کانکس سرایداری گروه صنعتی معین کانتین

کانکس سرایداری

کانکس سرایداری

کانکس سرایداری از تولیدات گروه صنعتی معین کانتین برای کسانی است ، که نیاز محلی برای اسکان سرایدار مجموعه خود دارند می باشد .  این کانکس ها به دلیل حضور نگهبان در باغ یا ویلا و یا ساختمان های بزرگ به منظور حفاظت و نگهداری از ویلا و یا ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد .
افراد سرایدار معمولاً با خانواده در محل کار خود حضور دارند ، بنابراین باید فضای کانکس سرایداری را طوری طراحی و اجرا نمود که از لحاظ فضا کمبودی برای استفاده کنندگان و سکنه آن بوجود نیاید .
کانکس سرایداری را با امکانات مناسبه می سازند ، این امکانات شامل سرویس بهداشتی ، حمام و  آشپزخانه است . و لازم است تمامی کانکس های سرایداری به این امکانات مجهز شوند .
گاهی اوقات سرویس بهداشتی کانکس سرایداری را به همراه حمام اجرا می نمایند ، از امکانات داخل سرویس بهداشتی می توان به روشویی ، آینه ، جا مایعی و شیرآلات اهرمی اشاره کرد .
آشپزخانه داخل کانکس سرایداری نیز به کابینت همراه با سینگ ظرفشویی ، گاز رومیزی ، هود تهویه هوا ، آب چکان و شیر آلات اهرمی اشاره کرد .
بهتر است با توجه به حضور خانواده سرایدار در این سازه ها یک یا دو اتاق نیز در آنها اجرا شود . تا همه افراد از زندگی کردن در آن رضایت داشته باشند .
 پنجره ها به اندازه کافی برای کانکس سرایداری در نظر گرفته شود و پنجره ها و درب را باید به حفاظ ضد سرقت مجهز کرد .
بهتر است قبل از اجرای کانکس سرایداری محل نصب آن را با فوندانسیون زیر سازی نمود تا از استحکام محل قرار گرفتن برای سالهای متمادی خیال کارفرما راحت باشد .
کانکس سرایداری را می توان بصورت کانکس ویلایی سقف شکسته نیز اجرا کرد که هم از لحاظ زیبایی به محل نصب شکل و شمایل خوبی می دهد و هم سقف آن از داخل کانکس بلند تر به نظر می رسد .
کانکس سرایداری دارای لوله کشی آب سرد و گرم می باشد . با کمک یک آبگرمکن که در داخل و یا خارج از کانکس نصب می شود می توان آب گرم مصرفی کانکس را تامین نمود . البته آب گرم کن های قابل نصب در کانکس می تواند از دو نوع برقی و گازی باشد . که انتخاب آن براساس نیاز کانکس در هنگام سفارش صورت می پذیرد .
در ساخت کانکس سرایداری می توان از تمامی امکاناتی که در یک کانکس مسکونی می توان فراهم کرد بهره برد . ولی دو موضوع هزینه و محدودیت فضا می تواند تمامی این امکانات را تحت الشعاع قرار دهد .
کانکس های سرایداری فقط برای مجموعه های ویلایی و باغ کاربرد ندارند . امروزه از کانکس سرایداری در مجتمع های مسکونی ، مجتمع های اداری ، مجتمع های تجاری استفاده ی زیادی می شود . حتی امروزه کانکس سرایداری در پارکینگ نیز به وفور دیده می شود . بعضی از این کانکس های سرایداری را حتی بر روی پشت بام خانه ها نیز نصب می نمایند .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد . این گروه صنعتی این افتخار را دارد که کانکس سرایداری شما عزیزان را با بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت طراحی کرده و اجرا می نماید . در صورت نیاز به خرید کانکس می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از مشاوره و راهنمایی همکاران ما بهره مند شوید . همکاران ما شما عزیزان را به بهترین نحو راهنمایی کرده و بهترین مشاوره را در اختیار شما قرار می دهند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.