کانکس های نگهبانی گروه صنعتی معین کانتین

کانکس بلیط فروشی

کانکس بلیط فروشی

یکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس بلیط فروشی است . کانکس بلیط فروشی یا همان کیوسک بلیط فروشی دارای قدمت زیادی در مبلمان شهری می باشد . در ابتدا آن ها را توسط ورق های سنگین می ساختند و به مرور زمان زیبایی آن بهتر شد ولی این مدل کانکس ها تا دهه ی هفتاد بدون هیچ عایقی برای حفاظت از گرمای تابستان و سرمای زمستان طراحی می شدند .
از اواسط دهه ی هفتاد کانکس معمولی نگهبانی جایگزین این سازه ها شدند و عایق بکار رفته در آن ها پلی استاین یا همان یونولیت بود .
ولی در دهه ی هشتاد که مبلمان شهری دچار تحولات بزرگی شد کانکس های بلیط فروشی نیز دچار تغییرات عمده ای شدند دو مولفه ی زیبایی و آسایش در این کانکس ها رو به گسترش نهاد ولی در آنجا بود که هر چند سال یکبار طرح ها دچار تغییرات می شدند و شاید  کانکسی که سال گذشته طراحی و تولید شده بود امسال دیگر بدلیل شکل و شمایل طراحی جدید کاربرد و مصرف خود را از دست می داد ،
در اوایل سال ۹۰ طراحی ساخت و تولید سازماندهی شده و این سازماندهی برای تمام مناطق شهر تهران یکسان است.
امروزه برای طراحی و ساخت کانکس بلیط فروشی باید به دستور العمل مراجعه کرد . طی این دستور العمل شاسی کانکس بلیط فروشی دور کلاف بوده و از تیر آهن ۱۴ استفاده می شود فضای آن متناسب با کار ارائه شده تعیین می گردد
پروفیل های استفاده شده در ابعاد مختلف و از نوع سنگین انتخاب می شوند .
برای عایق حرارتی از ساندویچ پانل به ضخامت ۴ سانتی متراستفاده می گردد . این عایق حرارتی از نوع پلی استایرن و با دانسیته ی ۴۰ بکار می رود .
نمای بیرونی را از نمای کامپوزیت ۵ میل انتخاب می نمایند . نمای داخلی را از روکش دار روشن انتخاب می نمایند .
پنجره ها را از نوع دو جداره و بر اساس محل کاربرد از نوع P V C و یا آلومینیوم انتخاب می نمایند ولی یک عدد از پنجره ها که ثابت است را دارای محفظه ای برای تبادل پول و بلیط مورد نظر انتخاب می نمایند .
درب کانکس از نوع آلومینیومی با ورق های فاسات انتخاب می شود
درب کانکس بلیط فروشی بهمراه پنجره ها  مجهز به حفاظ می باشند و برای زیبایی بهتر ظاهر کانکس این حفاظ ها از نوع استیل که از داخل کانکس نصب شده است .
برای سیستم سرمایش و گرمایش از کولر های گازی که بر روی بام کانکس جا سازی شده است استفاده می شود . و جا نمایی آن بگونه ای است که کولر گازی در نمای بیرونی کانکس دارای دید نباشد . برای این سازه ها کولر گازی ۱۲۰۰۰ بهترین انتخاب است .
البته این مورد را باید اضافه کرد که کانکس های بلیط فروشی به عنوان یک شاخص معرفی شده است ، ولی این کانکس ها مورد استفاده برای خدمات گسترده قرار می گیرند و از آن ها برای نگهبانی داخل پارک ها ، فضای مسکونی و تجاری و خدمات شهری نیز بهره برده می شوند .
در چند سال گذشته کاربرد این مدل از سازه ها برای استفاده به عنوان کانکس بلیط فروشی کم شده است و بلیط های کاغذی جای خود را به بلیط های الکترنیکی داده اند که شخص با خرید بلیط بصورت ماهانه از محل های مورد نظر می تواند از اتوبوس و یا مترو با همان کارت استفاده نماید . اما استفاده از آنها به عنوان کانکس های نگهبانی و کانکس خدمات شهری در حال افزایش است .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته بهترین انتخاب برای پیمانکاران مبلمان شهری می باشد این شرکت صنعتی با توجه به داشتن تیم طراحی می تواند تمامی طرح های شما عزیزان را قبل تولید بصورت سه بعدی و دو بعدی طراحی نماید بنابراین سفارش دهندگان قبل تولید نهایی به شکل اولیه ی کانکس مورد نظر دست خواهد یافت .  شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از آخرین تحولات و دستاوردهای این شرکت در زمینه ی طراحی و تولید انواع سازه برخوردار شوید . تا بتوانید سازه ای مدرن و مطابق سلیقه ی خود تهیه نمائید .
Tags:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.