کاروان های حمل حیوانات گروه صنعتی معین کانتین

کاروان های حمل حیوانات

کاروان های حمل حیوانات

یکی از خدمات ارائه شده در گروه صنعتی معین کانتین فروش کاروان های حمل حیوانات است . کاروان های حمل حیوانات در ایران پس از طی مراحل اخذ مجوز ، امکان تردد در جاده ها را دارند . معمولاً مجوز صادره موقت بوده و پس از پایان زمان مجوز می توان مراحل بازرسی و بازبینی کاروان را طی کرد و مجدداً جواز تردد آن صادر خواهد شد .
کاروان های حمل حیوانات برخلاف کاروان های اقامتی می توانند مجوز حرکت در جاده ها را بدست آورند .
بیشترین کاروان برای حمل حیوانات مربوط به اسب می باشد . کاروان های حمل اسب بصورت حمل یک اسب و یا دو اسب موجود می باشد .
کاروان های حمل حیوانات در ایران تولید نمی شود . و اگر موردی هم وجود داشته باشد بصورت مونتاژ کامل بوده است . تولید این کاروان ها در ایران به دلیل اینکه از این سازه ها استقبال نمی شود مقرون به صرفه نیست . و دلیل استقبال نشدن از این سازه ها نیز گرانی زیاد کاروان ها است .
بسیاری از صاحبان اسب برای حمل اسب خود کاروان های حمل اسب را اجاره می کنند . و دلیل آن را  می توان در سه مورد خلاصه کرد :
هزینه زیاد برای خرید کاروان های حمل حیوانات
هزینه نگهداری و خدمات پس از فروش این سازه ها بالاست
باید فضایی برای نگهداری این سازه ها در دسترس باشد
 امکانات کاروان های حمل حیوانات بسیار بوده که می توان چند نمونه از آن را نام برد .
سیستم ترمز آن بسیار پیشرفته بوده و معمولاً بصورت برقی کنترل می شود . اما نمونه های ترمز هیدولیک آن نیز در بازار موجود است .
این کاروان ها به لطف سوکت برق و فرمانی که از خودروی برق آن به کاروان وصل است تمامی فرمان ها و برق آن تامین می شود . برق این کاروان ها از باطری خودروی یدک کش بوده و با ولتاژ ۱۲ ولت می باشد .
در این سیستم همزمان با ترمز خودروی یدک کش ، کاروان حمل حیوانات نیز به همان شدت ترمز می نماید . در بحث ایمنی این موضوع بسیار مهم و با اهمیت است . و یکی از مهم ترین دلایل گرفتن مجوز تردد در راهها همین سیستم ترمز آن می باشد . اگر این سیستم ترمز وجود نداشت با ترمز خودروی کشنده کاروان به اصطلاح کاروان گیج خورده و سبب واژگونی خودروی یدک کش می شود . و اگر واژگونی صورت نگیرد کاروان با خودرهای دیگر که در خط موازی قرار دارند برخورد خواهد کرد .
این کاروان ها مانند خودروها دارای چراغ خطر عقب هستند و در صورت ترمز چراغ ترمز آن روشن می شود . و در صورت راست گرد و چپ گرد نیز مانند ماشین چراغ آن فرمان می پذیرد .
در نوع مدرن کاروان های حمل حیوانات سیستم گرمایش و سرمایش وجود داشته و این امکان برای بسیاری از مالکان اسب دارای اهمیت بسیاری بوده و سبب می شود به اسب ها تنش آب و هوایی وارد نشود .
گروه صنعتی معین کانتین طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته در تهران می باشد . تمامی سازه های ساخته شده در این شرکت از کیفیت بالا و قیمت مناسب برخوردارند . تمامی محصولات عرضه شده به مشتریان قبل از تحویل به مشتریان از لحاظ کیفی مورد بررسی قرار می گیرد . شما عزیزان در صورت نیاز به گرفتن مشاوره در رابطه با خرید کانکس می توانید با گروه مشاوران معین کانتین ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره ی همکاران ما برخوردار شوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.