کانکس های نگهبانی گروه صنعتی معین کانتین

کانکس های نگهبانی

کانکس های نگهبانی

کانکس های نگهبانی یکی از محصولات تولید شده در گروه صنعتی معین کانتین است . کانکس های نگهبانی را با نام کیوسک نگهبانی ، اتاقک نگهبانی و دکه نگهبانی نیز می شناسند . این سازه ها را برای حراست و نگهبانی از محل های مشخصی که توسط خریدار در نظر گرفته شده است طراحی و تولید می نمایند . کانکس های نگهبانی از لحاظ ابعد اشکال و امکانات رفاهی داخلی با هم متفاوت هستند . اما در طراحی آنها نیاز است به رفاه نگهبان به شکل ویژه ای نگاه شود . تا نگهبانی شخص با بهترین کیفیت صورت پذیرد .
کانکس های نگهبانی که در گروه صنعتی معین کانتین ساخته می شود جهت نگهداری و حراست از معابر عمومی مثل پارکها ، پارکینگ ها ، ارگانها ، شرکتهای خصوصی و دولتی ، پروژه های عمرانی و مکانهایی که نیاز به حراست ، مراقبت و کنترل ورود و خروج افراد ، کالا یا ماشین آلات دارند مورد استفاده قرار می گیرند . و پروژه های مختلفی که در حال ساخت هستند و احتیاج به سرپناهی برای نگهبانان خود دارند می توانند از این کانکس ها که در کوتاه ترین زمان ساخته می شوند و دارای امکانات رفاهی خوبی دارند استفاده بنمایند .
کانکس های نگهبانی باید دارای استاندارد دید نگهبان به صورت ۳۶۰ درجه باشند . و در شکلهای چهارگوش ، شش گوش ، هشت گوش و حتی دایره ای شکل ساخته می شوند . کانکس های نگهبانی در نماهای دکوراتیو ، کامپوزیت ، سایدینگ ، پانلی ورق گالوانیزه ، فایبرگلاس و چوبی ساخته می شوند .
این تنوع زیاد شکل و ظاهر این سازه ها به دلیل آن است که خریداران مختلف از آن انتظارات متفاوتی دارند . مثلاً کانکس نگهبانی که در یک دانشگاه از آن استفاده می شود مطمئناً باید از لحاظ شکل ظاهری با کانکس یک شرکت متفاوت باشد . این تفاوت ها مطمئناً بر روی قیمت تمام شده ی کانکس تاثیر فراوانی دارد . از این رو لازم است شخص خریدار به این موارد دقت کافی داشته باشد .
گاهی اوقات از یک کانکس نگهبانی چند نفر بصورت همزمان از آن استفاده می شود . این کانکس ها معمولاً به کانکس انتظامات معروف هستند .
کانکس های نگهبانی باید دارای امکانات رفاهی خوبی باشند به ویژه زمانی که چند نفر نگهبان در آن به کار مشغول هستند . در این صورت علاوه بر ابعاد بزرگتر آن محلی برای استراحت در نظر گرفته می شود . و باید سرویس بهداشتی ، حمام و یک آبدارخانه در آن وجود داشته باشد .
بعضی از کانکس های نگهبانی که برای یک نفر طراحی شده فاقد هیچکدام از این امکانات می باشند ( ابعاد این کانکس ها معمولا ۲*۲ می باشد ) . ولی تمامی کانکس ها باید دارای سیستم سرمایش و گرمایش مختص به خود باشند .
کانکس هایی برای نگهبانی وجود دارد که در ارتفاع ۴ تا ۶ متر از سطح زمین ساخته می شود و به آنها برجک نگهبانی گفته می شود . در این کانکس ها نگهبان دید بهتری نسبت به محیط داشته و این دسته از کانکس ها مورد توجه شرکتها و پروژه های خارج از شهر هستند .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد . این شرکت طرح ها و نقشه های زیادی برای ساخت انواع کانکس نگهبانی با تمامی امکانات در اختیار دارد . تمامی سازه ها با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می گیرد . لازم به ذکر است که کانکس های نگهبانی می توانند با یکدیگر بسیار متفاوت بوده و برای هر صنفی یک کانکس بخصوص طراحی کرده و به مرحله ی اجرا رساند . شما عزیزان در صورت نیاز به خدمات مشاوره در رابطه با خرید کانکس می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی آنان برخوردار شوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.