کانکس اداری گروه صنعتی معین کانتین

کانکس اداری

کانکس اداری

گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده انواع کانکس کانتینر و خانه های پیش ساخته می باشد . یکی از خدمات انجام شده در این گروه صنعتی طراحی و ساخت انواع کانکس اداری است . کانکس اداری در حقیقت نوعی کانکس هستند که به منظور استفاده اداری تولید و عرضه می شوند . این گروه از کانکس ها جز کانکس های سفارشی بوده و مشتری برای کار مورد نظر خود کانکس های اداری را سفارش می دهد .
در ساخت این تیپ از کانکس ها باید ملاحظات خاص را در نظر گرفت ، کانکس اداری نیز مانند بسیاری از کانکس ها هم بصورت دائم و هم موقت مورد استفاده قرار می گیرد . کسانی که در کانکس های اداری کار می کنند باید آرامش و آسایشی را که در ساختمان های اداری دارند را تجربه کنند .
کانکس اداری دارای انواع مختلفی است . که کانکس اداری سالنی ، کانکس دو اتاقه ، کانکس سه اتاقه و چند اتاقه ، سالن اداری به همراه سرویس بهداشتی و آبدارخانه ، سالن اداری دو اتاقه به همراه سرویس بهداشتی و آبدارخانه از آن دسته هستند .
مزیت کانکس های اداری در این است که شما هر کجا که باشید می توانید یک مکان اداری برای خود دایر بنمائید در کانکس های اداری شما می توانید میزهای اداری و مبلمان اداری و فایل های اداری را در کانکس قرار دهید

کانکس اداری سالنی

این کانکس ها در طول ۶ متری ، ۸ متری و ۱۲ متری با عرض ۲/۴ و یا ۳ متر تولید می شوند . و البته ۱۲ متری آن به خاطر راحتی پرسنل استفاده کننده از آن سفارش بیشتری دارد . کانکس های اداری سالنی همان طور که از اسمش پیداست شامل یک محیط اداری سالنی بدون امکانات رفاهی همچون آبدارخانه و سرویس بهداشتی می باشد . در این کانکس ها امکان یک چیدمان کاملا اداری با تعداد زیادی میز و صندلی مهیا می باشد . و بهترین اندازه برای کانکس اداری سالنی ۳ *۱۲ می باشد . در سازه های با طول ۱۲ متر می توان بیشترین بهره وری را داشت .
 در بعضی از شرکتها و ادارات که فضای بیشتری برای امورات اداری نیاز دارند . این نوع از کانکس ها را دوقلو و یا چند قلو می سازند به محل مورد نظر برده و در آنجا مونتاژ می نمایند . هر کدام از این کانکس ها را می توان با تریلی به محل مورد نظر برده و در آنجا تخلیه کرد و پس از چسباندن این کانکس ها به هم هر کانکس فضای ۳۶ متر (۳*۱۲) را به مشتری می دهد و سپس کف آنها را می توان در محل سرامیک کرده و به عنوان یک اداره یا دفتر بزرگ اداری از آن استفاده کرد . و از دیدگاه مدیریتی با این کار می توان بر تمام کارمندان داخل این سالن تسلط کامل داشت و بهره وری را همزمان بالا برد

کانکس اداری دو اتاقه

این نوع کانکس های اداری دارای دو اتاق بزرگ بوده و در حقیقت دو واحد مجزای اداری در کنار هم هستند این نوع از کانکس ها با یک درب مشترک به بیرون راه پیدا می کنند که در بین هر دو اتاق فضای خالی می باشد . که می توان از آن به عنوان اتاق منشی یا انتظار استفاده نمود و در ضمن هر کدام از این کانکس ها دارای برق ، کولر ، تلفن و دریچه بخاری مجزا می باشند .

کانکس های اداری چند اتاقه

این کانکس ها معمولا بزرگ هستند و ابعاد این کانکس ها ۶ * ۱۲ متر یا بزرگتر هستند . این کانکس ها معمولاً دارای یک درب ورودی مشترک هستند و ‌این درب به داخل یک راهرو باز می شود و در سمت راست و چپ تعدادی درب اتاق می توان مشاهده کرد .
کانکس اداری دو اتاقه با آبدارخانه و سرویس بهداشتی
در این کانکس ها که شرایط همان کانکس های دو‌ اتاقه را دارند . فقط تفاوت آنجاست که این نوع از کانکس ها به همراه سرویس بهداشتی و آبدارخانه اجرا شده و به دست مشتری می رسد و تمام امکانات یک اداره را دارا می باشد .

کانکس اداری سالنی به همراه سرویس بهداشتی و آبدارخانه

این کانکس ها یک سالن بزرگ اداری بوده که می توان در آن میز های اداری و صندلی چید و در قسمتی از آن که معمولاً در انتهای سالن است سرویس بهداشتی دایر نمود و در گوشه ای دیگر یک آشپزخانه طراحی و اجرا نمود .

کانکس اداری به عنوان کمپ اداری

بسیاری از سازمان ها و ادارات برای استقرار پرسنل خود اقدام به ایجاد کمپ اداری می نمایند که این کمپ ها به صورت یک طبقه و یا دو طبقه به صورت سالنها و یا دفاتر ایجاد شده اند . این سالنهای اداری دارای امکانات یک ساختمان اداری می باشند . از جمله اتاق پرسنل ، اتاق جلسات ، اتاق پذیرایی از مهمانان ، نمازخانه و همچنین غذا خوری و سرویس بهداشتی و آبدارخانه می باشد .
گروه صنعتی معین کانتین این افتخار را دارد که شما عزیزان را در طراحی و اجرا کانکس های اداری یاری برساند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.