کانکس پیش ساخته معین کانتین

کانکس پیش ساخته

کانکس پیش ساخته

 

یکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس پیش ساخته می باشد . در واقع کانکس پیش ساخته به سازه ای گفته می شود . که از قبل برای کاربری خاصی تولیدی می شود . و پس از حمل به محل مورد نظر نصب می گردد .
گروه صنعتی معین کانتین یکی از تولید کنندگان کانکس پیش ساخته با روش مهندسی و ارائه طرح های نوین می باشد . در این گروه صنعتی هر سازه را براساس نوع کاربری و خدماتی که لازم است ارائه کند دسته بندی و طراحی کرده و سپس به مرحله ی اجرا می رساند .
 مهمترین دلیل استفاده از کانکس پیش ساخته صرفه جویی در زمان و هزینه های اجرای طرح است . و بدلیل آنکه عملیات ساختمانی با مصالح سنتی زمان بیشتری لازم دارد . و از طرف دیگر سازه های پیش ساخته قابلیت جابجایی داشته و ابعاد کوچکتر را بدون هیچ مشکلی می توان تنها با کمک یک جرثقیل از محلی به محل دیگر جابجا نمود .
با توجه به اینکه سازه های پیش ساخته رواج بسیاری در دنیا دارند و هر روز نیز بر تعداد آنها افزوده می شود و دولتهای جهان نیز از ساخت آنها درمقیاس بزرگ حمایت می کنند . شرکت های بزرگی مانند گروه صنعتی معین کانتین تلاش بسیاری در رابطه با ساخت و اجرای این مدل طرح ها را به نتیجه رسانده اند و با توجه به دارا بودن تیم طراحی و ساخت خود می تواند تمامی این پروژه ها را با بالاترین کیفیت و متدهای روز دنیا تحویل مشتریان عزیز دهد .
مصالح به کار برده شده در این سازه ها از نوع بسیار سبک بوده و از لحاظ ایمنی در برابر زلزله مقاومت بالایی دارد . این سازه ها را می توان در مقیاس ایمن ترین سازه های ساخت بشر در مقابل زلزله جای داد . و کشورهایی که بر روی گسل قرار دارند مانند ژاپن این سازه ها را مورد حمایت قرار می دهند .
در ساخت کانکس پیش ساخته می توان از توانایی ها و مواد اولیه ی داخل کشور بیشترین بهره را برد و در واقع بیشتر لوازم مصرفی در داخل کشور تولید می شود . و از این حیث معمولاً قیمت تمام شده ی این سازه ها نسبت به کشورهای دیگر و همجوار مناسب تر تولید می شود .
کانکس پیش ساخته به چند نوع تقسیم بندی می شوند . اما کانکس پیش ساخته مسکونی در کشور ایران در الویت است . این نوع از سازه های پیش ساخته برای کاربری سکونت گاهی که اکثراً ویلایی می باشد طراحی و اجرا می شود . و مناسب برای مناطقی است که امکان ساخت و ساز وجود ندارد و یا زمان عملیات ساختمانی مقرون به صرفه نیست . و در ساخت این سازه ها تمامی امکانات و ویژگی های یک واحد ساختمانی از جمله : اتاق خواب ، آشپزخانه ، حمام ، سرویس بهداشتی ، حال و پذیرایی ، نشیمن گاه ، نهار خوری و مخرن آب طراحی و اجرا می شود . و این سازه ها را می توان به صورت یک تکه در محل ساخت و یا بصورت چند تکه از محل تولید در شرکت صنعتی معین کانتین به محل حمل نمود و در آنجا نصب کرد .
 در ساخت کانکس ویلایی به جزئیاتی توجه کرد . مانند جنس بدنه که بهتر است از نوع ساندویچ پانل باشد و رویه ی نمای آن از بیرون از جنس سایدینگ فلزی و نمای داخل از جنس دیوارپوش های P V C روکش دار باشد . و بهتر است جنس درب از نوع ضد سرقت و پنجره ها نیز از نوع P V C  همراه با شیشه ی دو جداره نصب گردد . در سیم کشی و لوله کشی بایستی دقت زیادی نمود و از بهترین لوازم استفاده کرد . کف کانکس پیش ساخته را می توان از تخته های چند لایه و یا سرامیک ساخت و کف سرامیک برای کیفیت بالا لازم است در محل نصب اجرا شود .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد . شما عزیزان در صورت نیاز به ساخت خانه های پیش ساخته می توانید از طرح ها و ساخته های این شرکت صنعتی دیدن نمائید . و برای دریافت اطلاعات بیشتر بهتر است با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی همکاران ما بهره مند شوید .
Tags:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.