کیوسک مطبوعاتی گروه صنعتی معین کانتین

کیوسک مطبوعاتی

کیوسک مطبوعاتی

گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته می باشد . یکی از خدمات انجام شده در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کیوسک مطبوعاتی است . باید توجه داشت که کیوسک مطبوعاتی جز مبلمان شهری هستند این کیوسک ها محصولات فرهنگی وهنری به عموم مردم عرضه کرده و در این راه نقش مهمی را ایفا می کنند .
کیوسک مطبوعاتی با نام های کیوسک روزنامه فروشی ، دکه روزنامه فروشی ، کانکس روزنامه فروشی در سطح شهر معروفند .
این کیوسک ها معمولاً در معابر عمومی قرار می گیرند و در سطح معابر عمومی در دسترس عموم شهروندان قرار دارند .
این کیوسک ها که دارای مالکیت شخصی هستند . و مجوز آنها از سازمان های مختلف به شخص مالک داده می شود .
به دلیل آنکه این کیوسک ها را در مکان ها و معابر عمومی قرار می دهند ابعاد این کیوسک ها کوچک در نظر می گیرند .
ابعاد این سازه ها اغلب ۲/۵ تا ۳متر در حداکثر ۴ متر می باشد . البته باید توجه داشت در این چند سال اخیر کیوسک های مطبوعاتی شغل دیگری در کنار خود ایجاد کرده اند . و روزنامه فروشی و کار مطبوعاتی شغل دوم محسوب می شود و بیشتر کار آنها فروش تنقلات و فروش انواع نوشیدنی و دخانیات می باشد .
بنابراین فضای داخل این سازه ها برای آنها کوچک بوده و می توان فضای داخل آنها را با کمک طبقه بندی بهینه سازی نمود . و با اینکار می توان مشکل کمبود جا برای فروشنده را از بین برد .
از دیگر مشکلات موجود در این کیوسک ها این است که شخص یا اشخاص بهره بردار حداقل ۱۶ ساعت از شبانه روز و یا ۲۴ ساعت در آن به فعالیت می پردازند . و این کیوسک ها فاقد سرویس بهداشتی بوده و شخص بهره بردار را دچار مشکل می کند .
و مشکل دیگر این عزیزان این است که فضای کیوسک ها را طوری طراحی کرده اند که نمی توان محصولات عرضه شده را از داخل کیوسک به بیرون به نمایش گذاشت . بنابراین این محصولات مطبوعاتی در پیاده رو قرار داده می شود که هم باعث سد معبر شده و هم در روزهای برفی و بارانی باید روی آنها را با یک پلاستیک پوشاند .
و مشکل دیگر نبود یک فضا برای استراحت فروشنده در داخل کیوسک مطبوعاتی می باشد . تا بتوان در داخل آن بدون دغدغه به استراحت پرداخت بنابراین باید این مشکلات را برطرف کرده و عیوب آن را در طراحی کیوسک های جدید برطرف نمود .
گروه صنعتی معین کانتین موفق به حل این مشکلات برای این عزیزان با ارایه طرح های جدید شده است .
یکی از مشکلات کیوسک های قدیمی این است که این کیوسک ها از جنس فایبر گلاس تولید شده و در دسترس مشتریان قرار گرفته اند این کیوسک ها فاقد عایق حرارتی گرما و یا سرما می باشند .
 مشکل بزرگ آنها این است که در صورت آتش سوزی به سرعت سوخته و به خاکستر تبدیل می شوند و هیچگونه لوازمی برای خاموش کردن آتش در آن تعبیه نشده است . ولی اگر این کیوسک ها را با لوازم فلزی ساخته باشند این مشکلات به حداقل خواهد رسید و استقامت کیوسک چند برابر خواهد شد .
البته تمامی این مشکلات در نمونه های جدیدی که در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و تولید شده است برطرف شده است .
در نمونه های جدید پیشخوان های بزرگی طراحی و اجرا شده است .  تا بتوان با کمک آنها مشکل قرار دادن روزنامه ها و مطبوعات را حل کرد . با کمک این پیشخوانها می توان جراید را بر روی این پیشخوان ها قرار داد  و فضای داخلی کیوسک ها را وسیع کرد . با این کار می توان از سد معبر جلوگیری نمود
در صورت نیاز می توان یک انبار در داخل کانکس ایجاد کرد . با اینکار براحتی داخل کیوسک مطبوعاتی سر و سامان پیدا کرده و فضا برای قرار دادن وسایل دیگر مانند یک یخچال کوچک برای خنک کردن نوشیدنی ها باز می شود .
لازم به تذکر است با توجه با علم طراحی براحتی می توان تمامی طرح ها و نظرات مشتری را در این سازه ها اجرا کرد . ولی دو موضوع محدودیت ابعاد و متحدالشکل بودن این سازه ها گاهی اوقات مانع از اجرای تمامی نیاز های مالک کیوسک های مطبوعاتی خواهد شد .
گروه صنعتی معین کانتین طراح وسازنده انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد کیوسک های مطبوعاتی این گروه صنعتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب ساخته شده و شما عزیزان می توانید بدون هیچگونه مشکلی از آنها استفاده کنید . در صورتی که نیاز به طراحی و ساخت این سازه ها داشته باشید می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی همکاران ما بهره مند شوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.