کانکس مسکونی گروه صنعتی معین کانتین

کانکس مسکونی

کانکس مسکونی

 

یکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس مسکونی است . این تیپ از کانکس ها در دو مدل ساخته می شوند ، یک نوع آن که دارای امکانات کم بوده و به عنوان کانکس سرایداری مورد استفاده قرار گرفته و نوع دوم که دارای امکانات بالایی هستند و به عنوان ویلای پیش ساخته و لوکس مورد استفاده قرار می گیرد . این مدل از سازه ها دارای اتاق بندی های متفاوت و ابعاد بزرگتری هستند و به عنوان خانه مسکونی و سکونت گاه ییلاقی در باغ ها و باغ شهرها مورد بهره برداری قرار می گیرند .
دلایل بسیار و متفاوتی برای استفاده از کانکس مسکونی وجود دارد . اما مهمترین دلایل آنرا می توان در ضد زلزله بودن ، هزینه ی پائین ساخت ، سرعت بالای ساخت و قابلیت جابجایی و عدم نیاز به جواز ساخت دانست که هر کدام را بصورت جداگانه توضیح خواهیم داد :
کانکس مسکونی بدلیل سبک بودن سازه ی آنها مخصوصاً از جانب سقف و بدلیل یکپارچه بودن اسکلت کاملاً درمقابل زلزله مقاوم بوده و توانایی بالایی در حرکت در جهت زلزله را دارند و تاکنون گزارشی از تخریب کانکس در اثر زلزله شاهد نبوده ایم . و این از نظر بسیاری از افراد مهمترین دلیل ساخت کانکس است . هزینه ی ساخت کانکس مسکونی نسبت به سازه های بنایی بسیار پائین است و از دلایل آن می توان به نداشتن هزینه ی نگهبانی ، نداشتن هزینه حمل مصالح ، ارزان بودن مصالح و مواد اولیه ، نداشتن هزینه ی صدور جواز ، فوندانسیون سبکتر و . . . اشاره کرد .
سرعت ساخت کانکس مسکونی نسبت به بناهای مسکونی بسیار بالاتر است . برای ساخت یک کانکس مسکونی کمتر از یک ماه وقت نیاز است که البته بسیاری از این زمان در محل نصب کانکس صرف نمی شود . بلکه بیشتر این زمان در کارخانه صرف ساخت شاسی و اسکلت اصلی به همراه دیگر تزئینات می شود و اگر کانکس بصورت دو تکه ساخته شود پس از حمل به محل نصب کانکس دو روزه تحویل داده خواهد شد .
بسیاری از کسانی که کانکس را سفارش می دهند مهمترین دلیل آنرا جابجایی کانکس مسکونی عنوان می کنند . زیرا گاهی اوقات شخص ملک دیگری را خریداری کرده و قصد دارد برای جابجایی کانکس خود را نیز به محل جدید جابجا نماید و به همین دلیل با یک هزینه ی اندک براحتی این کار برای شخص مقدور خواهد بود .
در سال های اخیر باغ ها و زمین های کشاورزی طبق قانون مجلس جزء فضای مورد نیاز برای تولیدات کشاورزی محسوب می شوند . و هر گونه ساخت و ساز در آنها ممنوع و یا توسط جهاد کشاورزی با شرایط ویژه صادر خواهد شد . ولی کانکس مسکونی به شرطی که سازه ی اصلی بر روی فوندانسیون جوش نشود و قابلیت جابجایی داشته باشد ایراد جدی نخواهد داشت . البته برای ساخت فوندانسیون نیز درختی قطع نشده باشد . بنابراین با کمک سازه های پیش ساخته می توان در باغ و یا زمین کشاورزی یک بنای قابل جابجایی برای گذراندن اوقات آخر هفته داشت .
و در آخر لازم است در صورتی که شخص به کانکس خود نیاز نداشته باشد می تواند آنرا بصورت کارکرده به فروش برشاند و حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد از هزینه های ساخت آنرا مجدداً بازگرداند . و این از محاسن دیگر کانکس مسکونی است .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران است . این شرکت صنعتی با توجه به تیم طراحی و ساخت خود می تواند تمام سازه های مسکونی و ویلایی شما عزیزان را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تولید کرده و به شما عزیزان تحویل دهد . و شما عزیزان قبل از هرگونه سفارش کانکس می توانید از گروه مشاوران معین کانتین مشاوره و راهنمایی گرفته و با خیال راحت سفارش خود را ارائه دهید .

۳ دیدگاه

  • admin says:

    پنجره های سازه های ارزان قیمت از نوع آلومینیومی همراه با شیشه های تک جداره می باشد .
    پنجره های سازه های گران قیمت از نوع پی وی سی همراه با شیشه های دو جداره است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.