فروش کانکس گروه صنعتی معین کانتین

فروش کانکس

فروش کانکس

یکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین فروش کانکس می باشد . فروش کانکس و سازه های پیش ساخته برای کاربری های مختلف از جمله کیوسک های خدمات شهری ، سازه های اسکان موقت ، کانکس مسکونی ، کانکس فروشگاهی ، کانکس صنعتی ، کانکس نظامی و . . .  بیشترین استفاده را دارد و تمامی این موارد در این شرکت صنعتی صورت می پذیرد و تمامی محصولات از تولیدات همین شرکت بوده و با کیفیت بالا و قیمت مناسب به خریداران عرضه می شود و در ذیل به چند نمونه از آنها اشاره محدودی می شود :

فروش کانکس  کارگری کارگاهی

کانکس کارگاهی برای استفاده در کارگاه های ساختمانی و عمرانی مورد استفاده قرار می گیرد . و بیشترین خریداران آنها پیمانکاران ساختمانی و کارفرمایان می باشند . و به همین دلیل این سازه ها به کانکس کارگاهی معروفند . بیشترین فروش کانکس مربوط به فروش کانکس کارگاهی می باشد و بیشترین تولیدات در این تیپ صورت می پذیرد . معمولاً این سازه ها را با کیفیت متوسط و بدون امکانات رفاهی تولید می کنند و می توان آنها را با کیفیت های متفاوت از هم تولید کرده و روانه بازار مصرف نمود . و در گروه صنعتی معین کانتین حداقل ۱۰۰ دستگاه آماده تحویل به مشتریان موجود است .

فروش کانکس فروشگاهی

معمولاً فروش کانکس فروشگاهی براساس سفارش مشتری صورت می پذیرد . این سازه ها برای استفاده در مناطق شهری و با هدف خدمت رسانی به شهروندان به فروش می رسد . بطور معمول کانکس فروشگاهی با طراحی اختصاصی و رنگ بندی مختلف عرضه می شود . و هر خریدار با توجه به نیاز و کاربری مورد نیاز طرح مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش آن را به این شرکت صنعتی محول می نماید .

فروش کانکس پانلی

فروش کانکس پانلی برای اقلیم بسیار سرد و یا بسیار گرم انجام می گیرد . زیرا در بدنه آنها عایق پلی اورتان تزریق شده و درون کانکس را مشابه یخچال نموده و از هر گونه تبادل حرارتی با محیط خارجی سازه جلوگیری به عمل می آورد . وعایق به کار رفته در این سازه ها با دانسیته ۴۰ است . و ضخامت پانل ها از ۴ سانتیمتر تا ۱۲ سانتیمتر متغئیر می باشد . ولی در بیشتر مواقع ضخامت پانل ها ۴ سانتیمتر انتخاب می شود .

فروش کانکس ویلایی

فروش کانکس ویلایی با سایر کانکس ها متفاوت بوده و در بسیاری از موارد نیازمند بازدید حضوری و برآورد هزینه ها می باشد . و ساخت آن نیازمند طراحی پلان و نمای سه بعدی سازه خواهد بود . وپس از فروش برای سازه های بزرگ باید در محل نصب ، نسبت به نصب کانکس توسط افراد مجرب و راه اندازی آن اقدام شود . لازم به ذکر است کانکس ویلایی دارای تنوع محصول و متریال مختلف می باشد . و برای ساخت آن نمی توان مانند یک سازه معمولی اقدام نمود .

فروش کانکس دست دوم

در بسیاری از مواقع برخی از افراد به دلایل مختلف اقدام به خرید کانکس دست دوم می نمایند . از اینرو این شرکت صنعتی کانکس های دست دوم را خریداری نموده . و پس از طی مراحل تعمیرات اقدام به فروش کانکس دست دوم در نمایشگاه این شرکت می نماید . و شما عزیزان برای این منظور می توانید از نمایشگاه این شرکت برای خرید کانکس دست دوم اقدام نمائید .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته یکی از تواناترین و قابل اعتماد ترین تولید کنندگان سازه های فلزی و خانه های پیش ساخته در کشور است . تمامی تولیدات این شرکت صنعتی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در خدمت هموطنان عزیز قرار دارد . و شما عزیزان با توجه به نیاز خود می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با گروه مشاوران معین کانتین کانتین ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره همکاران ما در این واحد بهره مند شوید .
Tags: