کانکس فروشگاهی گروه صنعتی معین کانتین

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی از تولیدات گروه صنعتی معین کانتین است . کانکس فروشگاهی در واقع همان کانکس مغازه ای است . کانکس های فروشگاهی را با امکانات مختلفی می توان ساخت . از لحاظ ساخت کانکس فروشگاهی هیچ محدودیتی وجود ندارد و در مسئله ی هزینه و فضای سفارش دهنده می تواند ایجاد محدودیت نماید .
امروزه کانکس های فروشگاهی با تنوع زیادی ساخته می شوند  و آنها را طوری می سازند که بتوان از شهری به شهر دیگر جا به جا کرد .
در صورت نیاز می توان کانکس فروشکاهی با ابعاد بزرگتر را دمونتاژ نمود و در جای دیگری مونتاژ کرد .
همانطور که در بالا نیز اشاره شد  امروزه کانکس های فروشگاهی در اندازه مختلفی ساخته می شوند . اندازه های کوچک آن مانند باجه های بلیط فروشی های الکترونیکی شهر تهران که دارای نمای کامپوزیت بوده و یا ابعاد خیلی بزرگ مانند هایپر مارکت ها که فضای زیادی را برای جا دادن اجناس نیاز دارند .
و در این چند سال اخیر برخی کانکس آشپز خانه را طوری طراحی نموده اند که با کانکس فروشگاهی هیچ تفاوتی نداشته و  این سازه ها در تهران راه اندازی شده اند که در این سازه ها اقدام به طبخ و عرضه ی غذای آماده می کنند .
امروزه با ورود تکنولوژی های نوین به صنفهای مختلف این سازه ها نیز دچار تحولی بزرگ شده اند . از این تحولات می توان به ورود دوربین های مدار بسته اشاره کرد . با ورود این تکنولوژی و نصب آن سرقت از کانکس ها بشدت کاهش یافته است و دیگر صاحبان این سازه ها از این بابت دچار نگرانی نیستند . و با این کار می توانند اموال و وسایل خود را از سرقت های احتمالی حفظ نمایند .
این روزها اصناف مختلفی برای کسب و کار خود به خرید و سفارش کانکس روی آورده اند . و این سازه ها را با ابعاد و کاربری های مختلف سفارش می دهند . و حتی نانوایی ها که نیازمند یک فضای بزرگ و حتی یک انبار مناسب هستند ، استقبال خوبی از خرید این کانکس ها نشان داده اند . این سازه ها را  می توان بصورت سیار نیز  طراحی و تولید کرد و خدمات رسانی آنها را به حداکثر رساند . گاهی اوقات لازم است این سازه ها را یک تکه و چن تکه تولید نمود و آن ها را براحتی از محلی به محل دیگر و با صرف کمترین هزینه انتقال داد .
بیشترین کانکس فروشگاهی امروزه به سوپر مارکت ها اختصاص دارد . کانکس سوپر مارکت می توان در همه جا دید . از داخل شهر ها گرفته تا در داخل روستا ها و یا در کنار جاده ها و یا در داخل پارک ها و فضای سبز و یا جاهای توریستی و سیاحتی و…
در واقع اولین سازه های فروشگاهی را همین کانکس های سوپر مارکت بنا نهادند . و بیشترین رشد و نما سازی نیز به همین سازه ها اختصاص دارد . کانکس سوپر مارکت پرچم دار کانکس های فروشگاهی است . زیرا این مسئله مختص به کشور ایران نیست بلکه در تمام دنیا بخ همین شکل از کانکس های فروشگاهی بهره برده می شود .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد این گروه صنعتی این افتخار را دارد که در تهران و شهرستان ها تعداد زیادی کانکس فروشگاهی عرضه کرده و مشتریان عزیز از کیفیت آن ها راضی هستند . و این کانکس ها با توجه به کیفیت و رضایت مشتریان باعث شناسایی گروه صنعتی معین کانتین به عنوان یک برند قابل اعتماد بوده است . شما عزیزان در صورت نیاز به هر گونه سوال در رابطه با خرید و سفارش کانکس می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی همکاران ما بهره مند شوید .

۳ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.