کانکس نگهبانی گروه صنعتی معین کانتین

کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی

کانکس نگهبان از سازه هایی است که برای حراست از مجموعه های ساختمانی ، اداری ، مسکونی ، پارک ها ، پاساژها و . . . مورد استفاده قرار می گیرد .گاهی اوقات کانکس نگهبانی را کیوسک نگهبانی نیز می نامند . این سازه ها پرکاربرد بوده و برای مشاغل کاری فراوانی مورد بهره برداری قرار می گیرد .
کانکس نگهبانی از لحاظ رفاهی در سطح  پائینی قرار دارد . و امکانات رفاهی زیادی در آن قرار نمی دهند .
از دیگر کاربردهای کانکس نگهبانی می توان به پروژه های بزرگ و کوچک اشاره کرد . این پروژه ها برای حراست از منابع مالی شرکت در محل کارگاه برای ورود و خروج کالا ، پرسنل ، ماشین آلات و بازدید کنندگان نیاز به کانکس برای نگهبانان پروژه ها خود دارند از این رو بهترین نیاز آن ها استقرار کانکس نگهبان در ورودی کارگاه است .
از این رو گروه صنعتی معین کانتین اقدام به طراحی و ساخت انواع کانکس نگهبانی نموده است که هر کدام ویژگی خود را دارد بعضی از کانکس ها مربع بوده و در ابعاد  ۲ * ۲ و یا ۳ * ۳ ساخته می شوند .
 بعضی از این سازه ها را دایره ای شکل می سازند . و برخی دیگر دارای فضایی برای بازرسی افراد هستند .
  تشابه همه سازه های نگهبانی در دید ۳۶۰ درجه می باشد . یعنی تمامی آن ها دارای حداقل ۴ پنجره می باشند ( گاهی اقات در یک طرف آن فقط درب وجود دارد در این حالت لازم است حداقل ۴۰ درصد درب پنجره باشد ) .
بدنه ی کانکس های نگهبانی را بهتر است از ساندویچ پانل ساخت و پنجره های آن را از نوع P V C انتخاب کرد .
البته بیشتر بدنه های کانکس های نگهبانی را از نوع ورق های گالوانیزه با پوشش رنگ کوره ای انتخاب می نمایند . و جنس نمای داخلی را نیز از P V C انتخاب می کنند .
پنجره های بکار برده شده در کانکس نگهبانی از جنس آلومینیوم هستند و درب آن نیز از جنس آلومینیوم است .
لازم است درب و پنجره های کانکس نگهبانی را توسط حفاظ های فلزی محافظت کرده تا ایمنی بیشتری را برای کانکس نگهبان فراهم نمائیم . بسیاری از سفارش دهندگان کانکس نگهبانی را بدون حفاظ سفارش می دهند . این کار اشتباه بزرگی است .
معمولاً کانکس نگهبانی را با ابعاد کوچک سفارش می دهند . زیرا در این سازه ها فقط قرار است یک میز قرار گیرد . و نباید نگهبان در این سازه ها بخوابد . بهترین ابعاد برای کانکس نگهبانی اندازه ی ۲ * ۲ است . این ابعاد برای این شغل مناسب می باشد .
اگر قرار باشد نگهبان فقط یک شیفت نگهبانی دهد و در طول یک شیفت استراحت کند . می توان ابعاد این سازه ها را ۲٫۴ * ۳ متر انتخاب کرد . و برای استراحت نگهبان از یک تخت نیز استفاده کرد .
گاهی اوقات در کانکس های نگهبانی ساعت حضور و غیاب را نصب کرده و نگهبان به ساعت حضور و غیاب کارمندان نیز رسیدگی می کند .
بهتر است برای اینکه در مواقع ضروری نگهبان بتواند از داخل کانکس با محیط بیرون ارتباط داشته باشد یک خط تلفن در این سازه ها وجود داشته باشد .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته یکی از مهمترین تولید کنندگان سازه های پیش ساخته در ایران می باشد . کانکس های پیش ساخته ی تولید شده در این شرکت از لحاظ کیفی در بالاترین سطح قرار داشته و قیمت آن ها نیز مناسب است . شما عزیزان در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی جهت خرید انواع کانکس می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی آنان برخوردار باشید .

 

Tags: , , , , ,