کانکس خدمات شهری گروه صنعتی معین کانتین

کانکس خدمات شهری

کانکس خدمات شهری

یکی از تولیدات گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس خدمات شهری می باشد . کانکس خدمات شهری همان کیوسک خدمات شهری است که برای خدمات ارائه شده در سطح شهر نصب می شوند و شهروندان برای دریافت خدمات خاصی نظیر دفتر پست ، خدمات بانکی ، خدمات پزشکی ، راهنمای توریست ، ایستگاه دوچرخه و … از آن استفاده می کنند .

ساخت کانکس خدمات شهری

مهمترین دلیل سفارش این سازه ها ارائه خدمات شهری است . بنابراین اولین مسئله در انتخاب این سازه ها در این است که کانکس را برای ارائه چه خدماتی سفارش می دهید . و مطمئناً کانکس سیار پلیس با کانکس مطبوعاتی و یا کانکس توریستی متفاوت خواهد بود . و هر کدام از این کاربری ها دارای ویژه گی ها و امکانات خاص خود می باشد .
پس از مشخص شدن نوع کاربری باید فضای مورد نیاز در کانکس خدمات شهری را طراحی نمود و با توجه به فضای موجود و محدودیت هایی که داریم و با استفاده از حداقل فضا حداکثر بهره را ببریم . و باید در طراحی کانکس توجه داشت که بتوان همزمان سرویس های مختلفی را عرضه کرد .
مرحله بعد مربوط می شود به بازشوها و محل قرارگیری پنجره ها و این موضوع دارای اهمیت بسیاری است . بطور مثال کانکس فروشگاهی نیاز به یک بازشوی بزرگ و جداره های شیشه ای دارد تا مشتریان بتوانند مانند یک ویترین از بیرون محصولات به نمایش گذاشته شده را ببینند .
لازم به تذکر است در برخی از کانکس ها مانند کانکس پلیس برخلاف کانکس فروشگاهی نباید داخل کانکس از بیرون دیده شود تا مسائل امنیتی در آن رعایت شود و هر رهگذری از داخل سازه با خبر نشود .
اهمیت دیگری که در یک سازه خدمات شهری باید به آن توجه شود . بحث امنیت کانکس و کالاها و لوازم مربوط به خدمات ارائه شده می باشد و این لوازمات و کالاها معمولاً برای خدمت رسانی بسیار با ارزش می باشند . و گاهی اوقات مانند کانکس خدمات پزشکی و کانکس اورژانس از لوازمات حیاتی است و نباید کوچکترین آسیبی به آنها برسد . بنابراین کانکس خدمات شهری را باید با حفاظ های خاص از لحاظ سرقت ایمن ساخت .
در گذشته حفاظ آهنی پر کاربرد بود ولی با گذشت زمان این حفاظ ها جای خود را به حفاظ های آکاردئونی داد . ولی امروزه حفاظ های نمای استیل بسیار زیبا و شکیل می باشند . و این حفاظ ها را معمولاً از داخل کانکس و پشت شیشه نصب می کنند . و خود شیشه ها که از نوع سکوریتی هستند بسیار محکم و مقاوم می باشند .
گاهی اوقات برای محافظت بیشتر و بهتر از لوازم و تجهیزات داخل کانکس خدمات شهری می توان درب های ورود و حتی ویترین آن را به کرکره برقی به همراه ریموت کنترل مجهز نمود .
البته در برخی از فضاها بدلیل وجود نگهبان بصورت ۲۴ ساعته کانکس خدمات شهری را بدون حفاظ می سازند . این سازه ها معمولاً در فرودگاه ها و یا فضای دانشگاه ها و یا ادارات و سازمان ها نصب می شوند و کاربرد فراوانی در این مکان ها دارند .
برای حفظ و ارتقای امنیت کانکس خدمات شهری می توان این سازه ها را به دوربین مدار بسته مجهز کرد . و با کمک اینترنت بصورت ۲۴ ساعته فضای داخل یا بیرون آن را مورد بازبینی قرار دهیم .
امروزه کانکس های خدمات شهری را با رنگهای مختلف برای سازمان ها و ارگان ها می سازند تا بتوان از راه دور به کاربری آن پی برد . از این کانکس ها با رنگ آمیزی خاص می توان به کانکس پلیس و آتش نشانی اشاره کرد .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته یکی از بهترین و خوشفکرترین سازندگان سازه های فلزی و خانه های پیش ساخته در ایران است . تمامی تولیدات این شرکت با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه می شوند . و شما عزیزان در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره آنان برخودار شوید .
Tags:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.