کانکس اداری گروه صنعتی معین کانتین

کانکس اداری

کانکس اداری

ساخت کانکس اداری یکی از محصولاتی است که در گروه صنعتی معین کانتین تولید می شود . خریداران کانکس اداری برای استفاده اداری این کانکس ها را سفارش می دهند . این گروه از کانکس ها جز کانکس های سفارشی بوده و این کانکس ها با طراحی های مختلفی تولید می شوند .
در ساخت کانکس اداری باید ملاحظات خاص را در نظر گرفت . کسانی که در کانکس های اداری کار می کنند باید آرامش و آسایشی را که در ساختمان های اداری دارند را تجربه کنند .
کانکس اداری دارای انواع مختلفی است . که کانکس اداری سالنی ، کانکس دو اتاقه ، کانکس سه اتاقه و چند اتاقه ، سالن اداری به همراه سرویس بهداشتی و آبدارخانه ، سالن اداری دو اتاقه به همراه سرویس بهداشتی و آبدارخانه از آن
دسته هستند . اما کیفیت و نوع ساخت آن ها می تواند با یکدیگر فرق کند از این دست از سازه ها می توان به کانکس فانتزی اداری اشاره کرد .
کانکس های اداری دارای مزیت های زیادی هستند . ولی مهمترین مزیت آن ها ایجاد یک فضای اداری مناسب در هر جایی که شما بخواهید می باشد .
کانکس اداری سالنی
این کانکس ها در طول ۶ متری ، ۸ متری و ۱۲ متری با عرض ۲.۴ و یا ۳ متر تولید می شوند . البته نوع ۱۲ متری آن ها مشتری پسند تر بوده و تمامی لوازمات اداری را می توان در آن چید  . کانکس های اداری سالنی  در واقع یک محیط اداری سالنی بدون امکانات رفاهی همچون آبدارخانه و سرویس بهداشتی می باشد .
در این سازه ها  امکان یک چیدمان کاملاً اداری با تعداد زیادی میز و صندلی مهیا می باشد .
گاهی اوقات نیاز است فضای اداری بزرگتر از محدوده ی یک کانکس باشد . در این مواقع می توان کانکس مورد نظر را در محل ساخت و یا آن را بصورت دو تکه و یا چند تکه طراحی نمود و در شرکت ساخت و برای نصب به محل انتقال داد و در آنجا کانکس اداری را مونتاژ نمود  و سپس کف آنها را می توان در محل سرامیک کرده و به عنوان یک اداره یا دفتر بزرگ اداری از آن استفاده کرد .
کانکس اداری دو اتاقه
این نوع کانکس های اداری دارای دو اتاق بزرگ بوده و در حقیقت دو واحد مجزای اداری در کنار هم هستند . این سازه ها  با یک درب مشترک به بیرون راه پیدا می کنند که در بین هر دو اتاق فضای خالی می باشد . که می توان از آن به عنوان اتاق منشی یا انتظار استفاده نمود  . و در صورت ایجاد یک در ب در این قسمت می توان از آن به عنوان آبدارخانه استفاده کرد . و در ضمن هر کدام از این کانکس ها دارای برق ، کولر ، تلفن و دریچه بخاری مجزا می باشند .
کانکس های اداری چند اتاقه
این کانکس ها معمولاً بزرگ هستند و ابعاد این کانکس ها ۶ * ۱۲ متر یا بزرگتر هستند . این کانکس ها معمولاً دارای یک درب ورودی مشترک بوده و ‌این درب به داخل یک راهرو باز می شود . در این سازه ها می توان در سمت راست و چپ تعدادی درب اتاق مشاهده کرد .
کانکس اداری دو اتاقه با آبدارخانه و سرویس بهداشتی
 این کانکس ها که شرایط همان کانکس های دو‌ اتاقه را دارند . ولی برای رفاه بیشتر در این سازه ها سرویس بهداشتی و آبدارخانه اجرا شده است و تمام امکانات یک اداره را دارا می باشد .
کانکس اداری سالنی به همراه سرویس بهداشتی و آبدارخانه
این کانکس ها یک سالن بزرگ اداری بوده که می توان در آن میز های اداری و صندلی چید  و در گوشه ای از سازه یک آشپزخانه و یا  آبدارخانه طراحی و اجرا نمود . و برای رفاه حال کارکنان در آن یک سرویس بهداشتی فراهم کرد .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد . تمامی محصولات تولید شده در این شرکت صنعتی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد . تمامی این محصولات از لحاظ کیفی مورد بررسی قرار می گیرند . شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی همکاران ما بهره مند شوید .
Tags: , , , , ,