کانکس فست فود

کانکس فست فود

کانکس فست فود

یکی از محصولات تولید شده در گروه صنعتی معین کانتین طراحی و ساخت کانکس فست فود است . کانکس فست فود از خانواده کانکس رستوران می باشد . این سازه ها با کانکس آشپزخانه متفاوت هستند . کانکس های فست فود را شکیل تر و زیباتر از کانکس آشپزخانه می سازند .
در واقع کانکس فست فود توسعه یافته ی کانکس بوفه است . این کانکس ها قابلیت ارایه ی غذای گرم را داشته و باید با بهترین کیفیت این کار را انجام دهد .
امروزه با توجه به رشد جوامع شهری و زندگی ماشینی دیگر کمتر کسی را می توان یافت که در هفته یکبار از غذا های آماده استفاده نکند . و در آینده مصرف اینگونه غذاها بیشتر هم خواهد شد بنابراین دیگر فروشگاههای عرضه فست فود جوابگوی این همه مشتری نیستند . و لازم است از راههای مختلف بتوان به این همه مشتری پاسخ مثبت داد .
امروزه شرکتهای بزرگی در سطح شهرهای بزرگ به ارایه خدمات فست فودی می پردازند که بعضی از آنها در داخل کانکس های فست فود خدمات ارایه می دهند .
کانکس فست فود دارای طرح های مختلف و طراحی های متفاوتی هستند . و ابعاد آنها با نظر مشتری مشخص می شود .
کانکس فست فود دارای رنگ های متفاوتی هستند . اما رنگ های گرم مورد توجه مشتریان این فروشگاه ها بیشتر قرار می گیرند . غذاهایی که در این فروشگاه ها به مشتریان عرضه می شود غذا های سرد و گرم هستند . غذا های گرم شامل سوسیس ، همبرگر ، هات داگ، پیتزا ، ماکارونی و انواع ساندویچ های گرم است . و غذا های سرد شامل کالباس ، ژامبون و انواع سالاد می باشد .
در کانکس فست فود غذا را در کانکس آماده کرده و برای سرو به بیرون کانکس می دهند . و اگر فضای داخل کانکس به اندازه کافی وجود داشته باشد . در داخل کانکس ، میز و صندلی چیده و غذا را در داخل کانکس سرو خواهند کرد و یا اگر فضایی در بیرون کانکس وجود داشته باشد در آن فضا میز و صندلی می چینند .
در داخل کانکس فست فود باید سیستم برق کشی مهیا باشد . سیم کشی استفاده شده در این سازه ها بصورت روکار و توسط داکت انجام می پذیرد .
نورپردازی در کانکس فست فود بسیار اهمیت دارد . این نورپردازی باید هم در داخل کانکس اجرا شود و هم در خارج از کانکس به بهترین نحو ممکن طراحی شود . بیشترین کاربرد نورپردازی معمولاً در هنگام شب صورت می پذیرد . این نورپردازی می تواند مشتریان را به محل سازه هدایت نماید .
و با کمک لوله کشی آب بصورت سرد و گرم و لوله کشی گاز می توان آسایش و آرامش برای صاحب و کارکنان داخل کاکس فست فود را مهیا نمود .
لازم است در داخل کانکس سرویس بهداشتی برای کارگران مهیا شود و در صورت بزرگ بودن فضا کانکس سرویس بهداشتی برای مشتریان نیزلحاظ شود . و از لحاظ بهداشتی بهتر است درب سرویس بهداشتی به خارج از کانکس باز شده و ورودی به داخل سرویس بهداشتی از داخل کانکس نباشد .
از لحاظ بهداشتی لازم است بتوان داخل کانکس را مورد شستشو قرار داد  زیرا در غیر این صورت اداره بهداشت مجوز آن را لغو خواهد کرد . برای اینکار باید کف کانکس فست فود توسط سرامیک فرش شده باشد . اینکار می تواند به استقامت کانکس از کف و ایستایی آن کمک زیادی نماید .
می توان برای فست فودهایی که برای مشتریان بصورت بیرون بر مهیا می شود بهتر است یک پیش خوان نصب نمود .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته توانایی تولید انواع سازه های رستوارانی و فست فودی را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت دارد .  این گروه صنعتی این تجربه را دارد که شما عزیزان را در این زمینه راهنمایی کرده و کانکس های مورد نیاز شما را طراحی و اجرا بنماید . شما عزیزان در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات در زمینه خرید انواع کانکس می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی همکاران ما بهره مند شوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.