کانکس پیش ساخته پانلی گروه صنعتی معین کانتین

کانکس پیش ساخته پانلی

کانکس پیش ساخته پانلی

گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته می باشد . یکی از محصولات  عرضه شده در گروه صنعتی معین کانتین ساخت کانکس پیش ساخته پانلی است .
کانکس های پیش ساخته پانلی دارای انواع مختلفی هستند که مهمترین آن ها کانکس ویلایی با ساندویچ پانل می باشد .
این گروه از سازه ها بر اساس سفارش مشتری تولید می شوند . و برای تولید آن ها لازم است از محل نصب کانکس بازدید به عمل آید . و سپس با توجه به محل نصب نقشه های اولیه تهیه شده و برای طراحی به گروه طراحان شرکت سپرده شود .
  پس از تهیه پلان نهایی ، ابعاد و اندازه از سوی کارفرما و مشتری مورد تایید قرار می گیرد . و سپس محل نصب کانکس یا ساختمان پیش ساخته مورد بررسی مجدد قرار گرفته و در صورت اشکال احتمالی در طراحی ، قبل از شروع کار نواقص برطرف می شود .
  اولین مرحله در تولید کانکس پیش ساخته پانلی ساخت فوندانسیون سازه می باشد . نوع فوندانسیون بر اساس وزن و ابعاد مشخص می شود . و همزمان با ساخت فوندانسیون لوازم مورد نیاز برای ساخت کانکس پیش ساخته پانلی تهیه می شود .
در صورتی که بنا بر روی پشت بام اجرا شود ، باید در محل دقیق ستونها دقت بیشتری نمود . و می توان از ستون های ساختمان اصلی به عنوان ستون استفاده کرد و نیازی به ایجاد فوندانسیون نیست . و اگر فوندانسیونی اجرا شود دیگر نمی توان در بالای پشت بام از فوندانسیون بتونی بهره برد . زیرا ساختمان اصلی را بشدت سنگین می نماید . در این حالت از فوندانسیون فلزی بهره برده می شود .
پس از تهیه وسایل مورد استفاده در خانه های پیش ساخته که از مواد درجه یک تهیه می شوند . کار وارد مرحله اجرایی می شود در مرحله اجرا ستونهای کانکس یا خانه های پیش ساخته بر روی پلیت های ۳۰ *۳۰ سانتیمتر به ضخامت ۱۵ میلیمتر که توسط رول بولت در فوندانسیون محکم شده اند کار شروع می شود .
  پس از جوشکاری اتصالات و رنگ آمیزی ستونها و پروفیل های سقف دیوار های ساندویچ پانلی نصب می شود . و همزمان سقف کانکس که آن هم از جنس ساندویچ پانل می باشد اجرا خواهد شد .
ساندویچ پانل ها برای دیواره ها و سقف کانکس های پیش ساخته پانلی کاربرد دارند . جنس عایق ساندویچ پانل ها از پلی یورتان با دانسیته ی ۴۰ می باشد . و این عایق توسط دو عدد ورق به ضخامتی ۰٫۵ میلیمتر از جنس آلوزینک احاطه شده است .
ساندویچ پانل ها بسیار محکم بوده و از کیفیت بالایی برخوردارند . این پانل عایق بسیار مناسبی برای حرارت هستند . از این پانل ها برای ساخت یخچا های صنعتی بهره برده می شود . در ساخت کانکس های پیش ساخته ی پانلی از ساندویچ پانل ها به ضخات ۴ الی ۱۰ سانتیمتر بهره برداری می شود .
تمامی دیواره های داخلی کانکس را توسط همین پانل ها اجرا می نمایند . از این پانل ها برای ساخت اتاق ها ، سرویس بهداشتی ، حمام و دیواره های میانی بهره برده می شود .
پس از نصب پانل ها نوبت به ساخت کف کانکس می رسد ، معمولاً کف این سازه ها را با سرامیک فرش می نمایند . ولی قبل از اینکه این کف اجرا شود کف این سازه ها را با کمک ورق های شادولاین تقویت کرده و در صورت نیاز از پرفیل های سنگین نیز استفاده می شود .
نوع دیگری از اجرای کف مربوط به اجرای آن با تخته های چند لایه ی ضد آب است . و برای کیفیت بالاتر و زیبایی بیشتر در این اجرا نمای رویی را از کف پوش های P V C اجرا می کنند .
پس از آن نوبت به نصب پنجره ها که معمولاً از جنس P V C با شیشه دو جداره هستند می رسد . این پنجره مانع از تبادل انرژی با فضای خارج از کانکس می شوند . و برای حفاظت بیشتر از سازه لازم است پنجره ها با کمک حفاظ فلزی حفاظت شوند .
 درب کانکس پیش ساخته پانلی از نوع ضد سرقت انتخاب می شود . درب های ضد سرقت نیازی به حفاظت نداشته و بسیار محکم و زیبا ساخته می شوند . ولی باید دقت شود از درب های چینی در این سازه استفاده نشود . در واقع درب های ضد سرقت چینی استحکام کافی را ندارند . ولی برعکس درب های ترکیه ای بسیار مناسب بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند . لازم به توضیح است درب های ضد سرقت ایرانی که توسط شرکت ها ( نه کارگاه ها ) تولید می شوند نیز از کیفیت خوبی برخوردارند .
در مرحله بعد کار به نصب دیوارپوش های داخلی می رسد . دیوارپوش های موجود در بازار در سه نوع معمولی ( خام ) ، چاپی و روکش دار هستند . جنس هر سه نوع آن ها P V C بوده ولی نوع روکش دار آن برای اجرا در کانکس پیش ساخته پانلی بسیار بهتر است .
دیوارپوش های روکش دار دارای طرح های متنوع و بسیار زیبایی بوده و همین عامل می تواند کانکس شما را بسیار زیبا نماید .
در این سازه ها حداقل دو اتاق خواب اجرا می شود . اتاق خواب ها از لحاظ نورگیری بسیار مناسب بوده و از این لحاظ هیچ گونه مشکلی برای کارفرما بوجود نخواهد آمد .
آشپزخانه با تمامی امکانات تحویل مشتری می شود . از این امکانات می توان به این موارد اشاره کرد : کابینت و زیر کابینتی به همراه آبچکان مربوطه ، شیر آلات اهرمی ، هود ، گاز رومیزی و . . .
اجرای سرویس بهداشتی در این سازه ها با بهترین کیفیت انجام می شود . تمامی لوازم استفاده شده از نوع مرغوب بوده و از فلاش تانک ، روشویی ، شیرآلات اهرمی به همراه شلنگ فلزی ، فن برای تهویه ، آینه ، جا مایعی و دست خشک کن برقی استفاده می شود .
حمام اجرا شده از کیفیت بالایی برخوردار است . و در آن از شیر اهرمی به همراه دوش تلفنی ، آینه ، جا مایعی ، فن تهویه هوا و حوله خشک کن بهره برده می شود . و در صورتی که مشتری بخواهد می توان از وان حمام نیز استفاده کرد .
سپس کار به نصب تاسیسات ساختمان پیش ساخته می رسد . سیم کشی در این سازه ها بصورت روکار و توسط داکت انجام می شود . و توصیه ما سیم کشی بصورت روکار است . تمامی لوازمات و سیم ها از نوع استاندارد و بهترین های بازار انتخاب می شود . و تمامی استانداردهای لازم در سیم کشی اجرا شده تا مشکلی در آینده پیش نیاید .
  لوله کشی با بهترین لوله و اتصالات اجرا شده و اجرای آن توسط تکنسین های مجرب شرکت انجام می پذیرد . تمامی لوله کشی ها توسط لوازم استاندارد صورت می گیرد . و برای سرویس بهداشتی و حمام و آشپزخانه لوله کشی بصورت آب گرم و سرد خواهد بود .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد . این گروه صنعتی صدها پروژه را در سراسر ایران با بهترین کیفیت و با مناسب ترین قیمت تقدیم مشتریان عزیز نموده است . گروه صنعتی معین کانتین افتخار آن را دارد که به عنوان مشاور در خدمت شما عزیزان باشد . در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی همکاران ما برخوردار شوید .

Comments are closed here.