کانکس های تاسیساتی گروه صنعتی معین کانتین

کانکس های تاسیساتی

کانکس های تاسیساتی

کانکس های تاسیساتی از تولیدات گروه صنعتی معین کانتین است . کانکس های تاسیساتی از نوع سازه های صنعتی اسن شرکت محسوب می شوند .
این نوع از کانکس ها برای نگهداری تجهیزات تاسیساتی مورد استفاده قرار می گیرند .
ساخت کانکس های تاسیساتی با سایر کانکس های دیگر مانند :  کانکس فروشگاهی ، کانکس اداری ، کانکس مدیریتی ، کانکس ویلایی ، کانکس صنعتی و . . .  متفاوت بوده و اجرا آن قدر متفاوت می باشد .
ابعاد این سازه ها را با عرض ۲٫۴ متر تولید می نمایند ولی ابعاد طول آن ها از ۶ متر تا ۱۲ متر تولید می نمایند .
 در داخل آنها محلی برای قرار دادن موتور برق در نظر گرفته می شود .
این سازه ها لازم است به دلیل صدای بالای موتور برق از نظر صدا عایق باشند تا سر و صدا را به بیرون از کانکس انتقال ندهند .و به نوعی این کانکس ها سایلنت هم هستند .
جنس بدنه ی این کانکس ها را از نوع ساندویچ پانل انتخاب می نمایند . و این نوع بدنه ها عایق خوبی هم برای حرارت بوده و توانایی بالایی در بی صدا کردن تجهیزات صنعتی دارند .
تجهیزاتی که در داخل این کانکس ها قرار داده می شوند از نظر وزن سنگین هستند از این رو این کانکس ها را محکم می سازند و باید نسبت به دیگر کانکس ها محکم تر باشند .
شاسی این سازه ها را از نوع تیرآهن نمره ی ۱۸ انتخاب کرده و در میانه ی شاسی با کمک همان نوع تیرآهن کار تقویت شاسی سازه بطور کامل انجام می شود .
اسکلت سازه را با کمک پروفیل های مناسب که وزن سازه را در هنگام بلند کردن تحمل کند می سازند .
در بیشتر موارد قلاب های بلند کردن این نوع سازه ها در شاسی پائینی آن طراحی و اجرا می شود این کار دارای محاسن بسیاری است . ولی باید برای طراحی این نوع قلاب و محل قرار گیری قلاب های شخص طراح توانایی بالایی داشته باشد .
کف این سازه ها را بسیار محکم می سازند و اگر قرار بر استفاده از تخته باشد این کار را با الوار انجام می دهند . و اگر از تخته های چند لایه استفاده می شود تخته های چند لایه ی روسی بسیار بهتر هستند . این تخته های چند لایه نباید با  لمینت پوشش داده شده باشند . زیرا با کوچکترین مقدار روغن کاملاً لیز شده و احتمال صدمه رسیدن به افرادی که وارد این سازه ها می شوند بسیار بالا است .
در این سازه ها باید محلی برای قرار دادن لوازم اخفای حریق قرار داد . و یا این محل باید در خارج از سازه و بر روی بدنه کانکس های تاسیساتی نصب شود . که در صورت حمل کانکس به محل دیگری با کانکس حمل شود .
بدنه ی داخلی کانکس های تاسیساتی نیازی به تزئینات ندارد و بهترین بدنه همان نمای فلزی ساندویچ پانل است .
این سازه ها را بدون پنجره طراحی کرده و به مشتری تحویل می دهند . و دلیل قرار ندادن پنجره در این سازه ها عدم خروج صدای تولید شده در این سازه ها می باشد .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس کانتینر و خانه های پیش ساخته یکی از بهترین سازندگان سازه های فلزی در سطح کشور می باشد . تمامی سازه های ساخته شده در این شرکت از لحاظ کیفی در سطح بالایی قرار دارند . و این ساز ه ها از لحاظ کیفی قبل از تحویل به خریداران مورد بررسی کامل قرار گرفته تا کوچکترین مشکلی به وجود نیاید . قیمت تمامی محصولات تولیدی این شرکت بسیار مناسب می باشد . شما عزیزان در صورت نیاز به خرید هرگونه کانکس می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی همکاران ما برخوردار شوید .

 

Comments are closed here.