کانکس ثابت سرویس بهداشتی و حمام در گروه صنعتی معین کانتین

کانکس ثابت سرویس بهداشتی و حمام

کانکس ثابت سرویس بهداشتی و حمام

گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته می باشد . یکی از خدماتی که در این گروه صنعتی عرضه می شود ساخت انواع کانکس ثابت سرویس بهداشتی و حمام  است .
کانکس سرویس بهداشتی مانند کانکس کارگری یک کانکس عمومی بوده و بیشترین فروش های سازه ای به این دو  تعلق دارد .
کانکس ثابت سرویس بهداشتی و حمام برای بهداشت فردی تولید و روانه ی بازار مصرف شده است . و با توجه به اهمیت بهداشت فردی و اجتماعی شهروندان و افراد مستقر در اماکن مختلف در هر کجا که باشند نیاز به سرویس بهداشتی یکی از نیازهای آنان می باشد .
 استفاده از کانکس ثابت سرویس بهداشتی و حمام سریع ترین و ارزان ترین راه برای رسیدن به این منظور می باشد  .  و با توجه به سرعت زیاد در راه اندازی و عدم نیاز به مصالح ساختمانی سنتی مانند آجر و سیمان و عدم نیاز به تخریب پس از اتمام پروژه های ساختمانی و … یک راهکار مناسب و ارزان  ‌در بسیاری از اماکن است .
از دیگر مزایای استفاده از کانکس ثابت سرویس بهداشتی و حمام طول عمر مفید این سازه ها می باشد . و می توان آنها را در پروژه های بعدی استفاده کرد و اگر به دلایلی پس از انجام پروژه ساختمانی به کانکس سرویس بهداشتی نیازی نبود می توان آن را به عنوان کارکرده بفروش رسانید .

انواع کانکس ثابت سرویس بهداشتی و حمام

واحد شمارش سرویس بهداشتی و حمام چشمه می باشد . و هر چشمه را در بعضی از جاها کابین نیز می نامند ، کانکس ثابت سرویس بهداشتی و حمام انواع مختلفی دارند . این کانکس ها همانطور که از نامشان مشخص است ثابت بوده قابلیت جابجایی مداوم از جایی به جای دیگر ندارند . معمولاً تعداد آن ها را از ۶ چشمه تا ۱۲ چشمه تولید می نمایند . و در دو نوع راهرو دار و بدون راهرو تولید شده و عرضه می شوند .
نوع راهرو دار آن ها گرانتر از نوع مستقیم است .
در واقع هرگاه نوع راهرو دار آن معرفی شد منظور آن است که تمامی سرویس ها به داخل یک راهروی مشترک باز شده و برای خروج نیز یک درب قرار داده شده است و معمولاً  چند عدد روشویی به همراه لوازم مربوطه به شستشوی دست و گرفتن وضو در این راهرو ها نصب شده اند .
ولی نوع بدون راهرو که به مستقیم معروف هستند . درب سرویس ها مستقیم به فضای بیرون باز می شود . و در داخل هر کدام از چشمه ها روشویی و ادوات مربوطه نصب شده است .
در گروه صنعتی معین کانتین تمامی سرویس های بهداشتی را با فلاش تانک ، روشویی ، شیر آلات اهرمی ، شلنگ فلزی ، آینه ، جا مایعی و در صورت درخواست دست خشک کن تحویل داده می شود .
تمامی حمام ها با شیر آلات اهرمی ، دوش مدل تلفنی ، جا مایعی ، رخت آویز و در صورت در خواست حوله خشک کن ارائه می شود .
برخی از این سازه ها را می توان مختلط تولید کرد . مثلاً از هر سه چشمه ، یکی از آن ها را حمام انتخاب نمود .
تمام لوله کشی های این سازه ها بصورت آب گرم و آب سرد صورت می پذیرد . و برای آب گرم مصرفی لازم است از آب گرمکن بهره برد . و اگر بخواهیم آب گرمکن را در داخل کانکس نصب نمائیم باید از آب گرمکن برقی استفاده کرد . ولی اگر قرار بر نصب آب گرمکن در خارج از کانکس است استفاده از آب گرمکن گازی بلامانع می باشد .
برای دفع فاضلاب می توان از دو روش استفاده کرد . روش اول ، جمع آوری فاضلاب توسط منبع سپتیک است . این روش پر هزینه بوده و معمولاً در ایران کاربردی ندارد .
روش دوم ، استفاده از چاه جذبی است . این روش کم هزینه تر و گاهی اوقات دائمی می باشد .
تامین آب مورد نیاز معمولاً از آب شهری می باشد . ولی اگر به آب شهری دسترسی ندارید لازم است با کمک یا تانکر آب مورد نیاز خود را ذخیره کرده و توسط سیستم آب رسانی داخلی از آن بهره مند شوید .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته یکی از بهترین طراحان و سازندگان سازه های فلزی در ایران می باشد . تمامی تولیدات این شرکت با بهترین کیفیت برای عرضه به بازارهای داخلی و خارجی تولید می شوند . این شرکت صنعتی در کنار کیفیت توانسته است تولیدات خود را با قیمت مناسبی به بازار عرضه نماید . و شما عزیزان می توانید با بهره گیری از گروه مشاوران معین کانتین سازه ی مورد نظر خود را تهیه نمائید .

 

Comments are closed here.