کانکس ثابت گروه صنعتی معین کانتین

کانکس ثابت

کانکس ثابت

گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده انواع کانکس ، کاتتینر و خانه های پیش ساخته می باشد . این گروه صنعتی یکی از بزرگترین سازندگان کانکس ثابت در ایران بوده و در این زمینه دارای تخصص و تجربه دیرین می باشد . این گروه صنعتی می تواند کانکس های شما را با بهترین کیفیت مواد اولیه مرغوب تولید کرده و شرکتی قابل اعتماد در این زمینه است .
کانکس ثابت به کانکس هایی گفته می شود که در یک محل ثابت باشند . و تا چندین سال نیاز به جابجایی نداشته باشند .
این نوع کانکس ها به علت ثابت بودن محل پروژه در یک محل ثابت قرار گرفته و جابجایی آنها کمتر اتفاق می افتد .
کانکس ثابت دارای انواع مختلفی از جمله کانکس کارگری ، کانکس اداری ، کانکس مدیریتی ، کانکس مهندسی ، کانکس مدیران پروژه و . . .  می باشند .
کانکس ثابت را بر روی فوندانسیون ساخته و فوندانسیون آن ها را از نوع بتونی انتخاب می کنند . البته گاهی اوقات فوندانسیون بکار رفته برای آن ها از نوع فلزی بوده که سبب راحتی انتقال آن ها در زمان جابجایی پروژه می شود .
کانکس های ثابت معمولا برای کمپهای کارگری ، رستوران ، نماز خانه ، فروشگاه ، مدرسه ، بایگانی اسناد ، درمانگاه ، انبار ، کتابخانه و . . . مورد استفاده قرار می گیرند .
بدنه ی کانکس ثابت را می توان به روش های مختلف اجر نمود . بیشتر این کانکس ها را با ورق های سینوسی تولید می نمایند و برای عایق آن ها نیز از فوم ۴ سانتیمتر بهره برده می شود . ولی بهترین نوع ساخت استفاده از ساندویچ پانل می باشد . بشرطی که عایق بکار رفته در آن از نوع پلی اورتان باشد . عایق پلی اورتان بکار رفته در این پانل ها با دانسیته ۴۰ می باشد . ورق های مورد استفاده نیز از نوع آلوزینک با نمره ی ۰٫۵ است .
ساندویج پانل ها علاوه بر عدم ورود گرما و سرما به داخل سازه ها از ورود صدا نیز جلو گیری به عمل می آورند .
برخی از ساندویچ پانل ها از جنس پلی استایرن هستند . پلی استایرن ها همان فوم های یونولیت هستند . پلی استایرن ها عایق های خوبی می باشند ولی هیچگاه نمی توانند جایگزین پلی اورتان شوند . پلی اورتان ها بسیار عالی عمل می کنند و حتی بدنه ی یخچال های صنعتی را از همین ساندویچ پانل های پلی اورتان می سازند .
در تمامی سازه های پیش ساخته پنجره ها جایگاه ویژه ای دارند . بهتر است در تمامی این سازه ها از پنجره هایی استفاده شود که کمترین هدر رفت انرژی را به همراه دارند . بهترین پنجره ها از نوع P V C با شیشه های دو جداره می باشند .
معمولاً کانکس هایی که در کمپ های کارگر وجود دارند فاقد سرویس بهداشتی و حمام هستند . و برای این منظور  از کانکس ها ثابت سرویس بهداشتی و حمام استفاده می شود .
برق کمپ های کارگری را معمولاً توسط برق شهری تامین می نمایند . ولی اگر چنین موردی وجود نداشت می توان برای تامین برق مورد نیاز این سازه ها از موتورهای دیزل بهره برد . این موتورهای دیزل بستگی به قدرت آن ها می توانند برق تمام مجموعه را نیز فراهم کرده و از این بابت مشکلی وجود ندارد .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در ایران می باشد . تمامی سازه های این شرکت قابلیت طراحی کامل را داشته و مشتریان از بابت طراحی این سازه ها هیچ مشکلی را نخواهند داشت . کیفیت سازه های ساخته شده نیز بسیار بالاست و قیمت آن ها نیز مناسب است .تمامی این سازه ها قبل از تحویل به مشتریان از لحاظ کیفی مورد بررسی کامل قرار می گیرند . شما مشتریان عزیز قبل از خرید هرگونه کانکس بهتر است با مشاوران گروه صنعتی معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی همکاران ما بهره مند شوید .

Comments are closed here.