دکه های روزنامه فروشی گروه صنعتی معین کانتین

دکه های روزنامه فروشی

دکه های روزنامه فروشی

گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته می باشد . دکه روزنامه فروشی را نیز با نام کیوسک مطبوعاتی می شناسند . یکی از خدماتی که در این گروه صنعتی طراحی و اجرا می شود ساخت و اجرای انواع دکه های روزنامه فروشی می باشد . دکه های روزنامه فروشی معمولاً توسط شهرداری ها برای سطح شهرها سفارش داده می شوند .
دکه های روزنامه فروشی در تعداد بالا ساخته می شوند و همگی متحدالشکل بوده و اندازه آنها با هم برابر هستند . مگر برای نقاطی که کمبود جا دارند و یا محدودیتی برای جا ندارند دکه های روزنامه فروشی باید طراحی ویژه و خاصی داشته باشند . تا انتظارات مورد توجه را جامع عمل بپوشانند و معمولاً دکه های روزنامه فروشی را در اندازه های ۲/۴ * ۳ متر و یا  ۲/۴* ۴ متر سفارش داده می شوند .
اگر مشتری ابعاد بزرگتر یا کوچکتر را بخواهد برای مشتری طراحی شده و اجرا می شود دکه های روزنامه فروشی در حقیقت همان کانکس های روزنامه فروشی می باشد . و عمده فعالیت این دکه ها کار فرهنگی می باشد در طول روز افراد زیادی به دکه های روزنامه فروشی مراجعه می کنند . پس باید از نظر شکل ظاهری طوری طراحی شوند که مشتری بیشتری را جذب بنمایند و باید به گونه ای طراحی شود که کتابها ، مجلات و روزنامه ها دارای دید کاملی باشند و به دلیل وجود تیتر های روزنامه ها و مجلات مخاطبان با دیدن اینگونه تیتر ها رغبت بیشتری برای خرید از خود نشان بدهند .
در دکه های روزنامه فروشی پیشخوان دارای جایگاه ویژه ای می باشد . برای طراحی پیشخوان باید خیلی از موارد را بررسی کرد و طراحی پیشخوان مهمترین قسمت طراحی دکه های روزنامه فروشی می باشد . بالای پیشخوان نیز حتماً باید شیشه ای باشد و برای قسمت شیشه ای بالای پیشخوان دو دریچه طراحی کرد که پس از باز شدن دریچه ها خود طاقچه بشود و روزنامه ها و مجلات و دیگر نشریات روی آن بصورت ویترین قرار داده شود .
مهمترین قسمت بعد از پیشخوان طراحی نمای بالایی این سازه ها است . این قسمت را باید طوری طراحی نمود تا بتوان بر روی آن تبلیغات کرد امروزه تبلیغات یکی از منابع مهم در آمدی می باشد . و چه جایی بهتر از نمای بالایی دکه های روزنامه فروشی که از هر چهار طرف قابل رویت است .
برای دکه های روزنامه فروشی می توان سقفهای مختلفی طراحی نمود . دو طرف شیب مانند کانکس ، چهار طرف شیب ، قوس دار و یا هلالی نما های دکه های روزنامه فروشی هستند . این سازه ها می توانند دارای نمای ورق گالوانیزه با پوشش رنگ کوره ای الکترواستاتیکی و یا ورق سایدینگ باشند . و یا از طرح های جدیدتری مثل کامپوزیت و یا طرح سنگ ویا دکوراتیو استفاده نمود . اما باید توجه داشت که طراحی به گونه ای باشد که علاوه بر زیبایی از لحاظ مبلمان شهری دارای اشکال نباشد .
دکه روزنامه فروشی باید از شاسی محکمی برخوردار باشند و می توان شاسی آنها را بصورت اسکی یا دور کلاف درست کرد اما معمولاً شاسی این سازه ها را دور کلاف می سازند . تا محلی برای تجمع زباله و یا حیوانات موذی نشود .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد این گروه صنعتی این افتخار را دارد که شما عزیزان را در طراحی و ساخت انواع کانکس های دلخواهتان کمک و یاری برساند .

Comments are closed here.