کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی از پرکاربرد ترین  سازه هایی است که در ایران تولید می شود . این سازه ها برای حراست از مجموعه های ساختمانی ، اداری ، مسکونی ، پارک ها ، پاساژها و . . . مورد استفاده قرار می گیرند . گاهی اوقات کانکس نگهبانی را کیوسک نگهبانی نیز می نامند . این سازه ها پرکاربرد بوده و برای مشاغل های فراوانی مورد بهره برداری قرار می گیرد .

کانکس نگهبانی از لحاظ رفاهی در سطح  پائینی قرار دارد . و امکانات رفاهی زیادی در آن قرار نمی دهند .

از دیگر کاربردهای کانکس نگهبانی می توان به استفاده از این سازه ها در پروژه های بزرگ و کوچک اشاره کرد . این پروژه ها برای حراست از منابع مالی شرکت در محل کارگاه برای ورود و خروج کالا ، پرسنل ، ماشین آلات و بازدید کنندگان نیاز به کانکس برای نگهبانان پروژه ها خود دارند از این رو بهترین نیاز آن ها استقرار کانکس نگهبانی در ورودی کارگاه است .

از این رو گروه صنعتی معین کانتین اقدام به طراحی و ساخت انواع کانکس نگهبانی نموده است که هر کدام ویژگی خود را دارد بعضی از کانکس ها مربع بوده و در ابعاد  ۲ * ۲ و یا ۳ * ۳ ساخته می شوند .

 بعضی از این سازه ها را دایره شکل می سازند تا حداکثر دید به محیط را در آن لحاظ نمود .

برخی دیگر دارای فضایی برای بازرسی افراد هستند . و بصورت کاملاً سفارشی تولید می شوند .

 تشابه همه سازه های نگهبانی در دید ۳۶۰ درجه می باشد . یعنی تمامی آن ها دارای حداقل ۴ پنجره می باشند ( گاهی اقات در یک طرف آن فقط درب وجود دارد در این حالت لازم است حداقل ۴۰ درصد درب پنجره باشد ) . بنابراین لازم است حداکثر دید نگهبان در آن لحاظ شده باشد تا انتظار حداکثر کارایی را از این سازه ها داشته باشیم .

لوازم مصرفی در ساخت کانکس نگهبانی می تواند بسیار متفاوت باشد .

در ذیل به تعدادی از این موارد اشاره می کنیم :

شاسی مورد استفاده در کانکس های نگهبانی را معمولاً از جنس تیرآهن و بصورت دور کلاف طراحی و تولید می نمایند . این کار می تواند به استحکام سازه کمک شایانی بنماید . و می تواند حداکثر ایستایی را برای این سازه ها به همراه داشته باشد . البته برخی از این سازه ها را با شاسی تیرآهن و بصورت اسکی طراحی و تولید می کنند . این سازه ها معمولاً از نوع ارزان تر بوده و فروش آن ها از نوع اول بالاتر است . 

اسکلت مصرفی را از جنس پروفیل طراحی و تولید می کنند . هر چند این اسکلت می تواند در طرح متفاوتی طراحی شود ولی معمولاً اسکلت اصلی با پروفیل مقاوم سازی شده و برای این سازه ها بسیار مناسب است . این اسکلت می تواند در طرح های مختلفی ساخته شود ولی معمولترین نوع آن شیب به دو طرف می باشد . این نوع اسکلت فلزی از لحاظ کارایی در حداکثر مقدار تولید قرار دارد .

 

بدنه کانکس نگهبانی را بهتر است از ساندویچ پانل ساخت ولی هزینه ساخت این سازه ها با ساندویچ پانل زیاد است بنابراین از این روش کمتر بهره می برند . اما مزایای ساندویچ پانل های بسیار زیاد یوده و برای این منظور بسیار مناسب هستند . در رابطه با ساندویچ پانل ها می توان مطالب بسیاری نوشت ولی باید به موضوع عایق مصرفی در  آن توجه ویژه ای کرد . این عایق مصرفی از جنس پلی اورتان بوده و لازم است با دانسیته ی ۴۰ در این سازه ها بکار گرفته شود . 

البته بیشتر بدنه های کانکس های نگهبانی را از نوع ورق های گالوانیزه با پوشش رنگ کوره ای انتخاب می نمایند . این ورق ها برای این سازه ها بسیار مناسب هستند و می توانند هزینه ساخت این سازه ها را کاهش دهند و از لحاظ کیفی نیز مناسب هستند . البته اگر مشتری نیاز داشته باشد می توانیم آنرا براساس نیاز رنگ آمیزی مجدد نمائیم . استفاده از این ورقها بیشترین سطح از نیاز به ساخت را برای این سازه ها پوشش می دهند .

عایق مصرفی در این سازه ها از جنس پلی استایرن یا همان فوم می باشد . این عایق مصرفی را می توانیم با کمک یک لایه عایق پشم شیشه بصورت کامل پوشش داده و تقویت نمائیم . این کار برای این سازه ها بسیار مناسب بوده و مانع تبادل انرژی حرارتی بیشتر از بدنه این سازه ها خواهد شد . 

در مبحث کف سازی باید به این موضوع اشاره کرد که سازه هایی که دارای شاسی دور کلاف هستند را می توانیم با اجرای تدابیری کف کانکس را بطور کامل با سرامیک فرش کنیم . این کار مزایای فراوانی برای این سازه ها به همراه دارد از جمله افزایش ایستایی سازه به علت وزن زیاد در پائین ترین نقطه کانکس ، عدم فرسایش کف بخاطر غیر قابل نفوذ شدن آب به داخل کانکس و افزایش طول عمر سازه . در صورتی که شاسی بصورت اسکی ( موازی ) ساخته شود می توانیم کف این سازه ها را با تخته های ام دی اف طراحی و اجرا کنیم . و برای زیبایی کف سازه نیاز است از کف پوش ضد آب پی وی سی نمد دار بهره ببریم . این کار معمولاً در سازه های ارزان قیمت انجام می شود . 

برای اجرای نمای داخلی در کانکس ها از پی وی سی استفاده می شود . در کانکس های ارزان قیمت از پی وی سی معمولی با رگه هایی از پی وی سی چاپی بهره برده می شود . و برای کانکس های گران قیمت از پی وی سی از نوع چاپی و یا روکش دار بهره برده می شود . این نوع دیوارپوش ها دارای تنوع بسیار زیادی بوده و در طرح ها و رنگ های بسیار زیادی تولید می شوند و بسیار کارآمد خواهد بود . پی وی سی ها کاملاً ضد آب بوده و از کیفیت و طول عمر بالایی برخوردار هستند . 

پنجره ها و درب بکار برده شده در کانکس نگهبانی ارزان قیمت معمولاً از جنس آلومینیوم هستند . ولی این نوع درب و پنجره مناسب نیستند و سبب حداکثر اتلاف انرژی خواهد شد و برای نگهبان نیز در فضول مختلف سال می تواند ایجاد مشکلاتی نماید . ولی در کانکس های نگهبانی گران قیمت درب و پنجره ها از جنس پی وی سی همراه با شیشه های دوجداره است این درب و پنجره ها مانع تبادل انرژی بیشتر در این سازه ها خواهد شد و کاملاً مناسب و مدرن می باشند . 

لازم است درب و پنجره های کانکس نگهبانی را توسط حفاظ های فلزی محافظت کرده تا ایمنی بیشتری را برای کانکس نگهبان فراهم نمائیم . بسیاری از سفارش دهندگان کانکس نگهبانی را بدون حفاظ سفارش می دهند . این کار اشتباه بزرگی است . توجه به ایمنی در این سازه ها از اهمیت بسیاری برخوردار است . ولی باید توجه شود که حفاظ فلزی نباید در دید نگهبان تاثیر نا مطلوب بگذارد . بنابراین طراحی حفاظ فلزی براساس همان کانکس انجام خواهد شد این کار می تواند هزینه ساخت کانکس را قدری افزایش دهد . 

معمولاً کانکس نگهبانی را با ابعاد کوچک سفارش می دهند . زیرا در این سازه ها فقط قرار است یک میز قرار گیرد . و نباید نگهبان در این سازه ها بخوابد . بهترین ابعاد برای کانکس نگهبانی اندازه ی ۲ * ۲ است . این ابعاد برای این شغل مناسب می باشد .

اگر قرار باشد نگهبان فقط یک شیفت نگهبانی دهد و در طول یک شیفت استراحت کند . می توان ابعاد این سازه ها را ۲٫۴ * ۳ متر انتخاب کرد . و برای استراحت نگهبان از یک تخت نیز استفاده کرد . و در صورت نیاز می توان محیط قرار گیری تخت نگهبان با محیط کار را توسط یک پارتیشن جداکننده از هم مجزا نمود . گاهی اوقات در کانکس های نگهبانی ساعت حضور و غیاب را نصب کرده و نگهبان به ساعت حضور و غیاب کارمندان نیز رسیدگی می کند . و بهتر است برای اینکه در مواقع ضروری نگهبان بتواند از داخل کانکس با محیط بیرون ارتباط داشته باشد یک خط تلفن در این سازه ها وجود داشته باشد .

در صورت نیاز به نصب دوربین در محیط خارج از سازه و نظارت نگهبان توسط دوربین به فضای خارج از کانکس بهتر است که تمهیداتی در رابطه با ورود کابل های مورد نیاز به سازه اندیشیده شود . برای کابل کشی های مربوطه در داخل سازه بهتر است از داکت های مخصوص برق استفاده کرده و این داکت ها بصورت روکار استفاده شود . این کار برای عدم صدمه دیدن کابل ها بسیار اهمیت داشته و بهتر است به این موضوع توجه شود .

امکانات رفاهی در این سازه ها به دلیل وجود فضای کم معمولاً قابل اجرا نیست . ولی اگر مشتری و یا سفارش دهنده بخواهد می توان از امکانات رفاهی براساس نیاز استفاده کنندگان بهره برد . در این صورت فضای سازه بزرگتر طراحی شده و لازم است تمامی موارد لازم در آن جانمایی شود . از امکانات قابل اجرا می توانیم به آبدارخانه ، سرویس بهداشتی و حمام اشاره کنیم .

گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته یکی از مهمترین تولید کنندگان سازه های پیش ساخته در ایران می باشد . کانکس های پیش ساخته ی تولید شده در این شرکت از لحاظ کیفی در بالاترین سطح قرار داشته و قیمت آن ها نیز مناسب است . شما عزیزان در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی جهت خرید انواع کانکس می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی آنان برخوردار باشید .

ممکن است این موارد نیز برای شما مفید باشد :

کانکس نگهبانی لوکس

کانکس نگهبانی کامپوزیت

قیمت کانکس نگهبانی

خرید کانکس نگهبانی

فروش کانکس نگهبانی

ساخت کانکس نگهبانی

تولید کانکس نگهبانی

انواع کانکس نگهبانی

کانکس های نگهبانی

امکانات کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی اماکن

ساخت بهترین کانکس نگهبانی

تولید بهترین کانکس های نگهبانی

سازنده ی کانکس های نگهبانی

فروشنده ی کانکس های نگهبانی

آخرین تاریخ بروز رسانی ۱۳۹۷/۰۳/۰۵

۳۴ دیدگاه

 • علی سامان says:

  سلام .
  در رابطه با عایق مصرفی در کانکسهای نگهبانی توضیح دهید .
  بهترین عایق مصرفی در ساخت کانکس نگهبانی از چه نوع است .
  چطور میتوان یک کانکس نگهبانی با کیفیت از لحاظ عایقی تولید نمود .

 • مهدی کریمی says:

  یک کانکس نگهبانی کارکرده دارم آیا می توانم برای آن یک پنجره در قسمتی که فاقد پنجره است اجرا کنم .

 • admin says:

  با سلام خدمت شما همراه عزیز .
  عایق های مصرفی در کانکسهای نگهبانی نیز مانند سایر سازه ها می باشد .
  بیشترین عایق مصرفی در کانکس نگهبانی عایق پلی استایرن است .
  این عایق از لحاظ عایقی در سطح بالایی قرار ندارد .
  بهتر است این عایق را با یک لایه پشم شیشه بصورت کامل پوشش داد که بسیار کارآمد است .
  در صورتی که در مناطق بسیار گرم و یا بسیار سرد از سازه استفاده می شود .
  بهتر است بجای پشم شیشه از یک لایه پشم سنگ استفاده شود که تاثیر فراوانی دارد .
  امروزه کانکس های نگهبانی زیادی را از ساندویچ پانل می سازند .
  ساندویچ پانل ها به خاطر داشتن عایق پلی اورتان بسیار کارآمد می باشند .
  ولی ساخت کانکس های نگهبانی با ساندویچ پانل می تواند قیمت آنرا افزایش دهد .
  البته ساندیچ پانل مصرفی باید با عایق دانسیته ۴۰ باشد که حداکثر کارایی را داشته باشد .
  در صورتی که سوال دیگری داشتید در خدمت شما هستم .

 • ویدا says:

  برای گرمایش سازه های نگهبانی چه پیشنهادی دارید ؟

 • admin says:

  با سلام خدمت شما دوست عزیز .
  بله این کار امکان پذیر است .
  ولی لازم است دیواره مورد نظر برش خورده و آماده شود .
  و برای پنجره جدید نیز یک نشیمنگاه و یک نگهدارنده در داخل جداره تعبیه شود .
  با این کار براحتی می توانید پنجره جدید را در محل نصب کنید .
  ولی بهتر است ابتدا پنجره را تهیه کرده و برش کاری را براساس ابعاد پنجره انجام دهید .

 • یاشار says:

  چرا کانکسهای نگهبانی را با امکانات کم می سازند ؟

 • admin says:

  با سلام خدمت شما خواننده عزیز .
  بهترین روش برای گرمایش کانکس های نگهبانی به خاطر ابعاد کوچک آن
  استفاده از بخاری برقی می باشد .
  در این سازه ها به خاطر ابعاد کوچک نمی توانیم از بخاری گازی استفاده کنیم .
  بخاری گازی سبب گازگرفتگی افراد در این سازه ها می شود .

 • فرشاد says:

  آیا میتوانیم از پنجره های پی وی سی کشویی برای کانکس نگهبانی استفاده کنیم .

 • عرفانی says:

  بهترین نوع ساندویچ پانل برای ساخت کانکس های نگهبانی کدام هستند .

 • دهقان says:

  عایق مصرفی در کانکس های نگهبانی معمولی چیست ؟

 • admin says:

  با سلام خدمت شما دوست عزیز .
  مهمترین دلیلی که در این سازه ها از امکانات رفاهی کمتر استفاده می شود .
  را می توانیم کمبود فضای برای اجرای این امکانات رفاهی معرفی کنیم .
  در برخی از این سازه ها که فضا بیشتر است از امکانات رفاهی بیشتری برخوردارند .
  از این نوع سازه ها می توانیم به کیوسک نگهبانی ادارات اشاره کنیم .
  در برخی از این سازه ها از امکانات رفاهی مناسب استفاده می شود .

 • عباسی says:

  کوچکترین سازه نگهبانی شما با چه ابعادی می باشد .
  امکانات رفاهی دارد یا خیر .

 • احمد says:

  بهترین پنجره مصرفی برای کانکس های نگهبانی از کدام نوع است ؟

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای مقیمی .
  بله از پنجره های پی وی سی کشویی می توانیم برای کانکس های نگهبانی استفاده کرد .
  این پنجره ها برای این سازه ها به علت محدودیت فضا مناسب است .
  ولی نصب آنها نیازمند تجربه بالاتری است .
  در ضمن قیمت این پنجره ها از نوع باز شوی آن بیشتر است .

 • امیر says:

  امکانات رفاهی مورد استفاده در کانکس های نگهبانی بیشتر از کدام نوع هستند ؟

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای عرفانی
  بهترین ساندویچ پانل برای ساخت کانکس متعلق به شرکت ماموت است .
  بعد شرکت ماموت شرکت کبیر نیز از ساندویچ پانلهای خوبی برخوردار است .
  بهترین سایز ساندویچ پانل نیز برای ساخت کانکس های نگهبانی با ضخامت ۴ سانتیمتر است .
  این نوع از ساندویچ پانلها فضای داخل سازه را محدود ننموده
  و بسیار مناسب خواهند بود .

 • admin says:

  با سلام خدمت خانم عباسی .
  کوچکترین سازه نگهبانی تولیدی شرکت ما سازه های ۱٫۵ * ۱٫۵ متر است .
  این سازه ها بدون امکانات رفاهی طراحی و عرضه می شوند .
  البته در این سازه ها فضایی برای قرار دادن کولر آبی در بیرون
  و فضایی برای قرار دادن بخاری برقی در آن تعبیه می شود .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای دهقان .
  عایق بکار رفته در کانکس های نگهبانی معمولی از جنس پلی استایرن است .
  این عایق مصرفی را بهتر است با کمک یک لایه عایق پشم شیشه تقویت کرد .
  عایق پشم شیشه این سازه ها را از لحاظ عایقی بسیار کارآمد خواهد کرد .
  در مجموع با کمک عایق پشم شیشه قدرت عایقی این سازه ها افزایش می یابد .

 • محمدی says:

  تفاوت بین کانکس نگهبانی و کیوسک در چیست ؟

 • admin says:

  با سلام خدمت شما دوست عزیز .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم :
  بهترین پنجره برای کانکس های نگهبانی پنجره های پی وی سی همراه با شیشه های دو جداره است .
  این پنجره از تبادل انرژی حرارتی کمتری برخوردار بوده و از لحاظ کیفی بسیار مناسب هستند .
  ولی پنجره های آلومینیومی همراه با شیشه های تک جداره
  از تبادل انرژی حرارتی بالاتری برخوردار بوده و از کیفیت پائین تری برخوردارند .

 • admin says:

  با سلام خدمت شما خواننده عزیز .
  کانکس های نگهبانی از کمترین امکانات رفاهی برخوردارند .
  مگر آنکه ابعاد این سازه ها بزرگ بوده و مانند کیوسکهای نگهبانی باشند .
  در صورت وجود فضا در این سازه ها می توان براساس نیاز مشتری این امکانات رفاهی را اجرا کرد .
  این امکانات رفاهی عبارتند از سرویس بهداشتی ، حمام و آبدارخانه .
  لازم به تذکر است که اجرای تمامی این موارد به فضای نیاز دارد .

 • admin says:

  با سلام خدمت شما خواننده گرامی .
  در رابطه با سوال شما که پرسیده بودید تفاوت کانکس با کیوسک چیست .
  باید عرض کنم بیشتر این تفاوت نظر مشتریان است که به برخی کانکس و یه
  برخی دیگر کیوسک می گویند .
  البته امرزه ظاهر این سازه ها دارای تنوع بسیار زیادی است و اینجاست که می توانیم
  بگوئیم این دو سازه با هم تفاوت دارند .
  بیشتر مشتریان کیوسک را سازه هایی مکعب شکل و بزرگ با امکانات رفاهی می دانند .
  و این در حالی است که بسیاری از مشتریان کانکس های معمولی برای حراست را که ابعاد
  کوچک تر و بدون امکانات رفاهی است را کانکس نگهبانی می دانند
  ولی در واقع این دو سازه با هم تفاوت ندارند و هر کدام از این سازه ها برای خود اسمی دارند .
  ولی مشتریان براساس تفاوت ظاهری آن ها را تقسیم بندی می کنند .
  ولی ما فروشندگان کانکس تمامی آن ها را کانکس معرفی کرده ولی برای معرفی آن ها براساس
  بدنه بیرونی آنها نامگذاری می نمائیم .
  مانند کانکس نگهبانی کامپوزیت ، دکوراتیو ، سمنت برد ، فایبرگلاس ، معمولی و . . .

 • حامدی says:

  چرا برخی از کانکس های نگهبانی را با پایه می سازند ؟

 • ایمان پور says:

  به یک کانکس نگهبانی نیاز دارم ولی نمی توانیم این سازه را به داخل مجتمع حمل کنیم
  پیشنهاد شما برای این منظور چیست ؟
  لطفاً راهنمایی کنید .

 • admin says:

  با سلام خدمت شما آقای حامدی .
  بسیاری از سازندگان این سازه ها به دلیل ارزان سازی اقدام به حذف شاسی از سازه
  می نمایند . ولی برخی از این سازه ها بخاطر شرایط ممکن است که سازه را بدون شاسی
  و با پایه به مشتری تحویل دهند .
  اصولاً شاسی در تمامی سازه های فلزی از اهمیت فراوانی برخوردار است . این شاسی از
  مهمترین دلایل استحکام سازی سازه خواهد بود .
  معمولاً شاسی را جنس تیرآهن نمره ۱۴ می باشد . و بیشتر این سازه ها نیز از شاسی های
  موازی ( اسکی ) بهره می برند . مگر در مواقعی که نیاز باشد شاسی را بصورت دورکلاف طراحی
  و تولید می کنند . معمولاً شاسی های اسکی برای کف سازی با تخته کاربرد فراونی دارند و
  برای کف سازی با سرامیک نیز بهتر است از شاسی دور کلاف در این سازه ها بهره برد .

 • متوسلی says:

  در رابطه نصب حفاظ فلزی در کانکس های نگهبانی توضیحی دهید .
  متشکر می شوم .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای ایمان پور .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم . در این شرایط بهترین روش ساخت
  بصورت اجرا در محل می باشد . برای ساخت کانکس به روش اجرا در محل می توانیم
  تمامی لوازم و ادوات ساخت را به محل نصب حمل کرده و سازه توسط تکنسین های
  مجرب شرکت در همان محل نصب تولید و به مشتری تحویل داده می شود . برای ساخت
  این دست از سازه ها باید از افراد مجرب و با تجربه بهره برد تا سازه ای مطابق با آنچه
  در شرکت تولید می شود در محل نصب نیز تولید شود . نباید کیفیت محصول نهایی کمتر از سازه
  های تولید شده در شرکت باشد . بنابراین این نوع تولید نیز نیازمند سطح کیفی بوده و برای
  همین منظور باید تولید تحت نظارت باشد .

 • شیرازی says:

  پنجره های مورد استفاده در کانکس های نگهبانی بهتر است از چه نوعی
  باشد . چرا می گوئید از پنجره های باز شو بهتر است در کانکس های
  نگهبانی استفاده نشود . لطفاً در این رابطه نیز توضیح دهید .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای متوسلی .
  با تشکر از سوال بسیار خوبی که پرسیدید . خیلی از کسانی که در کار کانکس هستند
  به مسئله حفاظ فلزی در این سازه ها توجه نمی کنند . در صورتی که یکی از مهمترین
  موارد و مسائلی که باید در کانکس های نگهبانی به آن توجه ویژه ای نمود مسئله
  حفاظ فلزی است . این حفاظ های فلزی در این سازه ها برای افزایش امنیت داخل و
  فرد نگهبان بسیار ضروری می باشد .
  طراحی ، تولید و نصب حفاظ فلزی از اهمیت بسیاری برخوردار است . و باید این حفاظ
  فلزی به گونه ای باشد که مانع دید نگهبان نشود . بنابراین در کانکس های نگهبانی
  ممکن است برای هر کانکسی یک نوع حفاظ فلزی ساخته شود که مناسب آن سازه
  باشد . در بسیاری از موارد دیده شده که حفاظ فلزی به گونه ای طراحی و اجرا شده
  است که مانع دید نگهبان بوده و فرد نگهبان مجبور شده است که حفاظ فلزی را از سازه
  باز کرده و از آن استفاده ای نشود .
  طراحی حفاظ فلزی باید به نوع سازه نیز مرتبط باشد . و نمی توان از هر نوع حفاظ فلزی
  برای این سازه استفاده کرد .
  بطور مثال در کانکس های نگهبانی از حفاظ فلزی استیل داخل سازه استفاده نمی شود .
  این حفاظ ها قطور بوده و از قیمت بسیار بالایی برخوردارند و برای این سازه ها کاربردی ندارند .

 • سهیلی says:

  سیستم سرمایش کانکس های نگهبانی را بیشتر از چه نوع انتخاب می کنند ؟
  لطفاً در این رابطه توضیحی بفرمائید .

 • سلامی says:

  چرا کانکس های نگهبانی که ابعاد بزرگی ندارند از قیمت بالایی برخوردارند .
  این برای من بسیار سوال بر انگیز می باشد .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای شیرازی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که بهترین نوع پنجره مورد استفاده
  در کانکس های نگهبانی نوع ریلی آن است . و بهتر است نوع ریلی را
  از نوع پی وی سی همراه با شیشه های دو جداره انتخاب کرد . این نوع
  پنجره برای این سازه ها بسیار مناسب است . ولی کمتر سازنده کانکسی
  پنجره های سازه های نگهبانی را از نوع ریلی پی وی سی همراه با شیشه
  های دو جداره انتخاب می کند و دلیل آن نیز هزینه بالای ساخت این نوع
  پنجره ها است . و بیشتر از نوع آلومینیومی همراه با شیشه های دو جداره
  انتخاب می شود . که قیمت پائین تری دارند .
  دلیل اینکه ما پیشنهاد می کنیم که پنجره های کانکس های نگهبانی را از
  نوع باز شو انتخاب نکنید مربوط به فضای کم این سازه ها است و این فضا
  کم برای پنجره های باز شو مناسب نیست و پیشنهاد می کنیم که حتماً
  این پنجره ها را از نوع کشویی انتخاب کنید که براحتی باز و بسته شده و
  فضای داخل این سازه ها را محدود نخواهند کرد .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای سهیلی .
  بیشترین سیستمی که برای سرمایش در کانکس های نگهبانی از آن استفاده
  می کنند . سیستم کولر آبی است . این کولرهای آبی از نوع کم توان و پشت
  پنجره ای می باشد که از توان و قدرت پرتاب باد کمی برخوردارند . و معمولاً از
  نوع ۲۱۰۰ آن که توان ورود ۲۱۰۰ متر مکعب هوای خنک شده در دور تند را دارند
  بهره بده می شود . این کولر ها برای سازه هایی که حداکثر از ۶ متر مربع فضا
  برخوردارند بهترین انتخاب می باشد . ولی اگر فضا بیشتر باشد تا حداکثر ۱۵ متر
  مربع می توان از نوع ۳۰۰۰ آن بهره برد که گزینه بهتری است . بنابراین لازم به
  توضیح است که در ایران برای سازه های نگهبانی در مناطق معتدل و گرم از
  کولر آبی استفاده می شود . ولی در برخی از شرایط و یا آب و هوای خیلی
  گرم و یا شرجی از کولرهای گازی برای این منظور بهره برده می شود . و این
  کولر های گازی برای ابعاد کوچک نیز از نوع ۱۲۰۰۰ می باشد . که بیشترین
  استفاده از کولر گازی در کانکس های کوچک است . ولی لازم به توضیح
  است که در تمام کانکس های تولیدی برای مصارف نگهبانی یک دریچه مخصوص
  برای کولر آبی بر روی آن تعبیه شده است که با برداشتن دریچه ها فضایی برای
  ورود هوای تولید شده توسط کولر آبی به داخل کانکس فراهم می شود .
  این فضا استاندارد بوده و جوابگوی تمامی سایز ها می باشد .

 • admin says:

  با سلام خدمت آقای سلامی .
  در رابطه با سوال شما باید عرض کنم که قیمت این سازه ها براساس قیمت لوازم
  مصرفی و اجرت ساخت و ۱۵ درصد سود که مربوط به قسمت تولید و فروش می شود
  بدست می آید . برای ساخت کانکس های نگهبانی که دارای ابعاد کوچکی نیز می باشند .
  باید به بسیاری از موارد توجه کنید . زیرا در این سازه ها سه عدد پنجره ، یک عدد درب و
  بسیاری از مواردی که در ساخت تمامی سازه های کوچک و بزرگ وجود دارد یک هستند .
  از این رو که هزینه ساخت کانکس های کوچک بالا است . این سازه ها را براساس متراژ
  به فروش نمی رسانند . بلکه این سازه ها براساس قواره به فروش می روند و هر سازه ای
  یک قیمت دارد . زیرا اگر این سازه ها براساس متراژ بفروش برسند . از قیمت بسیار بالایی
  در متراژ برخوردارند .بنابراین روش فروش آنها نیز فرق می کند .
  در هنگام خرید و فروش این سازه ها باید توجه کرد که این سازه ها را با متراژ به فروش
  نمی رسانند و واحد فروش آنها ابعاد می باشد .
  لازم به ذکر است که این سازه ها را معمولاً بدون امکانات رفاهی تولید می کنند تا هزینه
  ساخت آن ها را کاهش دهند زیرا در بسیاری از موارد در صورت استفاده از امکانات رفاهی
  قیمت این سازه ها می توانند به دو برابر افزایش پیدا کند . البته در بسیاری از این سازه
  ها از امکانات کم و ارزان قیمت بهره می برند تا قیمت این سازه ها افزایش چشمگیری
  نیابد . از این رو می توانیم کانکس های نگهبانی را از سازه های ارزان قیمت محسوب
  کنیم جز در موارد بسیار خاص مانند کانکس های نگهبانی ضد گلوله که از قیمت بالایی
  در ساخت برخوردارند و هزینه ساخت بسیار بالایی برخوردار می باشند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.