کیوسک خدمات شهری گروه صنعتی معین کانتین

کیوسک خدمات شهری

کیوسک خدمات شهری

گروه صنعتی معین کانتین پدیده ای در صنعت خانه های پیش ساخته و کیوسک های خدمات شهری در کشور

حدود پنجاه سال است که استفاده از خانه های پیش ساخته وارد عرصه اسکان کشور شده است. و به موازات آن کیوسک  خدمات شهری در همه جهان رو به گسترش است.
به گزارش گروه بازرگانی جهان نیوز از مزایای استفاه از خانه های پیش ساخته سرعت اجرای بالا و کاهش هزینه ها ، مقاومت در برابر زلزله و زیبایی ظاهری این سازه های پیش ساخته بخصوص خانه های پیش ساخته می باشد.
در کشور ایران استفاده از کیوسک  خدمات شهری مانند کیوسک های مطبوعاتی و کیوسک های خدمات شهری سابقه طولانی داشته و از دهه ۴۰ شمسی وارد مبلمان شهری تهران شدند ولی با گذشت زمان برخی ازین سازه ها همچنان با شکل و ظاهرقدیمی طراحی و تولید میشوند و نتوانسته اند خود را با فضای شهری مدرن امروزی همسان کرده و همچنان شکل و ظاهر ساده و قدیمی خودرا حفظ کرده اند و باتوجه به اینکه زیبایی نمای شهری و مبلمان شهری از مسائل مهم جذب گردشگران و بالا رفتن بهره وری سازه های پیش ساخته میباشد بنابراین توجه به طراحی و کیفیت این سازه ها بیش از پیش مهم شده است.
گروه صنعتی معین کانتین که یکی از شناخته شده ترین و قابل اعتماد ترین تولیدکنندگان سازه های پیش ساخته در کشور است توانسته است با تحقیقات گسترده در رابطه با سازه های پیش ساخته و کیوسک های خدمات شهری بررسی نمونه های داخلی و خارجی گام بلندی در جهت رشد این صنعت بردارد و در این شرکت صنعتی سازه های پیش ساخته با ظاهری متفاوت و جدید که کارایی بالاتری نسبت به سازه های قبلی خود طراحی و تولید کرده و برای هرنوع کاربری طراحی اختصاصی انجام می دهد.
از بزرگترین فعالیت های گروه صنعتی معین کانتین می توان به طراحی و تولید انواع کانکس ، کیوسک های خدمات شهری ، ویلای پیش ساخته ، کیوسک های دستگاه عابر بانک ، کانکس فروشگاهی و دیگر سازه های پیش ساخته اشاره کرد.
توجه به زیبایی و دوام سازه همراه با بروزرسانی و کارآمدی و همگام بودن سازه پیش ساخته با نوع خدمات یکه ارائه میکند از محاسن و ویژگی های محصولات گروه صنعتی معین کانتین بحساب می آید .
تمام تلاش و امید این شرکت صنعتی برای پیشرفت در صنعت سازه های پیش ساخته کشور بخصوص خانه های پیش ساخته می باشد و این شرکت توانایی رقابت با محصولات خارجی را دشته و در برنامه ی خود صادرات را برنامه ریزی نموده است.
شما عزیزان در صورت تمایل میتوانید از پایگاه اینترنتی این شرکت صنعتی دیدن فرمایید.
Tags:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.