساخت .
کف کانکس اداری یکی از مهمترین قست های طراحی است و باید طوری طراحی شود که ایجاد لرزش در هنگام راه رفتن نکند . برای حل این مشکل می توان پس از حمل یا ساخت کانکس در محل کف کانکس را سرامیک نمود و باید سرامیک را توسط ملات سیمان بکار برد . که از لحاظ بهداشتی و نظافت نیز دارای مزایای بسیاری است و به دلیل سنگینی کف سازه ایستایی کانکس بسیار بالا می رود . ایستایی کانکس بخاطر سنگینی کف باعث می شود ، کانکس در بهترین وضعیت ممکن در جای خود قرار گیرد . ولی اگر سفارش دهنده به هر دلیلی نخواهد کف کانکس را سرامیک کند  می توان از شاسی دور کلاف بهره برد و با استفاده از پروفیل های سنگین شاسی و کف را تقویت کرد و روی آن را با تخته های چند لایه ی ضد آب کف سازی نمود و در انتها نیز برای زیبایی بهتر از کف پوش های نمد دار طرح پارکت استفاده کرد ؛
یکی از مسائل مهم در طراحی کانکس اداری اندازه ی دیوارها می باشد و بهتر است سقف کانکس اداری را ۲٫۷ متر انتخاب کرد و حتی با این ارتفاع می توان سقف کاذب نیز به دلخواه مشتری استفاده نمود ولی نباید اگر حتی سقف دارای شیب یک طرف نیز باشد در کوتاه ترین محل این فاصله به ۲٫۲ متر برسد .
ابعاد و اندازه های پنجره باید متناسب با کانکس اداری انتخاب شود و باید بیشترین بهره را از نور طبیعی برد . و اگر مشتری بخواهد می توان از پنجره های بیشتری استفاده نمود ولی بهتر است پنجره ها از نوع P V C  با شیشه های دوجداره انتخاب شوند که مانع خروج انرژی و ورود گرد و خاک به کانکس اداری می شود و بهتر است امنیت پنجره ها توسط حفاظ آهنی حفظ شود .
دیوار پوش ها و تزئینات داخلی را می توان با دیوار پوش های P V C  و یا M D F  و یا گچ برگ اجرا نمود . و سقف کانکس را بصورت سقف کاذب ایجاد نموند و در این راه سفارش دهنده با انتخاب های متنوع و خوبی می تواند زیبایی تمام شده ی کار را دو چندان نماید .
کانکس های اداری نیاز به داشتن محلی برای سرویس بهداشتی و آشپز خانه هستند و می توان در داخل کانکس اداری محلی را به این امر اختصاص داد و تمامی این امکانات را بدون هیچ مشکلی در آن ایجاد نمود .
در گروه صنعتی معین کانتین سیم کشی داختی کانکس بصورت رو کار و توسط داکت انجام می پذیرد که این کار باعث ایجاد ایمنی بیشتر می شود و تمامی لوازم مصرفی در سیم کشی از بهترین و مرغوب ترین های بازار تهیه می شود و اندازه مناسب از کلید ها ، پریز ها و روشنایی ها در کانکس استفاده شده تا مصرف کننده ازاین لحاظ دچار مشکل نشود.
لوله کشی کانکس اداری برای آشپزخانه ( آبدار خانه ) و سرویس بهداشتی از بهترین ها انخاب می شود و تمامی شیر آلات نیز از نوع اهرمی استفاده می شود .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته یکی از بهترین طراحان و تولید کنندگان سازه های پیش ساخته در ایران است . این شرکت صنعتی دارای توانایی های بسیاری در این زمینه می باشد و تمامی مراحل طراحی و اجرا در مجموعه شرکت و توسط پرسنل آن صورت می پذیرد . تمامی تلاش مدیران و پرسنل این شرکت ارائه ی بهترین و مناسب ترین کیفیت به مشتریان است . شما عزیزان در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره همکاران ما در این بخش بهره مند شوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.