کانکس اداری گروه صنعتی معین کانتین

کانکس اداری

کانکس اداری

ساخت کانکس اداری یکی از محصولاتی است که در گروه صنعتی معین کانتین تولید می شود . خریداران کانکس اداری برای استفاده اداری این کانکس ها را سفارش می دهند . این گروه از کانکس ها جز کانکس های سفارشی بوده و این کانکس ها با طراحی های مختلفی تولید می شوند . در ساخت کانکس اداری باید ملاحظات خاص را در نظر گرفت . کسانی که در کانکس های اداری کار می کنند باید آرامش و آسایشی را که در ساختمان های اداری دارند را تجربه کنند .
کانکس اداری دارای انواع مختلفی است . که کانکس اداری سالنی ، کانکس دو اتاقه ، کانکس سه اتاقه و چند اتاقه ، سالن اداری به همراه سرویس بهداشتی و آبدارخانه ، سالن اداری دو اتاقه به همراه سرویس بهداشتی و آبدارخانه از آن دسته هستند . اما کیفیت و نوع ساخت آن ها می تواند با یکدیگر فرق کند از این دست از سازه ها می توان به کانکس فانتزی اداری اشاره کرد .
کانکس های اداری دارای مزیت های زیادی هستند . ولی مهمترین مزیت آن ها ایجاد یک فضای اداری مناسب در هر جایی که شما بخواهید می باشد .

کانکس اداری سالنی

این کانکس ها در طول ۶ متری ، ۸ متری و ۱۲ متری با عرض ۲.۴ و یا ۳ متر تولید می شوند . البته نوع ۱۲ متری آن ها مشتری پسند تر بوده و تمامی لوازمات اداری را می توان در آن بصورت حرفه ای جانمایی نمود   . کانکس های اداری سالنی  در واقع یک محیط اداری سالنی بدون امکانات رفاهی همچون آبدارخانه و سرویس بهداشتی می باشد .
در این سازه ها  امکان یک چیدمان کاملاً اداری با تعداد زیادی میز و صندلی مهیا می باشد .
گاهی اوقات نیاز است فضای اداری بزرگتر از محدوده ی یک کانکس باشد . در این مواقع می توان کانکس مورد نظر را در محل ساخت و یا آن را بصورت دو تکه و یا چند تکه طراحی نمود و در شرکت ساخت و برای نصب به محل انتقال داد و در آنجا کانکس اداری را مونتاژ نمود  و سپس کف آنها را می توان در محل سرامیک کرده و به عنوان یک اداره یا دفتر بزرگ اداری از آن استفاده کرد .

کانکس اداری دو اتاقه

این نوع کانکس های اداری دارای دو اتاق بزرگ بوده و در حقیقت دو واحد مجزای اداری در کنار هم هستند . این سازه ها  با یک درب مشترک به بیرون راه پیدا می کنند که در بین هر دو اتاق فضای خالی می باشد . که می توان از آن به عنوان اتاق منشی یا اتاق انتظار استفاده نمود  . و در صورت ایجاد یک درب در این قسمت می توان از آن به عنوان آبدارخانه استفاده کرد . و در ضمن هر کدام از این کانکس ها دارای برق ، کولر ، تلفن و دریچه بخاری مجزا می باشند .

کانکس های اداری چند اتاقه

این کانکس ها معمولاً بزرگ هستند و ابعاد این کانکس ها ۶ * ۱۲ متر یا بزرگتر هستند . این کانکس ها معمولاً دارای یک درب ورودی مشترک بوده و ‌این درب به داخل یک راهرو باز می شود . در این سازه ها می توان در سمت راست و چپ تعدادی درب اتاق مشاهده کرد .

کانکس اداری دو اتاقه با آبدارخانه و سرویس بهداشتی :

 این کانکس ها که شرایط همان کانکس های دو‌ اتاقه را دارند . ولی برای رفاه بیشتر در این سازه ها سرویس بهداشتی و آبدارخانه اجرا شده است و تمام امکانات یک اداره را دارا می باشد .

کانکس اداری سالنی به همراه سرویس بهداشتی و آبدارخانه

این کانکس ها یک سالن بزرگ اداری بوده که می توان در آن میز های اداری و صندلی چید  و در گوشه ای از سازه یک آشپزخانه و یا  آبدارخانه طراحی و اجرا نمود . و برای رفاه حال کارکنان در آن یک سرویس بهداشتی فراهم کرد .
از دیگر مسائلی که می توان در هنگام طراحی و ساخت کانکس های اداری به آن توجه جدی می شود کرد طراحی نمای بیرونی و داخلی آن است . لازم به توضیح است که نمای بیرونی در جذب افراد به این سازه ها نقش بسیار مهمی داشته و نمای داخلی نیز در زیبایی بصری و آرامش مراجعه کنندگان و افراد ساکن در این سازه ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . بنابراین لازم است به نمای داخلی و خارجی این سازه ها توجه جدی شود تا با توجه به اجرای تمامی استانداردهای تولید این سازه ها زیبایی آن نیز برای افراد جذاب باشد .
از دیگر مواردی که لازم است در طراحی این سازه ها به آن توجه جدی شود تعداد پنجره ها و ابعاد آن ها می باشد . برای نوردهی بیشتر لازم است به تعداد پنچره ها و ابعاد آن ها توجه ویژه ای شود . و باید تمامی اتاق ها از نور طبیعی آفتاب در طول روز برخوردار باشند و این شاخصه در طراحی این سازه ها مورد توجه قرار گیرد . و لازم است تمامی پنجره ها از جنس  P V C همراه با شیشه های دوجداره باشد و برای ایمنی بیشتر سازه در هنگام بسته بودن و تعطیلی کانکس اداری لازم است تمامی پنجره ها به حفاظ فلزی محکم و قابل اطمینان مجهز شوند .
از موارد دیگر در طراحی کانکس اداری می توانیم به درب ورودی این سازه ها اشاره کنیم . بهترین درب ورودی برای این سازه ها می تواند از درب های ضد سرقت انتخاب شود . و پیشنهاد ما درب های ضد سرقت ایرانی است که از لحاظ استحکام ، کیفیت و کارایی از نوع چینی آن بسیار بهتر است و لازم است به ابعاد درب ورودی برای ورود تجهیزات دفتری مانند میز و صندلی توجه ویژه ای شود که براحتی میز و صندلی به این سازه ها وارد شود و از این لحاظ مشکلی ایجاد نشود .
از دیگر مواردی که در طراحی و ساخت کانکس اداری می توان به آن اشاره کرد به قرار زیر است :
کف سازی کانکس اداری
تاسیسات برق رسانی به کانکس اداری
نورپردازی بیرونی و داخلی کانکس اداری
سیستم سرمایش و گرمایش داخلی
عایق مصرفی در بدنه ی این سازه ها
فوندانسیون بکار رفته که ساشی سازه بر روی آن قرار می گیرد
تامین آبگرم مصرفی برای امکانات رفاهی
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد . تمامی محصولات تولید شده در این شرکت صنعتی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد . تمامی این محصولات از لحاظ کیفی مورد بررسی قرار می گیرند . شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی همکاران ما بهره مند شوید .
شما عزیزان می توانید از دیگر مطالب ما در رابطه با کانکس اداری بهره مند شوید :
کانکس اداری فانتزی
کانکس اداری شیک
کانکس اداری لوکس
کانکس اداری معمولی
کانکس اداری درجه یک
کانکس اداری لاکچری
کانکس اداری ۱۵ متر مربع
کانکس اداری ثابت
قیمت کانکس اداری
کانکس ویلایی
کانکس ویلایی لاکچری
کانکس ویلایی دو طبقه
قیمت کانکس ویلایی
کانتینر ۲۰ فوت
کانتینر ۴۰ فوت
کانکس کانتینر ۲۰ فوت
کانکس کانتینر ۴۰ فوت
قیمت کانتینر
قیمت کانکس
فروش کانکس
خرید کانکس
انواع کانکس
انواع کانکس ویلایی