کانکس های نگهبانی گروه صنعتی معین کانتین

اتاقک نگهبانی

اتاقک نگهبانی

گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده انواع کانکس و کانتینر و خانه های پیش ساخته و اتاق های پیش ساخته می باشد . یکی از خدمات انجام شده در این گروه صنعتی ساخت اتاقک نگهبانی می باشد . اتاقک نگهبانی اصطلاحی است که به طور متداول بین مردم رایج است و نام دیگر آن را کیوسک نگهبانی و یا کانکس نگهبانی می خوانند . طراحی اتاقک  نگهبانی کمی متفاوت تر از کانکس می باشد . و باید در طراحی آن بعضی از نیاز ها را رعایت کرد اتاقک نگهبانی باید دارای دید ۳۶۰ درجه باشند تا چیزی از دید نگهبان مخفی نباشد . بنابراین در هر چهار طرف پنجره هایی نصب می شود تا نگهبان ضمن تسلط بر اطراف به وظیفه خود عمل کند .
با توجه به رشد جوامع کارگری و خارج شدن زندگی بشر از روش سنتی کارخانجات و شرکت های تولید کننده نقش مهمی در این عرصه دارند . این شرکت ها برای حراست از اموال خود نیازمند داشتن افرادی به عنوان نگهبان می باشند .
البته داشتن نگهبان فقط به شرکت ها و کارخانجات بیرون از شهر و یا داخل شهر محدود نمی شود امروزه حتی ساختمان های بزرگ ، ویلاها ، ادارات ، سازمان ها ، پارک ها ، معابر ، پارکینگ ها و . . . همگی دارای افرادی هستند . که از اموال شان محافظت و حراست کنند و نگهبانی تبدیل به شغلی برای این افراد شده است . بعضی از شرکت ها در هر ۲۴ ساعت سه شیفت نگهبان دارند . برخی دیگر نیز فقط برای ساعاتی از شبانه روز به نگهبان نیاز دارند یعنی یا فقط در طول شب یا در طول روز به نگهبان نیازمند هستند . از این رو برای اسکان نگهبان یا نگهبانان به فضایی نیازمند هستند این فضاها را می توان اتاقک نگهبانی ، کانکس نگهبانی ، و یا کیوسک نگهبانی نامید .
اتاقک های نگهبانی را باید طوری طراحی کرد نگهبان داخل آن دارای آسایش و آرامش باشد . تا بتواند به کار خود درست عمل کند و باید در ۲۴ ساعت شبانه روز سیستم سرمایش یا گرمایش آن کار کند تا مشکلی برای نگهبان ایجاد نکند چون بعضی از افراد با زیاد گرم شدن هوا احساس سستی نموده ‌ این حالت باعث می شود با اینکه فرد دچار خستگی نیست حالت خواب آلودگی به آن چیره شود . و یا اگر هوا بیش از حد سرد شود فرد دچار بیماری هایی مثل سرماخوردگی می شود . و در کار او خلل ایجاد می شود .
در طراحی این سازه ها به دلیل اینکه هر چهار طرف اتاقک نگهبانی دارای پنجره می باشد باید این پنجره ها را به همراه درب ورودی را به یک حفاظ محکم مجهز کرد . تا در طول شبانه روز کسی نتواند نگهبان را غافلگیر کرده و برای اموال و دارایی های شرکت و یا اداره مشکلی ایجاد کند . و در ضمن حفاظ هم طوری طراحی شود که در کار حراست و نگهبانی خللی ایجاد نکند و با توجه به این نوشته ها می توان نتیجه گرفت که باید در طراحی اتاقک های نگهبانی دقت بیشتری کرد تا مشکلی برای نگهبان بوجود نیاید .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد . این گروه صنعتی این افتخار را دارد که شما عزیزان را در طراحی و ساخت انواع اتاقک های نگهبانی یاری برساند .