کانکس گل فروشی گروه صنعتی معین کانتین

کانکس گل فروشی

کانکس گل فروشی

گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته می باشد . یکی از خدماتی که در این گروه صنعتی طراحی و ساخته می شود ساخت انواع کانکس های گل فروشی است در دنیای امروز هر انسانی با توجه به زندگی ماشینی خود هنوز گل را از زندگی خود خارج نکرده و در هر خانه ای که زندگی می کند یک گلدان در آن نگهداری می کند و این نشان دهنده آن است که انسان زیباییها را دوست دارد ما برای هدیه دادن به هم از گل استفاده می کنیم . و حتی گل فروشی و گل آرایی را جز مشاغل می دانیم باید توجه داشت گل فروشی یکی از مشاغل پر در آمد است .
به دلیل پیشرفت انسان در همه علوم امروزه پرورش گل از این پیشرفت عقب نمانده و در هر فصلی شما هر گلی بخواهید در گل فروشی ها خواهید یافت . و گل فروشی در هر نقطه ای از جهان یک شغل محسوب می شود و باعث اشتغال زایی و در آمد شده است . و اینگونه می توان گفت گل برای بعضی افراد از جنبه تزئینی خارج شده به یک تجارت پر سود تبدیل شده است و دیگر گل را مانند سابق در یک فصل خاص نمی توان یافت .
امروزه بعضی از گل ها را می توان از ایران به کشور های دیگر صادر کرد . از آن جمله کشور های حوضه خلیج فارس و شمال آفریقا را می توان نام برد اما بزرگترین مشتری گل ایران هلند می باشد که گل های ایرانی را با برندهای کشورش به کشورهای جنوب شرق آسیا به ویژه ژاپن صادر می کند . و در ضمن از بعضی از کشور ها نیز به ایران گل وارد شده و به فروش می رسد .
امروزه گل به یک فرهنگ دوست داشتن تبدیل شده و این فرهنگ حتی به رنگ گل ها نیز سرایت کرده است . و باعث شده در جوامع پیشرفته گل را بر سر میز صبحانه به یک رنگ ببینید و بر سر میز نهار به رنگ دیگر و بر سر میز شام رنگ متفاوتی داشته باشد . دیگر گل را یک صنعت می نامند که در آن پول زیادی جا به جا می شود در تولد ، در عروسیها ، در جشنها و در عزا گل را می توان دید همان گونه که در طبیعت دیده می شود .
امروزه کانکس های گل فروشی در تمام مناطق شهر های بزرگ بسیار زیاد دیده می شوند و بیشتر اینها در جلوی بیمارستان هایی که بیماران در آن بستری هستند قرار داده می شوند . تا کسانی که برای عیادت این عزیزان به بیمارستان مراجعه می کنند برای بیماران گل تهیه کنند .
در سر چهار راههای شهرهای بزرگ گل فروشی های زیادی قرار دارند و گل فروشی ها در سطح شهر ها به ویژه شهر های بزرگ در حال گسترش می باشند . و حتی کانکس های گل فروشی را می توان در فرودگاه ها و یا ایستگاه های قطار دید و کانکس های گل فروشی حتی در ایستگاه های مترو نیز برقرار می باشند .
کانکس های گل فروشی را نمی توان مانند کانکس های معمولی و کانکس کارگری طراحی و اجرا نمود . برای جذب مشتری لازم است این کانکس ها شکیل و زیبا طراحی و اجرا شوند .
کانکس های گل فروشی از جنس فایبرگلاس بوده و دارای ورق گالوانیزه با عایق بندی پلاستوفوم و دیوار پوش PVC می باشند باید توجه داشت دیوار پوش های این کانکس ها از MDF ساخته نشود . زیرا به دلیل رطوبت بالا سریعا تغییر شکل داده و از شکل اولیه خود خارج می شوند . و پس از مدتی دچار شکستگی در شکل ظاهری شده و فقط دیوار پوش های PVC مناسب می باشند .
کف کانکس های گل فروشی را به گونه ای باید ساخت که در هنگام شستشو و رطوبت بالا دچار پوسیدگی نشوند . بنابراین بهترین و شکیل ترین کف می تواند ورق آلومینیوم آجدار ۲ میل باشد . و در این صورت کانکس گل فروشی دچار پوسیدگی نخواهد شد و استفاده کننده را دچار مشکل نخواهد کرد و سالیان سال از آن می توان استفاده نمود .
و باید توجه داشت گیاهان داخل کانکس دارای رطوبت مورد نیاز خود بوده و دمای آنها باید کنترل شده باشد یعنی نه زیاد گرم باشد که گل زود پلاسیده شود و نه زیاد سرد باشد که گل ها پژمرده شوند .
کانکس گل فروشی را می توان بصورت سیار نیز ساخت تا در صورت نیاز بتوان آنها را با یک یدک کش به جای دیگری منتقل کرد .
این سازه ها را می توان چند تکه نیز ساخت و برای اینکه در زمان حمل سبک بوده و مشکلی ایجاد نکنند کف و دیواره های آنها را خالی می گذارند و پس از حمل به محل مورد نظر کف آنها را سرامیک کرده تا از لحاظ پوسیدگی در امان بمانند و از لحاظ زلزله و باد های شدید نیز مشکلی نداشته باشند .
این سازه ها به دلیل آنکه ارزان تر از سازه های ساختمانی هستند و قابلیت جا به جایی از نقطه ای به نقطه دیگر را دارند مورد توجه بوده و طرفدارانی زیادی دارند . یکی دیگر از محاسن ساخت کانکس های گل فروشی در این است که دور ریز مصالح بسیار کمی داشته و سریع اجرا می شود و هر وقت که لازم باشد می توان آنها را تغییر شکل ظاهری داد .
کانکس گل فروشی به دلیل اینکه در جاهای پر سر و صدا قرار دارند می توان آنها را نسبت به سر و صدای اطراف عایق نمود . تا کمترین صدایی به داخل کانکس وارد نشود و فروشنده دچار سرسام نشود .
یکی از امکانات رفاهی که در کانکس های گل فروشی می توان قرار داد نصب سرویس های بهداشتی است .
  لازم است کانکس گل فروشی را لوله کشی آب نمود تا کارگری که در حال رسیدگی به گل ها می باشد راحت تر به آب دسترسی داشته باشد و حتی می توان یک تانکر آب بروی سقف کانکس نصب نمود تا در زمان نبود آب بتوان از آب داخل تانکر استفاده نمود .
کانکس های گل فروشی را باید به کولر مجهز کرد اما بهتر است که کولر های گازی نصب شود چون امکان دارد در فصل گرما داخل کانکس دم کرده و هوا شرجی را بوجود آورد .
کانکس های گل فروشی را می توان چهار طرف شیشه کار کرد تا افراد خارج از کانکس از زیبایی داخل بهره مند شوند . و رقبت بیشتری برای خرید پیدا کنند در کانکس های گل فروشی می توان امکانات زیادی بوجود آورد .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته می تواند شما عزیزان را در این راه کمک کرده و کانکس شما عزیزان را بسازد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.